Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41701) Klemice válasza whitezo88 (#41690) üzenetére


Klemice
senior tag

kizárt dolognak tartom hogy heroic kellett hozzá

Each golden card is only available to craft once the card's regular version has been obtained through defeating the corresponding boss or Class Challenge within the adventure

(#41702) DaveNo1 válasza Man0gatya (#41700) üzenetére


DaveNo1
veterán

Millrogueba Reno :W gang uppal bármit bekeversz a deckedbe már is nem aktiválódik, arról nem beszélve hogy az a deck tele van duplázással, ha meg mindenből 1et raksz be az nem mill rogue lesz. :N

A Brann + Healbot meg 8 mana, jó eséllyel arra meghalsz.

You are not prepared.

(#41703) whitezo88 válasza Klemice (#41701) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most megnéztem és valóban tudom craftolni aranyban a lapokat amiket HC-ban nem győztem le, pedig meg mernék esküdni hogy volt ahol, amikor igaz volt, mintha streameken is mondták volna.

(#41704) Man0gatya válasza DaveNo1 (#41702) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Istenem, de buta vagy te. Reno akkor kell ha sok a control vagy a mill deck egy healbot 5 mana mivel, ahogy irtad bármit bekeverhetsz a deckbe igy addigra már lehet 12-18 heal is befigyel mire ezt a kombót elsütöd.

(#41705) DaveNo1 válasza Man0gatya (#41704) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tudom hogy buta vagyok, meg ebben a topicban mindenki, te meg vagy a helikopter ezekkel a hozzászólásaiddal ;]

You are not prepared.

(#41706) tomazin válasza DaveNo1 (#41702) üzenetére


tomazin
veterán

dont feed the troll

elkéstem :(

[ Szerkesztve ]

(#41707) Balathruin válasza DaveNo1 (#41699) üzenetére


Balathruin
veterán

Face huntert simán verni lehet ha jól csinálod. 40+ heallel nem sokat tud kezdeni, kifogy a szuflából.

(#41708) Mister_X válasza Man0gatya (#41704) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A mill deck egy healbot? Jó tudni ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41709) DaveNo1 válasza Balathruin (#41707) üzenetére


DaveNo1
veterán

Tapasztalatból mondom, hogy körülbelül 15 körüli heal is elég, de ezt be kell húznod a 8. körig. 40+ nem kell, mert 45-50 sebzés között fogy ki a lapokból. Természetesen ez alacsonyabb ha az elején rosszul húzott, vagy rossz játékosról van szó.

Reno egy érdekes lap, mert újfajta decktechelést tesz lehetővé, megengedve a nagyobb inkonzisztenciát, viszont még nincs elég jó lap ahhoz, hogy ez tökélesen működjön. Pár kiegészítő múlva ha beraknak sok jó lapot (ami mostanság nem volt jellemző), akkor még jobb lap lehet.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#41710) Mister_X válasza DaveNo1 (#41709) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gyorsan összeraktam egy paklit, mint egy rossz aréna draft, 43 heal + Reno ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41711) Man0gatya válasza Mister_X (#41708) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Mivan?

(#41712) Balathruin válasza DaveNo1 (#41709) üzenetére


Balathruin
veterán

Healbot + shadowstep nem egy rossz dolog. :D Meg silence nélkül a deathlord is felfog 8 sebzést.
Azért 40+ heal, mert már kaptam concede-et a második healbot gang upra. :D

(#41713) #75376384


#75376384
törölt tag

amikor lent van két dude (3/3, 3/1), egy quarter (2/5) és a hunter(+secret) elnyomja skill command-ot negyedmesterre.

ezek után egyetértek azokkal akik azt mondják, kell agy a facehunter-hez is.

(#41714) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Lost to a Building EleGiggle

amúgy a Blizzconon látott, poker-pro Elky-t felvette a Liquid link/

Ahogy olvasom, régen SC1 pro is volt.

[ Szerkesztve ]

(#41715) Mister_X válasza Man0gatya (#41711) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Picit dicsértem a helyesírásod, semmi több.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#41716) P00By


P00By
nagyúr

Magamat is megleptem, de tényleg nem vettem meg a kieget! :Y

(#41717) mody123


mody123
tag

Valaki próbált már ki új decket amiben van loe lap?

(#41718) gmx9


gmx9
aktív tag

Hatalmas balanszot nyomtak itt a srácok a tavernre, le a kalappal. Veszem is az új kieget, annyira jók vagytok!

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#41719) saen válasza mody123 (#41717) üzenetére


saen
veterán

Én freeze mage-dzsel nyomtam egyet (torch), de nem jelentős. Inkább csak a kiegre volt időm ma, megcsináltam heroicon is.

Savjz játszott ma control warlockot Paddlerral meg Renoval, nagyon szépen haladt vele felfelé, ha jól emlékszem rank 2-n hagyta abba a streamet és vagy 6 körül indult. Renora nagyon sok streamer ráugrott, meglátjuk majd, hogy hosszú távon milyen lesz. A Paddlerra már többen mondták (warlock lap), hogy jó lesz próba után, Savjz, Kolento, stb.

(#41720) mody123 válasza saen (#41719) üzenetére


mody123
tag

Én dr huntert próbáltam kalappal ( nem tudom a nevét) funnak jó de nem mennék vele rankedre :)

(#41721) whitezo88 válasza saen (#41719) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ki kell alakulnia, melyik Highlander deckbe jó a Reno, de úgy tűnik Warlockba nem rossz, de LC is haladgatott warrival azért. Zoo-nál más eleve a játékstílus, oda talán jobb.

(#41722) DaveNo1 válasza whitezo88 (#41721) üzenetére


DaveNo1
veterán

Lifecoach paladinnal haladt, ott van elég erős class lap

You are not prepared.

(#41723) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Első meccs Savjz mai deckjével: [link]

rugó pedig jól húzott, 2 flurry, 2 tinkerssel, leszedések, prep sprint, si7, 2 barber, stb

(#41724) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Frodan 3-0-zta Thijst, mind3x riddlerdinnel :DDD

(#41725) Nordic válasza tomazin (#41696) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nekem július vége óta szar mobilon, folyamatosan elveszti a jelet a szerverrel, újra reconnect-el az esetek 90%-ban, máskor meg képtelen visszacsatlakozni. Előtte 3 hónapig nem volt ilyen bajom mobilneten, egészen a TGT előtti patchig. Persze wifin nincs ilyen gond, de mobilnettel játszhatatlan lett.

(#41726) DaveNo1 válasza whitezo88 (#41723) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kipróbáltam a Reno Palát, jött a legendary backes facehunter elkezdett 7. körben BM-ezni mert low hp-n voltam, erre Reno le, WELL MET WELL MET ;] ;] ;] ;] +20 hp, Goodbye Facenoob. Nem szokásom vissza BM-ezni, de ez most jól esett.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#41727) #75376384 válasza whitezo88 (#41724) üzenetére


#75376384
törölt tag

ezt a sjow vs jj warrior paladin meccset viszont nézni is rossz.. :D

ha nyer a paladin kitérek a hitemből, pedig cw ellen a midrange pala elég jó, ez a srác viszont nem érdemli meg.. :U

[ Szerkesztve ]

(#41728) P00By válasza #75376384 (#41727) üzenetére


P00By
nagyúr

ha nyer a paladin kitérek a hitemből Hajrá! ;]

(#41729) #75376384 válasza P00By (#41728) üzenetére


#75376384
törölt tag

és még bm is jött részéről.. ez a srác alig 5 perc alatt megutáltatta magát. :D

(#41730) pachito


pachito
őstag

Ez a Reno Jackson amúgy nem redundáns karakter kicsit lore szempontból? Vagy minek kellett egy második Harrison Jones? :F

(#41731) h3lios


h3lios
addikt

Most csináltam meg a LOE első szárnyat, majd holnap kipihentem nekiállok a Heroic módnak is, mert ez az új hátlap KELL. Egyébként tetszik a Meta változás eddig a nagy streamereknek Kibblert beleértve meglepő, de működik Reno. Első pillantásra szarnak gondoltam de egyáltalán nem lett az. Ugyan ez a véleményem a kiegről. Nem tetszett ez az egész téma, de mostanra nagyon bejön, a discoverrel együtt. Ez már nekem nagyon hiányzott a játékból.

Mondjuk a Bossok nem Heroic módban röhejesen könnyűek voltak.

B-tag: H3lios#2825

(#41732) HuMarc


HuMarc
addikt

Egy Reno-s mage durván megalázott (turn 8-on 4 hp-ról 30-ra healelt), szép meccs volt azért (bár elvesztettem). Szóval működhet. Bár utána bejelöltem a srácot, és mondta, hogy eléggé szenvedős, mert tényleg csak 30 különböző lappal működik. Próbálta 2x Mad Sciencistel, de nem működött, mert nem húzta ki időben azokat. + a nagyon agresszív deckek megalázzák rossz lapjárás esetén.

(#41733) DaveNo1 válasza HuMarc (#41732) üzenetére


DaveNo1
veterán

4 meccset mentem Reno palával, 2-őt meg is nyert nekem, viszont 1 midrange hunter ellen azért kaptam ki, mert az utolsó 7 lapomban volt Reno. Ott eléggé kijött, hogy hiányoznak az OP lapokból a duplák, pl. ha lett volna még 1 truesilver, még 1 conc, vagy az elején minibot, akkor szerintem sima győzelem lett volna.

You are not prepared.

(#41734) salaam


salaam
senior tag

Az elmúlt 3 órában kikaptam egy murloc huntertől, egy murloc priesttől és három murloc magetől. Mi van az emberekkel? :DDD :N

(#41735) whitezo88 válasza DaveNo1 (#41733) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Kibler orak ota magel tolja Renot de inkabb hatrafele halad. Nem nagyon van win condition, se rendes tempo benne. Akkor nyer ha ellenfel kifogy a szuszbol mashogy alig.

(#41736) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#41735) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Zetalot top 20 legendig ment le Reno Priest-tel. Mondjuk ő basic priest-tel is lemenne kis túlzással :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41737) Gyuri27 válasza salaam (#41734) üzenetére


Gyuri27
félisten

Várjál még. Ha jönnek az új murlocok. Alig várom. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#41738) pachito válasza Gyuri27 (#41737) üzenetére


pachito
őstag

Pontosan erről van szó.

Sir Finley eleve 10/10 lap 1 manáért ÉS jön a 0 mana 1/1es is. Lesz itt még murloc rush :DDD

(#41739) SLYM válasza Man0gatya (#41695) üzenetére


SLYM
veterán

az a deck control metában lenne nagyon jó, de az régóta nincs túlsúlyban

[ Szerkesztve ]

(#41740) saen


saen
veterán

Savjz ma Summoning stone-t próbálgatja, hát de vacak eddig :)

(#41741) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] Anubisath Temple Guard attack quote :DDD

(#41742) Redcaster válasza whitezo88 (#41741) üzenetére


Redcaster
őstag

Ez jó :) A 8/8-as divine shieldes minionnak is jó szövege van: "I wish to be in the Heroes of the Storm." valami ilyesmi :)

(#41743) DaveNo1 válasza saen (#41740) üzenetére


DaveNo1
veterán

Most lett legend vele

You are not prepared.

(#41744) whitezo88 válasza saen (#41740) üzenetére


whitezo88
nagyúr

legend lett, de nem értem, hulladék a deck. Próbáld csak ki 10 körül, esélytelen 1 rankot is menni vele szerintem...

(#41745) JNashville válasza whitezo88 (#41741) üzenetére


JNashville
senior tag

Ezek komolyan szívnak a Blizznél.

Más: szökőévente egyszer sámánozok, most éppen 60 goldos küldetés miatt muszáj (goldból tolom a LoE-t), hát iszonyú ez a kínszenvedés, hogy minden második lapnál, minden Hero powernél imádkozni kell, hogy ne csesszen meg az RNG.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#41746) JNashville válasza whitezo88 (#41744) üzenetére


JNashville
senior tag

A szokásos Freeze-hez képest még érzékenyebb a húzásra ez a deck, ahogy nézem. Sebaj, jöhet a #crazedalchemistmeta

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#41747) NyxNyxNyx válasza JNashville (#41745) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is most shaman-nal nyomtam dominance miatt. Jó volt vele játszani, pedig féltem tőle. Az RNG dolgot viszont én sem tudnám megszokni. Totem + a "did you bring some fish" + a lightning strike jól kitudnak baszni az emberrel. Valamit még mindig kéne buffolni azon a kaszton, jót tenne a játéknak. Esetleg a flame tounge és a manatide lehetnének 1/3-ak.

Viszont a druid quest-et mire megcsináltam tegnap, elegem lett mindenből. Pedig még azt sem mondanám, hogy rossz winrate-em volt. Sose lesz a szívem csücske ez a kaszt. Annyira volt izgalmas, mint labdát dobálni a falnak.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#41748) saen válasza whitezo88 (#41744) üzenetére


saen
veterán

Savjz nagyon jó játékos, szerintem kb nem tudnál olyan decket csinálni neki amivel ne lenne legend :P De amennyit láttam belőle az alapján ritka szar deck volt.

(#41749) h3lios


h3lios
addikt

Tesztelgetek 1 új hunter deckket, 2 nővérrel és Hat-el, hát nem igazán működik a dolog. Ezzel ellentétben a bogár nagyon jól működik, 2. körben kirakva curvre-ra kapod a lapot és ráadásul még beast is.

B-tag: H3lios#2825

(#41750) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Miután tegnap megkaparintottam Reno Jacksont, gondolkodtam hogy lehetne kombóban kihasználni a képességét. Aztán rájöttem hogy van egy legendás lapom (a nagyon kevés közül) akinek alkalmazásakor pont kapóra jön Jackson képessége. Lévén ha megidézem Ragnarost, Majordomo lévén fixen mindig 8 HP-d lesz. Úgyhogy összeraktam egy félaggro Palát ezzel a kombóval. Az eredmény: 8 meccsből 1 győzelem, 18-as szintről vissza 20-ra. De én valamiért nagyon hiszek benne :DDD

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.