Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81401) Mexbacsi válasza ProgenXL (#81388) üzenetére


Mexbacsi
tag

Fura, nekem nem szokott bedobni senkit mellém. Biztos taszítok mindenkit ;]

(#81402) szimszonos válasza Ace owner (#81361) üzenetére


szimszonos
őstag

Pláne ha kilövik egy mkII-vel a cuccot :)
Én már jóideje semmit nem merek tele sessionben leszállítani.Még a 10-20ezer dolláros CEO VIP Work meg MC Contractra is rástartolnak azonnal. Igaz úgy az igazi ha van valami izgalom :)

(#81403) ooooobi válasza F34R (#81390) üzenetére


ooooobi
senior tag

Nem hasznaltam sose, de elvileg megy epices verzio al is. Ismerosne ezt a verziot tolja es o par napja mar rpzik pedig eleg analfabeta a gehez. Szerintem egy futo steamnek is mennie kell kozben, mert szokzam ott latni baratlistmban, hogy fiveM jatekban van.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#81404) Mr.Csizmás válasza ooooobi (#81403) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább szervere válogatja, ami én voltam az discord hitelesítést kért + a szerver saját dc csatornáját.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81405) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Minden új jelentkezőnek!

Mivel nagyon megugrottak a hozzászólások, és nem tudjuk követni, ki hogy jelentkezett, leírom a jelentkezés menetét:
olvassátok el az összefoglalót (legfelül a fórum neve alatt van és sok hasznos infót tartalmaz) és a PH Crew szabályzatot.
Ha tetszik és elfogadjátok, akkor Social Clubon és ITT a fórumon is kell jelentkezni.
Légyszíves írjatok in-game nevet.

Elnézést attól aki már jelentkezett, de megkérem ismételje meg a itt fórumon.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#81406) vza1cev


vza1cev
újonc

De jó akkor én meg is ragadnám a kinálkozó lehetőséget.
Szeretnék jeletkezni a PHHU Crew-ba ha lehetseges.
A szabályzatot elolvastam, és igyekszem betartani.
Social Club nevem: vzajcev
Egy ismerösöm van az accuntomon ő a fiam és szeretném
ha ő is bekerülhetne velem együtt : grendon91

Köszönöm a lehetőséget mindenkinek további jó játékot :C :R

(#81407) Jojosi


Jojosi
csendes tag

Sziasztok!
Én is szeretnék jelentkezni, sokat vacilláltam hogy merjek e jelentkezni. A szabályzatot elolvastam és maximálisan be is szeretném tartani.
És ha nem gond hogy öreg vagyok, akkor szívesen csatlakoznék, ha mégsem nem fogok megsértődni :) Az eltelt 1 hónapban majdnem az egész fórumot átnyálaztam, tanácsok, tippek, köszönhetően a veteránoknak.
Social Club nevem: Bjojosi1960

(#81408) Kiskokó válasza ooooobi (#81403) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tudunk segíteni bárkinek RP-zéssel kapcsolatban. gyertek fel a PH-s Discordra!

Mi WLS-en voltunk csak 1-2 hónapja nem járunk fel. Előtte fél évig ott voltunk.

(Jojosi - 11Sec, :D Nem baj a kor, legalább lesz miért cikizni. :Phehe)
Te is és mindenkinek mondom, gyertek nyugodtan a PH-s Discordra!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81409) Jojosi válasza Kiskokó (#81408) üzenetére


Jojosi
csendes tag

Regisztráltam a discordra, nem világos hol találom a PH-s csoportot. Mikrofonom nincs az baj? Gondolom kitaláltad a nick nevemből hogy milyen öreg vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#81410) Kiskokó válasza Jojosi (#81409) üzenetére


Kiskokó
veterán

Keress rá a topicban, "discord".

Megtalálod a meghívó linket amivel csatlakozni tudsz.
Van ott chat is, nem muszáj a mikrofon. De ha van az jobb :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81411) rasotamas válasza Kiskokó (#81410) üzenetére


rasotamas
veterán

Biztos nagyon jó dolog ez a discord, de számomra teljesen elb*sztátok vele a játékot.
Olyan, hogy én másokat hallgassak vagy beszéljek játék közben biztosan sose lesz.
Van fejhallgatóm, bent szokott lenni melóban, játszani hangszórón szoktam. Mikrofonos fejhallgatóm meg csak a kis over-ear Jabra usb-s van.
A cset meg emiatt kihalt így nem tudom követni mi történik.
Szerk: Nem AKAROK másokat beszélni hallani és fordítva sem, nyilván a technika adott ha nagyon akarnám.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#81412) Bjørgersson válasza rasotamas (#81411) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor irány single playerezni. :D Egyszerűbb kinyitni a kis szádat és másokkal úgy beszélni játék közben, mint mindig megállni a chat miatt baszkódni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81413) Mr.Csizmás válasza Bjørgersson (#81412) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

évekig csak writeonly chaten voltam, mégis sikerült mindig odaérnem a légierővel támogatni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81414) Bjørgersson válasza Mr.Csizmás (#81413) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendben, de ha belegondolsz, melyik az egyszerűbb, gyorsabb, kényelmesebb? :D Mindig pötyögni és olvasni vagy pedig folyamatosan, akár másról is, beszélni a többiekkel? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81415) bluuzia válasza Jojosi (#81407) üzenetére


bluuzia
aktív tag

vza1cev és Bjojosi1960 elfogadtam a jelentkezéseteket.

Bjojosi1960 örülök ha idősebb játékossal is találkozhatok. Főleg ha nálam is idősebb (49). :DDD
Üdv a crewban.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#81416) Jojosi válasza Kiskokó (#81410) üzenetére


Jojosi
csendes tag

Egyelőre Your request to join is pending van még. Tudom mit jelent.Nem tudok angolul, nekem még régen az oroszt nyomták :) Gondolom discordra is csak akkor tudok csatlakozni ha elfogadtátok a jelentkezésemet. Ha beválik akkor beszerzek egy mikrofont. Régen próbáltam a multit 2000-es évek elején pl: counter, cod, de a sok cheater miatt abba hagytam. A publicban mindig kiürítem a sessiont és csak 1 stockot tudok eladni a bunkerből :) Igazából a heist tetszik.Tegnap próbáltam ki, egy orosz gyerekkel voltam és pont én kaptam a kígyósat :) a végén meg ki akart végezni, pedig 50-50 volt.

[ Szerkesztve ]

(#81417) NYPD válasza rasotamas (#81411) üzenetére


NYPD
aktív tag

Ezzel ugyanígy vagyok, kizárólag akkor lépek fel discordra, ha heistot csinálunk, akkor is csak hallgatom a többit, mikrofon nincs is. De ha már egyszerre 2 ember beszél - és az esetek többségében nem Shure SM58-as mikit használ az átlag user - akkor sokszor nem is érteni, amit mondanak mert torz, zajos, visszahallom a játékot késleltetve meg ilyen finomságok. Nekem zavaró, plusz még a saját játékomat se hallom rendesen (pl rádió kocsiban) akármilyen arányt keverek nekik.. Chattel bőven elvoltam eddig is, eztán is, csak legvégső esetben DC..

[ Szerkesztve ]

(#81418) MaxxDamage válasza NYPD (#81417) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én meg sokat nem is vagyok, SSD is cserélve lett, így rendszer is újra húzva.
DC meg nincs is még az új rendszeren :D (még nem szántam rá magam)
De mobilon rajta van és tudok lenni ha úgy van :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#81419) vza1cev válasza bluuzia (#81415) üzenetére


vza1cev
újonc

Köszönöm szépen ez gyors volt. :R

(#81420) Jojosi válasza bluuzia (#81415) üzenetére


Jojosi
csendes tag

Bocsi, csak most vettem észre hogy írtál :( Köszönöm itt is hogy barátnak fogadtál és elfogadtad a jelentkezésemet, meg hogy segíteni fogsz. Tudtam hogy 49 vagy, de mégis csak kölyök vagy hozzám képest :) Olvastam milyen kálváriát éltél át sokad magaddal a pár évvel ezelőtti ban hullámkor, és volt annyi erőd és játék szeretet hogy többször újra kezdted. Megnéztem a comparet kettőnk között, elképesztő..én 450 órás 50-es szintemhez képest neked 200h 5x-ös :)

(#81421) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Ha épp nem heistelek mert épp nem tudok nincs kivel akkor van valami passziv játékbeli lehetőség még? Mert van bunker, pénzmosoda, játékterem de semmi extra. Nem lehet pl mondjuk játékgépet lopni, vagy lopakodós küldiket csinálni semmi olyan ami az embert egy darabig a játékhoz kötné max amig a rablás előkészületeket megcsinálja. Aztán kifújt. Vagy valami más ami izgalmat vihet a játékmenetbe van?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81422) donmackó válasza BogyóBP (#81421) üzenetére


donmackó
őstag

Vegyél irodát meg garázst és irány kocsikat lopni. :D

Release the cable hounds!

(#81423) Kiskokó válasza rasotamas (#81411) üzenetére


Kiskokó
veterán

Naaaaa várjál.
Mi az hogy elbasztuk vele a játékot?
Kinek a játékát és kik ?
Szerintem te kanyarban nem játszol olyan emberrel aki discordon van. Állandó GTA közben aki Discordozik az kb 4-6 ember.
Ők általában együtt mozognak, dolgoznak, heistelnek. Nem mellesleg ezerszer könnyebb beszélni így és nem írogatni (ennek ellenére mi se jártunk voice chatre régen se )
Itt inkább a régi tagok "összehozása" is a cél. Illetve a discord chaten könnyebb össze beszélni mint itt egy fórumon.

De hát semmi se kötelező.
Én se vagyok nagy beszélgetős féle, de ha van 1-2 ember akivel játék miatt fixen dumálni kell akkor jó. Például most Forza Horizon 4-et nyomjuk. Ott nincs chat, a voice chatet meg azért ott már én se kapcsolom be, hogy külföldi meg mit tudjam én milyen idegeneket hallgassak.

A Discordra csak innen járnak fel PH-sok szóval azért válogatott a társaság.

Na de száz szónak is egy a vége. Nekem mindegy jössz e vagy sem DC-re, csak ez a "elbasztuk a játékod" szúrta a szemem, hogy most miiiiivaaan? :D
Helló

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81424) BogyóBP válasza donmackó (#81422) üzenetére


BogyóBP
addikt

Iroda van de a garázs hozzá nagyon drága nincs annyim.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81425) szTotyy válasza BogyóBP (#81421) üzenetére


szTotyy
őstag

Dehogyis nincs ilyen! Ha unod a bunker és mc supply lopásokat, vegyél garázst, lopj kocsit - ahogy a mackó megírta! Vagy vegyél hangárt, ott jók a suplizások, ha szeretsz repülni.
Ezek mellett van sok sessionből indítható munka pl., wip workök, contact missionök. (ezekhez nam kell nagy befektetés, irodád már van)
Ha ez sem elég, van rengeteg féle jópofa Adversary játékmód. Ha versenyezni szeretsz, versenyek, ha lövöldözni szeretsz különféle lövöldék. (ezekhez megint csak nem kell seemi befektetés)
Ha ezek nem vonzanak, akkor egy kis fantáziával szinte bármit megtehetsz a sessionben. Ha lopakdoni szeretnél: ghost és cserkéssz be egy gyanútlan játékost. Aztán lesz majd ott izgalom!
Igazából szinte azt csinálsz, amit akarsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#81426) BogyóBP válasza szTotyy (#81425) üzenetére


BogyóBP
addikt

A VIP workokkal az a baj hogy valaki mindig beleakad és szétbassza nekem. Ezt a ghost dolgot nem értem, de nem akarok senkit se piszkálni a szerveren. Az a baj hogy a lopakodás is érdekes egy dolog mert hiába iktatsz ki olyan embert akit a kutya se lát valamiért mindig van egy olyan NPC aki észrevesz és akkor már lőttek is a dolognak. Ráadásul egyszerre 2 embert nem is lehet kiiktatni egyedül riado nélkül szóval..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81427) szTotyy válasza BogyóBP (#81426) üzenetére


szTotyy
őstag

A lopakodásban teljesen igazad van. Nagy szívfájdalmam, hogy a R* sajnos egyáltalán nem ért a lopakodós játékmechanikákhoz/kivitelezéshez. RDR2-ben dettó. Egyszerűen bénák ehhez, pedig én is csípem a lopakodós dolgokat.

(#81428) rup1u5 válasza szTotyy (#81427) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A R* játékmechanikája egy vicc! Múltkor 3 idegennel csinálunk valamilyen küldetést. Már nem emlékszem a nevére de a kikötőben lévő Merryweather épületbe kellett bemenni. Nagy ellenállás, sok ellenség. Felfedeztem két spawn pontot egymástól nem messze ahol a merryweather katonák megjelentek és távcsövessel szedegettem le őket távolabbról egy lépcső tetejéről. Irreálisan pontosan lőttek egyből ahogy megjelentek és rögtön tudták hol vagyok.
Kíváncsiságból ott maradtam, hogy meddig fognak spawnolni. Vagy 25 katonát szedtem le így. A többiek már rég elhúztak és szerették volna befejezni a mission-t.
Ezt a játékot nem szabad komolyan venni. Ha lopakodni meg akciózgatni akarok akkor megyek inkább 4-es co-opban Wildlandezni. Az sem mentes a hibáktól de sokkal jobban adja a taktikázós hangulatot.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81429) Locutus válasza BogyóBP (#81421) üzenetére


Locutus
veterán

Van számtalan mission, és egyéb job.
ESC -> Jobs ->Rockstar Created-> választasz, oszt start.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#81430) BogyóBP válasza szTotyy (#81427) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nemtudom számomra kezd kiégni a játékmenet. Ugyanazok a dolgok pörögnek körbe és körbe mindenféle dinamizmus nélkül. Szinte esélytelen hogy valaha is két különbözö missziót vigyél le. Ráadásul a bunker és mc szponzorált dolgokat pl pénzhamisitó is úgy csinálták meg hogyha tele a raktár esélyed se legyen egyedül leszállítani a cumót. De még ha csak félig van akkor sem. És akkor jön rá a raklapnyi szerverszakadás, instant elszállás, és egyéb bosszantó bug a rengeteg hekkerrel együtt.

Locutus ezeket már végig néztem egyik sem izgatott fel.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81431) ledgeri válasza BogyóBP (#81421) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha megy a versenyzés. akkor ott a heit 2x, vagy P >Online> jobs> és azokon belül bármelyik amelyik nem zöld pipás újat tud mutatni, mert még nem voltál rajta.....

Megvan minden gyűjtögetős cuccli? Megvan minde ugrató/base jump/ híd alatti átrepülés?

Más: Sajna mivel nem jött össze, nincs képem róla, de ezredre ugyanannyit mentem egy versenyen egy emberkével (contact on ;] ), és a játék megadta mindkettőnknek a pozíciót (3.-ok voltunk), az XP-t és a pénzt, és a következő a negyedik volt... Ez így fair!

Megint más Rockstar support adott 200k-t mert írtam, hogy valami furi dolog volt (nem kaptam raid notification, de kiürült egy business). Emellett, még azt is említette, hogy érdemes lehet a cache ürítés (epic nuku...), és hogy ez így egyszeri alkalom, legközelebb akkor fogadják el, ha van róla videóm, ami meg korrekt kérés, csak teljesíteni próblémás, de jó, hogy van megoldás!!! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81432) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mekkora sávszélességigénye van az online-nak? Végére értem a sztorinak pár hónap alatt (bár olyan 70% körül van a játék), bár ahogy nézem, vannak dolgok, amik csak a fő szál után jönnek elő, pl. Trevor anyja.
Viszont az online katasztrófa a Telekom nettel, pár perc után kidob, mondjuk nem hogy nem acélos, de egyenesen siralmas a 10/0,5 Mbit...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81433) ledgeri válasza Dilikutya (#81432) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem biztos, hogy a sávszél a baj, inkább a pocket loss, meg annak a késése.

Pingplotter, vagy hasonló route pingeló progi milyen adatokat mutat?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81434) NYPD válasza ledgeri (#81431) üzenetére


NYPD
aktív tag

Az jó, nekem kb 3 hete nem írnak vissza, hogy akkor mi van most a rámdobált 1M cash-el, úgyhogy mivel már nagyon gyűlik a cash, azon gondolkozom, hogy bankolom és elkezdem elverni aztán jónapot...

(#81435) Bjørgersson válasza Dilikutya (#81432) üzenetére


Bjørgersson
félisten

15/1 Mbps tanyanettel gond nélkül tudtam mindig játszani.

ledgeri *packet, a pocket zsebet jelent. ;)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81436) Locutus válasza BogyóBP (#81430) üzenetére


Locutus
veterán

Ezen én nem tudok segíteni akkor :DDD
Éjszaka egyes helyeken fel lehet szedni kurvákat, nézd meg őket, hátha az feligat :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#81437) BogyóBP válasza ledgeri (#81433) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nem kimaxolni akarnám a játékot hanem élvezni.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81438) #81556480 válasza Kiskokó (#81423) üzenetére


#81556480
törölt tag

Igazad van. Csak összeszokott csapatok voiceolnak. Amúgy én csak azért nem szeretem mert le kell halkitani a játékot miatta, tehát nincs meg az az érzés. Amúgy egy jó csapattal ha együtt nyomjátok elég jól feldobja az egészet.

Szerintem arra gondolt hogy ph sessionnben mindenki fent van olyankor voiceon is. Na az meredek lenne :Y

(#81439) Hege1234 válasza NYPD (#81434) üzenetére


Hege1234
addikt

én simán elbankolnám
bár tut hogyi nem egy összegbe..

(#81440) Apollyon válasza BogyóBP (#81437) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én egy hónapig nagyon élveztem a játékot, aztán most már péntek óta nem léptem be 1x sem. Kb. hasonló véleménnyel vagyok, nagyon repetitív, a playerbase nem moderált, persze a ph-s crew tagokkal jó, de így is többet bámultam a töltőképernyőt mint amennyit illett volna.

FiveM mod... ezt dícsérik sokan, még sosem próbáltam, de bízom benne van valami ott, ami nekem is tetszhet, esetleg ez lehet neked is a gyógyír a megunt GTA-ra.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#81441) VikMorroHun válasza CactuS (#81398) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Rákerestem a GDPR IP cím (vagy ilyesmi) kifejezésekre, és kb. a 3-4. találat volt.

Van valakinek ötlete, hogyan lendüljek túl a végtelen töltőképernyőn? A router ki/bekapcsolós trükk nem oldotta meg.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#81442) BogyóBP válasza Apollyon (#81440) üzenetére


BogyóBP
addikt

Mágis mi. Az egy RPG mod a GTA 5 höz amolyan mindennapot élj meg benne dolog. Engedelmeskedj az olyan embereknek akik a való életben semmit se tudtak elérni és itt élik ki elnyomott vágyaikat. Én ezekből nem kérnék. Ráadásul van valami magyar szerver közösség is ami szintén erről szól hogy egy kisérleti szerveren futtatják ezt a life modot ami gyakorlatilag ugyanaz mint egy Arma 3 féle Life mod. Egy többi játékos által benépesitett szerveren csinálj valamit pl légy rendőr, vagy orvos vagy bűnöző nemtudom pontosan még mi, de igazából ennyi.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81443) Spenike válasza ledgeri (#81431) üzenetére


Spenike
tag

Ezt amit írnak ha végig csinálod mit töröl ? :P
cache ürítés "

Meg marad mindened vagy vissza állítja az accod egy korábbi időpontra ?

Érdemes meg csinálni valóban ér is valamit ?

(#81444) BogyóBP válasza VikMorroHun (#81441) üzenetére


BogyóBP
addikt

Sehogy. Olyankor Alt+F4 és újra belépsz. Sajnos én sem találtam rá megoldást valószinüleg nincs is. Azt birom elképzelni hogy egy ilyes esetben végtelen számu packetet kapsz egy hibás forrásból (pl kilépett a host, lefagyott a session, egyéb bugok) amivel a hálókártya nem tud mit kezdeni így végtelen ciklusba kerül és se előre se hátra. Hiába csinálsz ilyenkor router resetet csak azt éred el hogy leszakad az online és visszakerülsz a játékba amiből megint az online ba kiindulhatsz gyakorlatilag megsporolsz egy játék restartot de mást nem. Egyedül az lehet megoldás ha olyan sessiont csinálsz amit teljesen bezársz és csak te játszol rajta. Ilyenkor minimálisra csökken a fagyás és a ledobálás száma mivel gyakrolatilag csak a saját adataidat kell a felhőnek szinkronizálnia nem még 50 másik hülyéjét. És akkor jönnek a hekkerek, benyomják a buzi modjaikat amik szintén a játékszerver vagy a session teljes lefagyását eredményezheti, kezdve olyanokkal hogy nem tudsz beszállni a kocsikba, valamitől mindig felrobbansz, hirtelen az eszköztáradba kerül az összes fegyver és azok fejlesztései is és még sorolhatnám. Jobb esetben meguszod ennyivel rosszabb esetben lekövetnek egy repülő lóval vagy valami hasonlo szarral és megölnek majd ahogy betöltesz újra és újra.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81445) BogyóBP válasza Spenike (#81443) üzenetére


BogyóBP
addikt

Az ég világon semmit. Ez egy átmeneti tároló vagy puffer ürítés ami arra készteti a launchert hogy újra töltse le a felhőből a profilodat. Egy ideig talán megoldás lehet de ez nem permanens. El nem vesztesz semmit mert amikor kilépsz az adataidat felküldi a rockstars cloudba de csak azt ami a karaktereddel kapcsolatos, minden más beállítást a PC-d re ment beleértve a grafikai és egyéb dolgokat. A safe mode ba való inditás meg aztán főleg nem ajánlott egy összeomlás után alig birtam visszaállitani a felbontást, a helyi profil törlése volt a megoldás csak. Úgy érzem hogy maga az online valami nagyon instabil scripttel fut ami most az ingyenesség miatt méginkább romlott. De erről nyilatkoztak is hogy maga az online olyan bugokat és hibákat tartalmaz amit nem tudnak javitani kár is rá várni.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81446) Hege1234


Hege1234
addikt

BogyóBP
ha számodra elfogadható a ph crew szabályzata akkor kérj felvételt
vannak akik szoktak heist-ezni is tuti segítenek is benne

[ Szerkesztve ]

(#81447) BogyóBP válasza Hege1234 (#81446) üzenetére


BogyóBP
addikt

Remélem csak viccelsz. PC-n természetesen. Konzol ha utánam dobnák se kéne.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81448) Hege1234 válasza BogyóBP (#81447) üzenetére


Hege1234
addikt

közbe javítottam mert rájöttem hogy a safe mód amiről írtál az pc..

(#81449) Arsenal14


Arsenal14
újonc

Sziasztok!
Szeretnék én is jelentkezni a PHHU Crew-ba. Social Club nevem: baattila, esti órákban illetve hétvégén van időm játszani. SocialClub-on is elküldtem a jelentkezést. Köszi!

(#81450) homerhamm


homerhamm
addikt

Becsajoztam :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.