Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) DaveNo1 válasza saen (#42549) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én szimplán egy sima control/midrange lapnak szánnám, 1-ért 1/3 oké, és ellenféltől függően tudsz variálni a hero powereden. Például ladderen a druid hero power nagyon gyenge, igazából bármire lecserélem jobban járok. Főleg warlock hero powerrel. De a kombó miatt a paladin vagy a shaman hero power is jobb lehet a Druidnak.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#42552) Mister_X válasza DaveNo1 (#42551) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én arra vagyok kíváncsi, hogy Justicar tudja majd-e tuningolni az új hero powert.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42553) saen válasza Mister_X (#42552) üzenetére


saen
veterán

Elvileg kell neki. Alap hero powereken működik és azt fogsz kapni.

(#42554) DaveNo1 válasza Mister_X (#42552) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja csak két legendary lap kombójára nem igazán éri meg decket építeni

You are not prepared.

(#42555) whitezo88 válasza DjDanee87 (#42547) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ellenfelem első körben kiszedett egy Wispet. Infinite value!

(#42556) #75376384 válasza JNashville (#42544) üzenetére


#75376384
törölt tag

gondolom az is skill, hogy az első értelmes lény egy 5 mannás valami, míg az ellenfél 2. körben coin coin shredder kombót nyom. az egész "tud játszani vagy nem" dolog kimerül abban, hogy nem fossa ki értelmetlenül az összes szembejövő csirkét a kezéből. onnantól kezdve pedig leginkább szerencse az egész.

(#42557) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ezt lehet beteszem kezdő HSZ-be :DDD [link]

(#42558) saen válasza whitezo88 (#42557) üzenetére


saen
veterán

Ez mekkora, ezen besírtam :C

(#42559) tPedro_


tPedro_
őstag

Watch and learn, raer valaki? :U

(#42560) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Na, 15 classic meg 2 gvg packot vettem, 2 legend, 8 epic, persze millió kártya nincs meg, de megértére értékelem a dolgot.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#42561) KaraDani válasza whitezo88 (#42557) üzenetére


KaraDani
addikt

Hehe, lecopyztak a has maldonado crashed today?-t :D

(#42562) hyperspace válasza CarajoEsp (#42560) üzenetére


hyperspace
őstag

az elég jó aránynak számít.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#42563) F-ECT$ válasza CarajoEsp (#42560) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem ez volt az utolsó nagy (100-as) bontásom statisztikája:
Golden common: 7
Golden rare: 5
Golden epic: 2
Golden legend: 0
Epic: 25
Legend: 8

Szóval arányaiban a tiéd nagyon jó lett, felkészülhetsz egy kis visszaesésre a továbbiakban.

Dive ever, work never.

(#42564) CarajoEsp válasza F-ECT$ (#42563) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

A csúcson kell abbahagyni, most craftoltam egy zoo, meg egy priest paklit, ezekkel elvagyok, és gyűjtöm a goldot, mert már a kövi 15-ös pack vásárlását is nehéz volt megállni, szóval úgy érzem ez függőséget okozna egy darabig biztosan...:)

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#42565) fogtunder


fogtunder
nagyúr

én végül úgy döntöttem, hogy elengedem a heti Brawl classic paklit, egy random miatt elbukott meccs alatt 2-3 ranked meccset lejátszok, annak legalább van értelme. kérem vissza az egy órát az életemből, amit erre fordítottam.

(#42564) CarajoEsp: szerintem a CCG/TCG játékokban a legjobb rész, mikor boostereket nyitogatsz, megértem az érzést :D

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42566) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#42565) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Akkor nem csak én húztam fel rajta magam. Ha csak heavy minionokat kapsz esélytelen. A 2 manás pirate-os brawl sokkal jobb volt.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42567) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#42566) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez azért szerintem jobb, ott teljesen nulla ellenfelek ellen is lehetett veszteni ha jókat kapott. Itt azért kell előre gondolkozni. Itt az a baj, hogy vannak lapok amiket aki megkap, nyert. MCT, Sylvanas, Adventurer, Bane lányok, ésatöbbi. Illetőleg elég nevetséges mikor már midgame van de ilyeneket oszt vissza hogy 3 csirke, 1 coin. Ez rendszeres egyébként.

Olyan is volt, aki 3 pihenő Silent Knighra kapott egy Blood Knightot, 12/12... egy ideig bírtam mert én hoztam Sea Giantet, aztán 7. körben kapott 2 óriásom ellen egy Eadricet...

[ Szerkesztve ]

(#42568) fogtunder válasza whitezo88 (#42567) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mage-dzsel sikerült harmadik körre egy flamewakert kiszedni, tippelj hányszor jött fel úgy, hogy coin vagy spare part is volt mellette, nem csak több minion.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#42569) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Új Tavern Brawl druiddal az igazi, turn 3 coin Astral Communion. Ellenfél nyomta is a Concede-t. :D

(#42570) JNashville válasza #75376384 (#42556) üzenetére


JNashville
senior tag

Ez valóban nem skill. Hogy egy reklámot idézzek:

Hearthstone. What else?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#42571) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Most toltam Midrange palával egy félórás meccset egy Reno mage ellen, aki összesen 4 Renot tudott kirakni (2 secretbol és 1 echobol, több mint 100-at healelt magán a meccs soran) és fatigue warban így is elvertem. Justicar hozta a meccset a dupla 1/1 hero powerrel

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#42572) Man0gatya válasza fogtunder (#42565) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Nekem elsőre sikerült :d :d

(#42573) zws


zws
senior tag

Hát ez a brawl nálam nem lett toplistás. Magel sikerült behúzni egy Hobgoblint, a többi meg már faceroll volt :D

(#42574) Nordic válasza zws (#42573) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én ugyanígy voltam a deathwing-el... mikor már zsinórba face-re ütés után kiraktam másodjára, fel is adta az ellen. Szerintem nem is volt még olyan brawl amit 1-nél többször toltam, talán csak a discoveres.

(#42575) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Forsen Murloc Shamant csiszol ladderen, bár már el lett nevezve Concede Shamannak, mert olyan 2-6-nál jár :DDD

(#42576) F-ECT$ válasza whitezo88 (#42575) üzenetére


F-ECT$
titán

Új lapokkal? Kinyílt a harmadik szárny?

Dive ever, work never.

(#42577) Mister_X válasza F-ECT$ (#42576) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gondolom szokás szerint USA.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42578) F-ECT$ válasza Mister_X (#42577) üzenetére


F-ECT$
titán

Turn 3 lethal :)

Dive ever, work never.

(#42579) h3lios


h3lios
addikt

Olvastam tegnap, hogy sz.r lett a brawl, de csak ma volt időm leülni játszani.
Azt kell hogy mondjam, hogy igazán jó ! -l tarkón rúgnám azt a nyomorultat aki ezt a f.st kitalálta.... :U

Ellenfelem Warriorként Mukla's Championt kapott. Nekem adott egy pár jó early-t meg egy Tiriont és egy Yserát. Utóbbi kettőt nem láttam 9 mana felett 1x sem, ameddig ő a champet 3x igen... Rohadjon meg az ilyen RNG Jesus-al együtt.

És nem, nem játszottam ki orrba szájba a chikent, mert nem akartam telepakolni vele a paklimat. De egyszerűen mindig sz.rokat dobált kézbe....

B-tag: H3lios#2825

(#42580) whitezo88 válasza h3lios (#42579) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tök mindegy hogy kijátszod vagy sem, ugyanúgy belerakja, 1-1-et így is, a deck fix marad.

amúgy igen, nagyon idegesítő mikor 5-6. körben is 3 csirkét meg 1 coint ad.

(#42581) h3lios válasza whitezo88 (#42580) üzenetére


h3lios
addikt

Akkor csak én néztem el, ennek ellenére lényegében a tempó dönt. Most sikerült nyerni, de azért mert elsőnek Zombie-t adott, amit aztán azonnal visszakaptam másik kis minionnal és Flesh Eaterrel együtt. Később volt Loatheb és aztán nyertem, mert jött a concede. :)

B-tag: H3lios#2825

(#42582) h3lios


h3lios
addikt

Ma reggel telóról megcsináltam a 3. szárnyat, de valami hihetetlenül bugos még mindig a mobilos kliens. Szétcsúsznak a textúrák teljesen. Amikor Rafaam ellopja a staffot akkor teljesen vége van. Szétesik a kép és amikor vége az animációnak csak a bugos és nem működő interface marad.

Viszont meglepően jól bírta a telóm a naga teli boardos animációját. :)))

B-tag: H3lios#2825

(#42583) férfiállat válasza h3lios (#42582) üzenetére


férfiállat
tag

nekem telóról nem akarja megvenni a szárnyat:PXD

(#42584) saen


saen
veterán

Elkezdtem nézni Strifecrot mit csinált a murloc shamannal tegnap éjjel. Első meccs, simán lestartolta a face huntert, második meccs, pap 4. körben feladta. Eddig elég durvának tűnik...

(#42585) F-ECT$ válasza férfiállat (#42583) üzenetére


F-ECT$
titán

Először nekem se csinált semmit, nyomtam egy Back-et, majd másodikra kb fél perc után sikerült. (Goldos vásárlás.)

Dive ever, work never.

(#42586) fendre válasza saen (#42584) üzenetére


fendre
tag

Ma reggel 5 ellenfélből 3 murloc/2mech (Gorillabot) pakli volt. Tempo mage mindet megfogta, de többször is hihetetlen nagy szerencsém volt. Hangosan felnevetem mikor a murloc shaman ellen T1 coin portal Neptulont adott. Erre még rádolgozott, hogy Neptulon adott egy murloc knightot, legend murlocot és egy war leader is :)

Murloc shaman nagyon durva. Aoe vagy nagyon sok leszedés kell hozzá, hogy meg lehessen fogni. Shaman alighanem szépen vissza fog kúszni a metába murloc deckkel. Jó curve-ön brutál tempót tud adni.

(#42587) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Első boss heroicon nem könnyű, több próbálkozásom volt rajta mint összes többi LOE heroic bosson eddig.

You are not prepared.

(#42588) whitezo88 válasza saen (#42584) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Forsen tegnap ket rankot haladt vele. Hatrafele :D egyaltalan nem top deck. Jol kell huzni vele es t1 wyrm, chow, meg egy clear szetkapja.

(#42589) saen válasza fendre (#42586) üzenetére


saen
veterán

Én is azt látom, hogy erős, bár a tempo mage jó counternek tűnik.
Strifecro deckje nem volt túl jó, szinte csak lények, gyakorlatilag az összes murloc, azzal nehéz játszani. Szerintem lesznek majd jobb listák, viszont az az anyfin can happen nagyon durva tud lenni.

(#42590) DaveNo1 válasza whitezo88 (#42588) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én justsaiyant néztem kicsit reggel Naga-Varian warriorral, egész jól haladt vele, druidokat hasonlókat verte amiktől sima CW szinte mindig kikap.

You are not prepared.

(#42591) F-ECT$ válasza fendre (#42586) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha 3-4 murloc túlél egy kört, akkor lehet vele nyerni, de 1-2 korai leszedés megfogja. Sokkal kevésbé sticky lények, mint pl a secret pala deckben lévők (shielded, creeper, piloted), szóval egy fiery war axe általában elég is ellenük.

De az tuti, hogy lesz velük próbálkozás, hiszen ha nem jön a leszedés, akkor T6 előtt vége is meccsnek.

Dive ever, work never.

(#42592) tomazin


tomazin
veterán

Nalam meglepo modon minden rendben volt telon, vasarlas 5sec, nem bugzott el. Sot a pap class kuldin kaptam egy fejet meg hozza 2mechmakit, ez volt az elso, hogy a gigamegawindfuryt elvezhettem :)

(#42593) ThySoul


ThySoul
senior tag

Üdv mindenkinek.
Nemrég kezdtem a játékot, de most estem teljes kétségbe. Konkrétan elkezdtem nyitogatni a Naxx szárnyait, ezen kívül rankedozok, de csak egy normális paklim van, egy hybrid hunter, ami nem az igazi, mert ugye hiányzik a Mad Scientic. Az is vicces, hogy eddig aki velem kezdte, mindegyik nyitott már legendaryt, és össze is tudtak dobni miatta egy-két normális decket, én meg halálra unom magam a hunteremmel....szerintem baromi nehéz most elkezdeni a játékot...

(#42594) F-ECT$ válasza ThySoul (#42593) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor nézd meg ezt és szörnyülködj ;]

Komolyra fordítva: ha nem tolsz bele pénzt, akkor jó pár hónapig még nem lesz 1-2 olcsóbb decknél többre lehetőséged. (De azokkal is lehet sikeresnek lenni.)

Dive ever, work never.

(#42595) ThySoul válasza F-ECT$ (#42594) üzenetére


ThySoul
senior tag

Tolnék bele, ha lenne valami akció. Így viszont nem veszek 22 euróért kiegeket ;] ( tudom, nem nagy pénz, de akkor is. Felezhetnék az árát vagy valami jöhetne, mert ez így csak szenvedés az újoncoknak...)

(#42596) saen válasza ThySoul (#42595) üzenetére


saen
veterán

Nem várható akció, sose csináltak még, csak előrendelésnél.

(#42597) ThySoul válasza saen (#42596) üzenetére


ThySoul
senior tag

Akkor maradt a kiegekre való gyűjtögetés és reménykedek, hogy a Tavern Brawl miatt kapott pakkokban lesz egy rossz golden legendary.....(gyors kérdés: a BRM lapjaiból össze lehet dobni egy dragon Priestet? És ez mennyire lenne jó deck? )

(#42598) Mister_X válasza ThySoul (#42597) üzenetére


Mister_X
nagyúr

TGT-ben kulcslapok vannak dragon priesthez (Warmest Agent, Twilight Guardian, Chillmaw).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42599) CarajoEsp válasza ThySoul (#42597) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Ezt nézd meg ezzel el lehet indulni, csak ne törj be semmilyen lapot, inkább gyűjtögess hozzá:
Priest

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#42600) KaraDani válasza DaveNo1 (#42587) üzenetére


KaraDani
addikt

Nekem egy sikertelen probalkozas utan egy direkt erre gyartott freezemaggel elsore meglett. (hogy boardon hogy lehetne megverni azt nem tudom :D )Flamestrike, barmifele healing ki, osszes boardfreeze be. Maradek a secretek, laphuzas, emperor, antonidas, alex, es ket mirror image. Kell szerencsesen huzni, de jol huzva iszonyu konnyu volt. T7 ig csak stall, T8 doomsayer frostnova, T9 ures boardra alex(innen tauntokat dobalt szoval kb mindegy volt az alex lent), T10 emperor cone of cold, T11 anotnidas ket mirror image, meg frostbol icelance arcba. Kov kor win.
Masodik warlock a sok boardclear miatt, tele tauntokkal, meg ket tidecallerrel, clearre vegul nem is volt sukszeg, eleg volt ket ghoul, egy tidecaller szoloban lehozta a gamet a tauntok mogott :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.