Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42201) DopeBob válasza F-ECT$ (#42198) üzenetére


DopeBob
addikt

Én kb hasonló aránnyal toltam le az 5 wines brawl questet... :DDD Közelébe nem megyek többet.

MZ/X

(#42202) tomazin


tomazin
veterán

Mellesleg a summoning stone "jól" működik a brawlban, mert az eredeti érték alapján rakja ki a miniont.

[ Szerkesztve ]

(#42203) oba


oba
addikt

Én eddig három meccset nyomtam a mostani brawl -ban. Az elsőt buktam, másik kettőt nyertem... DE, mind a három meccs burstig ment... :) Valszeg én sem játszom vele többet... Kéne valami egyéb jutalom brawl játszás után... mondjuk 10 winenként adhatna egy pakkot vagy ilyesmi. Akár talán többet játszanánk rajta.

(#42204) nofi válasza h3lios (#42175) üzenetére


nofi
őstag

Ez a Zoo a Dark Peddleren kívül totál megegyezik a nyár elején sztárolt (joggal) Lock Zoo paklival. Nekem azóta az van és egész jó W/L arányokat hozok vele, pedig hónapok óta nem nyúltam hozzá.
Tegnapra feltorlódott 3 Shamanos questem és mivel Tunnel Trogg híján nem tudom kirakni a jelenleg imádott Midarange sámit ezért visszanyúltam a Mech gyökerekhez. Meglepően jól teljesített ;]

Xbox GT: nozsolt

(#42205) saen


saen
veterán

Megvan a rank 5, Kolento féle aggro druid tarolt, egy nagy winstreakkel meglett a rank 7 -> 5. 6-0 minimum volt, de a tracker mostanában néha kihagy meccseket, szóval pontosan nem tudom.

Mostmár nyugodtan várhatom a következő szezont és nem kell tryhardolni :DD

(#42206) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Oké, hivatalosan is feladtam ezt a szezont...nem bírok rank 13ról megmozdulni semmivel.

(#42207) DaveNo1


DaveNo1
veterán

DreamHack HS

Kíváncsi vagyok mennyi új deck lesz egy nagyobb versenyen.

You are not prepared.

(#42208) tomazin válasza saen (#42205) üzenetére


tomazin
veterán

Ez lenne az? Csak mert van 2 60as druid küldim, meg kéne valamivel csinálni.

(#42209) DaveNo1 válasza tomazin (#42208) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nem hiszem, nézd meg a tempo storm metalistában az agro druidot, és cseréld ki a két shadet két raptorra, ha még ott nincs ;]

You are not prepared.

(#42210) saen válasza tomazin (#42208) üzenetére


saen
veterán

Nem, ennél sokkal újabb. Van benne már raptor is. Igazából a két legenden kívül (loatheb + boom) minden másból kettő van, nem egy bonyolult lista. Most linkelni nem tudom, mert én streamről néztem le néhány napja.

Egyébként nagyon gondolkozom azon, hogy a fel reaverek helyett mást játszok majd. Gondolkozom, hogy a pit fightert kipróbálom, szerintetek mennyire hülyeség? :)

[ Szerkesztve ]

(#42211) Stylerr


Stylerr
addikt

A Shredder alatti 4 drop az melyik kártya?

(#42212) Klemice válasza Stylerr (#42211) üzenetére


Klemice
senior tag

keeper of uldaman

(#42213) gbela válasza Stylerr (#42211) üzenetére


gbela
senior tag

Az az új pala control lap.

Más: ez a spell smorc mage deck amit pár napja tárgyaltatok ez superfun. Mondjuk sokat nem toltam (fallout eléggé ráment HS és Hots rovására), vmi 8-3 lehet vele az állásom (kb csak reno a hardcounter), a fun része inkább a messze legmagasabb friend request/win arány amit produkál nekem:)

[ Szerkesztve ]

(#42214) tomazin válasza saen (#42210) üzenetére


tomazin
veterán

(#42215) saen válasza tomazin (#42214) üzenetére


saen
veterán

Ez az.

(#42216) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Az Nvidia jo sokat fizethetett hogy a Dreamhacket a picsanyi, senki altal nem hasznalt Shielden jatsszak. Mi a kovetkezo, Wsop es Mtg ProTour kempingszekeken es muanyag asztalokon?

(#42217) F-ECT$ válasza gbela (#42213) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem messze nem ment olyan jól a smorc mage deckkel, de hogy fun, az tény :)

Dive ever, work never.

(#42218) gbela válasza F-ECT$ (#42217) üzenetére


gbela
senior tag

Amikor 28 hp-ra turn3-ban torchot nyomok jött már legaláb 3szor well played. Aztán amikor turn6-ban már talnos frostbol icelance icelance lethalt kapnak akkor meg a friend request:)

Persze nem túl konzisztens, meg pl warrit nem is kaptam még vele, szóval nem szupererős, de újdonság az tuti.

[ Szerkesztve ]

(#42219) #75376384 válasza DaveNo1 (#42207) üzenetére


#75376384
törölt tag

hát az már biztos, hogy nem ez a sheep gyerek fogja megváltani a metát. aggro druid, secret pala, tempo mage... micsoda változatosság. :D

(#42220) KaraDani válasza whitezo88 (#42216) üzenetére


KaraDani
addikt

Remelhetoleg a csontkovacsot is fizeti az NV, miutan ennyit gornyednek :DDD Iszonyu nevetsegesen nez ki, komolytalan hatasa van nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#42221) saen válasza KaraDani (#42220) üzenetére


saen
veterán

Hát igen, rendes számítógépen sokkal kényelmesebb játszani. Ez van, elviselik sokan, itt lehet először pontokat szerezni a vb-re, meg gondolom ez a verseny se fizet rosszul.

(#42222) DaveNo1 válasza whitezo88 (#42216) üzenetére


DaveNo1
veterán

Bakker, erre mondom azt, hogy Production Value. Már csak egy cameraman kellene feléjük, aki görnyedés közben rájuk zoomol :N

You are not prepared.

(#42223) tomazin válasza DaveNo1 (#42222) üzenetére


tomazin
veterán

Na megnéztem már miről beszéltek.
Hát ez nem hogy reklám nekik, hanem konkrétan leégés.
Szörnyen néz ki, ahogy ott kínlódnak.

(#42224) #75376384 válasza tomazin (#42223) üzenetére


#75376384
törölt tag

mit érdekli őket? az sc-t is gond nélkül leépítették, ha megnézed most is 6-szor többen nézik a sok színes fegyverskint.. öö akarom mondani a cs-t.

bár én most általánosságban a dh-ról beszéltem, gondolom a szponzor se gondolkodik máshogy.

[ Szerkesztve ]

(#42225) Cseri0058


Cseri0058
őstag

eddigi legszarabb brawl ez!

(#42226) mody123


mody123
tag

5 win kellene a legendhez de nem merek játszani mert félek hogy vissza esek. Elég nagy win ratem volt eddig és a nagy számok törvénye szerint jön majd a vereség sorozat.

(#42227) KaraDani válasza mody123 (#42226) üzenetére


KaraDani
addikt

És mi van akkor ha visszaesel? Semmi, egy csillaggal kevesebbed lesz köv startnál na bumm :D Hajrá, toljad :K

[ Szerkesztve ]

(#42228) kstcsk válasza mody123 (#42226) üzenetére


kstcsk
tag

És akkor most nézegeted a rankodat? Ugyan, hajrá!

(#42229) DjDanee87 válasza Nordic (#42206) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is csak egy helyben toporogtam a hétvégén, aztán vasárnapra meguntam a dolgot. Aztán eszembe jutott, hogy van egy oldal, amivel bárki eljuthat legendig. :D kinéztem hát egy tier1 decked (aggro druid raptorral, felreaverekkel) Tempostorm meta snapshotbol. 1 óra sem kellett és azzal meglett a kinézett rank10 13ról.

(#42230) mody123


mody123
tag

Amikor elértem a Rank 2-t akkor is vártam egy kicsit. Ugrok egy fejest a rankedbe hátha összejön :)

(#42231) tomazin válasza mody123 (#42226) üzenetére


tomazin
veterán

Hát tessék csinálni 5csillag az még elég sok meccs is lehet. Mi itt mind szurkolunk :)

(#42232) whitezo88 válasza mody123 (#42230) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a max jutalom már megvan, a többi csak formaság, meg a hátlap, ha nincs meg.

(#42233) F-ECT$ válasza mody123 (#42226) üzenetére


F-ECT$
titán

Milyen deckkel próbálkozol?

Dive ever, work never.

(#42234) mody123 válasza F-ECT$ (#42233) üzenetére


mody123
tag

Secret pala

(#42235) F-ECT$ válasza whitezo88 (#42232) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg a feeling :) Szerintem ha valakinek ideje engedi, és szereti a rankedet, annak érdemes próbálkoznia legalább egyszeri eléréssel. (Bár mintha lett volna itt 1-2 ember, aki az elérése után nem sokkal abba is hagyta a játékot, mert nem volt új cél.)

Dive ever, work never.

(#42236) Nordic válasza DjDanee87 (#42229) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hiába nézek bármilyen decket, ha az alapjai hiányoznak. Pl fel reaver/FoN(utóbbiból csak egy van). Mentem én 20 meccset facehunterrel, semmi extra, tempo mage-el szintén, zoo lock-al folyamat facehunterek jöttek, szal amikor már 5 óra játék alatt is csak egy winstreak van, az azért elkeserítő. Ezek után, ha valakinek még van kedve játszani, azelőtt leborulok, mert én nem szeretem ha csalánnal verik a **szom.

(#42237) mody123


mody123
tag

Final boss :DD :DD

szerk:

nem jött össze Reynad féle shaman jött mindent arcba nyomott esélyem sem volt........

[ Szerkesztve ]

(#42238) whitezo88 válasza mody123 (#42237) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha megvan dobj egy listet, mert nekem egy ideje nem adja a pala, valahogy sose jött ki a lépés vele.

Elky most egy olyannal nyomja versenyen, amiven van Keepo, meg Aldor, Belcher is.

[ Szerkesztve ]

(#42239) #75376384 válasza Nordic (#42236) üzenetére


#75376384
törölt tag

először is, teljesen felesleges 1-2 vereség után váltani. ha valamivel mész, menj azzal egész nap. ha így is sok a vereség akkor pihentesd, vagy valahogy kezeld a sok vereséget, mert rengeteg misplayt okozhat, ha nem figyelsz eléggé.
ez a winstreak dolog pedig.. anélkül is lehet haladni. mit szólnál hozzá, ha rank5 körül járnál ahol elég kis eséllyel futsz bele olyanba, aki nem tud játszani? ellenben rank15 környékével, pláne hónap végén.
mind a zoo, mind a tempo mage legend képes deck, ha ezekkel képtelen vagy kitörni onnan, akkor nem biztos, hogy a játékban van a hiba. :)

(#42240) Nordic válasza #75376384 (#42239) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem váltogatok 2 meccsenként. Egyszerűen annyira leaggroz mindenki, hogy esélyem sincs, mindenki csak face-re megy, mint a bolond hó végén. A zoo-lockkal tuti én játszom szarul, sose ment a warlock, de a többivel eddig nem volt gond. Akkor nem mentem volna le 6-ig az előző szezonban sem.

(#42241) mody123


mody123
tag

Meglett a legend 2 óra kellett hozzá rank1-ről:

Deck:

(#42242) KaraDani válasza mody123 (#42241) üzenetére


KaraDani
addikt

Gratula :C

(#42243) saen válasza mody123 (#42241) üzenetére


saen
veterán

Tőlem is gratula! :C

Kicsit más: megnéztem mik jönnek jövő héten, az összes új murloc lap kijön, szerintetek lesz életképes verzió? Shamanba reménykedem picit, játszanék vele sokat ;] Még mindig előttem van a régi turn 3 kill amit lehetett csinálni :)

(#42244) fogtunder válasza saen (#42243) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de az is csak aggroba lesz jó igazán szerintem. én is játszanék sámánt, de utoljára talán a Crusher féle Earth elementalos paklit élveztem, aggrot játszani meg nincs kedvem belőle.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42245) saen válasza fogtunder (#42244) üzenetére


saen
veterán

Hát control murloc deck biztos nem lesz. Aggro meg része a játéknak, néha kell az is. Bár még az új szezon előtt ki akarom próbálni a Ramp druidot, páran fórumon esküsznek rá, hogy most nagyon jó.

(#42246) Man0gatya válasza saen (#42243) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Hát ha a a paladin lap az összes lapot feléleszti akkor egy Mulroc knighttal, nagyon nagy geciséget lehet kiraksz egyet csinálsz valamit megölik majd 10 körben full board amit kevés klasz tud fullra lepuculni.

[ Szerkesztve ]

(#42247) darkrock válasza mody123 (#42241) üzenetére


darkrock
aktív tag

Grat! :C

Sokáig le voltam ragadva 15-ös szinten, de aztán tegnap volt egy win streakem 12-ig és ma meglett a 10-es. :)

(#42248) emperorka válasza mody123 (#42241) üzenetére


emperorka
tag

Gratula!

Bár egy legendás játékosnak már illet volna egy 12 wines arénát mennie :DD ;)

[ Szerkesztve ]

(#42249) mody123 válasza emperorka (#42248) üzenetére


mody123
tag

Arénát már gvg után abbahagytam nem szeretem azt. Azután hagytam abba hogy egy mage ellenem 3 skillstriket nyomott és elment az egésztől a kedvem marad a ranked :D

[ Szerkesztve ]

(#42250) zws válasza F-ECT$ (#42235) üzenetére


zws
senior tag

Én magamon azt vettem észre, hogy miután meglett a legend, egyáltalán nem érdekelt, hogy milyen rankra jutok fel. Előtte sikerélmény volt elverni egy legend hátlapost, de miután megszerezted magadnak, már az se ad sikerélményt :D Persze nálam közre játszik az is, hogy maga a játék is elvesztette a varázsát és már nem köt le annyira. Az új rewardos rank rendszer is csak egy hónapig tartott, akkor elértem a rank 5öt azért de azóta nem is törekedtem rá.

mody123: Grat, kemény munka árán de meglett!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.