Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) Nordic válasza Chronos85 (#42099) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezt a nyavalygást amúgy nem értem, hogy egyesék miért hozzák fel negatívumként, mindenki nyavalyog, ha sz*patja az RNG. Én is, sőt... Senki se szereti, ha a farok rossz végén van. Nem beszélve arról, hogy vannak nála rosszabbak, akik folyamat azt tolják, hogy miért nem így van, vagy úgy van, vagy ha ez lenne, akkor mennyivel jobb lenne(és ezek legtöbbször olyan ötletek, amik full értelmetlenek - pl ha az ellen eltol egy flamestrike-ot és letakarítja a boardunkat, akkor a köv körben miért nem tehetünk ki 2 mobot ingyé, meg hasonlók - tudnék nevet mondani, de nem akarok). Ha nála voltak is ilyenek, azok azért értelmes ötletek/indokok voltak. Az első rage-nél, amikor behozta a sub módot valahogy sejtettem, hogy nem fog sokáig tartani, túl sok paréj maradt így is a chaten.

(#42102) thesound válasza Nordic (#42101) üzenetére


thesound
őstag

aki nem bírja ha d... az ne álljon k...

ősi dakota közmondas (a belező sztorira)

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#42103) F-ECT$ válasza thesound (#42102) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez ott sántít, hogy amikor elkezdett streamelni, és még csak pár 10 nézője volt, akkor rohadtul nem ez ment a chaten, és van jó pár olyan külföldi stream is, ahol nagy nézőszámok mellett sincs (nagy) anyázás.

Szóval messze nem minden streamert savaznak, míg a k-kat ugye...

Dive ever, work never.

(#42104) pachito


pachito
őstag

Én anno vele meg Kontival voltam (vagyok, csak nem aktív) egy Lol ranked teamben, az a Csabi teljesen más volt még, ez a bébidüh változat nem nyerő...

(#42105) salaam válasza F-ECT$ (#42103) üzenetére


salaam
senior tag

+1

Én például soha nem hallottam Strifecro-t, vagy Kolentot sírni, hogy az ellenfélnél ez volt, vagy az volt. Megtörtént, legközelebb majd ő kap Ragnarost a portálból.

(#42106) #75376384


#75376384
törölt tag

Fatigue-ban, priest vs priest meccsen Trump ellenfele velent rakott clericre és beleverte a 3/6-os sárkányba. Előtte egy lapja volt bent és úgy gyógyított, miközben Trumpnak már egy se. Mindezek egy legend játékostól, ahol elvileg tudnak játszani az emberek.
Tudom NA szerver...

[ Szerkesztve ]

(#42107) SLYM válasza F-ECT$ (#42103) üzenetére


SLYM
veterán

persze, ha valaki a poénkodással, meg a nyavajgással akarja eladni a stream-jét, akkor olyan lesz a közönség is

Nordic komolyan azt gondolod, hogy mindenkit felidegesít, ha az rng rossz oldalán van? engem olyan szinten nem érdekel, hogy nem tudod elképzelni. ha valaki eljut arra a szintre, hogy megértse, hogy hosszú távon ugyanannyiszor lesz szerencséje, az nem idegesíti magát ilyenekkel, pláne egy tét nélküli játéknál nem

[ Szerkesztve ]

(#42108) DopeBob


DopeBob
addikt

Tegnap rászántam magam, betörten pár felesleges(nek ítélt) vagy golden kártyát, amiből volt 2 sima, és craftoltam (mondjuk ez olyan jól sikerült, hogy 18xx dustnál vettem észre, hogy óóó b+ ezeket már nem kellett volna :W ) egy Mal'Ganis-t... sokkal előbb kellett volna. Nem gondoltam volna, hogy ez az egy lap, ekkorát tud dobni a deckemen.

Annyira jól ment vele, hogy abba sem akartam hagyni pedig ált. napi questeket nyomok csak. 16 nulla csillagról 12 4 csillag. 50G jött, szóval 15 nyert meccs, kicsit több, mint 2 óra alatt :B

A jó kis win steak-be néha belerondított egy secret pala, illetve 2x annyira rossz kezdőkezem volt és utána is úgy húztam hogy inkább léptem is kifelé... :B

MZ/X

(#42109) tomazin válasza DopeBob (#42108) üzenetére


tomazin
veterán

Azért hó vége van azt ne felejtsd el. Nehogy kövi hónapban nagy koppanás legyen.
De igen, a használható legek nagyon sokat tudnak dobni egy decken.

(#42110) DopeBob válasza tomazin (#42109) üzenetére


DopeBob
addikt

:P

nem szoktam koppanni, R15 a célkitűzés minden szezonban általában ez a napi questeket letudva is összejön, több időm meg nincs...

MZ/X

(#42111) F-ECT$ válasza DopeBob (#42110) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem rank 10 bőven becélozható még, és jelenleg elég jónak számít a lock, szóval hajrá :)

Dive ever, work never.

(#42112) hyperspace válasza F-ECT$ (#42111) üzenetére


hyperspace
őstag

zoolock deck-kel 5x voltam rank 13 4 csillagnál, az Istenért sem akart lejjebb engedni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#42113) F-ECT$ válasza hyperspace (#42112) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nagyon régi, a Peddler, Seeker verzió sokkal jobban működik.

Dive ever, work never.

(#42114) DopeBob válasza hyperspace (#42112) üzenetére


DopeBob
addikt

Én majdnem ilyennel játszok most. Csak -1 mortal coil, -1 imp, helyette Mal'Ganis és egy Sea Giant.

MZ/X

(#42115) hyperspace válasza F-ECT$ (#42113) üzenetére


hyperspace
őstag

ehhez hasonló deck?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#42116) F-ECT$ válasza hyperspace (#42115) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ez az. Legutóbb 2 napja láttam Sjow-nál Legend rank 40 körül.

Dive ever, work never.

(#42117) fogtunder válasza F-ECT$ (#42116) üzenetére


fogtunder
nagyúr

és a seeker egy valid lap? valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy összejön az előnye.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42118) whitezo88 válasza fogtunder (#42117) üzenetére


whitezo88
nagyúr

próbáld ki. Én is kételkedtem, de könnyebben összejön a proc, mint gondolnád. A Gormoksennél meg pláne. Van 2 lényed, tolsz egy implosiont és voilá.

[ Szerkesztve ]

(#42119) SLYM válasza fogtunder (#42117) üzenetére


SLYM
veterán

én rank 4-ig mentem erre épített deck-el 7-ről. casualon is nagyon jó, ráadásul jó vele a játék, mert lehet gondolkodni mindig, de nem amolyan agypusztító matekozás, mint a patron

(#42120) F-ECT$ válasza fogtunder (#42117) üzenetére


F-ECT$
titán

Én csak casualon toltam vele, de nekem is jól adta. Persze egy board clear fáj, de az most kevés fut.

Dive ever, work never.

(#42121) hyperspace válasza whitezo88 (#42118) üzenetére


hyperspace
őstag

Gormok hiányzik sajnos.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#42122) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na, akkor kipróbálom majd, csak olyan science fiction szaga volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42123) F-ECT$ válasza hyperspace (#42121) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég fontos lap, mert kevés spell / reach van a deckben, nélküle biztos gyengébb lesz. Viszont ha azt kérdeznéd, hogy érdemes-e lecraftolni, akkor azt mondanám, hogy várj: jön még 2 wing, és a meta is változhat, máshova meg nem olyan jó ez a lap.

Dive ever, work never.

(#42124) saen válasza hyperspace (#42121) üzenetére


saen
veterán

Én paladinban próbáltam a Gormokot, nekem nem tetszett. Sokszor volt halott lap a kézben, vagy csak egy 4 mana 4/4, pedig tele volt a pakli token gyártó lapokkal. Nekem az összes ilyen paklival az a bajom, hogy az emberek elkezdik visszarakni a board cleareket és onnantól vége. Reynadot is néztem ezzel, ha az ellenfélnek volt, akkor vesztett.

(#42125) F-ECT$ válasza saen (#42124) üzenetére


F-ECT$
titán

A pala token könnyebben hal, mint az itteni sticky lények. Pont ezért nem feltétlen jelenti a board clear a vereséget, mert az Egg, Gang Boss, Creeper köszönik szépen, de leszarják azt. Emellett az Ooze, Imp-losion a semmiből csinál 1 kör alatt újra boardot.

Nálam többször is előfordult, hogy csökkentenem kellett a boardot, hogy ki tudjam rakni a Gormok / Seeker / Giant egyikét. (Ez utóbbi az ellenfél boardja esetén is olcsóbb.)

Aztán ott van a board clear kivédésére Loatheb, vagy a board clear után kirakott Boom is segít befejezni a meccset.

Persze ez a deck sem mindenható, de jelenleg működik.

Dive ever, work never.

(#42126) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Megvan, hova tűntek a secret palák, régóta nem látok belőlük:

átmentek Casualba... DansGame

(#42127) Tyler Durden válasza whitezo88 (#42126) üzenetére

Mostanában én is kevesebbet látok, mi lett velük, mindenki countereli őket? :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#42128) mody123 válasza whitezo88 (#42126) üzenetére


mody123
tag

Én tegnap lementem Rank 2-re secret palával és én sem találkoztam olyannal mint én :D . Inkább mind pala volt néhány wari,warlock és shaman (ami meglepő volt)

szerk:
Biztos azért van ez mert kijött az új meta jelentés a TS oldalán és ott T1 a mind pala.

[ Szerkesztve ]

(#42129) tomazin válasza whitezo88 (#42126) üzenetére


tomazin
veterán

Én is azzal megyek, már nem annyira jó, de azért haladok vele.

(#42130) HuMarc válasza whitezo88 (#42126) üzenetére


HuMarc
addikt

Elég sok jön szembe rank 10-en (ti, gondolom, kicsit előrébb vagytok), midrange palával nekem elég nehéz megverni, szóval legfőképp a secret pala miatt toporgok itt már napok óta.

(#42131) Nordic válasza HuMarc (#42130) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én napok óta 13-14 között ragadtam. Még patronnal se megy, mert ha szar a kezdőm, képtelenség nyerni, bár ez minden paklira igaz(kb 70%-ban szar kézzel kezdek).

(#42132) Nordic válasza Nordic (#42131) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hivatalosan is felrobbanok...3 órája rank13 1-2 csillag között. :(((

(#42133) voyager4.4 válasza Nordic (#42132) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Szünet. Majd holnap folytatod. Ilyenkor más nem nagyon segít.

no fate but what we make

(#42134) Nordic válasza voyager4.4 (#42133) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Lehet hosszabb szünet kéne...majdnem 2 napja nem volt egyetlen rendes killstreake-em. Kettőt nyerek egyet vesztek, folyamatosan. :((( Asszem még a rank 10 se lesz meg.

(#42135) F-ECT$ válasza Nordic (#42134) üzenetére


F-ECT$
titán

Még van 1 hét, meg jönnek új lapok is. Kitartás.

Dive ever, work never.

(#42136) voyager4.4 válasza F-ECT$ (#42135) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Ebben a season-ben már nem jön új lap. :(

no fate but what we make

(#42137) F-ECT$ válasza voyager4.4 (#42136) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja most van a szünet? Hát akkor csak simán kitartás :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#42138) fogtunder válasza Nordic (#42132) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én most szarok a ladderre és arénázok a napikat kivéve, eddig bejött, simán több gold van belőle.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42139) saen válasza fogtunder (#42138) üzenetére


saen
veterán

Nekem meg el kéne kezdeni komolyan venni. Elkezdtem próbálgatni ezt az új rogue-ot 6-ról majdnem 8-ig visszamentem :) Már csak néhány nap van, hogy meglegyen az 5-ös rang, az epicet nem kéne bukni. Ezt a hónapot nálam nagyon elvitte a witcher 3, nem sok idő maradt HS-re.

(#42140) fogtunder válasza saen (#42139) üzenetére


fogtunder
nagyúr

midrange/secret pala, aggro druid, esetleg zoo, aztán meglesz az, ha kell az epic lap, akkor ne ladderen próbálgatsd az új paklikat szerintem. én ezzel a kvázi semmi játékkal vagyok rank 8 3 csillagon. viszont a dust az elképesztő módon nem kell.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42141) oba válasza fogtunder (#42138) üzenetére


oba
addikt

Átlag mennyi win -t kell hozni, hogy megérje arany ügyileg az aréna? Ilyen 3-4 -es átlaggal gondolom felejtős :)

(#42142) saen válasza fogtunder (#42140) üzenetére


saen
veterán

Igazából sose szokott gond lenni a rank 5, ha nagyon belehúzok első héten meg szokott lenni. Most meg minden küldit ladderen próbálgatok és most a rogue adta magát, csak szar volt a pakli amit próbáltam. Most patront tesztelgetem, eddig 2-0 ide :) Ha találok egy korrekt paklit, akkor szerintem hamar meglesz. Warlock tűnik egyébként a legerősebbnek most, de az az egy golden herom van, azt most pihentetem.

(#42143) F-ECT$ válasza oba (#42141) üzenetére


F-ECT$
titán

Átlag 4-nél már megéri.

Dive ever, work never.

(#42144) fogtunder válasza oba (#42141) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ha kell még sok lap, akkor szerintem 3-4 winnel már megéri arénázni, mert azért kapsz egy pakkot és 50+ aranyat. ha goldot akarsz gyűjteni, akkor ugye 7 win az, ahol nettó pluszban vagy, de ha bele számolod, hogy közben a napi küldiket is le tudod tolni, akkor már jobb a helyzet, ilyen 6 körüli átlaggal már jól jársz és erre rá jön a dust, amit kapsz.

(#42142) saen: nekem is időhiány kérdése leginkább, melóban sajnos nem szeretik annyira, ha játszok :D

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42145) saen válasza fogtunder (#42144) üzenetére


saen
veterán

Egyébként eszméletlen, hogy milyen gyorsan változik a meta. Néhány napja játszottam utoljára, akkor az összes mage (na jó, nem jött sok) freeze mage volt, mostmeg eddig a 2-ből 2 tempo.

Mai utolsó küldim meg a watch and learn volt, van a listámon egy srác aki kb minden második szezonban legend, meg elég sokat játszik. Épp ő volt fennt, gondoltam megnézem. Reno warlockkal nyomult, de kikapott druidától és warriortól is, váltott Reno mage-re. Ellenfele egy midrange demon deck volt, azt kell mondanom, hogy ilyen esports meccset régen láttam ;] Srác kb majdnem meghalt, nyomott egy summoning stone + ice blockot, erre kapott egy deathlordot. Köv körben ezt echo-zta, amire kapott a stone-ból egy arcane nullifiert (2/5 taunt), így kibírta egy hp-n. Majd amikor már mindenen ismét átjött a warlock, akkor utolsó mentsvárként felhúzta reno-t (16 lap volt hátra) és a 29 hp-s gyógyulás megmentette. Ellenfele szerintem felvágta az ereit meccs közben, végig iszonyat vezetett...

(#42146) DopeBob válasza saen (#42145) üzenetére


DopeBob
addikt

Én tegnap találkoztam egy Reno lockal... hetedik körben, 1 HP-ről healelte magát fullra... be is csuktam a tabletet :D

MZ/X

(#42147) tomazin válasza DopeBob (#42146) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem is volt tegnap egy ilyen, amire a telefon beközölte velem, hogy unfortunately HS has stopped.
Nem ragequitelek soha, megteszi a telefon helyettem :DDD

(#42148) fogtunder válasza saen (#42145) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ilyenkor mindig nagyon változatos a meta, én szeretem is ezt a kísérletezgetős időszakot. nehezebb haladni, de legalább nem minden meccs azzal kezdődik, hogy Well met!

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42149) Tomics


Tomics
addikt

Akinek nem gond légyszi vegyen fel (watch and learn): Tomics#2849

Köszi!

PH! addikt since 2004

(#42150) saen válasza Tomics (#42149) üzenetére


saen
veterán

Felvettelek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.