Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41401) whitezo88 válasza tomazin (#41400) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez a másik. teljesen felesleges achi így, még vissza se lehet őket nézni.

(#41402) DaveNo1 válasza whitezo88 (#41401) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mit vártok egy olyan játékban ahol egy bugot is hónapokba telik kijavitani?

Tökre érdekelne már hogy mi a fene viszi el az idejüket, többi jóval komplexebb Blizzard játékban 1 hét alatt szokták javítani a bugokat...

You are not prepared.

(#41403) whitezo88 válasza DaveNo1 (#41402) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az olyan lapok gyártása, mint a Golden Monkey :DDD

na azért várom a kieget, kíváncsi leszek, de annyira nem fogja a metát felkavarni, mivel van kb hat jó lap benne...

[ Szerkesztve ]

(#41404) saen válasza SLYM (#41396) üzenetére


saen
veterán

Nincs díj, nekem megvan az összes lap a játékban, semmi ilyesmi nincs már.

(#41405) saen


saen
veterán

Kolento most kezdi a twitchen a LOE kártya elemzést.

(#41406) h3lios válasza saen (#41405) üzenetére


h3lios
addikt

Akkora erőforrás kell ehhez a Blizznek, hogy inkább le is állították az EU szervereket. :) Előbb még beengedett, de ahogy rákattintottam a play mode-ra vége volt a dolognak. :C

B-tag: H3lios#2825

(#41407) mody123 válasza DaveNo1 (#41402) üzenetére


mody123
tag

Én annak is örülnék ha lenne bővebb statisztika. Lehetne látni mennyiből mennyit nyertem win rate, mennyi goldot költöttem el mennyi leget nyitottam stb.... és ezt lehetne látni a barátoknál is. Legalább látnánk azt hogy foglalkoznak a játékkal ahelyett hogy 3 havonta bedobnak valamit ami semmit sem ér.

(#41408) Mister_X válasza saen (#41384) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Paladin: 414 (1-2 hónap és meglesz a golden, pre-BRM időben toltam ki 100-ról 300-ra két hét alatt)
Priest: 152
Mage: 116
Warrior: 97
Warlock: 67
Druid: 36
Hunter: 29
Rogue: 23
Shaman: 23

#LOE: én Stifecro elemzését várom, meg Krippét.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41409) Nordic válasza Mister_X (#41408) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Kripp már volt, csak épp yt-on...[link]

(#41410) whitezo88 válasza Mister_X (#41408) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Krippé már kint van, de hiába elemez 19 streamer, nem lesznek jobbak a lapok, max a gyakorlatban. 2-3 után már lehet látni mi van. Belező Csabi is elemzett, ladder és aréna alapján is.

Forsen Dog-féle control rugózik. 1-5, borzalmas a deck :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41411) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Aúgy a hulladék kártyák alapján kicsit az az érzésem, hogy a HS fejlesztők között, ha bárkinek eszébe jut valami hülyeség azt megcsinálják, mintha attól félnének, hogy nincs elég kártya. Az új kártyák 80%-ban nincs semmi értelem, hogy bárki is használja.

(#41412) h3lios válasza Nordic (#41411) üzenetére


h3lios
addikt

Ezt én sem értem, hogy miért adnak ki ennyi töltelék lapot. Nyilván nem lehet mind Dr. 6 és 7 szintű, de valamivel hasznosabbakat csinálhatnának.
Hozzáteszem, hogy ez a discover mechanika nagyon jó irány a játékot illetően, mert RNG, de mégsem. Mert ugyan véletlen lapokból választasz, de a helyzethez mérten már skill kell, hogy a legjobbat válaszd ki a 3 lehetőség közül.

Csak kár, hogy viszonylag shitty minionok kapták meg ezt a lehetőséget. Sok esetben nem éri meg őket játszani. Pl. a 4-es mech nagyon jó lenne, ha 3-ért jönne, valszeg már OP is lenne. Viszont 4 manáért 3/4... Soha senki nem fogja használni amikor van helyette Shredder, meg Mech. Yeti.

B-tag: H3lios#2825

(#41413) gmx9


gmx9
aktív tag

Pár lapon kívül ez egy hulladék, gratula megint blizzard. Nevetséges banda.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#41414) fogtunder


fogtunder
nagyúr

a mai best of druid meccsem handlock ellen:

T1 coin darnassus
T2 innervate druid of the claw
T3 savage combatant
T4 topdeck savage roar és lethal

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41415) mody123


mody123
tag

Mivel csütön jön a kieg gyorsan lementem Rank 5-re tempo mage-vel mert az új kieg felborítja a mostani metát.......

ja mégse ;]
De ettől függetlenül lementem 5-re

(#41416) tretyak válasza h3lios (#41412) üzenetére


tretyak
aktív tag

Átnéztem én is a lapokat, van néhány egész érdekes köztük (Brann, 9 manás legend az artifact-okkal, priest removal - RiP recycle..., druid shredder, a discover mechanika is tetszik), elsőre jobbnak tűnik, mint a BRM - viszont egy kártyán megakadt a szemem: a warrior fegyver. Na azmiaz? Értem én, hogy nem lehet minden lap boom szintű, de azért nemár :D ez kb egy deckedbe épített concede gomb...
Szerk.: látom nálad is boom az összehasonlítási alap :)

[ Szerkesztve ]

(#41417) h3lios


h3lios
addikt

Ma esti Meta:
Tempo Mage: fossuk ki T1-ben a két wyrmet, húzzunk be 10 lapból 50 burst DMG-t.
Paladin: Legyünk olyan rákosak, mint 1 agydaganatos az utolsó stádiumban
Zoo: 10 lapból 40 + Burst.

Ma is esti Baby Raget hallhattátok, elegem van ebből a fosból és abból, hogy 10 forintból sikereket elérni. Ja várj, 0 skill még kell mellé, mert a trade kurvára mainstream dolog....

B-tag: H3lios#2825

(#41418) whitezo88 válasza tretyak (#41416) üzenetére


whitezo88
nagyúr

A warri fegyver a LoE Poisoned Bladeje... upsz, agro kiteszi a Yugglert? Better take 6 :DDD

később meg pláne halott lesz mivel 3 körig fent van, addig meg szarrá darálnak. 4 dmg Steady shot, 12 dmg fireball, stb. Nem tudom mit szívnak ezek a design csapatban, de jó anyag lehet.

(#41419) Balathruin válasza whitezo88 (#41418) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem csak ütéskor kapsz duplát?

(#41420) Tyler Durden válasza saen (#41384) üzenetére

Én egy 6-7 hónapot kihagytam, most így állok:

Warrior: 146
Shaman: 50
Rogue: 85
Paladin: golden
Rexxar: 128
Druid: 129
Warlock: 242
Mage: 200
Priest: 189

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#41421) whitezo88 válasza Balathruin (#41419) üzenetére


whitezo88
nagyúr

akkor szerintem azt írnák hogy "while attacking", attól hogy el van rakva a fegyver még működik a képessége, ahogy a DB deathrattleja is. De ha csak akkor kapnál, akkor is hulladék lenne.

[ Szerkesztve ]

(#41422) tretyak válasza whitezo88 (#41418) üzenetére


tretyak
aktív tag

A legjobbat kihagytad, 8-at kapni egy leper gnometól megéri - ja nem.
Balathruin: elvileg mindent dupláz, bár ki tudja.

(#41423) Balathruin válasza tretyak (#41422) üzenetére


Balathruin
veterán

Majd kiderül. Ez lenne a sokadik elírt kártya. :D

(#41424) DaveNo1 válasza whitezo88 (#41418) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az egy face warrior fegyver, 1 mana 6 sebzes arcba.

Amúgy Kolento elemzése alapján valahol naxx és brm között van a kiegészítő, sokkal több használható lap van mint BRM-ben.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#41425) Man0gatya válasza h3lios (#41412) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Mechmagebe bőven elfér pl és gyakorlatilag akármilyen kártyát is húzhatsz.

(#41426) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Feladom...egyszerűen warriorral nem tudok 1 meccset se nyerni, semmilyen deckkel.

(#41427) saen válasza Nordic (#41426) üzenetére


saen
veterán

Félve mondom, hogy Kolento a mai streamje elején control warriorral vette vissza a rank 1 legendet EU-n.

Egyébként MrYagut twitterjén volt egy jó aggro warrior, ezzel azért lehet nyerni:
https://twitter.com/Mryagut/status/645321673625964544

(#41428) Mister_X válasza Nordic (#41426) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem rég kezdted, szerintem biztos nincsenek meg a control warriorhoz szükséges kulcslapjaid.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41429) tretyak válasza Nordic (#41426) üzenetére


tretyak
aktív tag

Próbáld ki ezt, én is szenvedtem ma a sima CW-vel, kb mindentől kikaptam, aztán elkezdtem keresgélni:
https://www.reddit.com/r/CompetitiveHS/comments/3rhxl2/guide_top_10_legend_with_new_control_patron/

(#41430) Nordic válasza tretyak (#41429) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Oké, amikor úgy indul, hogy sylvanas meg ysera, akkor skippelem is.

Annyira nincs lapkészletem semmihez, hogy most már azért unom a játékot, mert unalmas a tempomage/facehunter/middruid, mást meg úgyse tudok összerakni. :((( Asszem tartok pár nap szünetet. Max megcsinálom a napikat

[ Szerkesztve ]

(#41431) saen válasza Tyler Durden (#41420) üzenetére


saen
veterán

Köszi srácok, akkor nem csak én vagyok golden hero nélküli :) Most így állok:

Warlock: 480
Warrior: 302
Paladin: 273
Druid: 271
Hunter: 243
Shaman: 156
Mage: 141
Rogue: 55
Priest: 41

(#41432) Laska23


Laska23
csendes tag

Nekem ma lett meg a 3. arany hősöm, Mage és Warlock után a Pap.

Még előtte volt egy ellenfelem, aki megütötte a Jackpot-ot :DDD

Ezt a board-ot még megoldottam, de olyan hátrányba kerültem, hogy csak idő kérdése volt a concede...

(#41433) NyxNyxNyx válasza saen (#41384) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na aggódj ilyenen. Aki nyomja minden hőssel annak általában nincs egy se. Nekem szerintem sose lesz második goldenem. :D Így hogy nem lehet kikapcsolni, sokszor csak hátrány. Arénában látják a golden hőst, komolyabban vesznek.
Nekem:
Warrior 8
Shaman 19
Rogue 17
Paladin 18
Hunter 59
Druid 37
Warlock 58
Mage 150
Priest 1000+ lehet.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41434) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most nézem Firebat elemzését és én is tökre félreértettem az Eeric Statue-t. Azt hittem, akkor lehet vele támadni ha csak nekem nincs más minionom. Nem tudtam, hogy az ellenfél minionjai is beleszámítanak. Így már nem tetszik. :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41435) Gyuri27 válasza NyxNyxNyx (#41434) üzenetére


Gyuri27
félisten

4-t komoly taunt az. Rák druidba is menö lesz pl.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41436) fogtunder


fogtunder
nagyúr

felraktam tegnap a heartharena overlayt, nagyon kellemes meglepetés volt, egy tök jól működő cucc, ráadásul kvázi ingyen. egy-két helyen nem értettem egyet a pickjeivel, és el is tértem tőle, de ezek ilyen 2-4 pontos különbségek voltak. és sikerült egy elég OP mage paklit összerakni talán TGT óta először, 2 sea giant, 2 skillstrike, 1 fireball, poly, water elly, 2 chugga, ilyenek vannak benne, plusz még némi laphúzás is, a paladinok így esélytelenek, a mustárra válaszként kicsattintani a sea giantet epikus :D

(#41435) Gyuri27: rák druidba miért lenne jó, mikor nem érdeked, hogy csak egy lényed legyen lent? a midrange se nagyon tud vele mit kezdeni, mert a mark of the wild és a sunfury nettó tempó hátrány, a keepert erre eltolni meg őrültség, hacsak nem lethal. én handlockban inkább el tudom képzelni, hogy mondjuk egy watchert, vagy TW drake-et lecserélni erre.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41437) DaveNo1 válasza fogtunder (#41436) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó öreg watcher Druid :D

You are not prepared.

(#41438) mody123 válasza fogtunder (#41436) üzenetére


mody123
tag

Van egy dudu pakli ami watcherekkel, wailing soullal, feal reaver, pandákkal játszik oda jó lesz szerintem

Megint leelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#41439) fogtunder válasza DaveNo1 (#41437) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elvileg Kripp csinált amúgy egy verziót wailing soullal, ami ugye a darnassust is silenceli, nem is volt rossz játszani vele, de szerintem az sem jó ladderezni egy ilyen tempóorientált metában.

(#41438) mody123: ennyi paladin között magában nem ér semmit, kombózni kell. lehet nem lesz igazam, majd meglátjuk, én játszanék egy ilyen paklit szívesen.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41440) Gyuri27 válasza fogtunder (#41436) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert sok inner nélkül kitolod, silence és go. Aztán mire ezt leszedi meg jön a reaver.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41441) fogtunder válasza Gyuri27 (#41440) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de akkor ott van a fel reaver, ugyanezt csinálja, ugyanezért van az aggro duidban. nem érzem, hogy megérné erre elhasználni a silencet, mikor az ellenfél tauntolhat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41442) Gyuri27 válasza fogtunder (#41441) üzenetére


Gyuri27
félisten

Melyik tauntot nem üti le 1-2-3 körben?
Ez a lap hidd el a rák sztárja lesz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41443) fogtunder válasza Gyuri27 (#41442) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ok leraksz 4. körben egy 7/7-et, ami nem tud ütni, mert kb. biztos, hogy vagy neked, vagy az ellenfélnek lesz másik lénye. tolsz rá egy silence-t, ami legalább 2 mana, de ki a rák pakol druidba baglyot, szóval eltolsz rá egy keepert, hogy tudjon ütni. 8 manáért van egy 7/7-ed és egy 2/4-ed. ez így bőven rosszabb aggro druidba, mint 7 manáért egy Dr Boom, vagy 5-ért egy 8/8-as Fel Reaver.

nem az első 3 kör tauntjaival van gond, azt megoldod (meg így kb. nincsenek is), de mit kezdesz egy belcherrel, beletolod az egész boardot és 1 for 4? vagy tirionnal micsinálsz, ha kicsapják 7-8. körben, mielőtt összejön a kombód?

továbbra is tartom, hogy ez aggroba nem lesz jó lap, wailing soulos, tauntolós pakliba el tudom képzelni, ahol van hozzá 4-6 aktiváló lap.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41444) whitezo88 válasza Gyuri27 (#41442) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem meg nem lesz az. Handlockban jobb, wacser nagytesójaként, és még owl is van.

(#41445) Gyuri27 válasza fogtunder (#41443) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dudu soha nem használ baglyot. Miért is tenné? 3 körben kitolod a 7/7-t, turn 4 silence. Turn 5 reaver.

whitezo88: nem biztos, hogy oda jó. Mert mit hagysz ki? Drake, giant az ideális 4 turn. Rák ellen watcher sunfury. De ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#41446) fogtunder válasza Gyuri27 (#41445) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy átlagos meccsen nyilván felhúzod 4 kör alatt ezt és a két keeper egyikét is, hogy ez összejöjjön, sőt, aggro paklival külön érdemes is erre mulliganelni. ez a lap két aktivátorral nem fog működni, mert nem csinál semmit magában.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41447) whitezo88 válasza Gyuri27 (#41445) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és a druidba mitől lenne jobb? 1 lénnyel magába ott se érsz semmit, mert nem tudsz vele támadni ha mást raksz ki, Keepert meg pazarlás rátolni utána. Meg ott van eleve a Fel Reaver ami jobb. Handyben legalább vannak tauntolók is.

(#41448) DaveNo1 válasza whitezo88 (#41447) üzenetére


DaveNo1
veterán

Maradjunk annyiban hogy ez a szegény ember Mountain giantje, deffenziv célra használható annak, akinek nincs meg a Mountain

You are not prepared.

(#41449) Gyuri27 válasza fogtunder (#41446) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most mage ellenem. 2 wyrm, 2 taunt, 2 fireball, lotheb.
Lock: 2 bomb, mortal coil, molten, sunfury.
Druid: 2x 8 heal, 2 taunt stb-stb.
Szóval a jó kéz nem lehetetlen.

Amd - Radeon - Ryzen

(#41450) szilva01


szilva01
őstag

Minden kilencezredik pickre kapok értelmes lapokat arénában, és most anodized robo cub shredder meg swipe közül kell választani. Gg ben brode.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.