Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) #98221312 válasza makoss (#29587) üzenetére


#98221312
törölt tag

Akármennyire is próbálsz konkrét válaszokat kapni mindenre, hogy biztosra menj, és anyagilag a legjobban kerülj ki, hidd el nem fog sikerülni... :(
Ez egy ilyen hobbi...
Meg sem merem számolni mennyi pénzt tapsoltam már el, mire a jelenlegi felálláshoz eljutottam...+ a rengeteg idő amit teszteléssel, szereléssel, utánnajárással töltöttem.
Amennyiben belevágsz, abban az esetben neked is végig kell járni ezeket a lépcsőfokokat, hogy tapasztalatot szerezz.. :)

(#29602) I'am Dony


I'am Dony
őstag

A hétvégén futottam egy kört az erősítőben (X3300) történő feljebb lépés kapcsán. Házimozi szaküzletben az a vélemény hangzott el, hogy a Focal Chorus C8 szetthez a Marantz 7012 passzolna leginkább, mert a CA CXR120-al a magasak már bántóak lehetnek, míg egy Denon 6300/6400 bár "egész jó", de továbbra is Denon hangzás maradna, ami kicsit továbbra is "árnyalná" a hangzást.
Mit gondoltok a leírtakról? Terelés a készlet felé vagy lehet benne valami? :R

[ Szerkesztve ]

(#29603) zsoika válasza #98221312 (#29601) üzenetére


zsoika
addikt

+1 :C

Azért én már ajánlottam neki szerintem nagyon is vállalható szettet kezdésnek.
Ennél olcsóbbat is tudnék ,de azt már nem szívesen.
Igazad van ...valahol el kell kezdeni, hogy tudd hova tovább.

[ Szerkesztve ]

(#29604) #54715584 válasza Lacielvtárs (#29572) üzenetére


#54715584
törölt tag

Csak halkan kérdezem, hogy nem az a cél egyik része, hogy természetes legyen a hangzás?

(#29605) markussandor válasza Beni2360 (#29568) üzenetére


markussandor
senior tag

"LAN kábelen keresztül küldöd a videót a TV-nek és a TV-ből akarod a hangot vissza táplálni az erősítőbe. És ha ez a felállás akkor nem fogod az avr-d tulajdonságát kihasználni a drága 5.0 szettről nem is beszélve. Ezért ajánlják a média lejátszót közbe iktatni."

ezt cáfolom, simán ki lehet vinni az 5.1 hangot a TV-ből az AVR-be

(#29606) I'am Dony válasza markussandor (#29605) üzenetére


I'am Dony
őstag

Ez igaz, csak nagyon nem mindegy, hogy milyen formátumokat támogat a TV beépített lejátszója.

(#29607) Lacielvtárs válasza #98221312 (#29601) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ámen Atyám :C ;]

Crisp Rat : lehet, vagyis szerintem igen, de kérdés hogy a kérdező milyen hangot szeretne...
Én is sokáig azt hittem az onkyo hangja a 'legjobb', de tévedtem :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#29608) Nemir Ombe válasza I'am Dony (#29602) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha a CXR-el "bántó lesz a magas", akkor a 7012-vel még rosszabb lehet a helyzet .... a Denon még OK is lehet, de mindez inkább egyéni ízlés kérdése (is), mint teljes bizonyossággal kijelenthető egyértelműség.... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#29609) BBéci válasza Nemir Ombe (#29608) üzenetére


BBéci
titán

Megelőztél, lényegét tekintve ugyanezt fogalmaztam meg.

(#29605) markussandor
Senki nem állította azt, hogy tévéből nem megy ki 5.1 hang. Hol olvastál ilyet?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29610) I'am Dony válasza Nemir Ombe (#29608) üzenetére


I'am Dony
őstag

és BBéci

Köszönöm :R

(#29611) markussandor válasza BBéci (#29609) üzenetére


markussandor
senior tag

Idéztem Beni postját, had ne írjam le megint, valamelyikünk félreértett valamit...

(#29612) zsoika válasza markussandor (#29611) üzenetére


zsoika
addikt

Nem azt írta, hogy nem megy át az 5.1 ....csak arra akart utalni, hogy a HD hangok nem lesznek elérhetőek(ARC,optika) és ezzel az erősítő tudása nem lesz teljes mértékben kihasználva.

I'am Dony: Akkor most mi lesz? :U :U

[ Szerkesztve ]

(#29613) L.L. válasza makoss (#29587) üzenetére


L.L.
senior tag

Akár még egy kis alkuval, Ez a szett, meg is felelhetne neked kezdésnek, főleg, ha az árba benne van a képen látható mélynyomó is.

(#29614) I'am Dony válasza zsoika (#29612) üzenetére


I'am Dony
őstag

Hát ezek alapján a 7012 kiesett a körből. A Denont meg tudom hallgatni Focallal a CA-t nem nagyon, bár árban sem egy kategóriák. Nem sürgős semmi, így van idő átgondolni esetleg a másikat is valahol hallgatni.

(#29615) Beni2360 válasza markussandor (#29611) üzenetére


Beni2360
félisten

idézem az idézetemet amit idéztél:
És ha ez a felállás akkor nem fogod az avr-d tulajdonságát kihasználni a drága 5.0 szettről nem is beszélve.
És sehol nem írtam 5.1 hangzásról. Csak a hsz szett ami 5.0 lehetőségéről.
Igen félre értetted. szvsz.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#29616) Petikusz válasza Beni2360 (#29615) üzenetére


Petikusz
tag

Üdv!
A Frekvenciaátvitel subnál mennyire befolyásoló? két subot nézegetek melyiket ajánljátok?
Klipsch R 12 SW
[link]
Pioneer S-51 W
[link]
Köszi :R

(#29617) makoss válasza nubreed (#29588) üzenetére


makoss
addikt

"Én azt nem értem, ha van pc-d, ha jól láttam valahol azt írtad, hogy nem rég raktad össze, (másodikán volt 1 éve) miért nem azt hassnálod média lejátszásra? Videokártyából hdmi ki az erősítőbe és öröm és bódottá. Olyan lejátszó programot használsz amit akarsz naprakészen tudod tartani, így mindent le fogsz tudni játszani. Ha ennyire garasoskodsz, minek akarsz venni külön média lejátszót?"

(#29589) hjtz4t3wrseg: Nem szeretnék venni, talán később, de vissza tart az, hogy lehet jövőre már nem is lesz rá frissítés :U

(#29590) zsoika: Bőven tervezés fázisában és annak is az elején :K Én annó 1994-ben kezdtem el a Hi-fi-vel foglalkozni, azon belül is minden ami Technics :K Imádtam. 2003-ban szerettem volna bővíteni de drágább volt annó mint egy használható számítógép normális oprendszerrel. Előtte nem érdekelt mert annó vagy nagyon gagyi oprendszer volt vagy Dos :O Így 2003-óta PC-zek.... mostanában kezdett megint érdekelni a dolog :K Használt masinák nem érdekelnek, csak zsír új!

(#29591) junkpod: Annó volt 1 szlogenem: Vagy újonnan, vagy semmit! :K

(#29601) Jigsaw04: Egyesek szerint túl sokat agyalok ezen, pedig nem, még el sem kezdtem...annó mikor hi-fiztem volt mikor több hónap volt mikor 1 részegységet beszereztem, a végére már kívülről fújtam miket kell tudni róla az utolsó négyzet centiig tudtam mi hol van rajta, mindent! :K

(#29613) lzrlaca: Vagy újonnan, vagy semmit! :K

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#29618) makoss válasza BBéci (#29609) üzenetére


makoss
addikt

Ez van itthon: LG 55 UH 668V
Ezeket tudja a tv
Segíthez az összekötésben valamit, vagy hátráltat? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#29619) nubreed válasza makoss (#29617) üzenetére


nubreed
veterán

Használt masinák nem érdekelnek, csak zsír új!

Na, ez az első dolog amit felül kell bírálnod de gyorsan. Nem kell visszariadni a használt cuccoktól főleg a HiFi / házimozi világában. Főleg akik nem rendelkeznek kifogyhatatlan pénzforrással, azoknak pláne a használt piac az egyetlen járható út.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#29620) makoss válasza makoss (#29618) üzenetére


makoss
addikt

Lejárt a szerkesztési idő... tv hátulja: [link]

(#29619) nubreed: Nem probléma :R Maradok az újaknál :K

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#29621) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Pár napja kérdeztem a crossover frekikről. Audyssey kalibrálás után ezek az értékek lettek beállítva:
Front: 40 Hz
Center: 80 Hz
Surround: 150 Hz
(Sub: 80 Hz)

Ezek az értékek maradhatnak, vagy mindet 80-ra állítsam? (Denon X1100+TAGA TAV-606 v3 5.0+TSW120)

(#29622) VoidXs válasza Gabesz87 (#29621) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ez egy ritka rossz mérés, a sub sose térjen el 120-tól (illetve a választható maximumtól), a 40 teljesen leterheli a tápod (60 alá dedikált végfok nélkül ne menj), a 150 pedig bőven túllő a 120-as sávkorláton, de kicsit még azt is irányítottan hallani, 100 fölött ne vágj.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29623) zsoika válasza makoss (#29620) üzenetére


zsoika
addikt

Ha hdmi arc-s erősítőt veszel akkor az erősítő hdmi arc-s kinenetét összekötöd a tv hdmi 2 arc- vel és mind 2 eszközön bekapcsokod az arc-t.
Ha nem arc-s az erösítő akkor a tv optiai kimenetet használod és az erősítő optikai bemenetét....természetesen optikai kábellel.

[ Szerkesztve ]

(#29624) BBéci válasza makoss (#29618) üzenetére


BBéci
titán

Az utóbbi 6 évben gyártott tévék csatlakoztatási lehetőségei 99 %-ban egyformák, tehát nincs jelentősége annak, milyen készülékkel rendelkezel.
Egy biztos, házimozi rendszerekbe még belépő szinten is kell egy külső lejátszó. Nem kell félni a frissítések gyakoriságától, az enyémen 4 évvel ezelőtti firmware van, semmi szükség nincs újabbat feltenni, pedig megjelent legalább három.
Bizonyára okod van arra, hogy újat vásárolj, ezt lakás, autó, ruha esetén értelmes álláspontnak tartom, de házimozi és hifi készülékek esetén pénzkidobás. Hacsak nincsenek elkölthető tízmillióid.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29625) Gabesz87 válasza VoidXs (#29622) üzenetére


Gabesz87
addikt

Jó, hát az elhelyezés sem mondhatni a legideálisabbnak. Akkor ha mondjuk mindent 80-ra állítok (a sub-ot meg 120-ra), úgy ok?

(#29626) BBéci válasza VoidXs (#29622) üzenetére


BBéci
titán

Ez így téves, félrevezető!
A szubládán kell maximumra állítani a frekvenciaváltót, erősítőn teljesen jó a 80 Hz. Az LFE legyen 120 Hz!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29627) VoidXs válasza BBéci (#29626) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha az erősítőn 80-ra állítod az LFE vágását, akkor már hiába tekergeted feljebb a ládán, a végső pont a kisebb, így a 80 lesz.

(#29625) Gabesz87: Mérés hiányában elfogadható kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29628) BBéci válasza VoidXs (#29627) üzenetére


BBéci
titán

Látom, nem vagy képben.
Az erősítőn 120-ra állítom az LFE-t, 80-ra a keresztváltást.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29629) VoidXs válasza BBéci (#29628) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Így már egyértelmű a megfogalmazás.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29630) BBéci válasza VoidXs (#29629) üzenetére


BBéci
titán

Az előző is teljesen egyértelmű azok számára, akik használnak házimozi erősítőt. Mivel Neked nincs, nem tudhattad, miről írok. :P

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29631) VoidXs válasza BBéci (#29630) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Egyáltalán nem egyértelmű: "A szubládán kell maximumra állítani a frekvenciaváltót, erősítőn teljesen jó a 80 Hz." Ez simán félreérthető olyan módon, hogy erősítőn az LFE vágásáról (konkretizálva gyengébbek kedvéért: LPF of LFE) beszélsz. Ha a "frekvenciaváltót" (aluláteresztő) szűrőnek hívtad volna, ami a valódi neve, akkor leesett volna, mit akarsz ezzel a pontatlan mondattal. :P

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29632) #98221312 válasza makoss (#29617) üzenetére


#98221312
törölt tag

" Vagy újonnan, vagy semmit! "

Akkor kösd fel a gatyát, mert a mai lista árak ismeretében, egy jobb hangtechnikai rendszer kiépítése, belekerül egy autó árába...

[ Szerkesztve ]

(#29633) VoidXs válasza #98221312 (#29632) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Mindenkinek más a "jobb". Simán elég lehet neki egy Castle Knight szett is.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29634) makoss válasza BBéci (#29624) üzenetére


makoss
addikt

És milyen médialejátszód van?
Nekem is van de már vagy 2-3 éve porosodik... :U mini

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#29635) BBéci válasza makoss (#29634) üzenetére


BBéci
titán

Dune lejátszóm van. Azt nem csodálom, hogy porosodni hagyod, új korában sem volt általam megvételre javasolt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29636) #98221312 válasza VoidXs (#29633) üzenetére


#98221312
törölt tag

Egy belépő rendszer is közelíthet a fél millához, ha minden elemét újonnan veszi...

(#29637) BBéci válasza VoidXs (#29631) üzenetére


BBéci
titán

Hiába védekezel támadással, amit Te írtál, az félrevezető volt, azt Gabesz reagálása bizonyítja.
Sokadszorra derül ki, hogy nem értesz a házimozi erősítőkhöz.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29638) VoidXs válasza #98221312 (#29636) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nagyon belépő (ilyet gyárt pl. a HK, Jamo, Magnat, JBL) még a fele körül is van szettben.

(#29637) BBéci: Akkor írhatnál ilyet, ha a legapróbb fogalmad lenne olyan alap dolgokról, mint elnevezések, középiskolás fizika, filmes szabványok, stb. Látványosan marketinges vagy, már a vágást is hibás koncepciók alapján végzed. Azért várom, mibe tudsz abban a kommentben belekötni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29639) zsoika válasza makoss (#29634) üzenetére


zsoika
addikt

Sajnos így működik a világ ...öregszünk és az eszközök is velünk együtt. Érdekes ,hogy TV-ből újat vettél MP-ből meg nem mersz ....mert félsz hogy elavul. Én ezért vettem olcsó S905x boxot (12eFt) mert ha 3 év múlva elavul akkor nem lesz az az érzésem mint neked. Nyugodt szívvel küldöm nyugdíjba ...akkorra megszolgálta. :K

Akkor ehhez mit szólsz? Magyar, új és nem drága.
[link]
[link]

Volt itthon egy ideig hkts16 és rendben volt (belépő szinten) ...igaz nem HK erőstővel.

[ Szerkesztve ]

(#29640) BBéci válasza VoidXs (#29638) üzenetére


BBéci
titán

Támadj csak, terelj! :DDD

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#29641) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Denon X520BT esetében hogyan lehet kikapcsolni a Room Equalizert? Bármelyik bemenet esetében inaktív a menü, míg ha jól emlékszem az előző firmware alatt ez választható opció volt.

(#29642) VoidXs válasza BBéci (#29640) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Szóval még mindig nem tudod megmondani, hogy mi volt a kommentemben félreérthető, oké. :DDD

Azt azért látod, hogy amíg én folyamatosan az eredeti beszólásod indoklását várom, te mindenre a támadásos (véletlenül se terelő, áááá) érvedet hozod fel, ugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29643) greeen54


greeen54
csendes tag

Halloo, senki!? :)

,,Sziasztok! Mennyi a reális használtpiaci értéke egy denon avr1911 erősítőnek? (szép állapot)”

(#29644) VoidXs válasza greeen54 (#29643) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

60-70k körül mennek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#29645) makoss válasza BBéci (#29635) üzenetére


makoss
addikt

Lehet, hogy általad nem, de akkoriban az volt az egyik legjobb

(#29639) zsoika: Nem nem merek venni, hanem Pc melléeabszolut fölöslegesnek tartom!

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#29646) hm15


hm15
senior tag

Elindultak Angliából a Van Damme kábelek. A 6mm2-es végül postaköltséggel 2500 Ft/méterre jött ki, a 2x2,5-ös 1100-ra. A 2x6-os itthoni árát nem tudom, de jó vételnek tűnik. Úgy döntöttem mindkét végre banánok kerülnek, aranyozott berillium-réz típusú Kácsa.

(#29647) makoss válasza hm15 (#29646) üzenetére


makoss
addikt

Amit én tudok 2,5mm 1300, a 4 mm 1900Ft métere.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#29648) #98221312 válasza VoidXs (#29638) üzenetére


#98221312
törölt tag

A nagyon belépő "rendszerek" nem ajánlottak.

(#29649) makoss válasza #98221312 (#29648) üzenetére


makoss
addikt

Akkor a Denon-nál is az 1400h is nagyon belépő?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#29650) junkpod válasza makoss (#29617) üzenetére


junkpod
nagyúr

Anno volt egy szlogened, nekem most is van egy: az elv olyan mint a f1ng, az ember tartja amíg tudja...
Szerintem engedd el. HM új vasakkal tényleg csak annak való akit nem rengeteg meg a penzkoltes, ha már számolgatni kell akkor felé annyiból/kétszer olyan jót tudsz venni hasznaltat, kiváló állapotban. Elaci és társai mindig tömik a használt piacot jobbnál jobb cuccokkal. :D
Vagy rendelj külföldről, az is lényegesen olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.