Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) whitezo88


whitezo88
nagyúr

remek úgy kezdeni a ladderezést, hogy hunterrel 2 loss azonnal, ráadásul zoo és secret pala ellen, mert undorítóan beteg curvejük van... utóbbinál t2 minibot a juggler ellen, t3 mustár, t4 mustár és Comp spirit. Persze büntető UTH sehol. Ha van kb nyerek, így vesztettem, 5 db 2/2 és 1 3/3 ellen esélyem sincs, de más decknek se sok. Ja aztán shaman aki betopdeckel egy Stormot a sérült Leokk, Owl és 3/2ra.... :U pár körrel később a 6/1 himomra ES topdeck... skillgame, mondtuk már eleget?

[ Szerkesztve ]

(#41502) thesound válasza h3lios (#41499) üzenetére


thesound
őstag

Play áruházban ha jól tudom nem úgy frissül, hogy na most, hanem át kell futnia az app update-nek a gugli szervereken, de a régi kliens meg nyilván nem indul el, mert a blizz szervereken meg már fent van az update.
Reggelre meglesz biztosan.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#41503) gmx9 válasza whitezo88 (#41501) üzenetére


gmx9
aktív tag

Én folyamatosan azt érzem most már, hogy az rng miatt szívok. Mindig utáltam, aki emiatt sírt, de nem lehet erre most már legyinteni.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#41504) F-ECT$ válasza thesound (#41502) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem még megy a régi droidon.

Dive ever, work never.

(#41505) whitezo88 válasza gmx9 (#41503) üzenetére


whitezo88
nagyúr

másik kedvencem mikor valaki teljesen logikátlan lapokkal játszik és jutalmazza őket. Ki tolja Polyval mechmageben?? tönkrevágja a curvet...

(#41506) F-ECT$ válasza whitezo88 (#41497) üzenetére


F-ECT$
titán

Még egy kis push a "vedd meg pénzért felé". (Én is goldért fogom.)

Dive ever, work never.

(#41507) Man0gatya válasza F-ECT$ (#41490) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Mert szerinted a face deck ha elkezd tradelni akkor nem fogy ki a szuflábol? lol :D Te se sokat játszhattál :D

(#41508) whitezo88 válasza Man0gatya (#41507) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egy face deck miért tradelne? ha elkezd tradelgetni, veszt.

MÁS:

van valakinek Acidmaw? érdekelne egy mechanika.

[ Szerkesztve ]

(#41509) F-ECT$ válasza Man0gatya (#41507) üzenetére


F-ECT$
titán

Olvass vissza picit, mielőtt még jobban leégeted magad. Bár ennél jobban már nehéz lesz.

Dive ever, work never.

(#41510) saen válasza thesound (#41502) üzenetére


saen
veterán

Nem lesz meg, mert pc-n hiba volt, hogy meg lehetett venni. Blizzard ezt is elrontotta...

(#41511) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nagyon jó: Honest LOE cards

(#41512) F-ECT$


F-ECT$
titán

We’ve identified an issue that allowed players to purchase The League of Explorers earlier than intended. The Adventure is now correctly no longer available for purchase.

If you were among those who made the purchase, you’ll gain access to the first wing of The League of Explorers when it is released in your region later this week.

We recognize that this may not have been what you anticipated when you made your purchase, so if you would prefer to receive a refund for your purchase, you can contact our Customer Support team and they will lend a hand as soon as possible.

We apologize for any confusion that this issue might have caused, and we appreciate your understanding.

Dive ever, work never.

(#41513) NyxNyxNyx válasza Man0gatya (#41488) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Olyan hülyén rakod össze a mondataidat, hogy ha értelmes dolgokat mondanál se értené meg senki...

(#41511) whitezo88 : Ez tényleg jó. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41514) saen válasza saen (#41491) üzenetére


saen
veterán

Blizzard éjjel elvette a fáklyát meg a kalapot, majd visszakapjuk ha megjelent a kieg.

(#41515) zws válasza Man0gatya (#41507) üzenetére


zws
senior tag

Igazából az a baj, hogy most azt próbálod beadni itt a fórumon mindenkinek, hogy tudsz csinálni "életképes" paklik úgy, hogy nem raksz be két azonos lapot (mintha úgy állnál be focimeccsre, hogy csak 1 cipő van rajtad.) Lehet vele nyerni, de éreztél már olyat meccs közbe, hogy ha pont az a lap jön fel akkor nyersz? Na most neked erre kisebb az esélyed. Pl: ellenfél 12 hp, kezedben csak egy Grom van és akkor vársz arra az egy árva Taskmasterre, hogy megnyerje a meccset. Persze lehet jön más amivel nyersz, de akkor is kisebb az esélyed.

Sokunk bétában kezdte ezt a játékot, és nem vagyunk amatőrök se vérpistikék. Többen is jelezték, hogy az a pakli nem olyan hatásos mint ahogy gondolod. Amit összeállítottál paklit, abban lényegében halottak a szinergiák. Szóval nem értem miért akarod még mindig másra erőltetni.
Na meg minek az Arcanite Reaper? Helyette sokkal jobb egy második Deat's bite. mivel második használatra az is 5öt sebez és csak 4 mana. Plusz adja a whirlwindot ami jó az acolyteal és armorsmithel, amikből csak 1-1 van neked.

Több mint 300 winem van rankeden csak CW-vel, de hamarabb lépnék ki, mint hogy ezzel a paklival menjek, bocsi :)

(#41516) fogtunder válasza zws (#41515) üzenetére


fogtunder
nagyúr

arcba csak 4-et sebez második ütésre a Death's Bite ;]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41517) Man0gatya válasza zws (#41515) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

LoL ez csak egy példa volt egy olyan paklira amiben nincs duplázás, de életképes a full heal miatt, persze hogy kisebb az esélye annak hogy felhúzod de van benne full heal ami elég sok esetben win condition az meg hogy mi életképes meg mi nem az nem attól függ hogy te vagy más mit mond, hanem attól, hogy húzol lehet a legjobb deckkel is zsinórban szarul huzni vagy sem. Most az hogy mit raksz bele az a te döntésed ez csak egy példa volt ha nem értesz egyet csinálj másikat. Én játszottam több száz meccset warriorral.

(#41518) nepszter1


nepszter1
addikt

Üdv , még eléggé a játék elején vagyok alap mech deckem van priesthez meg mage-hez az se fullos low budget kategória :D A naxhoz 1 szárny hiányzik a blackrock nincs meg szerintetek nekem van értelme pénzért megvenni az új kieget ?

(#41519) DaveNo1 válasza Man0gatya (#41517) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az a baj hogy te ezt a dupla dolgot sem érted, jól bizonyítja ezt hogy az összes erős early game lapból egyet raktál be. Azok nélkül meg mindentől kikapsz.

You are not prepared.

(#41520) F-ECT$ válasza nepszter1 (#41518) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem sok mech jön így amiatt talán nem. A legendek / epicek jó részét ki kell próbálni, és akkor válik el, hogy melyik lesz használható. Ha kibírod, akkor várj az utolsó szárny után 1-2 hetet, és akkor dönts, addig meg gyűjtsd a goldot.

Dive ever, work never.

(#41521) Tyler Durden válasza DaveNo1 (#41519) üzenetére

Még így is sokszor nem tudsz mit kezdeni az aggróval. Pala ellen volt, hogy 2 fegyver 2 brawl-al is kikaptam, mert végig loholtam a tempo után. Gyak ha a kezdeti 1-5 köröket jól kapja el, akkor rekt van.. A dekk amit meg linkelt azt nem minősíteném, humorbonbonnak jó ;]

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#41522) saen válasza Man0gatya (#41517) üzenetére


saen
veterán

Az a baj a logikáddal, hogy a játék a valószínüségre épít. Olyan decket érdemes játszani, ami nagy valószínűséggel folyamatosan adja a korrekt válaszokat, ettől lesz egy deck erős. Nem elég egy meccsen jól teljesíteni, hanem folyamatosan, minden meccsen, sok meccsen át hoznia kell egy magas szintet. Egy olyan pakli ami csupa egy lapokat tartalmaz, nem lesz konzisztens eléggé ahhoz, hogy elég magas winrate-et tudjál produkálni. Ráadásul ezt egyetlen lap miatt teszed meg amit sok meccsen fel se fogsz húzni. Ha legalább 4-5 olyan lap lenne ami durván kombózik az egy lapos dologgal, akkor már talán megérné foglalkozni vele, addig csak fatigue deckeknél lesz ez érdekes.

(#41523) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Strifecro lapelemzése

Ő általában beletalál a dolgokba, TGT-nél is ő volt az egyetlen aki azt mondta, hogy Dr. 6 nagyon jó lehet, miközben mindenki más legyintett, hogy a paladin secretek túl rosszak ahhoz, hogy játszható legyen.

You are not prepared.

(#41524) SLYM válasza Man0gatya (#41473) üzenetére


SLYM
veterán

warrior ellen a handlockot leszámítva, (ami a mostani metában nem létezik) máshogy nem fogsz nyerni, csak ha kb pont t7-re kinyírod rush-al, végjátékban semmi esély semmivel ellene

[ Szerkesztve ]

(#41525) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#41523) üzenetére


F-ECT$
titán

Most nincs időm megnézni. Lesz Murloc deck? (Shaman vagy pala.)

Dive ever, work never.

(#41526) DaveNo1 válasza SLYM (#41524) üzenetére


DaveNo1
veterán

Midrange Paladinnal simán nyerek T10-15 környékén is CW ellen. De a Midrange Druid is el tudja verni T7 felett, ha csak nem jött fel a Warriornak az összes létező armor up cucc + még alex is.

F-ECT$: Nem reális, amúgy Rafaamot találja a set legjobb kártyájának.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#41527) fogtunder válasza fogtunder (#41436) üzenetére


fogtunder
nagyúr

11-3 lett, nem volt harmadik köröm és rekettyés lett a vége BibleThump

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41528) saen válasza DaveNo1 (#41526) üzenetére


saen
veterán

Demon zoo-val is... Meg még lehetne sorolni néhány value decket is ami általában veri.

(#41529) SLYM válasza saen (#41528) üzenetére


SLYM
veterán

zoo, meg highmane hunter a legjobb ellene, illetve az ellen a deck ellen amit összeraktam, a többi ellen favorit (midrange palával rég nem találkoztam, az simán verné ha lenne)

[ Szerkesztve ]

(#41530) vFerko válasza SLYM (#41524) üzenetére


vFerko
tag

Hogyne létezne, stifecro és kolento is azzal leaderezett pár napja. Én is szoktam vele játszani simán lehet bmit verni vele.

Az egy lapos formátum volt a hkkban a kedvenc formatumom, igaz volt hozzá egy durva "szabalylap" normál versenyen is simán hozta az eredményeket min 20 versenyt nyertem vele..
Itt viszont sztem sem lesz életképes egyelőre...

(#41531) SLYM válasza vFerko (#41530) üzenetére


SLYM
veterán

jó hát még csak rank 8-on vagyok, ott nincs belőle sok

(#41532) emperorka válasza DaveNo1 (#41526) üzenetére


emperorka
tag

Melyik lapokat mondta még jónak?

(#41533) DaveNo1 válasza emperorka (#41532) üzenetére


DaveNo1
veterán

Druid raptor, Paladin új 4 drop, Hunter teve, Priest új 2 drop minion, Warrior 3 drop, a két új epic lapot.

Rogue lapoktól mondjuk nem volt elájulva, Kolento viszont a 4 dropot és a raptort is nagyon jónak találja a roguenál + ő az új lock 2 dropot és a priest entombot is kiemelte.

You are not prepared.

(#41534) JNashville


JNashville
senior tag

Az érzés, amikor a winning streakedet egy murloc hunter szakítja meg - megfizethetetlen!

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#41535) emperorka válasza DaveNo1 (#41533) üzenetére


emperorka
tag

Érdekes hogy két ilyen kiemelkedő játékosnak is mennyire eltérő a véleménye. Kíváncsi vagyok ezek közül mennyi lesz használható, mondjuk én már ezzel a 8-10 lappal is elégedett lennék.

(#41536) saen válasza emperorka (#41535) üzenetére


saen
veterán

Nem volt azért annyira eltérő, mindkét játékosnak megvannak a kedvenc deckjei meg ötletei, hogy mihez lehetne őket használni.

(#41537) emperorka válasza saen (#41536) üzenetére


emperorka
tag

Már arra értettem, hogy pl. a forgotten tourch-ra lifecoach azt mondta hogy rossz lap, sokan meg a kiegészítő egyik legjobb lapjának tartják.

(#41538) saen válasza emperorka (#41537) üzenetére


saen
veterán

Igen, de mikor láttad Lifecoachot freeze mage-et játszani? Erre értem, hogy pl Thijsnak a kedvenc deckje a freeze mage, ahová tuti lap, meg még control mage-be is van esély, de pl tempo/aggro mage-be nem jó. Olyan játékos nem igazán van aki mindenféle paklival teljesen képben van. Szerintem ilyen szemmel is kell hallgatni a reviewkat, hogy ki mivel játszik. Meg persze simán tévedhetnek is, volt már rá példa.

(#41539) Tomics válasza emperorka (#41537) üzenetére


Tomics
addikt

Azért freeze mage-nek elég jó lesz ez a fáklya. 10 mana = 18 sebzés arcba...

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#41540) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#41533) üzenetére


F-ECT$
titán

A murloc decket a 2 új murloc spell miatt kérdeztem, bár a 10 manás elég lassú abba a deckbe, de a 7 manás segíthet.

A priest 2 drop lényegében egy nerf előtti novice engineer, az végülis auto include volt szinte minden deckbe.

A lock 2 drop trade-el a Jugglerrel, Scientisttel, húz 1 lapot, ami 3-ik körben tuti kitehető akár egy hero powerrel vagy egy 2 manás lénnyel.

A warrior taunt segíthet az early game-ben, kérdés, hogy ezzel lesz-e taunt wari deck, amivel már próbálkoztak.

Tomics: 12 mana, nem? (De úgy is jó.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#41541) whitezo88 válasza emperorka (#41537) üzenetére


whitezo88
nagyúr

LC azt is mondta hogy Reno az egyik legjobb, és fog rá versenydecket is csinálni.

(#41542) Balathruin válasza Tomics (#41539) üzenetére


Balathruin
veterán

23 a max emperor és spell damage nélkül.
Torch (6), Torch (6), Frostbolt (3), Ice Lance (4), Ice Lance (4)

(#41543) DaveNo1 válasza whitezo88 (#41541) üzenetére


DaveNo1
veterán

ja de LC azt is mondta, hogy a Darnassus Aspiráns nem lesz használva, aztán ott van minden druid deckben kettő.

Renora amúgy Trump is azt mondta, hogy van benne lehetőség, és ő is a midrange palára gondolt, ahol csak az early gamehez kellenek a dupla lapok

F-ECT$: Befejező lapnak érdekes lenne ha a két murloc knighton kívül beletechelsz a deckben két warleadert + old eyet. Ez elég sok sebzés tudsz lenni, főleg ha valamelyik knightból kaptál még egy legendaryt, vagy warleadert. A probléma csak az, hogy ehhez nincs elég jó laphúzás a midrange palában.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#41544) voyager4.4 válasza whitezo88 (#41508) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Van.

no fate but what we make

(#41545) whitezo88


whitezo88
nagyúr

régen több tucat menetet toltam ezzel a Brawlal, most 4ből egyet se tudok nyerni. Ha ellen a nefa akkor Mirrort, Bane of Doomot, Deadly Shotot, Whisperst kap, ha én, akkor Blade Flurryt, Sinister Strikeot, meg Chain Lightingot...

Nagyon érezhető hogy Nefa kevesebb manáról kezd. Sokkal gyengébb. Mondhatnám azt is, hogy hulladék, ha nem kapja a god curvet.

[ Szerkesztve ]

(#41546) CarajoEsp válasza whitezo88 (#41545) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Most úgy látom, hogy 3 manáról kezd.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#41547) dejaris


dejaris
addikt

Most akkor a torchot tenyleg kivettek megis a jatekbol?

(#41548) thesound válasza dejaris (#41547) üzenetére


thesound
őstag

Holnaptól lesz elvileg elérhető. Tegnap az a két kártya azért volt használható mert a Blizz elcseszte.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#41549) saen válasza thesound (#41548) üzenetére


saen
veterán

Holnap még nem lesz, 13.-a a hivatalos, szóval valamikor pénteken.

(#41550) Balathruin


Balathruin
veterán

Brawl pack, Ragnarossal elsőre megvolt. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.