Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171213) icecave


icecave
nagyúr

Na, nyilván Bestb*te-ban sem sűrűn fogok vásárolni...

Rendeltem egy egeret, bolti átvételellel, volt raktáron. Hátra kellett menni (de az üzleten belül), kihozzák, indulok a fizető pulthoz. Nézem, a doboza ki van szakítva, fel van bontva, be volt gyömöszölve minden. Gyors kiszedtem az egeret, mondom megnézem, erre annak a teteje tiszta kosz, az alján a talpak széjjel vannak karcolva, egyszóval egy használt egér volt benne (vagy elállási joggal visszavitt használt, vagy kiállított darab). Megyek a kasszához, mondom mi a helyzet, ezt nem kérem. A csajszi rendes volt, mondta, hogy kérdezzem meg,hogy nincs-e bontatlan. Másik pult, mondom mi a helyzet, nagyon nem lepődtek meg, hoztak egy bontatlant.
Vissza a kasszához, csajnak mondom, tök jó, volt bontatlan, erre még közli,hogy legközelebb egy munkatárs jelenlétében nézzem meg, mert rámfoghatják,hogy rongáltam. Mondtam,hogy teljesen igaza van, de ezesetben nehezen fogták volna rám, mivel benne egy láthatóan több napot használt/gyötört egér volt...

Tovább vinném a gondolatot, ha online rendelem, simán elküldik ezt az egeret és ha pl. nem csinálok videót a kibontásról, buktam volna az elállást is, tekintve, hogy milyen állapotú cucc volt benne. Hisz mivel bizonyítom,hogy ilyen volt, mikor a csomagot kibontottam...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.