Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) h3lios


h3lios
addikt

Most kiégtem reggel nagyon csúnyán. Lehet mondani, hogy nem kell sírni az RNG miatt, de ez a vicc kategória volt már.
Ellenfélnél Ragnaros (Shaman). Először leszedi a boomomat, aztán pedig 2x arcba lő.

Következő ellenfelem rouge.
Turn 1: Leptrás gnóm.
Turn 2: Nerubian egg
Turn 3: Raptor
Turn 4: Raptor

Ilyen húzás csak a mesékben van és még ott is szarabb mint az én esetemben, gondolom következő lépése shadow step lett volna.

Következő meccsem Warlock ellen, Knife jugger csak minionra dob, már turn 3-ban 5 minionja van kint.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#42152) DopeBob válasza h3lios (#42151) üzenetére


DopeBob
addikt

Én is olyan mákos palát láttam, hogy nem hittem el, mint is WP meg a quit :D

Turn1 - SecretKeeper
Turn2 - Noble\Avange

Szóval miután támadtam volna egyet, már volt egy 6/6-os lénye turn3-ban :D

MZ/X

(#42153) JNashville válasza DopeBob (#42152) üzenetére


JNashville
senior tag

Vagy raksz egy owl-t és megaláztad.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#42154) F-ECT$ válasza JNashville (#42153) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, 1 körig, aztán jön a muster, piloted, loatheb, dr 6-7-8 :)

Dive ever, work never.

(#42155) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Most vagy kiégtem teljesen, vagy az aréna se olyan már mint régen volt.

giorgio: Igen, sokkal kiszolgáltatobbnak érzem magam. Vagy jönnek a lapok, vagy szinte biztosan bukok. Rossz deck-kel nem is tudom mikor mentem jót, mikor régen azért sokszor mentem foshalmazzal 12 win-t.
A másik hogy nem lehet körbejátszani semmit mert lassan mindenre van válasz, de az annyira ritka(elvileg) hogy nem éri meg foglalkozni vele.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42156) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#42155) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem olyan, full tempo az egész. a meccseim 70%-a az első 4 körben eldől.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42157) tomazin válasza F-ECT$ (#42154) üzenetére


tomazin
veterán

Na azért tessék játszani secret papával és majd utána mondd. Inkább váltottam róla, mert visszaestem 8ról 9re vele.

(#42158) Tyler Durden válasza tomazin (#42157) üzenetére

Játszottam, nyílván lehet vele rosszul húzni, de jelenleg nála erősebb 2-8 turn curve-t kb semmilyen más classal nem tudsz nyomni. Sokszor látom ellenfél palánál ha nem jön dr6, akkor ott van a baj /sokan látom streamen is, hogy coinnal kézben tartják inkább az egyiket/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#42159) F-ECT$ válasza tomazin (#42157) üzenetére


F-ECT$
titán

Játszok vele, ismerem a gyengéit, talán 1x volt olyan, hogy tökéletes T1-6 játékom volt.

Tyler Durden: coin-nal lazán tartós az MC kb minden ellen.

Dive ever, work never.

(#42160) whitezo88 válasza F-ECT$ (#42159) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is sokat játszottam vele és nem olyan gyakori azért a tökéletes curve, pedig nem agysebészet a mulligan. Dr6ot mindig megtartom általában, coinnal biztos, anélkül csak ha van 1 és 2 play. De a tökéletes curve tirionig bezárólag sem jelent auto wint. Kaptam már ki mert MINDEN leszedése körre pontosan ott volt nála, tökéletes válaszként. Azért se szeretem az ilyen agresszív, faceroll paklikat. Hamar unalmas lesz a játék, és sokszor azon múlik, hogy ellennél van e jó válasz, vagy nincs.

(#42161) saen válasza whitezo88 (#42160) üzenetére


saen
veterán

Hát igen, ráadásul általában elég pici a kezed, nagyon limitáltak a lehetőségek is így. Mulligan a legnehezebb része, onnan majdnem autopilot.

Bár én még mindig keresem a megfelelő paklit, most mentem 3-0-t aggro druiddal, az is elég hasonló. Nyertem olyan meccset ahol a nyitókezem: leper gnome, innervate, innervate lett és az egész meccs során nem tudtam értelmesen használni az innervate-eket. Ez is arra épül, hogy az ellenfélnek nincsenek válaszai, ha van bukta, ha nincs akkor sima győzelem.

(#42162) F-ECT$ válasza whitezo88 (#42160) üzenetére


F-ECT$
titán

Én se szeretem az all in paklikat (bár be kell látni, hogy ezek jól tudnak működni), de sokkal jobban utálok kikapni egy "okos" paklival egy buta paklitól, főleg ha látom, hogy aki játssza, az szarul játssza meg még azt a faék paklit is.

Ez a kieg abból a szempontból elég jól sikerült, hogy mindkét héten felrázta a metát, és napokkal az új lapok megjelenésük után is játékban vannak még pl ezek: Reno, Brann, Seeker, Peddler, Torch, Raptor (mindkettő), Keeper of Uldaman, Trogg, persze kérdés, hogy hetekkel utána is játékban lesznek-e még.

Egy reddites poszt jól összefoglalja, hogy mit is hozott lock szempontból ez a 2 hét:
Is he playing Midrange Zoo, Aggro Zoo or Token Zoo? Or just midrange Demonlock? Is he playing Handlock or Renolock? Reno Combolock? Maybe Dreadstead, or Reno Dreadsteed? Maybe Malylock? Oh look he played Voidcaller. WHAT IS HE PLAYING?

Dive ever, work never.

(#42163) F-ECT$ válasza whitezo88 (#42160) üzenetére


F-ECT$
titán

Van válasza részre: ellenfelem valamilyen control wari volt, az első 5 körben volt nála fiery, bash, deat's bite, de nem tudott teljesen takarítani (noble, haunted, shielded, piloted), majd T5-ben Loatheb miatt nem tudott Brawl-t nyomni, így T6-ban BoK-kal lethal voltam. Éreztem, hogy ezt nem érdemeltem meg, de jól esett :)

Dive ever, work never.

(#42164) whitezo88 válasza F-ECT$ (#42162) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha már agrro pakli, Reynad kitett twitterre egy képet ma, hogy t3-ban nyert shamannal... zappy + 2 rockbiter + semmi válasz = 3 perces meccs.

(#42165) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valaki betudná linkelni belezőgép tempo mage deckjét?
nagyon megtetszett.

(#42166) Tomics


Tomics
addikt

Na az Lifecoach-os CW-vel (majmos) sikerült felmenni 14-ről 8-ra :)
Köszi a tippet fiúk :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#42167) h3lios


h3lios
addikt

n

Az a lényeg, hogy nincsenek vizuális bugok a brawl-ban. :D
A fehér lap 1 spell volt, amit a Doomguard után kaptam és rögtön el is dobta, azt már sosem tudom meg, hogy mivolt. :D

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#42168) csizi90 válasza h3lios (#42167) üzenetére


csizi90
aktív tag

A summoning stone módosított vagy eredeti lapköltséggel számol? Választól függöen érdekes lap lehet a mostani brawl-ban. :)

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#42169) saen válasza csizi90 (#42168) üzenetére


saen
veterán

Módosított.

(#42170) h3lios


h3lios
addikt

Zoo deck-et tudok ajánlani a mostani brawl-hoz. Beteg a curve és a spellek erre csak rátesznek 1 lapáttal.

B-tag: H3lios#2825

(#42171) darkrock válasza h3lios (#42170) üzenetére


darkrock
aktív tag

Handlock ellen elsöprő győzelem, köszi a tippet. :)

(#42172) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tetszik az overload shaman, sok mindent megeszek, mert nem tudnak ellene játszani, de most kiömlött a só egy hunter miatt. Berakott egy explosive trapet, direkt kigyűjtöttem a boardot, Brann ott volt mulligan után, turn 2 után nem tudott arcra menni a sok taunt miatt, de nem értem meg a turn 8-at, mert arcane shotomat is játszott... pedig turn7 feljött a healbot, csak hülye voltam és várni akartam egy kört és épp meglett a lethal...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42173) h3lios


h3lios
addikt

Srácok a segítségetekre lenne szükségem. Nem találom a menüben a beállítások opciót, hogy a juggler csak minionra lőjön, a helyzet ugyan ez a waker esetében. Ennyire el lenne dugva vagy ez csak fejlesztői opció ? :F

B-tag: H3lios#2825

(#42174) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na ez is egy olyan brawl, amit gyorsan letoltam a pakliért(értsd a 2. körben feladta az ellenfelem), és soha többet.

(#42175) h3lios


h3lios
addikt

Ezzel elég jól haladok, eddig 10-1 ide. :D

B-tag: H3lios#2825

(#42176) thesound válasza h3lios (#42173) üzenetére


thesound
őstag

Be kell törni és újra kell kraftolni azt olvastam a redditen.

egészen addig amíg jó nem lesz ;] :P

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#42177) Sturdiridge válasza Tomics (#42166) üzenetére


Sturdiridge
tag

decklist? :'D

(#42178) Klemice válasza Sturdiridge (#42177) üzenetére


Klemice
senior tag

(#42179) Sturdiridge válasza Klemice (#42178) üzenetére


Sturdiridge
tag

köszi, de nem nyitja meg :/ csak nekem rossz?

(#42180) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Meghirdették a VB-t:

http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/19968666/join-us-for-the-2016-hearthstone%C2%AE-championship-tour-11-25-2015

1 millió dolláros prize pool, sok újítás, ha jól látom ban is lesz versenyeken, szóval pozitív eredménye lett a reddites sírásoknak

You are not prepared.

(#42181) Mister_X válasza h3lios (#42173) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csak a gold juggler trade-el tökéletesen;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42182) h3lios válasza Mister_X (#42181) üzenetére


h3lios
addikt

Már craftolom is diamondban vagy platiánban. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#42183) Nordic válasza h3lios (#42175) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Need malganis... :(((

(#42184) h3lios válasza Nordic (#42183) üzenetére


h3lios
addikt

Eddig 1x tudtam kirakni, a többi hasznosabb és van hogy turn 7-8-ra nyerek. A 4-es droppok nagyon jó spelleket adnak, a doomguard meg sokszor megnyeri. Ganis helyett berakhatsz bármi más nagy lapot. 7 manásakat éri meg, mert spint, flamestrike vagy crush jön belőle. 8 Manásak közül pedig Twisting nerther vagy Lay on Hands. Ráaádsul 9 manáért mindent akarsz látni csak nem Tree of Life-ot. :DDD

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#42185) Nordic válasza h3lios (#42184) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Majd meglesem, ha végre lesz működő eu szerver... :(((

(#42186) adrian360


adrian360
őstag

másnál is megszakad játék keresés közben a kliens ? zsinórban negyedszer dob le

(#42187) Sturdiridge válasza adrian360 (#42186) üzenetére


Sturdiridge
tag

yepp

(#42188) saen


saen
veterán

Blizzard kihirdette az új VB szabályokat, decembertől indul a tryhard szezon :)

(#42189) M3oH válasza adrian360 (#42186) üzenetére


M3oH
addikt

Le van rohadva rendesen. :(

(#42190) saen válasza M3oH (#42189) üzenetére


saen
veterán

Twitteren már írták, hogy tudnak róla...

(#42191) DopeBob válasza saen (#42190) üzenetére


DopeBob
addikt

már egy órája tudnak róla... fene, pedig ma lenne időm játszani, bíztam benne, hogy meglehet R10 :D

MZ/X

(#42192) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na, az e heti brawl eddig jó. az ellenfél rugó kissé félre olvashatta a leírást, mert bejött egy full spell paklival, 4. kör coin concede, a pakkban meg volt egy shield slam és egy ysera, kár, hogy úgy másfél évet elkésett ez a nyitás :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42193) Nordic válasza h3lios (#42184) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Beraktam egy sea giant-ot helyette, más értelmes lap nem volt, ami jól működne a deck-be, az legalább op az 5. körben az implosion után, ha az ellen nem tud vele mit kezdeni.

Közben leesett, hogy te brawl decket osztottál meg...én meg ezzel megyek rankeden :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42194) h3lios válasza Nordic (#42193) üzenetére


h3lios
addikt

Hozzáteszem, hogy laddarre is jó lehet, 2 PO és 1 Void terror kell bele és kész is a pakli. :)

B-tag: H3lios#2825

(#42195) KaraDani


KaraDani
addikt

Hát ma nem ment igazán semmivel, 6-ig visszaestem két nap alatt 4-ről. Akkor már mindegy alapon váltottam freezemagere, hogy mennyire kielégítő érzés a fast druidot konkrétan szétmillelni. :DDD

És itt még azt hitte van esélye szegénynek. A ping Reno instaconcede felejtette minden mai pechemet :D
Ráadásul mocskos szarul húztam az elején, minden burnom antonidasostul a boardjára ment el, úgyhogy reno alex és a fatigue maradt csak winconditionnek.

[ Szerkesztve ]

(#42196) Tomics


Tomics
addikt

Jó ez a brawl. Arany Cairne bloodhoof. Ez a második arany legendem :))

PH! addikt since 2004

(#42197) #75376384 válasza fogtunder (#42192) üzenetére


#75376384
törölt tag

Tényleg jó... Ellenfelem első meccsen mi más mint ostoba kombós druida. Mit kapott olcsosított lore miatt? Fon-t. Egesz véletlenül nála volt nála egy másik is az emperor kör alatt. Így t7 2 fon+innervate+roar és 25 életről dögöltem meg full board mellett. Igazi skill mecss volt. még pár ilyen szenvedés után megkaptam a megérdemelt 55 dustom.

(#42198) F-ECT$ válasza #75376384 (#42197) üzenetére


F-ECT$
titán

Én se élveztem annyira a mostani brawl-t, végig vezetve is lazán ki lehet kapni. Kellett vagy 5 meccs, hogy meglegyen, eszembe sincs még 1 meccset tolni ott.

Dive ever, work never.

(#42199) whitezo88 válasza F-ECT$ (#42198) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is elég volt, túl esport még nekem is. Már akkor kedvem van kikapcsolni mikor a 2 dropokra válaszol 1-2 droppal és leszedést kap azonnal tőle. Ez tegnap túl sokszor fordult elő.

(#42200) Redcaster válasza F-ECT$ (#42198) üzenetére


Redcaster
őstag

Én tegnap összedobtam egy régi klasszikus zoo decket mal'ganissal, jarraxus-szal meg 2 dread infernallal, druid ellen mentem, 1.-re meglett, igaz hatalmas mázlim is volt, a 2 infernalból 2 FoN-t kaptam, + 2 sinister strike, 2 cold blood... Ezekkel, + Doomguard-al meg tudtam verni úgy, hogy kb fél mp maradt a végén a körömből :P de igaz ami igaz, 1 meccs bőven elég ebből is :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.