Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) junkpod válasza MCGaiwer (#30798) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nekem falra tolt kanapém van, és a hátsó falra rögzített hangszórók be vannak forgatva. Azért a kanapé hátának van egy kis vastagsága, ez is segít.

Box's don't touch!

(#30802) Beni2360


Beni2360
félisten

Hát fiuk a múltkori szubláda elhelyezési hullámra én is rendezkedtem mert a mostani bal oldalon levő szubládám akkor muzsikált szépen amikor átültem az ebédlő asztalhoz jobbra a kanapétól 1.5 méterre.
Ma De. átrendeztem kihúztam mindent és átpakoltam az asztal jobb oldalára. Így most majdnem a szoba fal közepére került, 60/40 %. Egész bámulatos élmény lett az egész. még az a sokat szidott TV hang is egészen más lett, jönnek a mélyek ott is elő. Sajnos Keddre marad a mikrofonos bemérés.

Kellemes nyuszit mindenkinek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30803) #98221312 válasza Beni2360 (#30802) üzenetére


#98221312
törölt tag

Gratula... :)
Nálam is jól jönne ha tudnék a mélynyomónak megfelelő helyet találni, mert a jelenlegi hallhatóan nem ideális... :(

Más: Azt hiszem végleg elbúcsúzom az EQ használattól.
Akárhányszor mérem, nem tudok olyan hangképet mérni ami tetszene... :(
VoidX kolléga most nyílván falnak rohan, de egészen nyílvánvaló, hogy nem kevés részlet elvész az EQ-val..

(#30804) I'am Dony válasza #98221312 (#30803) üzenetére


I'am Dony
őstag

Hogyan szoktad a mérést végezni? Pozíciók száma és mikrofon távolságok...?

(#30805) ctrlaltdel13


ctrlaltdel13
őstag

Tudtok olyan céget a neten aki külföldi rendelésekkel foglalkozik?
Olyanra gondolok, hogy elküldöm a linket az adott termékről,és ők küldenek egy ajánlatot házhoz szállítva. Onnantól mindent ők intéznek.
Régen tudom hogy volt ilyen,de sajna nem tudom már akkor hol találtam rá a cégre.

(#30806) #98221312 válasza I'am Dony (#30804) üzenetére


#98221312
törölt tag

Rengetegszer megmértem, egy, illetve több pozicióból is, volt amikor tetszett, de hosszabb használat után amikor kikapcsolom, nekem jobban tetszik nélküle a hangzás.
Persze ez egyéni ízlés..

(#30807) greeen54


greeen54
csendes tag

Sziasztok, kellemes húsvétot mindenkinek!
..van köztetek valaki akinek Denon avr-1912-je van? Lenne pár kérdésem.

(#30808) Quetz válasza #98221312 (#30803) üzenetére


Quetz
őstag

Van egy irányzat, miszerint csak egy adott határ frekvencia (Schroeder frekvencia) alatt érdemes EQ-t használni. Ezért tartom jobbnak azokat a beépített EQ-kat amik erre lehetőséget adnak. Sajnos a legalacsonyabb mély frekvenciákon esélytelen vagy pusztán elnyelő típusú panelekkel korrigálni az akusztikát, oda mindenképp kell az EQ is.

(#30809) VoidXs válasza Quetz (#30808) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az csak egy töréspont a szobaakusztika rossz és teljesen rossz része között, attól még nem csak alatta kell korrigálni.

Jigsaw04: Mérj rá utána egy REW-el is, jól csinálta-e a bemérés a dolgát. Részletek akkor tűnnek el, ha telepakolja notch-okkal, ilyenkor vagy a hangszórók helye vagy a mikrofoné baj.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30810) I'am Dony válasza #98221312 (#30806) üzenetére


I'am Dony
őstag

Na én pont így jártam amikor a Focalok megérkeztek és bemértem. Sehogy sem volt jó és én is kikapcsoltam minden ilyet. Aztán próbálkoztam több dologgal. Azt nem tudom, hogy nálad milyen a szoba akusztika és segít-e, de nekem az volt a megoldás, hogy a mikrofont csak 10 cm-re mozgattam el mindig a középtől is balra-jobbra és előre hátra is és összesen 6 helyen mértem. Nagyságrendekkel jobb lett, így azóta bekapcsolva maradt az EQ.

[ Szerkesztve ]

(#30811) greeen54 válasza greeen54 (#30807) üzenetére


greeen54
csendes tag

..de szerintem más denonos ember is tud segíteni.

(#30812) #98221312 válasza I'am Dony (#30810) üzenetére


#98221312
törölt tag

Az általad említett módszert nem próbáltam, viszont, sem az egy, sem a több pontban mért eredmény nem tetszett úgy, mint a tiszta, EQ nélküli hang.
Szerintem bármennyire is tökéletesíti az ember a mérést... azt el kell fogadni, hogy az EQ szoftveresen belenyúl a tiszta elektronikába, és ez nem feltétlenül pozitívum, mivel bőven okoz kioltásokat...
Nekem az a tapasztalatom, hogy a fejlesztéseim is EQ nélkül mutakoztak meg legjobban, illetve a rendszerben lévő alkotóelemek sajátosságai is így érzékelhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#30813) johnywalker válasza ctrlaltdel13 (#30805) üzenetére


johnywalker
őstag

Ebay meg Paypal stb.Na de ezen kívűl, ne viccelj már...Ezek is csak a fizetési és szállítási feltételeket biztosítják!Illetve vannak, jut eszembe csak spedicíóknak (szállítmányozóknak) hívják őket.Még 2004 előtt dolgoztam ilyennél.

[ Szerkesztve ]

(#30814) ctrlaltdel13 válasza johnywalker (#30813) üzenetére


ctrlaltdel13
őstag

Francia oldalról akarok rendelni,és nem bajlódni meg mellé nyomkodni.
Mikor a mélyládát nézegettem elsőnek amcsiba találtam csak,aztán annak a cégnek elküldtem a linket.
Ők meg visszaküldték mikorra és mennyiért tudják teljesíteni.
Külön listázva mennyi a termék ára,a szállítás a vám az adó, és az ő restanciájuk.
Csak nem mentettem az oldalt.

(#30815) Elar


Elar
senior tag

Sziasztok

Hálózatos topicban már rengeteg segítséget kaptam, jönnék ide is tanácsot kérni. :)

Házépítés közepén vagyok és most még van lehetőségem bekábelezni a házat :)
Több kérdésem lenne.
Házimozi rendszert szeretnék a nappaliba - 5.0 vagy 5.1 formájában. A filmek, zenék egy NAS szerveren fognak pihenni, onnan játszanám le őket.

Hova tegyem a hangszorókat? :)
Felteszem a nappali alaprajzát (A kanapé U lesz) segítenétek? :)

A következő: Vezetékes vagy nem vezetékes? Keret vmennyi van rá, de nem szeretnék elszállni, anniyra nem vagyunk vájtfülüek.
Ha vezetékes akkor milyen opció van vezetékeltüntetésre?

Ha a teraszon lévő hangszorón (hangszorókon) halgatnék zenét a szerverről, ehhez milyen opciók vannak?

Hirtelen ennyi, nagyon köszönöm a segítséget :)

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#30816) Ance válasza VoidXs (#30809) üzenetére


Ance
őstag

Már régóta foglalkoztat a kérdés, gondoltam itt az ideje, ha butaság is. A Denon erősítőn a bemérés után minden hangfalhoz van egy grafikon. Ott végülis látszik, hogy a bemérés eredményeként kb. melyik tartományból vesz vissza és melyikhez ad hozzá, illetve melyikhez nem nyúl. Így van?

Mikor paneloztam a szobát és állítgattam a hangfalak pozicióját minden bemérés után ezeket is néztem és arra törekedtem, hogy minél kevesebb és kis mértékű kilengés legyen. Ez esetleg jó taktika, ha nincs REW-re lehetőségem mikrofon hiányában?

Greeen54: Kérdezz, hátha tudok.

[ Szerkesztve ]

(#30817) greeen54 válasza Ance (#30816) üzenetére


greeen54
csendes tag

Szia! Harman K. után kicsit kesze-kusza a menüje, nem jövök rá, hogy zenei kiválasztásnál, ha stereo-ra van állítva akkor miért nem tudom a sub jelét (hangerő) állítani? Csak a FL, FR-ot ajánlja fel.

(#30818) BBéci válasza greeen54 (#30817) üzenetére


BBéci
titán

Kap jelet a szubláda, szól?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30819) greeen54 válasza BBéci (#30818) üzenetére


greeen54
csendes tag

Szól persze, csak nem lehet szabályozni a hangerőt a menüben.

(#30820) BBéci válasza greeen54 (#30819) üzenetére


BBéci
titán

Furcsa, de nem tartom gondnak. Egyszer beállítjuk a csatornák hangerejét, utána akár évekig nem kell piszkálni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30821) greeen54 válasza BBéci (#30820) üzenetére


greeen54
csendes tag

..de ezt egyszer sem lehet beállítani így 🙂 (csak stereo módnál nem) Sajnos mivel én leggyakrabban zenehallgatásra használom, (ilyen-olyan minőségű mp3 :D ) ezért jó lenne ha lehetne. Egyszer kevés, egyszer sok a mély. De amúgy is furcsának találom, hogy nem lehet állítani mint a frontokat..ha egyszer szól. Igaz még nem csináltam gyári visszaállítást és új bemérést sem amióta megvettem, lehet, hogy utána lehet majd állítani bár nem hiszem. Ennek a denonnak a menü rendszere hagy némi kívánni valót maga után :D .

[ Szerkesztve ]

(#30822) rudi77 válasza VoidXs (#30774) üzenetére


rudi77
tag

Apropó Cavern!
Kodi Dsplayert használok. Letöltöttem de nem értem hogy lehetne működésre bírni.
Szívesen kipróbálnám mivel Denon 7200 készülékkel tudom hogy milyen egy atmos hang.
Ha a Cavern jobban működne szívesen váltanék.

(#30823) BBéci válasza greeen54 (#30821) üzenetére


BBéci
titán

Egyrészt sztereó zenéhez nem kell szubláda, pláne MP3-hoz, amiben alig szokott lenni szubbasszus. Másrészt ha annyira fontos az állítgatás, megteheted a mélynyomó potméterével.
Inkább hallgass jó minőségű FLAC-et!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30824) farkangyal


farkangyal
csendes tag

Sziasztok

Érdeklődni szeretnék, hogy szerintetek elég egy Eltax Universe 5.0 szett+mélynyomó(Sony Sa-w303)egy Onkyo Tx-nr555-ös erősítőhöz? Vagy egy ilyen erősítőhöz már komolyabb hangfalak szükségesek?

Köszönöm a segítséget.

(#30825) lord67


lord67
csendes tag

Sziasztok!
Segítő hozzászólást kérnék.
17 nm-es lakótelepi szobába ár-érték arányban melyiket javasolnátok?

1. Hkts11 front+Hkts7 háttér+Hkts11 center+Hkts 7 SUB+állványok 70k
2. Jamo S426 5.0 szett 50k
3. Mission MX3 5.0 szett kb. 120k

Inkább film,néha zene.

Köszönöm az építő jellegű hozzászólást!

[ Szerkesztve ]

(#30826) greeen54 válasza BBéci (#30823) üzenetére


greeen54
csendes tag

Nem kell szubláda?? :D akkor miből jön a mély, kb 12x10cm-esek a frontok :) Nem komolyzenét hallgatok :) De mondom, valahogy biztos lehet állítani, nem akarom elhinni, hogy nem.

(#30827) xxxxxxxxx válasza farkangyal (#30824) üzenetére


xxxxxxxxx
tag

Az már elég jó kis gép. Mindenképp komolyabb hangfalakat keresnék. :K

(#30828) farkangyal válasza xxxxxxxxx (#30827) üzenetére


farkangyal
csendes tag

És mit javasolsz(gondolok márka, árkategória).Főleg xbox one, ps4 kombókhoz használom, filmet ritkán nézek.

(#30829) VoidXs válasza Ance (#30816) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem jó taktika, mert semmi köze a végeredményhez. Ha nem azt látod, csak a szűrőket, akkor a kiindulási állapot hiányában semmit nem tudsz mondani róla. Miért ne lenne mikrofonod, ha AVR-es bemérést csinálsz?

(#30822) rudi77: Bármilyen lejátszóval működik Windowson, van belőle Equalizer APO-ban is használható VST (Cavern Splitter), példa konfiggal.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30830) Steady74 válasza ctrlaltdel13 (#30814) üzenetére


Steady74
addikt

Ha a homecinemasokutions ra gondolsz akkor ott beteszed a kosárba a kiválasztott terméket majd utána megadod a szállítási címed így még fizetés előtt látod a pontos szállítási ktg-et

(#30831) xxxxxxxxx válasza farkangyal (#30828) üzenetére


xxxxxxxxx
tag

;] Sejtettem ez lesz a következő kérdés. :B Véleményem szerint ez az erősító megbír egy 250-300E ft 5.0 összértékű szettet és akkor még + Sub +kábelek stb.. :D Szóval azt akarom mondani az erősítőhöz mérten vannak lehetőségek. Használt piacon mindenképp érdemes lehet szétnézni.
Na de, ne rohanjunk annyira előre. El kell dönteni mit szeretnél mit tudsz kiépíteni szoba mérete mit enged. Lehetnek-e álló hangfalak is vagy csak polc sugárzok jöhetnek szóba. Egyáltalán, említetted hogy xbox meg ps-t használsz akkor lehet 2 nagyobb állóhangszóró is elég ehet. Mennyi pénzt szánnál rá stb.
Márkák vannak amivel én is szimpatizálok ezeket nem sorolnám fel mert mindenkinek más jön be nem erőltettem másra a saját ízlésemet. Szóval azt akarom írni hogy minden márkának megvannak az erényei ezért érdemes már belépő szinten is meghallgatni, megnézni a kiszemeltet. Mert voltak itt ajánlások után nagy pofára esések. Amik aprón nem kis bukóval keltek el. :)

(#30832) Ance válasza VoidXs (#30829) üzenetére


Ance
őstag

Szóval a REW-hez elég az erősítő saját bemérőmikrofonját bedugni a laptopba??? Nekem a leírásából úgy tűnt minimum egy jó USB mikrofon kell hozzá.

Ja. Gondoltam, hogy buta kérdés lesz a korábbi. :D

[ Szerkesztve ]

(#30833) VoidXs válasza Ance (#30832) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nyilván jobb eredményt hoz egy kalibrált vagy egyszerűen jó mikrofon, de a mikrofonok hibái sokkal kisebbek, mint a hangszóróké, sokkal könnyebb jót gyártani (a kalibrálómikik csúcsa, a Beyerdynamic MM1, mindössze 50000 forint, ez olcsóbb egy jobb belépő hangszórónál), így a legalja kategóriát leszámítva ellenőrzésre bármi jó. Annyi problémád lehet, hogy ha kombó Jack-es a laptopod, kelleni fog egy elosztó, de az 500 forint.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30834) mettek válasza VoidXs (#30833) üzenetére


mettek
addikt

Amikor a yamaha bemérőjével próbalkoztam a rew-ben és a hangerőt -28ra allítottam folyamat azt írta ki a program hogy nagyon alacsony a jelszint, hangerő. Pedig igy is hangosabb volt a teszthang mint a yami saját bemérésénél.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#30835) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Valakinek van tapasztalata a Klipsch bögreszettjeiről? Illetve a Yamaha lapított RX-S601D AVR-ről?
Jelenleg egy full belépő Harman 151+HKTS5 van a nappaliban. Viszont idén ha minden jól megy költözünk az új házunkba, ahova nem vinném magammal, a TV-t is cserélem, jelen állás alapján egy Sony 65XE90 lesz a megjelenítő. Emellé gondoltam ezt a szettet. Nekem látványvilágba nem fér bele, hogy földönálló méteres fadobozok legyenek a nappaliba, így csak bögrék jók, keretben ennél többet nem szánnék rá, tehát a Bose rendszerei kiestek. Amire használva lesz, filmnézés + sorozatok nézése.

(#30836) Ance válasza VoidXs (#30833) üzenetére


Ance
őstag

De jó! Ha ezt a 4 napos elején tudtam volna. :) Előkotrom a laptopot, megnézem hány ki és bemenetes. Reméljük sima.

(#30837) Nemir Ombe válasza Fr3eWar (#30835) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ennyiből már kijöhet pl. egy Focal Sib 5.1 + Marantz NR AVR, ha "lapított + bögre" az elképzelés és a hang is számít nem csak a látvány .... ;)

Hmm ....

(#30838) VoidXs válasza mettek (#30834) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Lehet, sőt, legtöbbször kell erősíteni a mikrofont.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30839) BBéci válasza greeen54 (#30826) üzenetére


BBéci
titán

Nem tudom, milyen zene komoly és melyik vidám. ;]
Azt nem tudtam, talán mert nem említetted, hogy nincsenek a rendszerben tisztességes hangdobozok és 10x12 centis bögrék helyettesítik a frontsugárzókat. Akkor tényleg szükség van szubládára.
Sajnos nem ismerem az erősítőd menüjét. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30840) gt4r4


gt4r4
tag

Sziasztok! Új vagyok a házimozi témában, úgyhogy előre is bocs ha hülyeséget kérdeznék. Erősítőt és sub-ot szeretnék vásárolni,de ebben a hónapban csak egyet tudok megvenni vagy a sub-ot vagy az erősítőt, erősítőnek egy Denon AVR-X2000-et néztem, a sub pedig egy Elac sub 111.2 ESP. Kérdésem az lenne, mit ajánlotok hogy melyiket vegyem meg előbb? Erősítőm jelenleg van, de már nem mai darab, sub az nincs. Az erősítőről olvastam tesztet is, elég jónak tűnik, viszont a sub-ot nem ismerem, esetleg mik a tapasztalatok ezzel a márkával, vagy vélemények? :)

(#30841) gkiss0911


gkiss0911
újonc

Sziasztok!

A jelenlegi Logitech z906-osom leváltására keresek valami középkategóriás házimozit, egy durván 4x4m-es helyiségbe.

Első körben a Harman/Kardon HKTS 65-öt néztem ki, egy AVR 171S-sel társítva. Mi a véleményetek erről a szettről? Esetleg ilyen árban (a kettő együtt olyan 350k lenne) valami más javaslat?

Előre is köszi!

(#30842) greeen54 válasza BBéci (#30839) üzenetére


greeen54
csendes tag

Az erősítő egy Denon avr-1912, a hangszórószett Bose acoustimass 6 series V. (Tudom, hogy itt nem népszerű, egy hkts-9 helyett vettem, megvan az oka, hogy miért.. :) ) Nincs is vele semmi bajom da a HK avr-161-en mármilyen hangzásbeállításban lehetett mindegyik kimenetet állítani, a denon meg stereo módban nem is ajánlja fel a sw beállítását, pedig szól.

(#30843) BBéci válasza gt4r4 (#30840) üzenetére


BBéci
titán

Az alapoktól kell elkezdeni az építkezést, ezért az erősítő megvásárlása legyen az első.
Azt a szubládát (nem sub-ot) én sem ismerem.

(#30841) gkiss0911
16 négyzetméterre simán álló frontsugárzókat vennék, nem nagy bögréket, bár a HKTS 65 nem rossz a maga kategóriájában.
A HK erősítők általam nem ajánlottak, de nem akarlak lebeszélni róla, hallgasd meg!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30844) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Üdv!
Nem pont idevág a kérdésem, de segítséget szeretnék kérni! Van nekem egy Sansui AU-X111 típusú erősítőm és elég hangos neki a trafója. Szerencsére nem hallatszik be a kimeneti részen viszont elég zavaró a hangja. A cserén kívül van rá megoldás? Ha cserélném is ugyanilyet szinte nem találnék, megfelelő paraméterű is jó lenne?

V6

(#30845) BBéci válasza greeen54 (#30842) üzenetére


BBéci
titán

Alap felállásban az Acoustimass 6 szatellit hangdobozai a szubládához csatlakoznak, onnan kapnak jelet, azért nem lehet külön állítani.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30846) greeen54 válasza BBéci (#30845) üzenetére


greeen54
csendes tag

Köszönöm a segítséget, de úgy néz ki megvan mi volt a hiba. Egy HiFi szakit kérdeztem, hogy, hogyan tudnám legjobban beállítani ezt a szettet ezzel az erősítővel. Azt tanácsolta, hogy mivel acoustimass a szett, állítsam az első hangszórókat Large-ra és majd az acoustimass modul eldönti, hogy milyen jelet hova küld. Most visszavettem Small-ra a frontok méretét és így egyből engedi a sw-t is állítani.

Ha valaki ezen összeállítással kapcsolatban tud még valami hasznosat mondani azt megköszönöm. További szép estét!

(#30847) hash99 válasza gt4r4 (#30840) üzenetére


hash99
senior tag

Nálam van egy ilyen szubláda kis helységbe elég. Én mondjuk olcsóbban vettem mint a hirdetésben. 40-50-et simán megér asszem 120 az új ára. Nekem megfelel ebben a kategóriában szép pontos de nem egy erőgép. :)

[ Szerkesztve ]

(#30848) BBéci válasza greeen54 (#30846) üzenetére


BBéci
titán

De jó lett volna, ha egyből elárulod az összes beállítást! Honnan kellett volna tudnunk, mire vannak állítva a front csatornák?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30849) Termi16 válasza Nemir Ombe (#30687) üzenetére


Termi16
őstag

Aki esetleg gondolkozott az Oehlbach kábelen, "természetesen" kamu volt az egész. Ma felhivtak, hogy a kellemetlenségek elkerülése végett ne is menjek be (személyes átvételt választottam), mert nincs. :DD

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#30850) Ance válasza Termi16 (#30849) üzenetére


Ance
őstag

Engem fel sem hívtak. :D

Ki is írta, hogy korrekt, megbízható cég?

Jééé. Még mindig kint van a kedvezmény. Majd a fogyasztóvédő bácsik is vesznek belőle. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.