Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80351) mirti111


mirti111
csendes tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne. (Bacilus111)

Találkozott valaki olyan problémával, hogy a launcher-be történő belépést követően azt mondja a Rockstar, hogy vegyem meg a játékot? :U :C Tehát mint ha a fiókomhoz hozzá sem lenne rendelve a GTA V, ami elég joke, miután napi szinten játszom kb mindenkivel a crew-ból :))

Köszi és Szép napot nektek!

(#80352) ledgeri válasza Hege1234 (#80336) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nem: Bárkinek jár, de csak a tutorial végigjátszása után adják:
Régi játékos: kaphatja
"Tegnap telepítette, de ma lép be elsőnek" játékos: kaphatja
Account halmozó emberke, aki csinált 20 accot, hogy majd kereskedik vele, és milyen jó lenne, ha ez csatolná: anélkül hogy belépne és intrózna: nem kaphatja.

Egyébként köszi a linkért! Bár furcsállom, hogy megint kaptam 7 napos próbát, mert már 2 éve volt hasonlóm (nem gta-s). Ha meg le is húzott egy havi cuccost.... akkor meg van sorozat amit legálba pótolhatok prime videóról...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#80353) NYPD válasza mirti111 (#80351) üzenetére


NYPD
aktív tag

Nekem volt már ilyen, de nem emlékszem, hogy oldódott meg. Lehet nyomtam egy verify-t, vagy ki-be jelentkezés, vagy esetleg magától megszűnt. Akkoriban is voltak szervergondok, lehet, h megoldódik magától.

(#80354) mirti111 válasza NYPD (#80353) üzenetére


mirti111
csendes tag

Azért én feladok egy ticketet hogy érezzék. :W Remélem ezt a szutyok dupla bunker hetet a sok leállás miatt nem hosszabbítják meg :O :DDD

(#80355) NYPD válasza mirti111 (#80354) üzenetére


NYPD
aktív tag

Azt is írd már bele légyszi, hogy a postás kocsit csinálják kicsit nehezebbre, mert a Vigilante nagyon kirepíti a világból. Pacsi! :DD

(#80356) ooooobi


ooooobi
senior tag

Rokonnak behúztam Epicen a játékot, és mondta szerezzem már be az ingyen pisztolyokat is neki, mert pár hétig még nem fog tudni játszani vele. Elején mikor tanít a játék, van egy olyan feladat, hogy raboljunk ki egy boltot. Mikor ráfogtam a pisztolyt az eladóra, elkezdtek szatyrok hullani a fejemre, kb 55ezernyi dollárom lett így míg beszálltam gyorsan a kocsiba és szervert váltottam. Én ezer éve nem csináltam ilyen boltkirablást, de gondolom ennek nem így kéne történnie. Kibannolhatják emiatt az accot, vagy érdemes írni ilyenkor Rockstarnak?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#80357) Plata válasza ooooobi (#80356) üzenetére


Plata
félisten

Az egy modder volt.
Boltos max szaros pelenkát vág hozzád egy szatyorban. :D
Pénzesőért bannolhatnak igen.
De 55 ezer olyan pitiáner összeg hogy emiatt nem kell aggódnod.
Ha sessionban látsz IGN vagy PNDA crew tagot húzz el,fix modder.

(#80358) NYPD válasza Plata (#80357) üzenetére


NYPD
aktív tag

Ezt annyiban módosítanám, h a rockstar egyszer lenyilatkozta, h ha szórnak rád pénzt azért nem jár banán, maximum ha elvered. Időnként automatikusan korrigálja a rendszer a pénzt, le fogják vonni. Ettől függetlenül egy ticketet nyitnék, amiben jelezném, h mi történt.

(#80359) gabesz123 válasza ooooobi (#80356) üzenetére


gabesz123
tag

Én írtam, amikor rám dobáltak, csak levonták a pénzt, azon kívül semmi nem történt. :) Amúgy nem valószínű, hogy bármi baj lesz, nem nagy összeg.

(#80360) Plata válasza NYPD (#80358) üzenetére


Plata
félisten

Mikor még a második karim kis szintű volt alám robbantott valaki 700k körüli összeget.
Akkor ugyanis olyan mod volt hogy szökőkút szerűen robbant ki alólad a pénz.Sikerült egyből elmenekülni de így is bekaptam 700k-t.
Elköltöttem,mai napig nem bannoltak,nagyon régen volt,még az elején.
Retardált PNDA-sok is próbálkoztak párszor a pénz esővel,de autóban az nem működik.
Viszont közben vígan szidhatod a jó édes mamuskáját.Mivel magyar érti is. :D
Nincs is jobb hecc annál mint egy béna PNDA-st paszív módban durván szidni.
Párszor már mondtam nekik olyan szöveget hogy szerintem a fülük is három felé állt.

[ Szerkesztve ]

(#80361) rasotamas


rasotamas
veterán

Jól összeakadt ez az epices téma már.
Ha simán elindítom a launchert és a nem epices-be vagyok belépve is ezt irja ki:

https://tinyurl.com/rasoapro

(#80362) Spenike válasza szTotyy (#80290) üzenetére


Spenike
tag

Nem abszolút nem olyan emberke vagyok! meg válogatom a barátaimat nagyon is, de velük is szeretnék játszani és ha itt nálatok ez akadályba ütközik hogy csak veletek játszhatok ők még a barát listámon sem lehetnek külön szessönben sem játszhatom velük akkor így e miatt nem tudok csatlakozni a ti meglévő csapatotokba :(

(#80363) szTotyy válasza Spenike (#80362) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem kizáró ok az, ha a barátaiddal is szeretnél játszani, csak ne legyen negatív hatással az esetleges ph-s sessionök tisztán tartására! Nem kötelező a -kizárólag- ph-s barátlista, csak erősen ajánlott. A több száz, ezer fős, vagy éppen rossz hírű crew tagú barátaid ne legyenek semmi esetre se! Az okát olvashattad a szabályzatban.

[ Szerkesztve ]

(#80364) ooooobi


ooooobi
senior tag

Crew belépéshez egy kérdés, az feltétel, hogy rendszeresen játszon vele a belépni szándékozó vagy nem baj, ha csak hébe hóba ven fent. Szimplán csak szeretne egy nem toxic lobbiban játszani.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#80365) Plata válasza ooooobi (#80364) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell rendszeresen.
Csak ne legyenek IGN-es ismerőseid.
Egyébként Ph-s sessionban is veszélyes játszani.
Ha van Ph-s sesion és nem zavarnak meg idegenek,akkor észre sem veszed de több időt fogsz ott tölteni mint gondolnád. ;)
Más egy nyugis sessionban a játék mint egy idiótákkal teliben.Úgy el megy fél nap hogy észre sem veszed.

[ Szerkesztve ]

(#80366) szTotyy válasza ooooobi (#80364) üzenetére


szTotyy
őstag

Ismét idézhetem Segalt: :DDD
"Ez nem egy letöltendő büntetés, ahol meg kell mindig jelenni időbe. Ha jössz jössz, ha nem akkor meg nem ;)"

(#80367) drsanya válasza speter33 (#80203) üzenetére


drsanya
aktív tag

Szia! Nem vagy egyedül, sajnos nálam is ugyanez a helyzet, a Reddit is tele van vele. Őszintén szólva fogalmam nincs, hogy lesz e megoldás, és hogy azt kinek kellene csinálnia.

I am iRacer

(#80368) speter33 válasza drsanya (#80367) üzenetére


speter33
aktív tag

Oké, köszi az infót!

(#80369) Nagus


Nagus
senior tag

Nagyon érdekes játék ez! Mindig ugyan abban az időszakban (órára percre pontosan) nem látja a játék, hogy már be vagyok jelentkezve a Rockstar kliensben és ezt kéri...

(#80370) Hege1234 válasza ledgeri (#80352) üzenetére


Hege1234
addikt

twitch-es cash és arcade loot feltétele hogy adjak meg egy
visa kártyát az amazon prime miatt?
vagy lehet e nélkül is és csak én néztem el valamit?

(#80371) ooooobi válasza Hege1234 (#80370) üzenetére


ooooobi
senior tag

Amazon Prime regisztrációkor mindenképp kell fizetési opciót megadni, de ha lemondod a próbaidö lejárta elött akkor nem fognak levonni semmit.

Köszi mindenkinek a Crew kérdésemre a választ. :R

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#80372) Hege1234 válasza ooooobi (#80371) üzenetére


Hege1234
addikt

okés köszi!
megcsinálom mert azt írja nemsoká lejár..

(#80373) Nagus válasza ooooobi (#80371) üzenetére


Nagus
senior tag

És hol lehet lemondani?

(#80374) torik


torik
senior tag

Hali, újabb ingyenélőként arra lennék kíváncsi, hogy működik egész pontosan az online rész? Külön leírást néztem friend listről meg crew-ról de arról nem találtam semmit hogy hogy tudnánk belépni haverommal egy szerverre. Egyszer sikerült és elég jól elszórakoztunk hogy csak ökörködtünk az open world-ben, de azóta nem sikerült egymásra lelnünk még egyszer. Ha csatlakoznánk egymásra az adott szerver mindig tele van, még akkor is ha egy perce lépett be egyikőnk és követte volna a másik.

Egy szó mint száz eléggé zavaros nekem ez az egész online rendszer, a hirtelen túlnépesedés miatt viselkedik így? Van valami trükk hogy tudjunk együtt hajtani vagy ki kell várni míg ürül az adott szerver és beengedi azt aki követi a másikat? :U

All that and a bag of chips

(#80375) Mizol29 válasza torik (#80374) üzenetére


Mizol29
senior tag

Különböző lehetőség van az együtt játszásra. Invite only session, friend session stb. Menü- Go to Online és ott kiválasztod amelyiket akarod. Sőt még solo session is van, ha arra vágysz, hogy a mapot felfedezd egyedül anélkül, hogy bárki cseszegetne.

[ Szerkesztve ]

(#80376) torik válasza Mizol29 (#80375) üzenetére


torik
senior tag

Igen de úgy kéne hogy mások is legyenek :D

All that and a bag of chips

(#80377) Fantomas80


Fantomas80
tag

Na az online részbe megint nem lehet belépni csak a story indul el....... :W :W :W :W

ui.dragon1978hotspit

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#80378) Mizol29 válasza torik (#80376) üzenetére


Mizol29
senior tag

Hogy értve mások? Barátaid vagy idegen játékosok is? Nem értem.

(#80379) Teobro válasza Fantomas80 (#80377) üzenetére


Teobro
csendes tag

Én már meg sem próbálom. Délelőtt sikerült, egy-két dolgot elintéztem. De nem akarom ma is feltornázni a vérnyomásomat. Majd esetleg holnap. :D

SC: Teobromin

(#80380) ooooobi válasza Nagus (#80373) üzenetére


ooooobi
senior tag

Amazonon, nekem német van csak azt tudom mondani, de ebböl az angolt is ki lehet találni. Jobb fent Mein Konto, lenyiloban Meine Preime-Mitgleidschaft. A felugró ablakban meg fent jobbra "Mitgliedschaft kündigen"
Angolul: Your Account->Your Prime Membership->Update, cancel and more....

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#80381) ooooobi


ooooobi
senior tag

Szeretnék a Ph!crew-hoz csatlakozni, szabályzatot elolvastam, elfogadom. Social Club belállításokat elvileg megcsináltam és küldtem requestet. ooooobi, Level33

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#80382) nelopj


nelopj
csendes tag

Hello

Bocsánat,biztos volt már ilyen probléma!
Találtam is kérdést,de nem találom a választ,pedig már kiesik a szemem! :)
A gondom
Most tettük rá a gépre a gtaV-öt
Minden játéknál lefagy,be sötétedik a kép
fortnite , PlayerUnknown's Battlegrounds ,Call of Duty,stb semmi gond nincs
Soha nem csinált még ilyet , csak ezzel a játékkal!
Ma meg próbálom ujra telepiteni
Ha van ötlet vagy tudod mi a megoldás kérlek irj!
Köszi :R

(#80383) torik válasza Mizol29 (#80378) üzenetére


torik
senior tag

Igen, úgy értem hogy mi ketten a random más emberekkel (vagyis ellen, nagyon élveztük a random emberekkel való cívódást) :D

All that and a bag of chips

(#80384) hegyipapa válasza ooooobi (#80381) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam.

(#80385) gabesz123 válasza torik (#80383) üzenetére


gabesz123
tag

Keresni kell egy olyan session-t, ami nincs tele, aztán inv-et küldeni a haverodnak.

(#80386) ProgenXL válasza nelopj (#80382) üzenetére


ProgenXL
őstag

Géped adatai?

Gunner for life

(#80387) Mizol29 válasza torik (#80383) üzenetére


Mizol29
senior tag

Hát akkor azt kell csinálni amit fentebb is írtak. Sokan próbálnak biztos most fellépni azért lehet problémás. Addig kell sessiont keresni amíg találtok olyat amire felenged mind a kettőtöket.

(#80388) torik


torik
senior tag

Rendben köszi, akkor próbálkozunk :) tegnap nem is tudom hányszor játszottuk ezt el de mindig minden szerver tele volt. Persze érthető, de na :D

All that and a bag of chips

(#80389) szTotyy válasza torik (#80388) üzenetére


szTotyy
őstag

Használhatod pl. ezt az 'üres session csináló programot'.
Utána meghívod a haverodat és vártok, amíg megtelik idegennel a session.

[ Szerkesztve ]

(#80390) nelopj válasza ProgenXL (#80386) üzenetére


nelopj
csendes tag

ASUS GeForce GTX 1050 Ti 4GB
8gb ram
Még nem volt gond vele

(#80391) Hege1234


Hege1234
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#80392) Locutus válasza nelopj (#80390) üzenetére


Locutus
veterán

Hát ez baj, nincs proci a gépben!

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#80393) Tuccgamer


Tuccgamer
friss újonc

Szeretnék a Gta crewhoz csatlakozni (kezdő vagyok) játék beli név:Tuccgamer kor:14 gyakran vagyok aktív, nem káromkodok.

(#80394) Plata


Plata
félisten

Hát,én sem tudok felmenni,launcher nem tud csatlakozni.

(#80395) Gyuffa válasza Locutus (#80392) üzenetére


Gyuffa
tag

*Visítva röhög* :C :C :C :C

(#80396) DrJaka válasza Plata (#80394) üzenetére


DrJaka
aktív tag

Detto...

Huawei Mate 20 prO

(#80397) Hege1234


Hege1234
addikt

nektek is írta már azt a rockstar launcher hogy
egy más acc van hozzárendelve az epic-hez?

(#80398) Plata válasza Hege1234 (#80397) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem epic-es van. :D

(#80399) bluwering válasza DrJaka (#80396) üzenetére


bluwering
junior tag

Nálam is. Állandóan ez a nem vagyok robot vizsgálást csinálja ahányszor belépek, erre se képes a launcher most, hogy megjegyezze...

(#80400) bluwering válasza Hege1234 (#80397) üzenetére


bluwering
junior tag

Nyugodj meg, nincs semmi ilyen gond. :D A Gond az R*-nél van, és ez nem, hogy javulni nem fog, hanem romlani.. 21.-ig még 2 nap. Dupla ennyien fognak körülbelül még regisztrálni. Rengeteg embernek csak most fog menni az epic oldala.. A szervereknek kaput lesz ez biztos...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.