Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) dave0825 válasza VoidXs (#30239) üzenetére


dave0825
őstag

Komolyan, vagy poén? :D

(#30241) BBéci: Meglátom, hogy mennyire hangos fél hangerőn, de ha azt nézem, hogy a 2 tv-n a 100-ból 50 az mennyi, ahhoz képest, hogy 5-10-esen szokott alapból szólni, akkor hangos lesz, és nem engem fog zavarni. Attól, ha a burkolatot letakarom, a membrán még fog benne mozogni. Majd kiderül, hogy milyen hangosan fortyog a cucc. Max. ha hangos, kiviszem apámhoz, az egyik szobába ellesz.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30252) sixpak válasza Lacielvtárs (#30245) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az a nagy ablak nem rezonál nagyon?
Nálam a lehető legrosszabb helyen van a sw (egyelőre), a sarokban, helyhiány miatt, valahogy így:



Közel az ablak is, nem kevés időmbe telt, míg megtaláltam a megfelelő beállítást....de most lehetőségem lett arra, hogy az alsó szinten kialakítsak egy szobát, amiben csak filmnézés lesz. Szándékosan nem használom a mozi szoba kifejezést, mert sem tapasztalatom, sem pénzem nincs arra, hogy minden szempontból professzionális helyiséget csináljak.
Egy biztos, a vásznon és az elektronikákon kívül csak egy kanapé lesz benn, sötét falakkal. Teljesen hand made lesz az egész, még én sem ismerem a végkifejletet, de majd lesz valahogy. :D
Viszont mindenki boldog, a feleségemnek nem kell többet a nagy, ronda dobozokat nézegetni a nappaliban, én pedig olyan hangerővel hallgatom majd, amilyennel csak akarom. :)
Na, ott lent nem lesz mi rezonáljon....

Bazz, most nézem, hogy auto iso-n volt a telefon, azért lettek ilyen gusztustalanul hulladékok a képek. :(

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#30253) VoidXs válasza dave0825 (#30251) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Komolyan. Ha rajt hagyod az előlapot, semmit nem árt a csomagolás, szabadon mozog a membrán, és tudsz vele egy szobában nyugodtan létezni, mert alig hallani.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30254) Beni2360 válasza Dorian (#30246) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha szabad közbe kérdezni? Egy kicsit a hátsó falhoz képest ferdén áll a szubláda 10 fok ez számít? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#30255) VoidXs válasza Beni2360 (#30254) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem igazán.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30256) Lacielvtárs válasza sixpak (#30252) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Nincs nálam 'nagy' ablak, az a szerencsém hogy azok ilyen kisablakok.
[kép]
Persze jobb minőségben :D
De ami a lényeg hogy azok nem rezonalnak olyan nagyon, inkább a spaletta ami rezonal, pont most tervezem ott is csökkenteni a rezonanciat, ablak szigetelő csíkokat teszek a resekbe ...
Inkabb a kazettás szoba ajtó tud rezonalni, viszont az resnyire nyitva hagyom mozinal, és akkor nem szokott rezonalni.
Azért ezt a szubot valamint a 'hatását' nem könnyű korrigálni :D

Amúgy nagyon jol nez ki nálad a cuccos szoba :R.
Mondjuk az a szub tényleg eléggé a sarokban van...
De ha elegedett vagy a hangjával es nincs máshol egyelőre lehetőség, akkor hátra kell dőlni és élvezni :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#30257) Dorian válasza Beni2360 (#30254) üzenetére


Dorian
félisten

Semmit.
(Kukacoskodóknak: = teljesen elhanyagolható mértékben)

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#30258) sixpak válasza Lacielvtárs (#30256) üzenetére


sixpak
nagyúr

A nagy függöny miatt gondoltam azt, hogy mögötte végig ablak van....igen, irigy is vagyok a mélysugárzódra. :D

Lesz lehetőségem, de megvárom a tavaszt, meg valami tervet is ki kellene eszelnem.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#30259) Dorian válasza Lacielvtárs (#30256) üzenetére


Dorian
félisten

Nem az számít, hogy mekkora ablak, hanem az, hogy normális gyártmány-e. Nálam van 150 x 240-es ablak a nappaliban, az sem rezonál.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#30260) Lacielvtárs válasza sixpak (#30258) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ne irigykedj szerintem az ami neked van, az sem rossz, csak az enyém 'szebb' ;]
Jajj de gonosz vagyok :DD

Dorian: szerintem ezek még békebeliek, meg is lepődtem milyen 'profin' zárnak...
De teny hogy a muanyag nyilaszarok azért sokkal korrektebbek :K
Amúgy kívülről így néznek ki az ablakok.
[kép]
És egyben látható is hogy a szomszedokat miért nem zavarja amikor mozizok, torzításmentes hangerőn :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#30261) dave0825 válasza VoidXs (#30253) üzenetére


dave0825
őstag

Köszi, meglátjuk. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30262) benyo87h


benyo87h
csendes tag

Sziasztok. pc-házimozi ügyben akadt némi technikai problémám,ez ügyben itt lehet informálódni,kérdezni,esetleg segítséget kérni?Köszönöm!

(#30263) VoidXs válasza benyo87h (#30262) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30264) benyo87h válasza VoidXs (#30263) üzenetére


benyo87h
csendes tag

Szuper! Pc előlapi jack csatlakozójáról ment eddig egy Daewoo 5.1 házi mozi,tökéletesen. Jelenleg nem szól csak a mély és jobbos front hangszóró. Megtörve tuti nincs kábel,lecseréltem.Csatlakozókat megigazítgattam. A vezetéket megfordítottam próbaképp, a jelenség ugyan ez csak a mély és balos front szól. Tiszta agyrém. Elszállt volna a hangkártyám,vagy a pc-ben valami, vagy a házimozival történhetett némi gebasz? Sajnos a papírjai nincsenek meg a házimasinának, és egyik este a távirányitójával sikerült aludni :DD amatör kérdés, elnyomhattam volna rajta valamit,ami ezt okozza?

(#30265) VoidXs válasza benyo87h (#30264) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Előlapra szabványosan csak sztereó vihető, gondolom egy Jacket is viszel át, valami felskálázót bekapcsolva. Így ha a bal csatorna jelét nem kapná meg, hátsókat még generálna, szóval biztosan az erősítőd halt meg.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30266) benyo87h válasza VoidXs (#30265) üzenetére


benyo87h
csendes tag

[kép]Amatőr vagyok a témában,így nem igazán értem a felvetésed.Mellékelem a képet hogyan ment pc előlapiról az erősítőre.

[ Szerkesztve ]

(#30267) BBéci válasza dave0825 (#30251) üzenetére


BBéci
titán

A letakarásnak lehet közvetett, fékező hatása a membránok mozgására. A bejáratásnak az a lényege, hogy intenzíven, szabadon mozoghassanak.
Hidd már el, hogy nem zavaró a Rejuvenation, jó néhányszor végighallgattam a szomszéd szobából.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30268) VoidXs válasza benyo87h (#30266) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ez egy gyönyörű zárlatot csinál (3 eret vár a Jack, nem 4-et), csoda, hogy eddig működött valahogy.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30269) dave0825 válasza BBéci (#30267) üzenetére


dave0825
őstag

Meglátom. Ha elindítom, és csukott ajtóval a folyosón nem hallani, akkor okés.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#30270) benyo87h válasza VoidXs (#30268) üzenetére


benyo87h
csendes tag

Vagy én vagyok nagyon béna és nem tudom jól megértetni magam,vagy félre értjük egymást. Anno egy ezer wattos Sony dav dz-m volt két évig volt igy összekötve a pc-vel és azt nem nyirta ki. Tehát nem értem. Ha ez igy totál rossz volna szerintem az hónapokkal ezelött már kiderült volna.Mondom ezt laikusként persze. A pc előlapi jack(fejhallgató) ban van bedugva a képen látható 3 színű elosztó,azért ilyen,mert ez volt kéznél,erről kettő megy a házimoziba.

(#30271) VoidXs válasza benyo87h (#30270) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az ilyen félrecsatlakoztatások elmélete meglehetősen bonyolult, de simán előfordulhat, velem elő is fordult, hogy egy hasonló kábel egy év használat (nálam még rendeltetésszerű is volt) után feladta, és egyszerűen kiütött egy jelutat saját magán. Először is próbáld meg ellenőrizni más eszközzel, hogy erősítő hiba-e (szerintem az), másodszor csupán biztonsági okokból szerezz egy olyan átalakítót, amit egyirányú sztereóra terveztek, nem csak "kábé ugyanúgy néz ki, de működik", jó lesz neked a legolcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#30272) xxxxxxxxx válasza dave0825 (#30251) üzenetére


xxxxxxxxx
tag

Csak is olyan hangerőn végezd a bejáratást ahol a lejátszót hanganyagot nem torzítja a hangfal.
A letakarás az pedig nem a levegő és a "bejárató lemezen" lévő kattogás sípolás miegymás elnémítása miatt van. :N

[ Szerkesztve ]

(#30273) arcitec válasza Lacielvtárs (#30260) üzenetére


arcitec
addikt

Azért oda az ablakok elé egy bársonyfüggöny - "fullba" - tutira jót tenne az akusztikának,nem beszélve a jobb hangfal,melletti falról.Lásd Dorian "függönyét". Nálam is hasonlóan van és a többi elemhez képest, a függöny tette helyre az akusztikát - szvsz - több mint 60 %-ban és annyi is elég lenne mint Dorián függönye, mert nálam vagy 6 m csak a függöny. És ezt lehet hallani, ez nem kábel placebó, ezt rosszul halló is hallja, olyan mélyek jöttek elő - és nem csak a szubra gondolok - főleg a centerből, hogy az állam tartom még most is.Összességében minden másképp szól, más lett az összhatás tónusa is. A hangerőt is emelni kell . Lásd azt a videót, ahol a nagy teremben fokozatosan építik ki az akusztikai elemeket és halkul az egész.Megszűnt a visszhang-kongó hang, a visszaverődés szinte teljesen. 1 fokkal min. tutira jobb rendszerem lett.- (Nem kell feljebb lépni ,hiszen most olyan, amit közel tud a rendszer.). Elképesztő jelentősége van az akusztikának.És szerintem az sem túlzás, hogy maga a lét teljesen más a nappaliban, a beszéd, a mozgás zaja, hasonlóan mint egy színház teremben. - Ezen utóbbi mondat, csak az érzékletesség kedvéért van,főleg ahhoz képest , ami előtte volt). ;)

[ Szerkesztve ]

(#30274) benyo87h válasza VoidXs (#30271) üzenetére


benyo87h
csendes tag

Kipróbálom,köszönöm!

(#30275) eumano


eumano
tag

Sziasztok!

A Nakamichi (kövezzetek meg! :DD ) banándugókat szeretném lecserélni valami "menőségibbre".

Az alábbi anyagok közt van esetleg hangban különbség?
- Arany
- Ezüst
- Berillium-réz
- Rhódium

Amit találtam, hogy egyedül az arany és az ezüst áll a legjobban ellen az időnek vagyis nem annyira korrozív mint a másik kettő viszont hangminőségben egyértelműen a Rhódium-ot részesítik előnyben.

Ilyen 1000 Forint / darab környékén tudnátok valamit ajánlani? (Kácsa pl.)
2,5mm2 ; valamint 6 mm2-es VD kábelekhez kellenének!

Köszönöm előre is!

(#30276) I'am Dony válasza eumano (#30275) üzenetére


I'am Dony
őstag

Dugó nélkül miért nem jó?

(#30277) hm15 válasza eumano (#30275) üzenetére


hm15
senior tag

BP-6201G berillium-réz, aranyozott változatot vettem pontosan ugyanilyen 2,5mm2, valamint 6 mm2-es VD kábelekhez. Tökéletes mindkét mérethez, és figyelembe venném a hangdobozok csatlakozóját, ha az aranyozott, a banán is az legyen. Esetleg BP-6201BG, arra kell figyelni, hogy ne legyen agyon szorítva benne a kábel. Belső csati a csupaszított kábelre csavar, külső blankolatlanra. Elégedett vagyok a párosítással, de ha a hangfal oldali kábelt csupaszon dugnád be banán nélkül, nem történne katasztrófa (én végül mindkét végét dugóztam).

(#30278) ctrlaltdel13


ctrlaltdel13
őstag

Hi all.
Triangle celius902 frontjaim vannak,mikor vettem őket nem tudtam hogy létezik 5.0 családja. ( Magyar honba nem forgalmazzák).
Akkor egy ilyen centert vettem: triangle voce esprit ez.
Most egy francia oldalon megtaláltam a hátsóit is,amit le akarok rendelni( vagy hazahozatni komával).
Kérdés az lenne van értelme a centert is megrendelni a szinergia végett,vagy a mostani jobb? Műszaki specifikáció ha jól néztem nem nagyon különbözik.
Köszi ha valaki fordít rá időt,és ránéz a tipusokra.

(#30279) eumano válasza I'am Dony (#30276) üzenetére


eumano
tag

Havonta csinálok nagytakarítást ilyenkor mindig a hangszórókból kihúzni újra bedugni macera lenne, így mindenképp kell a banán!

(#30280) Nemir Ombe válasza eumano (#30275) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

"A banándugóknál vannak akik az aranyozott, mások a berillium-ötvözet, sokan pedig az ezüstözött vagy a bevonat nélküli színtiszta réz dugók mellé állnak, pedig a legjobb megoldás mindig az, ha a csatlakozó ugyanabból az anyagból készült, mint a kábel vezetője. Ha valaki aranyozott, berillium-ötvözetből készült vagy ezüsttel gazdagon futtatott csatlakozókkal jobbnak hallja rendszerét, az feltehetően nem kellő körültekintéssel választotta ki mellé a kábeleit. A rendszerében jelenlevő kiemeléseket a csatlakozó eltérő anyagösszetétele és elektromos paraméterei módosítják, szerencsés esetben abba az irányba, ami a hallgatóságnak még tetszik is."

Bővebben: [link] ;)

Hmm ....

(#30281) eumano válasza hm15 (#30277) üzenetére


eumano
tag

Szia!

Egy Canton GLE 476 5.0-hoz lenne viszont sehol nem találom azt, hogy ennek a csatija aranyozott lenn-e.
Kinézetre persze simán azt mondanám, hogy az de majd valaki aki jobban google-zik az megmondja a tutit!

Köszönöm! :R

(#30282) hm15 válasza eumano (#30279) üzenetére


hm15
senior tag

Kérdeztem tőlük sarut is, eredetileg tervben hangsugárzókhoz, konkrétan BP-013G. Egyrészt a 6 millis már nem igazán gyömöszölhető bele, másrészt a berillium banánhoz illő villás sarukból 4000 ft/db-on ajánlott volna egyező minőségben. Ezért maradt a kábelvégén mindkét dalon BP-6201G banán

[ Szerkesztve ]

(#30283) eumano válasza Nemir Ombe (#30280) üzenetére


eumano
tag

Kezd akkor körvonalazódni, hogy milyen kellene.
Canton GLE 476 5.0 + Van Damme Hi-Fi kábel
-> Az előbb említett berillium-réz, aranyozott banándugó lenne számomra a megfelelő típus?

(#30284) eumano válasza hm15 (#30282) üzenetére


eumano
tag

Látok a KÁCSA-nál olyat amelyiket 10mm2-ig ajánlják, akkor az elméletben jó lesz nekem méret szempontjából!

Ez esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#30285) hm15 válasza eumano (#30284) üzenetére


hm15
senior tag

Ez tökéletes, nekem az átlátszó van, ami kiszerelésében gyakorlatilag ugyanaz, szerintem csak a házuk más. Ennél drágábbat még egy ideig felesleges venni. Nagyon erős a csatlakozása, nagyobb a felület is, sokkal jobb mint a kakamicsi.

[ Szerkesztve ]

(#30286) eumano válasza hm15 (#30285) üzenetére


eumano
tag

Köszönöm akkor kipróbálom ezt, annyira nem egy nagy költség és legalább "egységes" lesz a kábel - banándugó - hangfal csati történet.

Köszönöm mindenkinek! :R

(#30287) Lacielvtárs válasza arcitec (#30273) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Gondolkodom már ilyesmin amiről írtál, hogy valami vastag bársony függönyt rakjak fel
Tervben van az is hogy már nincs mire költeni ;]
De köszi az észrevételt es tanácsot :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#30288) sinci01


sinci01
aktív tag

Én a hétvégén daraboltam le a Nakamichi dugókat a vezetékekről. Az asztalra raktam a RÉZ (!) banánokat, majd egy mágnes az összeset magához rántotta! Nesze neked réz... :Y :F
Azóta csupasz vezetékvég rögzítve az AVR-en és a hangszórónál is. Hogy lesz-e különbség nem tudom, majd meghallgatózom. :DD :DD

(#30289) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Harman Kardon HKTS 5 szatelit sugárzókhoz milyen vastag kábel javasolt? A hátsókhoz kb. 9-10 méter kellene. És a mélynyomóhoz érdemes valami komolyabb/vastagabb kábel, vagy megteszi egy 0,5-ös egyszerű is?
Előre is köszi a választ!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#30290) BBéci válasza morfondőr (#30289) üzenetére


BBéci
titán

A 0,5 négyzetmilliméteres az nem egyszerű, hanem vállalhatatlan, még ruhaszárító kötélnek is vastagabbat szokás használni. Minimum 1,5 legyen!
Szubládához pedig szubkábel kell, azoknál nem szokás a keresztmetszetet, vastagságot megadni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30291) I'am Dony


I'am Dony
őstag

Mélysugárzó alá az SVS Soundpath termékén kívül mit érdemes még használni parketta esetén? A jelenlegi gyári lába 32 mm magasságú és a szub egy passzív membrános Canton 80.2 Alacsonyabb nyilván nem lehet, de okozhat-e problémát magasabb láb? Az SVS pl. 40 mm-es.

[ Szerkesztve ]

(#30292) hjtz4t3wrseg


hjtz4t3wrseg
senior tag

Norstone Jura hdmi vagy Inakustik hdmi ?

(#30293) Nemir Ombe válasza I'am Dony (#30291) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ha a gyári semmiképp nem felel meg, akkor pl. egy ilyen [link] van olyan jó, mint bármelyik "hájend" láb .... az M6-os menet meg be is megy a gyári láb helyére, ha jól emlékszem .... :D ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#30294) I'am Dony válasza Nemir Ombe (#30293) üzenetére


I'am Dony
őstag

:DD Köszi Uram! Ez tényleg komoly? :U

(#30295) Nemir Ombe válasza I'am Dony (#30294) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Szerinted 10-20 vagy 40e-ért mivel tud többet egy "gumibak" .... ?

.... de én pl. hagynám a gyári lábakat, teljesen jók azok, max. ha billeg, akkor az egyik alá tennék v.mit .... :D ;)

Hmm ....

(#30296) I'am Dony válasza Nemir Ombe (#30295) üzenetére


I'am Dony
őstag

Oks, köszönöm szépen! :K

(#30297) arcitec válasza Nemir Ombe (#30295) üzenetére


arcitec
addikt

Ezt azért revideálnám .... Mikor hova amit , jó lehet amit ajánlsz, oda ahol a gyári láb is jó, a "path" akkor kellhet ha nem jó a gyári, illetve még az is érdekes lehet, hogy miért nem jó a gyári láb? ;) Mint pl az SVS-nél ... :K
Azért azokat a 200-300 ft-os lábakat (pedig saválló, fontos :P )nem vetném össze a kb 25eft-osal. Almát a körtével .... ;) :U

[ Szerkesztve ]

(#30298) Nemir Ombe válasza arcitec (#30297) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Örülök, hogy a "lényeg" (saválló) azért átment .... de van ott még horganyzott, festett, stb, lehet válogatni én csak 1-et random linkeltem .... :DDD ;)

.... de azért azt kifejthetnéd, miért alma vs körte, ha az árat kihagyjuk a képletből.... a drágák "audiofil gumiból" vannak .... ? ;)

Mellesleg: 99%-ban teljesen jó a gyári láb (ha van), csak ugye a drága kiegészítőknek mindig "jobb a hangjuk" a dolgoknak .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#30299) arcitec válasza Nemir Ombe (#30298) üzenetére


arcitec
addikt

Nemir Ombe nem hazudtolja meg magát, de így szeretjük, én kedvelem, bár senki sem tökéletes, még én sem :D . Ez a lényeg : "Mellesleg: 99%-ban teljesen jó a gyári láb (ha van), " és ha nem? ;)
Kifejteni meg minek, adja magát , csak rájuk kell nézni :D :P

[ Szerkesztve ]

(#30300) Nemir Ombe válasza arcitec (#30299) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Tényleg nem akarok ebbe mélyebben belemászni, de akit az olcsó ár zavar, az vehet drágábban is [link] .... :D

.... de pl. ilyesmit [link] is nem egyszer láttam készülékek alatt, de persze azok már "hájend gumiból" voltak és jó sok pénzért .... :D .... hidd el, ha valaki szépen becsomagolná az olcsót, tenne rá egy "for home cinema" vagy "for hifi" matricát és az árat megszorozná 20-szal, akkor vinné a nép és még örülne is neki .... így működik a társadalmunk .... mindennek drágának kell tűnni és először mindig a "szemnek kell jóllakni" .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.