Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Egy ilyen [link] mit tudhat?
Egyáltalán számít valamit a THX minősítés?

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#30602) BBéci válasza Quetz (#30597) üzenetére


BBéci
titán

Nem vetem el a méréseket, erősítők, hangdobozok, mélyládák esetén kötelezőnek tartom.

(#30601) Vhiktor
Engem is érdekel, mit tudhat.
Nézz utána, mit jelent a THX I/S Plus! [link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30603) VoidXs válasza Vhiktor (#30601) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem tudhat sokat, mivel a HTIB (bögreszettes) THX minősítést kapta, ami a legalacsonyabb szint.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30604) bundaska válasza VoidXs (#30600) üzenetére


bundaska
aktív tag

Gondoltam először megkérdezem itt, az eladóval még nem beszéltem, de ennyi van írva, meg az, hogy amúgy tökéletes állapotban van.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#30605) dave0825


dave0825
őstag

HKTS 5 mélynyomóján a crossovert hány Hz-re érdemes állítani? Közepes jó, vagy merre? Igazából nem tudom, hogy mire jó, azt észrevettem, hogy 50-en szinte semmi basszus nincs (50-150 Hz-ig van).

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30606) VoidXs válasza dave0825 (#30605) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A ládán mindig legyen maximumon, a többit hagyd az AVR-re.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30607) zsoika válasza dave0825 (#30605) üzenetére


zsoika
addikt

Tekerd a maximumra és az erősítőn 150Hz re a vágást....esetleg 120,de nekem 150Hz en szólt a legszebben.

[ Szerkesztve ]

(#30608) Gigi01


Gigi01
őstag

Átrendeztem a szobát.Így mondom újra kalibráltatom a cuccot.Az erősítő azt írja,hogy túl hangos a környezet,ugye tovább tudok menni,akkor a frontokra errort ír,a többit sem látja.Itt én beállítom,hogy van,akkor lemegy sikeresen,de visszaveszi az összes hangerejét.Mit csináljak?A kábeleket,bekötést megnéztem,a hangfalakat tologattam,tv-t,pc-t kikapcsoltam mellette. :F

(#30609) VoidXs válasza zsoika (#30607) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Amire állítod, az már -3 dB-t esik. Jóval kisebb frekvencián kezdi valójában, ezért kell minél magasabbra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30610) MasterMark válasza Gigi01 (#30608) üzenetére


MasterMark
titán

Túl közel vannak a hangfalak?

Switch Tax

(#30611) dave0825 válasza VoidXs (#30609) üzenetére


dave0825
őstag

És zsoika: köszi mindkettőtöknek. Akkor 150-re vagy 200-ra (az a max.) állítsa az AVR-en? 50-esével változik.
A mélynyomón 150-re tekertem.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30612) VoidXs válasza dave0825 (#30611) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Attól függ, mit állítasz. Ha a szűrőt, akkor mehet maximumra, ha a vágási pontot, azt hagyd a bemérésre.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30613) Gigi01 válasza MasterMark (#30610) üzenetére


Gigi01
őstag

Hát most a center és jobb front között van az avr.(front mellett közvetlen).Lehet ez a baj?Na megpróbálom holnap,köszi.

Ha hallgatási pontra gondolsz,az a duplája lett.

[ Szerkesztve ]

(#30614) dave0825 válasza VoidXs (#30612) üzenetére


dave0825
őstag

1 helyen találtam Hz állítási lehetőséget, az x.over-ben (valami keresztváltó). :F
Az mitől lehet, hogy ha Automatára van állítva a mélynyomó bekapcsolása (vagyis ha kap jelet, akkor kapcsol be), mégis kapcsol egy idő után, ha FM rádiót hallgatok. :F USB-ről, vagy Bluetooth-on keresztül nem kapcsol ki, rádiónál igen. Acoustic Research PR-151N kábelt vettem a mélynyomóhoz, ha ez számít.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30615) VoidXs válasza dave0825 (#30614) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Valószínűleg kevés mélyet kap, időnként kellhet egy nagyobb impulzus, hogy bekapcsoljon, különösen, ha nagyon halkan hallgatod. A crossovert fülre állítsd be, HKTS 5-ön 100 körül lesz valószínűleg jó.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30616) MY2K


MY2K
aktív tag

Hello! Egy 5x100W-os erősítőre hány w-os frontot szokás tenni ha sztereoban is hallgatom időnként? Köszi!

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#30617) dave0825 válasza VoidXs (#30615) üzenetére


dave0825
őstag

Értem. Igen, nem szólt hangosan (még nem járattam be teljesen, 1x ment végig a bejáratós lemez, 30-as hangerőn a 80-ból, fölötte már igen hangos volt).
100-on volt alapból, de 150-en mintha több lenne a mély, szerintem maradok annál, ha baja nem lesz a mélynyomónak.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30618) VoidXs válasza dave0825 (#30617) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

150-nel az a baj, hogy bőven irányítottan hallod, kb. 110 az ajánlott maximum.

(#30616) MY2K: Az érzékenység a lényeg, nem a teljesítmény. Adj hozzá a specifikáció számához 17-et (kb. 20-at jelent a 100 Watt, és 3 körül hazudnak a gyártók), annyit kapsz maximum egy méterre a hangszórótól. A távolság minden egyes duplázása 6 dB esést jelent, persze a visszaverődések miatt kevesebb lesz.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30619) BBéci válasza MY2K (#30616) üzenetére


BBéci
titán

Belépő erősítők nem tudnak 5x100 wattot leadni, viszont sztereóban lehet akár 2x100-120 is, ezért legalább annyi legyen a frontsugárzók terhelhetősége.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30620) BBéci válasza dave0825 (#30617) üzenetére


BBéci
titán

Olyan emberre hallgass, akinek volt HKTS-e, például zsoika tanácsait fogadd meg!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30621) VoidXs válasza BBéci (#30620) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Szokás szerint nulla információval ítélkezel, ismét benézted. Nem egy ismerősömnek raktam össze HKTS-t, és már a 120-as vágás is bőven rossz, már hallhatóan a ládából szól. Ez egyébként alapvető ismertetanyag, sőt, rendszerfüggetlen jelenség.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30622) zsoika válasza VoidXs (#30621) üzenetére


zsoika
addikt

"már a 120-as vágás is bőven rossz, már hallhatóan a ládából szól" Igen ,sajnos ebben igazad van! Pont ez a "baj" a hkts szettekkel és az összes olyan szettel ahol a hsz méretéből adódóan fizikailag képtelen 80 Hz alá menni.
Sajnos kell a 150Hz es vágás(sőt az AVR rendre 200Hz-re mérte)

Ez a grafikon a hkts 16 karakterisztikája, de ua. a hangszórókészlete az 5-nek is.

A 16 szatelit 120Hz-től szól...ezért is írtam ,hogy esetleg a 120Hz -el lehet próbálkozni ...de nekem a 150 Hz jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

(#30623) VoidXs válasza zsoika (#30622) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

EQ APO-val bőven meg tudtam oldani úgy, hogy 110-es vágással nem esett be sehol. A 110-es vágás nem azt jelenti, hogy felette semmit nem visz át, 220-at még -12 dB-el kap a láda. A görbe alapján is kalibrálatlan rendszerhez az a tökéletes. Egyébként a 100 is teljesen jó, de az már csak alapos beméréssel.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30624) zsoika válasza VoidXs (#30623) üzenetére


zsoika
addikt

És androidos box-on (LE+Kodi-n) az EQ-t hogy lehet megoldani?

(#30625) VoidXs válasza zsoika (#30624) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem próbáltam droidot kalibrálni (bár ha pont arra nem létezne ilyen szoftver, nagyon csalódott lennék), én mindig Windowst ajánlok.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30626) zsoika válasza VoidXs (#30625) üzenetére


zsoika
addikt

Nem droid! Az LE (LibreELEC) az Linux alapú Kodi. Androidnál nem kadenciahelyes a lejátszás (60Hz) és akad a HD hang. LE+Kodiban nem hinném hogy van EQ ,de nem kizárt...elég jó kis progi.

[ Szerkesztve ]

(#30627) BBéci válasza VoidXs (#30621) üzenetére


BBéci
titán

Szokás szerint félrebeszélsz.
Még a 100 Hz is túl magas vágás a füleimnek, ezért egy szót nem ejtettem arról, hogy hová állítsa. Tehát semmit nem néztem el, pláne be.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30628) VoidXs válasza zsoika (#30626) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A Kodi nem tud EQ-zni, ahogy a legtöbb lejátszó sem, mert az a processzor dolga. Add-on-ok vannak, de a legtöbb csak Windows-ra.

(#30627) BBéci: A félrebeszélés azt jelenti, hogy nem a kérdésre válaszolsz. Melyikünk is tette meg ebben a néhány kommentes sorozatban zsinórban másodszor?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30629) Vhiktor válasza VoidXs (#30628) üzenetére


Vhiktor
veterán

Ha egy hangfal érzékenysége 82 db akkor az azt jelenti, hogy maximum ilyen hangos hangot tud kiadni magából?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#30630) Vhiktor válasza Vhiktor (#30629) üzenetére


Vhiktor
veterán

Azt jelenti, hogy 1 watt-nyi teljesítménnyel 1 méterrel a hangfaltól 82 db lesz a mért érték? Ha viszont 85 db-t szeretnék akkor ahhoz már dupla annyi teljesítmény kell, tehát 2 watt? 3 db-enként megduplázódik a teljesítményigény?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#30631) Quetz válasza Vhiktor (#30629) üzenetére


Quetz
őstag

Nem, az érzékenység azt jelenti, hogy 1w energia hatására 1m távolságban mekkora hangnyomást mérhetsz. E felett minden 3dB hangnyomás növelésért meg kell dupláznod a befektetett teljesítményt. Tehát 9dB különbség az érzékenységben 8 szoros teljesítmény szükségletet jelent.

Megint más kérdés, hogy az érzékenység mérésére nincs elfogadott szabvány, tehát érdemes teszteket keresni, hogy mi az igaz a katalógus adatokból.

(#30632) I'am Dony válasza Vhiktor (#30630) üzenetére


I'am Dony
őstag

Így már jó.

(#30633) BBéci válasza Quetz (#30631) üzenetére


BBéci
titán

A tesztekben is mérhetnek különféleképpen. Más mikrofon, más szoftver, más ember, stb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30634) beleriand72


beleriand72
tag

Húsvétra szeretném meglepni magam egy 3 méteres y subwoofer kábellel. Tudom volt már, de milyen premium márkákat nézegessek (felső ár azért 30 ezer fölé ne nagyon menjen).
Igazán boltban, amit találok az Oehlbach NF ill. BOOM mindkettő kb 10 ezer ft., ezek milyenek? Ha tudtok valami mást - elérhetőséggel - megköszönném, nem baj, ha picit drágább.

[ Szerkesztve ]

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#30635) avlisz80


avlisz80
tag

Sziasztok!!!Itt is próbálkozom...
Szeretnék egy kis segítséget kérni!Adott egy Yamaha rx-v595 ami úgy néz ki kikerül a garázsba...
Helyette szeretnék valami erősítőt!Hangfal JBL ES90 és PONT...Se láda se center se semmi!Igazából csak zenehallgatás pc-ről,film nézés de semmi komoly mozizás!Ami van még az egy Technics SH8020-as equalizer,amit ugye a Y-595 tudott kezelni/tape monitor/
Viszont nem értek annyira hozzá de sanszos hogy az újabb erősítőkre már nem fogom tudni rákötni,és az EQ-t nem szivesen tenném a szekrénybe!Igen valóban egy sztereó erősítő is elég lenne arra amire nekem kell,de a rádió és az optikai bemenet a TV miatt fontos lenne!
Szóval 50-60ezres kategóriában esetleg ami sztereóban is használható és még az EQ-t is rá tudom kötni és még optikai bemenet is van rajta létezhet valami alternatíva számomra a használt piacon???
Segítségeteket előre KÖSZÖNÖM :R
Üdv Zoli

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#30636) migabi24 válasza beleriand72 (#30634) üzenetére


migabi24
nagyúr

milyen mélyládához lenne?

(#30637) beleriand72 válasza migabi24 (#30636) üzenetére


beleriand72
tag

Klipsch. Ahol vettem valami noname kábelt adtak hozzá, azt mondták célszerű az "Y" kialakítású (L/LFE ill. R bemenetekre van dugva). Gondoltam kipróbálok most egy minimum középkategóriás kábelt, várhatóan kárára nem lesz a rendszernek.

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#30638) migabi24 válasza beleriand72 (#30637) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pontos típus? Nekem mindegy milyen kábelt veszel, de ha túl lősz a célon a felesleges pénzkidobás is lehet

(#30639) beleriand72 válasza migabi24 (#30638) üzenetére


beleriand72
tag

Klipsch R-12SW

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#30640) #54715584 válasza beleriand72 (#30637) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem úgy van, hogy nem kell Y kábel, jobb a sima?
Nálam is volt nem márkás Y kábel, de ártott a hangzásnak még belépő szinten is.
Sokkal jobb a sima kábel szerintem.

(#30641) beleriand72 válasza #54715584 (#30640) üzenetére


beleriand72
tag

Magyarul, ha az "y" egyik ágát kihúzom az "r"-ből, akkor jobb lesz? Akkor minek a nehezebben beszerezhető Y, nem látok benne logikát, de nem is értek hozzá.(azért is kérdezek itt, mert a boltba arra beszélnek rá, ami nekük éppen van)

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#30642) zsoika válasza #54715584 (#30640) üzenetére


zsoika
addikt

Szerintem meg tök mind1!
Legfeljebb nem dugod be az egyiket és a hangzáson nem változtat csak hangosít a ládán ha mind a 2 be van dugva.

(#30643) beleriand72 válasza zsoika (#30642) üzenetére


beleriand72
tag

Igen, ezt mondták még, hogy az Y hangosít. Más funkciója valóban nincs, kicserélhetem egy simával? (abból azért nagyobb a választék)

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#30644) zsoika válasza beleriand72 (#30643) üzenetére


zsoika
addikt

Nyugodtan!

(#30645) VoidXs válasza beleriand72 (#30643) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem kell Y, főleg nem Klipsch subokba, ahol a hangerőt a felénél többre tekerve bekapcsol egy kompresszor.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30646) BBéci válasza beleriand72 (#30641) üzenetére


BBéci
titán

Mivel van LFE jelzésű bemenete a szubládának, csak ahhoz kell csatlakoztatni a kábelt!

Jók a kávés masináid! :K

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30647) Gigi01 válasza Gigi01 (#30613) üzenetére


Gigi01
őstag

Átrendeztem megint.Most ha elindítom a kalibrálást,elindul a bal fronton a teszt,aztán kiírja az erősítő,hogy környezeti zaj,és lekapcsol.És a fázis kontroll jelzés villog.

[ Szerkesztve ]

(#30648) beleriand72 válasza BBéci (#30646) üzenetére


beleriand72
tag

köszi

MI6 - Canon EOS 30D - Gaggia Classic - Mazzer Super Jolly - Klipsch R-28F - Yamaha RX A-670 - Scott Sub Cross10 - Sonder Camino Ti Rival 1x - Bianchi Oltre XR4 - Ricoh GRIIIx - Lelit Bianca PL162T-v3 - Mazzer Omega - Niche Zero

(#30649) dave0825 válasza Gigi01 (#30647) üzenetére


dave0825
őstag

Én nem vagyok otthon a házimozikban, de ha mikrofonnal csinálod, nem lehet, hogy hibás, és alapból is hall valami zajt, ami nincs is? Próbáltad másikkal?

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30650) Panna001


Panna001
csendes tag

Hello! Vettem ma egy új Klipsch 5.1 szettet. Tudom hogy bejaratos 100 órán keresztül, de mi pontosan a teendőm? Másik kérdésem az lenne(lehet blődség) , hogy a centerre ami hatalmas rá lehet tenni egy 30 kg 55" tv-t? Láttam a neten ilyen képeket, de ott a tv kisebb volt! Köszi

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.