Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) Ance válasza Bakus (#30399) üzenetére


Ance
őstag

Ok. Ezzel én is egyetértek. De azt ne felejtsd el, hogy két kérdező van:

1. Van 100.000-rem, a linket bögreszettek közül melyik a jó + 3 link. A helyes válasz, hogy bármelyik, ha nem akasz többet költeni, mert nincs köztük különbség nagyon. Itt valóban nem helyes a bármelyik, mert mindegyik szar mondat szerintem sem. :)

2. Konkrét igénye van. 50 m2 nappali, konyha kombóban 150.000-ből szeretne zúzós házimozit. Mi a helyes? Leírni neki, hogy azt nem lehet, vagy ajánlani neki 150-ért egy olyat, ami nem fog neki zúzni (mert nem fog). Vagy ajánlani neki egy használtat 350-ért, ami esetleg már jó lesz oda? Ha megveteted vele 150-ért, ami nem jó, akkor nagyon fog utálni, mert éppen akkor az az összes pénze volt.

Félreértés ne essék, nagyrészt egyetértünk. Főleg a lekicsinylő beszólások nekem sem tetszenek, lehetne normálisabban is, de ahogy korábban leírták ez nem a horgászfórum. :) Úgy látszik a profi házimozisok durva lekűek lettek a hosszú évek során a jobb rendszer miatt költött sok pénz miatt. :DD Fáj nekik a sok veszteség. Kivéve Elaci, aki ugye annyit költ, hogy már magán is csak nevetni tud. (Gonosz fej)

(#30402) zsoika válasza Bakus (#30399) üzenetére


zsoika
addikt

Nem nehéz olcsót ajánlani, de azt is meg kell érteni a kérdezőnek ha azt mondjuk hogy 40m2 re 200eFt és csak új ,magyar boltból ...stb.lehetetlen. Én nem tudnék neki jószívvel ajánlani és ha ezt megírom neki akkor elhajtottam?! Mi leírjuk a szerintünket ...ő meg csinál amit akar vagy amit tud, de olyanra én nem emlékszem hogy ne kapott volna választ.

(#30403) Lacielvtárs válasza Ance (#30401) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

'Kivéve Elaci, aki ugye annyit költ, hogy már magán is csak nevetni tud. (Gonosz fej)'

Tessen múlt időben írni, költött, de a többi igaz ;] :C

zsoika: +1, már csak azért is :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#30404) VoidXs válasza #98221312 (#30400) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Hetente távoznak feldühödötten, nem nagyítottam fel semmit. A kérdező pénztárcáját nem lehet elhanyagolni, ez minden szakmai tényezőnél fontosabb. Ha nem tudsz beleférni egy adott keretbe, az azt jelenti, hogy nem vagy tisztában a piaccal. Persze lehet, hogy csak nem akarsz, az a rosszabb.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30405) zsoika válasza VoidXs (#30404) üzenetére


zsoika
addikt

"Hetente távoznak feldühödötten" honnan?! Lemaradtam v.miről? Kb.3havonta 1ember.

(#30407) #98221312 válasza VoidXs (#30404) üzenetére


#98221312
törölt tag

" A kérdező pénztárcáját nem lehet elhanyagolni, ez minden szakmai tényezőnél fontosabb. "

Lehet neked van igazad, de én pont fordítva látom.
Pontosan, hogy külön kéne választani az anyagi lehetőséget, igényszintet, hallást.. stb a szakmai tényektől.
Csak egy példa: Valaki szeretne egy Logitech pc-s szettet vásárolni, amire a válasz (mivel szakmai fórumban vagyunk), hogy felejtse el. Amennyiben a kérdező mégis naradni szeretne a nevezett szettnél akkor azzal kapcsolatban nem ebbe a topikba tud tájékozódni.
Természetesen anyagi, illetve igényszint miatt senki nincs lenézve.

(#30410) zsoika válasza Steady74 (#30409) üzenetére


zsoika
addikt

Felette ! Nagyon szépen szól....volt alkalmam megtapasztalni.

(#30411) Nemir Ombe válasza #98221312 (#30407) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Szerintem meg nem kell senkit lebeszélni a pl. Logitech cuccról, ha azt akar.... be kell linkeli pl. ezt [link] a videót, azt' döntsön maga .... :D ;)

Hmm ....

(#30412) Dareiosss válasza dave0825 (#30393) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Pedig a TVk nél még rosszabb a helyzet. 70 ezer ft ért csak borzalmas készüléket tud venni, kár beszélni ott ár érték arányról, mert az 280 ezertől kezdődik.

(#30413) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#30411) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hohoooo, egy újabb 'bizonyíték és nem ígéret' :C
Ez az úriember, igazi topiksztar :D

Steady74 Így igaz, en magam ide vagyok 'bebetonozva' :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#30417) tomyka74 válasza zsoika (#30405) üzenetére


tomyka74
senior tag

Én egy ideje már csak inkább "kívülről" olvasgatom a topikot mert tényleg azt látom,hogy előbb utóbb a kérdésekre csak "csipkelődés,egyetnemértés,stb" válaszok/viták alakulnak ki!
Tényleg egy kezdő valaki kérdez valamit és jó eséllyel "lehülyézik" ( nem ezt a szót akartam használni csak ez jutott eszembe )! minthogy normális választ kapjon a kérdéseire.
Nem is csodálkozom azon,hogy egyre több sértődést és "vitát" olvasok itt.

Én speciel ha valamit tudni szeretnék azt inkább megkérdem privátban mert ugy gondolom akkor normális választ kapok ( és ez idáig így is volt, köszönöm az érintetteknek ) és abból nem lehet baj! :)

[ Szerkesztve ]

(#30418) Bakus válasza #98221312 (#30416) üzenetére


Bakus
tag

A személyeskedő hozzászólásival én se értek egyet, de azért valakit ne a hozzá szólásai darabszáma alapján itélj meg.
A videó minőségével egyetértek, hogy kritikán aluli a hang stílus.

tomyka74 +1

[ Szerkesztve ]

"A víz örök, de a gép változik"

(#30419) hm15


hm15
senior tag

Pihenjetek kicsit, menjetek moziba. :)

(#30421) #98221312 válasza Bakus (#30418) üzenetére


#98221312
törölt tag

Nem a személyét ítéltem meg a hsz számából, viszont akikbe beleállt azokról vajmi kevés fogalma lehet, mivel minimális időt töltött a fórum berkein belül.

Ezt írta: " Elegük van már a pár magukat "kurvanagyszakértőmennyireprofi "-nak kikiáltó rongyrázó istenkirály fórumtagokból."

Nem hinném, hogy tisztában van vele, hogy egyikük az AV online szerkesztője, korrektora, szaklektora.

(#30422) zsoika válasza tomyka74 (#30417) üzenetére


zsoika
addikt

Nem tudom én nem látom azt amiről beszélsz.
BBéci és VoidXs nyírták egymást amire emlékszem (tök feleslegesen mert mind a ketten jókat írnak) ,de újakat "hülyézni" meg elküldeni....szerintem ilyen nem volt.
Te isnem rég még új voltál és milyen szépen kialakult a rendszered . Volt v.mi negatív tapasztalatod itt a fórumon?

[ Szerkesztve ]

(#30423) dave0825 válasza Dareiosss (#30412) üzenetére


dave0825
őstag

Tudom, hogy borzalmas, én sem annyiért vettem, bőven nem. Aki viszont mégis tudatosan beéri azzal, vagy nem látja mondjuk a HD Ready és a 4K közti különbséget (szerintem van ilyen, és nem is rossz példája itt a SZERINTEM BELÉPŐ (értsd 80-100 ezres komplett házimozi rendszer) és a haladó szintre), annak mégis nyugodtan ajánlanak abban a kategóriában értelmeset. Valakinek pénzkidobás, másnak az is megfelel, vagy csak arra telik, de azért tv-t szeretne nézni... Itt ugyanúgy kéne, de mégsem. Ami nektek borzalmas, másnak lehet jó, csak eléggé eltolódott a kategória. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30424) tomyka74 válasza zsoika (#30422) üzenetére


tomyka74
senior tag

én viszont látom.
azért írtam,hogy nem ezt a szót akartam használni! Nekem nem volt ,sőt nagyon hasznos dolgokat tanultam tőletek ( és ha tudnád hová haladtam el sem hinnéd, de majd egyszer elmesélem, persze privátban :D ) de tényleg mintha nemtom mostanába az új kérdésekkel jövők mintha .. ááá nem tudom kifejezni na ........ :D De nem szeretnék ezzel tovább foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#30425) Dareiosss válasza dave0825 (#30423) üzenetére


Dareiosss
senior tag

De azt is értsd meg, hogy aki ért hozzá az nem fogja leírni, hogy ajánlja azt a terméket, ami valójában nem jó.
Ezért van az,hogy az olcsó (és ebben a kategóriában sajna az ócskát is jelenti) termékhez nem fogja a nevét adni egyik fórumtárs sem.

(#30426) zsoika válasza tomyka74 (#30424) üzenetére


zsoika
addikt

Remélem nem Én voltam az :U

Dareiosss: Sajnos az igények eltérőek és ezért nehéz korrektül ajánlani.
A minap átjött unokatesóm meghallgatni a rendszerem. Mutatom neki a filmeket és zenéket sorra(alig értjük egymást a hangerőtől )....mire megszólal: csak ennyit tud? Azt hittem, ennyiért lebontja a falat.
Ezek után hiába magyaráztam neki hogy az apró részletekre figyeljen ...feladtam.
Szóval neki a lényeg hogy dübögjön és az ablak rezegjen, dede nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#30427) motoroskanál válasza hm15 (#30419) üzenetére


motoroskanál
tag

Így jár aki fészbukozni jár a moziba. Beszorul a feje a lábtartó alá.
Lassan teniszütőket is visznek magukkal az emberek és lenyomnak egy-két szettet a film alatt. ;]

(#30428) markussandor válasza Steady74 (#30372) üzenetére


markussandor
senior tag

Úgy fél éve azt érzem, hogy az otthoni rendszerem jobban/szebben szól, mint a moziban...
Pedig nincs hú de komoly rendszerem.
(Campona, Lurdy az összehasonlítási alapom)

(#30429) tomyka74 válasza zsoika (#30426) üzenetére


tomyka74
senior tag

Ááááá ! Te vagy a tanárom!! Miattad égettem el xxxx összeget a mozi kedvéért! :Y :C :DD :DD :DD :DD
És az utolsó kurva fillérig megérte az összset!!! :))

(#30430) BBéci válasza dave0825 (#30423) üzenetére


BBéci
titán

Azok a komplett rendszerek csak a nevükben hordozzák a házimozit, képességeikben nem. Ezért ajánlgatni nem fogjuk azokat, még a legkezdőbb szinten sem.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30431) dave0825 válasza Dareiosss (#30425) üzenetére


dave0825
őstag

Én ezt értem is, viszont aki nem, az lehet, hogy később sem szeretne jobban, sem több százezreket fizetni azért, ami neki mindegy, csak szóljon.
Ezért kéne azt elfogadni 1.) a kérdezőknek, hogy annyiért nem kapni nagyon jót, 2.) a válaszolóknak, hogy ha neki megfelel, akkor tudatni vele, hogy mindegyik egyforma kb. (amire pedig sok ellenpélda van az árukeresős vélemények között, amikhez persze vásárlás is társul, szóval tesztelték otthon). Én konkrétan azt a választ kaptam, hogy pénzkidobás, szóval most írták először, hogy "egyformák", én ezzel is beértem volna a pénzkidobás helyett. :)

(#30430) BBéci: egy Forma-1 versenyző sem mondja egy bármilyen kommersz Audira, vagy más márkára, hogy jó/elmegy/használható, csak azt, hogy pénzkidobás?! :F

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30432) Lacielvtárs válasza dave0825 (#30431) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szerintem, azok nem a 'kommersz Audi' kategória, hanem a Wartburg, Trabant, Zaporozsec :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#30433) zsoika válasza dave0825 (#30431) üzenetére


zsoika
addikt

Én nem így emlékszem! Csak én vagy 15 x válaszoltam neked és szépen ki is alakult a rendszered ...szerintem.

(#30434) dave0825 válasza zsoika (#30433) üzenetére


dave0825
őstag

Igen, Te (és bocs, most elszólom magam :D ) még a jobbik használhatatlan-olcsó-ócska csaknevébenházimozi rendszert ajánlottad is, így Te segítettél a legtöbbet, konkrétan Rád nem is irányultak a hozzászólásaim. :R Végül nem az lett a több HDMI csatlakozó, és több funkció miatt (hangminőségről nem tudok mit mondani, mert még egyiket sem próbáltam), hanem a külön összerakott rendszer.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30435) VoidXs válasza Dareiosss (#30425) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Dehogynem. Én még akkor is próbálok segíteni, ha valakinek 50000-e is alig van. Sőt, én is meglepődtem, mit össze nem lehet szedni ennyiért használtan, 4.2-es Sony SS rendszer lett a vége. Ugyanakkor számomra itt kezdődik a mozi (más dolog, hogy ilyenem valószínűleg sose lesz), de soha nem szóltam le senkit és nem is fogok, ha szerinte nem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30436) zsoika válasza tomyka74 (#30429) üzenetére


zsoika
addikt

Akkor mesélhetnél dave0825 fórumtársnak az szép pályafutásodról.....szép íves. Belekerült némi összegbe ,de megérte szerintem is.

dave0825: A baj az, hogy páran beírjátok ide hogy emberek ebből a fórumról seggel fordulnak ki.....ami szerintem nem igaz. Én és sokan mások is próbálunk segíteni ....még BBéci is! Természetesen azt a maga módján teszi és lehet néha ez egyeseknek nyers, de igazat szól.

Mára Én befejeztem. Béke :R

[ Szerkesztve ]

(#30438) #98221312 válasza zsoika (#30426) üzenetére


#98221312
törölt tag

A hallást is tanulni kell... :)
Egyik haverom pl nem hallott különbséget Marantz lejátszóm analóg hangja, és Youtube között...
Pontosabban idehozott egy ótvar Europe cd-t, aztán a csodát várta....
Persze egyből ment az önigazolás... :D

(#30439) dave0825 válasza Lacielvtárs (#30432) üzenetére


dave0825
őstag

Szerintem azok inkább a számotokra ócskának mondott kategória, a kommersz, amit az összefoglalóban is fölsoroltak. Munkatársam annyit mondott, aki szintén nem vájtfülű kategóriába tartozik, hogy "mennyi volt az erősítő?! :O meg még a hangfalak?
! Ja, harman kardon, az igen, az jól fog ám szólni, haver", erre mondtam, ez csak HKTS 5, olvass be ebbe a topikba... :)
Nekem is elég volt mára, úgysem tudja a kezdő-haladó kategóriában egyikőnk sem meggyőzni a másikat. Felénk, akiknek mondtam/mutattam, hogy mennyiért rendeltem egy számotokra kezdő alatti szettet, tátva néztek, hogy milyen drága volt... Szóval személyesen is több emberrel találkoztam, akiknek a 80 ezres komplett szett is megfelel.
Szóval, nem akarok vitatkozni, úgyis hiába. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30440) Dareiosss válasza VoidXs (#30435) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Nem azt írtam, hogy nem lehet segíteni, csak itt konkrétan az ajánláson volt a szó. :)
Lehet én látom másképp, de csak olyat tudok ajánlani jó szívvel másoknak ami tényleg megérdemli.
Én házimozi hangfal részében nem vagyok toppon ezért nem is merek semmit ajánlani. Vannak itt nálam nagyobb tudású fórumozok.
Más elektronikai cuccokban jobban otthon vagyok Pl TV, vagy hálózat stb. , de ott ezt az elvet követem.

[ Szerkesztve ]

(#30441) BBéci válasza dave0825 (#30439) üzenetére


BBéci
titán

Akiknek a 80000 forintos megfelel, azok hallottak igazi házimozi rendszert és megtehetnék, hogy annak az összegnek két-háromszorosát költsék ilyesmire?
Tizenévesen átlagban heti két alkalommal hallgattam élőzenét, jazzt, rockot, no meg tinglitanglit: Syrius, Bergendy, P Mobil, Gemini, Hello, Mini, Syconor, stb. Az akkori otthoni zenehallgatás minősége elkeserítő volt, amint módomban állt, lépkedtem felfelé. Ebből az a tanulság, hogy minden viszonyítás kérdése. TV hangszóróihoz képest jobb egy 80000 forintos egybeszett, de nem ér annyit. Ugyanannyiból inkább valami használt sztereót érdemes venni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30442) VoidXs válasza BBéci (#30441) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Attól, hogy elkölthetsz pénzt, el is kell költened? Nem mindenkinek ez a hobbija, valaki csak azt akarja, hogy hátulról is csicseregjenek a madarak. A népigény nem a minőségi hang, 10-ből 9 ember nem tudja megkülönböztetni a Grande Utopiát a Z906-tól, akkor meg minek lépjen feljebb? Azért, mert neked nem tetszik, amit vett?

Mindenki másra ad, én például nem tudok elviselni egy ócska irodai egeret, számomra az Owl-Eye szenzor az elfogadható minimum, de akinek csak Excelezni kell, miért ajánljam? Előkerült korábban itt a pecázás is, remek példa: ha én csak simán halat akarok fogni, miért vegyek többszázezres horgászbotot? Laikus pecás vagyok, és a legkevésbé sem áll szándékomban többnek lenni. Aki felállít magának egy 100000-es korlátot, egyáltalán nem jön nagyobb ambíciókkal, nem akar a környék kismozija lenni, csak többet szeretne hallani a filmjeiből, mint ami 2 hangszórón 100 és 8000 Hz között van. Nem jó neki a HKTS? Dehogynem, sőt, tökéletesen boldog lesz vele, mint megannyi példán látszik.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30443) balage25 válasza VoidXs (#30397) üzenetére


balage25
senior tag

Teljesen egyetertek veled, es koszonom, hogy itt vagy a forumon es segitesz. En is azok koze tartozom, aki nem szeret kerdezni itt.
Ha mar belementem ebbe, akkor Nemir Ombe nevet emelnem meg ki, mint segitokesz, szakerto forumos.
Nagyjabol, a kerdeseken kivul, e ket uriember bejegyzeseit futom at estenkent.

(#30444) Ragadozó


Ragadozó
Ármester

Sziasztok!
Szerintem itt fejezzük be a mások becsmérelését és a személyeskedés. Ez szakmai topik, nem kocsma.
Köszönöm

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#30445) Dorian válasza BBéci (#30441) üzenetére


Dorian
félisten

"Akiknek a 80000 forintos megfelel, azok hallottak igazi házimozi rendszert és megtehetnék, hogy annak az összegnek két-háromszorosát költsék ilyesmire?"

Igen. Csak nekem több ismerősöm van, akinek teljesen megfelel a százezres "házimozi szett", hiába hallottak igen jó rendszereket is és mellette Lexus + Merci áll a garázsban + Mexikóba járnak nyaralni.
Próbáld meg elképzelni, hogy másnak más preferenciái is lehetnek, mint neked.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#30446) mettek válasza BBéci (#30441) üzenetére


mettek
addikt

A pc topikban meg nem értik miért nincs i7, gtx1080, 16gb ram erőműved vagy a telefonos topikban hogy miért nincs iPhone x-ed, Samsung s9-ed mert az alatt csak hulladékok vannak...

Hogy on is legyen:

Yamaha Ypao mikrofonjával lehet Room eq bemérést végezni?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#30447) TongPo72 válasza TongPo72 (#30330) üzenetére


TongPo72
csendes tag

Sziasztok,

Az alábbi szettről mi a véleményetek? Van tapasztalatotok esetleg?
-Fluance SXHTB-BK

Köszi előre is!

(#30448) dave118 válasza VoidXs (#30365) üzenetére


dave118
senior tag

Igazad van, bár én egyáltalán nem veszem magamra BBéci stílusát. A témában biztos, hogy nagy tapasztalata van, ahogy neked is, csak más aspektusból ... az én véleményem az, hogy mindent a helyén kell tudni kezelni. Vonatkozik ez egy fórumozás stilisztikai alapkövetelményeire is ahogy a szakmai kérdésekre is. Abban viszont totálisan egyet értek, hogy kezdő szinten leginkább a keretösszeg számít. Saját példa: kezdőként egy belépő Yamaha rx-v357 + Wharfedale Pacific Pi ezeréves szettel kezdtem, fogalmam sem volt HD hangokról, kábelekről stb. Ez az egész cucc kijött 130 ezer pénzből, amiért szerintem egy (árához képest) nagyon jó hangot kaptam. Most sem vagyok sokkal feljebb és azt is tudom, hogy lehetne még csilliókat beleölni a dologba, de ha az ember a használt dolgoktól nem fél, akkor jó hatásfokkal működhet a rendszer. Viszont, ha újban gondolkozik, akkor már nagyon nehéz a helyzet, mert 2-300 ezer forint alatt nemigazán lehet megúszni, még ha a legeslegolcsóbb, legbelépőbb dolgot is vesszük. Ebben az ársávban nehéz bárkinek is jót ajánlani, de kérdés mi a jó. Ha valaki totál kezdő és csak és kizárólag újat akar, és nem hajlandó "sokat" költeni, akkor igen is vegye meg a Denon 510BT mozigépet, azt is megelégedéssel fogja használni.

(#30411) Nemir Ombe: Ennek az ember szerű lénynek te lassan online marketingesévé válsz :DDD Egyébként nagyon jó elrettentő példa :D

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#30449) Karel666


Karel666
tag

Mióta meg van a Klipsch szub, életre kelt a nappalim. Leesnek innen-onnan tárgyak, labda elgurul a láda mellől.... stb. Kicsit még járatni kell, de azt hiszem ez az amit kerestem. Nagy up a 115 sw-nek.....

(#30450) Quetz válasza mettek (#30446) üzenetére


Quetz
őstag

Lehet csinálni, itt egy leirás amiben a blogger pont ezt műveli.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.