Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) whitezo88 válasza DopeBob (#42650) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sima olajos. megnézheted, streamel.

(#42652) DaveNo1 válasza whitezo88 (#42649) üzenetére


DaveNo1
veterán

Massan + Lothar is a Thijs féle midrange murloc pala deckkel játszik. Elég szórakoztatónak tűnik + nem is rossz, Thijs tegnap legend 10-ig ment vele.

Nem tudom meddig marad így ez a meta, de ez a kiegészítő eddig több új decket (és arányaiban használható/ jó lapot) hozott mint bármelyik másik. És akkor még jövőhéten jön jó pár használható lap

You are not prepared.

(#42653) whitezo88 válasza DaveNo1 (#42652) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Thijs 5 is volt, onnan ment vissza 10-re. El is kezdték spamolni hogy "Aythin is possible" revolved around a srategy-féle pastát ezerrel :DDD (én is kopiztam egyszer, és 8 órás timeoutot kaptam... kicsit SS-egyenruhások a modjai. )

mod: wow, Yagut 1 óra alatt 2 rankot ment vissza, ez rank2ről elég tilt lehet...

[ Szerkesztve ]

(#42654) ThySoul


ThySoul
senior tag

Nyitottam egy Tinkmaster Oversparkot. Gondolom be lehet zúzni, nem?

(#42655) F-ECT$ válasza ThySoul (#42654) üzenetére


F-ECT$
titán

Nyugodtan.

Dive ever, work never.

(#42656) voyager4.4 válasza F-ECT$ (#42626) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nekem egyszer összejött vele az álomkombó: t6 tauri, t7 wilfred + tap = 0 manás reno :DDD

no fate but what we make

(#42657) tomazin


tomazin
veterán

Telefonos játékosoknak:
Patch után konkértan nem fér fel a játék a telefonra. Mindent leszedtem, de még mindig meghal az unpacking cratesnél. Leszedtem a hs-t is, majd megint fel, de megint elhal. (pedig anno még 2db-os belső memre is felment, utána át kellett formáznom 3,5gbosra a telefont, hogy felmenjen, most meg már arra sem akar)
Valakinek ötlet, hogy lehet megerőszakolni? (4gb a teljes belső mem, de jómúltkor csak olyan formázást találtam, amiből 3,5gb volt a legnagyobn) Van benne egy óriási sd kártya, de oda nem nagyon pakol semmit, azaz csak keveset (pedig alap telepítési helynek az van megadva)

(#42658) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hm. indítok egy Brawlt, de nem indítja a játékot, csak eltűnik a cancel gomb. gondolom fagyás, kilépés, majd kimegyek, 3-4 perc után vissza. Arra lép be hogy az ellenfél 1. körben felrobban :F

(#42659) bepe79 válasza tomazin (#42657) üzenetére


bepe79
addikt

A mai update / patch után nekem is 3.02 GB-os lett, szerencsére fölfér, mert nekem 8 GB a belső tárhelyem. De ha így halad tovább a dolog, akkor hamarosan nálam is le kell szedni más játékot a telefonomról, nem tudom miért kell egy kártyajátéknak 3 giga felettinek lennie.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#42660) whitezo88


whitezo88
nagyúr

most nézem milyen randa az upgradelt dagger képe. Gondolom tudták hogy senki se fogja használni így beraktak ilyet :D [link]

(#42661) ThySoul


ThySoul
senior tag

http://www.icy-veins.com/hearthstone/warlock-zoo-brm-deck
Ez a deck mennyire jó kb? (Imp Gang boss hiányában egy hellfire és egy piloted Shredder lenne benne, Dr. boom helyett meg Emperor. És lehet valahova beleraknék egy healbotot)

[ Szerkesztve ]

(#42662) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Amikor az imp-losion zsinorban 6* egymás után kettőt sebez ------>

És amikor az orosz facehunter ellen kezdőkézben megtartod Renot, majd miután healelt 25-öt még akkor sem adja fel a gyerek ------>

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#42663) whitezo88 válasza DaveNo1 (#42662) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Engem ket fele triggerel: a ropeolok es a dumpster rankos tryhardok. A ketto egyutt meg plane. Es mennyi ilyen van akinek nulla eselye van nyerni de meg huzza az idot...

(#42664) pachito válasza whitezo88 (#42663) üzenetére


pachito
őstag

Nekem a rope-al semmi bajom (vagyis nem zavar annyira), viszont bármilyen Druid jön szembe, ökölbe szorul a kezem. Hányni tudnék már a kombótól...

(#42665) #75376384 válasza pachito (#42664) üzenetére


#75376384
törölt tag

megnyugtat a tény, hogy nem csak én vagyok így.
ha sorrendet kellene állítani akkor nálam valami ilyesmi lenne, kezdve a legjobban utált paklival:

1. kombó
2. zoo
3. bármilyen huntard

+1: freeze mage

minden más jöhet. :D

(#42666) emperorka válasza #75376384 (#42665) üzenetére


emperorka
tag

Már csak a secret paladint hagytad ki :)

(#42667) KaraDani válasza saen (#42648) üzenetére


KaraDani
addikt

Én haladok vele (8 jelenleg), a monkey nagyon erős antiaggro tool szerintem. Persze ha fastdruid tökéletesen húz, és T5-ig kiszór egy boomot, meg egy felreavert akkor szinte tuti lose, de mivel nem (midpala két aldorral a kezében kb)? De pl mulligannál druid ellen execute-ot vagy bgh-t simán megtartok kézben, még a midrangenél is előfordul ugye, hogy T2-3 ban kiszúr egy boomot. Itt a decklist, és az eddigi statok ebben a szezonban:

(#42668) h3lios válasza #75376384 (#42665) üzenetére


h3lios
addikt

Engem ezek nem tudnak igazán felhúzni, mert az aggro deck mindig is a hányinger kategória volt. Engem az bosszant leginkább, ha egy meccset az RNG dönt el.

Példa: Paladin kitolt egy shredder mellé egy mustert
Én Zoo-val Juggler+ Implosion kombóval 1 minionját sem ölöm meg, ezzel szemben okozok neki elhanyagolható face dmg-t a tőrökkel... És mostanában ez minden meccsen megszopat. Komolyan gondolkozok azon, hogy kiveszem a két jugglert, mert 10-ből 1x segít, de akkor is olyankor amikor már mind 1, mert zsebemben a meccs.

Brawl -al ugyan ez a helyzet az ellenfeleimnél minden esetben fent marad a legnagyobb minionjuk és az enyémek lekerülnek. Amikor én tolom el 10-ből 9x túléli a Shade....

(#42667) KaraDani

Ysera nem hiányzik ? Én sajnálnám kivenni CW-ből, mert sok esetben nagyon nagy Value tud lenni, pont ezért nem tudom be tech-elni Harrison-t. :S

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#42669) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Hello, tudtok ajánlani egy paklit ami a Justicar Truehart-ra épül? Solo adventures nagyjából megvan, de más legendary nincs. Dust is kevés van.

Eddig face huntereztem, de ma kb 10% nyerés.. Azt hiszem reno jackson kivégezte. Eddig mással nem nagyon játszottam, de kártyákat sose szedtem szét. :)

(#42670) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Már most agyrákot kaptam rankeden...rank 18 és sorba jönnek a malygos paklik(druid/warlock/shaman) tonnányi heal-el. Úgy leszsz*patnak midrange palával, hogy öröm nézni.

(#42671) KaraDani válasza h3lios (#42668) üzenetére


KaraDani
addikt

Sajnáltam kivenni, de végül eddig azt mondom, nem érzem nagy hiányát. Igazán csak a mirrormatchen hiányzik, de ott is meghal úgyis egy kör után általában, más ellen meg valued úgyis van bőven elég. Még azt is megkockáztatom, hogy lifecoachnak igaza van és alex se annyira hasznos, bár azért az termel annyi valuet, hogy nincs szívem kivenni. Harrison is so-so de a sok pala és warlock meccset segíti erősen, ha jaraxxus felmegy és kézben van akkor egész jó esély van egy két körös all-in kivégzésre a 7 laphúzással, amiből jó eséllyel kapok egy weapont, meg a gromm taskmaster kombót. A mostani lock deckeknek szerencsére nincs millió taunt lehetőségük.
Amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy 9 manás lap szimplán túl sok meccsen nem fér bele, mert minden körben szeretnék/kell armor/tank upolni lategameben.

(#42672) whitezo88 válasza XP NINJA (#42669) üzenetére


whitezo88
nagyúr

olyan nincs ami rá épül, inkább olyan class amiben erős: warrior, pap, paladin, a többiben annyira nem erős vagy éppen semmit se csinál.

(#42673) ThySoul válasza whitezo88 (#42672) üzenetére


ThySoul
senior tag

Warlocknál a turbózott Hero Power hogy működik? 2 sebzésért 2 lap, vagy 4 sebzésért 2 lap?

(#42674) KaraDani válasza ThySoul (#42673) üzenetére


KaraDani
addikt

Nincs sebzés, 1 lap.

(#42675) ThySoul válasza KaraDani (#42674) üzenetére


ThySoul
senior tag

Köszönöm.
Nem tudom, két kártya két sebzésért szerintem jobb lenne. Na mindegy....

(#42676) Tyler Durden válasza KaraDani (#42671) üzenetére

Hasonló dekkel megyek én is, viszont én elég sokszor kapok ki a rush dekkektől. Legtöbb esetben kevés az egy brawl, nálam vagy van bent még egy vagy 1 brawl 1 revenge. Ennek ellenére a sok pala és druid miatt gondolkoztam, hogy berakok unstable ghoult vagy death lordot /utóbbi nyílván controll matchupban eléggé halott kártya/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#42677) KaraDani válasza Tyler Durden (#42676) üzenetére


KaraDani
addikt

Szerintem a deathlord egyáltalán nem lenne rossz a control matchupban, csak akkor fatigue-re kell játszani alapból.

(#42678) NyxNyxNyx válasza ThySoul (#42675) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az már brutális lenne egy agresszív deck-ben. 2 mana Nourish minden körben :Y

Így viszont elég fos, ez tény.

Tyler Durden: Inkább midrange ellen van gáz ha meg tudja oldani (hunter's mark, eq, ilyenek). Control vs Control-ban az effektje legtöbbször bónusz.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#42679) saen


saen
veterán

Próbálgatom Kolento aggro shamanját, eddig 3-3 vagyok vele. Volt néhány csúnya missplay amin meccsek mentek el, szóval eddig nem a deck hibája a gyenge szereplés.Volt, hogy feral spirit helyett elemental destructiont nyomtam véletlenül, saját boardom bánta :)
Egyébként iszonyat bejön a deck, amikor a face hunter 20 hp-n van, leüt téged néhányra majd mégis nyersz, mert egy kör alatt bezúzod az azért mindent visz. Nagyon durva burstöt lehet vele csinálni. Paklinak egy baja van, kb autoloss az aggro druid ellen. Kolento tegnap mindig egy körrel lassabb volt náluk, szóval tryhard üzemmódban azért van jobb deck is.

(#42680) sayCet válasza saen (#42679) üzenetére


sayCet
aktív tag

linkelned?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#42681) saen válasza sayCet (#42680) üzenetére


saen
veterán

http://www.twitch.tv/kolento/v/28447020

(#42682) whitezo88


whitezo88
nagyúr

BAM BAM BAM BOOYACHUKA JA JA JA

[link]

(#42683) h3lios válasza whitezo88 (#42682) üzenetére


h3lios
addikt

Kicsit beleéli magát. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#42684) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy most elakartam indítani a játékot, elindul egy másodpercre bevillan a töltőképernyő, majd tálcára rakja magát. Rákattintással nem nyílik meg csak jobb klikk ablak megnyitásra, de csak üres fehér képernyő fogad összeomlik elindítja a windows a hibakeresést, viszont bezárni nem tudja csak feladatkezelőben tudom.

Ezzel találkozott már valaki?
Csak, hogy bugos frissítés-e, vagy nálam van-e a probléma. Ilyen még soha nem fordult elő, ezen a gépen már 1.5 hónapja gond nélkül ment.

(#42685) oba


oba
addikt

Nem igaz már hogy semmivel nem megy... mondjatok már valami decket amivel van esély legalább egy 50% -os winrate -re rankeden... thx!

(#42686) DaveNo1 válasza oba (#42685) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kolento cancer shaman...

Előbb versenyen t5-ben leathalje volt, azért erre már a hunardok is csak csattintani tudnak.

You are not prepared.

(#42687) KaraDani válasza oba (#42685) üzenetére


KaraDani
addikt

Az elég hosszú lista ami 50%-ra képes legalább :)

(#42688) oba válasza KaraDani (#42687) üzenetére


oba
addikt

Akkor én vagyok béna biztos :D ITT van a collection -öm (hearthpwn login után látszódik), ami láthatóan rohadtul szegényes... szóval nem nagyon tudok normális decket építeni.

@DaveNo1: thx, ránézek... bár nem csípem az aggro paklikat

[ Szerkesztve ]

(#42689) whitezo88 válasza oba (#42688) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Forsen az elmúlt 2 napban nagyon halad egy mech shamannal, rank1 2 csillag most. Lesd meg a streamet és látod miből áll. Secret nincs, van gorillabot meg CW knight is.

(#42690) oba válasza whitezo88 (#42689) üzenetére


oba
addikt

Ki fogom próbálni, thx! Csak az a baj ezekkel a deckekkel amikkel itt a prők jó helyezést érnek el, hogy itt az aljanép szinten nem biztos, hogy ugyanannyira hatékonyak. Vagy tényleg meg kéne tanulnom játszani. Mondom ezt úgy, hogy rank8 voltam az elmúlt két szezonban.

(#42691) whitezo88 válasza oba (#42690) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egy mech shaman elég autopilot azért, nem kell hozzá atomfizika. Meg nem is drága deck, ahogy nézem csak Tony a legend benne, epic sincs.

(#42692) KaraDani válasza oba (#42688) üzenetére


KaraDani
addikt

Midrange palával nem megy? Ahhoz megvan mindened pl ahogy nézem. Nem is aggro, nem is rossz.

(#42693) darkrock


darkrock
aktív tag

Próbálgatom a raptor rugót:

Dr. Boom hiányában betettem Rivendaret.

(#42694) oba válasza KaraDani (#42692) üzenetére


oba
addikt

Azzal lettem rank 8 az elmúlt két szezonban... az alá nem tudtam vele menni. De most az sem megy... simán elveri minden deck. Lehet nem vagyok formában vagy nem tudom... kicsit elegem is van a játékból.

(#42695) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Összejött a Voltron dream ladderen:

[link]
[link]

Huntard nem tradelte le a mechet, pedig megölhette volna, helyette ment arcra fegyverrel...

(#42696) DaveNo1 válasza whitezo88 (#42695) üzenetére


DaveNo1
veterán

Me trade? Nope.

You are not prepared.

(#42697) whitezo88 válasza whitezo88 (#42691) üzenetére


whitezo88
nagyúr

közben legend is lett, most rank4 legend. Előző 5-6 meccsét nyerte végig kb.

[ Szerkesztve ]

(#42698) oba


oba
addikt

most ezzel nyomulok... eddig 4ből 4 :) nem aggro, hanem mid shaman... eddig tetszik :) reméljük feljebb is jól fog működni

(#42699) h3lios válasza oba (#42698) üzenetére


h3lios
addikt

Ezt csak ajánlani tudom, mert nem is olyan nehéz vele a játék, illetve Sylvanas kivételével mindened megvan hozzá. :)

Mondjuk következőnek vagy Sylvire vagy Antira gyűjtenék a helyedben. Előbbi mindenhol jó, utóbbival meg össze tudnál rakni 1 Freeze Mage paklit, ha szeretnél.

Mid palába pedig én Healbot-ot raknék Sylvanas helyére.

B-tag: H3lios#2825

(#42700) oba válasza h3lios (#42699) üzenetére


oba
addikt

Thx, kipróbálom ezt a verziót is. Jelenleg ez a mid paladin deckem van amivel rank8 -ig le tudok menni, de azt is csak szezon vége felé :) [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.