Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81851) Locutus válasza Ymhotep (#81849) üzenetére


Locutus
veterán

Attól függ, hogy deluxot veszel vagy opressor mk2-t. Deluxot csak a MOC-ban tudod felfegyverezni, opressort meg a terrorbyteban.
Amúgy szerintem a MOC-ban nagyon nem tudod követni a bizniszeidet, vagy nemtom mire gondolsz. Ami neked kell, az inkább az Arcade-ban lévő Master Control Terminal.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#81852) Plata válasza Locutus (#81851) üzenetére


Plata
félisten

Terrorban van egy hasonló terminál,csak sokkal kevesebbet tud.

(#81853) Ymhotep


Ymhotep
lelkes újonc

Moc-ban nincs Master control terminál? Úgy emléxem, van..
Ha jól emlékszem mobile operation center néven fut.. Az nem olyan mint a master control terminál?

[ Szerkesztve ]

(#81854) Plata válasza Ymhotep (#81853) üzenetére


Plata
félisten

Az a neve,de nincs benne semmi,max sügér küldikre mehetsz,a kocsidat tuningolhatod,fegyvert fejleszthetsz.Esetleg furikázhatsz vele,de akár a tengerbe is dobhatod.
Sok mindenre nem jó,dísznek meg porfogónak csúcs. ;)
Jah,ha teszel rá fegyvereket akkor pár haverod bele ülhet és lövöldözhet belőle.
Feltéve hogy megvan a MOC fegyver fejlesztés,asszem.

[ Szerkesztve ]

(#81855) Ymhotep


Ymhotep
lelkes újonc

Az előbb rosszul írtam, hiszen a mobile operation center a MOC rövidítése... Amire én gondoltam az a command center. Szóval láttam hogy ezt be lehet szerelni a moc-ba. Gondoltam ez hasonlít a masterc ontrol terminálra.
Ez így van?

(#81856) Plata válasza Ymhotep (#81855) üzenetére


Plata
félisten

Terrorbyte az első olyna játmű amiből ehetett intézni ügyeket.
A MOC-ban található bizbasz csak arra jó hogy lövöldözz a jó népre meg hogy idióta járgányokhoz süket küldiket csinálj.
Nekem meg van a MOC mióta kijött,de semmi értelme.
Az avenger ugyanazt tudja,csak sokkal jobb.Avenger arra is jó hogy csapatosan marhuljunk,mert egy repülő erőd amibe 30 játékost lehet be hívni.

(#81857) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Parádé milyen emberek vannak a crew-ba, komolyan élvezet fent lenne.(irónia) Rendszerint köszönés után első kérdésem, valakinek lesz eladás vagy kell-e segítség, no ez után kérnék én is, erre eladás közben csak úgy kilépnek az urak.. annyit sem mondanak hogy bakfity, -100K autó eladásnál.... vagy a kedvencem, amikor egy klántárs épp pre küldetés közben lepuffant.. érdemes lenne kicsit takarítani.

(#81858) HussarF válasza Don.Corleone (#81857) üzenetére

Miért lenne -100k? Van egy csomó időd bevinni, ha left-el, akkor visszamész érte és beviszed...
Simán előfordulhat disconnect.

(#81859) mulli86


mulli86
tag

Sácok! Mi a küldönbség a legendary motorsportban vehető Armored járművek alapverziója és az LWB között. Se neten se máshol nem találtam különbséget, kivéve az LWB megnevezés és a drágább ár. Van jelentős különbség is közöttük?

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#81860) Don.Corleone válasza HussarF (#81858) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Felrobbant roncsot nehéz lett volna.... de igen, nyilván én csesztem el.

(#81861) homerhamm


homerhamm
addikt

Vannak Lamar küldetéseiben ezek a felpimpelt lowriderek, ilyeneket a Bennynél lehet csinálni?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#81862) bluuzia válasza Don.Corleone (#81860) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Mitől robban fel? Mert ha csak kilép, vagy ledobja a session, nem semmisül meg a kocsi.
Direkt csinálta?
Ha igen, akkor légyszíves írjál neveket!

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#81863) Ymhotep válasza Plata (#81856) üzenetére


Ymhotep
lelkes újonc

Köszi. Tehát nekem Terrorbyte kell..

(#81864) ProgenXL válasza Don.Corleone (#81860) üzenetére


ProgenXL
őstag

Simán ledobhat a játék bárkit ezzel nincs mit tenni. Autó meg sajnos kigyulladhat ez létező hiba bár én már régen találkoztam vele.
Ha valaki lelőtt gondolom megkérdezted miért tette nem? Nem kötekedésböl csak ha valakivel baj van kicsit több info kéne :K

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#81865) HussarF válasza bluuzia (#81862) üzenetére

Valószínűleg ő disconnect-elt és azért. Tudod, mindenki szembemegy az autópályán :DDD ;]

(#81866) Plata válasza Ymhotep (#81863) üzenetére


Plata
félisten

MOC belül.


Terrorbyte.

(#81867) Ace owner válasza mulli86 (#81859) üzenetére


Ace owner
addikt

Lwb long wheel base
Hosszitott verzió mint egy 750il BMW az L a LONG.

Galaxy Fold 4

(#81868) szimszonos


szimszonos
őstag

Megvettem az MKII Oppressort és gondoltam felszerelem fegyverrel a Terrorbyte-ban.Megvettem először a drágábbat a 275ezrest,majd rögtön utána a rakétát 180ezerért.Gondoltam kipróbálom de jött az első pofáraesés mert nem tudtam a fegyverek között váltani mint a deluxoban csak az utoljára megvett rakéta volr meg a drágább 275ezres nem.Bementem a Terrorbyte-ba és látom hohy megint 275ezret kellene fizetnem érte.Az eredetileg alapfelszerelés a machine gun pedig 7500.Hülyeségből megvettem a machine gunt megint de ez nagy hiba volt mert ezek után megint ott vagyok ahol mikor megvettem az MKII-ö.Csak az alapfegyverem van meg a machine gun a másik kettőt megint csak pénzért vehetem meg.Létezik hogy ha az ember megveszi az összes fegyvert az MKII-re akkor nem tud váltogatni köztük meg mindig az utoljára meg vett marad meg csak ha másikat akarok mindig meg kell venni?Ezt kibaszásnak érzem mert a Deluxon tudom véltogatni itt meg nem,Miért nem tudták megcsinálni úgy ha már csak egy fegyver lehet rajta akkor a Terrorbyte-ban legalább váltogathatom őket ingyen ha már megvettem nem pedig megint pénzért.Ezt becsapásnak érzem,

[ Szerkesztve ]

(#81869) #81556480 válasza szimszonos (#81868) üzenetére


#81556480
törölt tag

Olyan ez a sztori mint a napokban az rdr topicban hogy a discardot nyomogatta az ember és eltűntek a lovai. Mi az a discard? Ezek átvertek, Amerikában perelnék:DDD

Egy fegyver lehet az opressoron. Mint egy egyszerű tunningnál ha kereket cserélsz, abból is az épp megvett lesz rajta.

[ Szerkesztve ]

(#81870) rasotamas válasza szimszonos (#81868) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez pontosan így van, mint egy úr elfüstöltél közel fél milliót. Nem tétel a GTA-ban.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#81871) szimszonos válasza rasotamas (#81870) üzenetére


szimszonos
őstag

Azt a rohadt életbe ezt nem mondod komolyan?Sírva fakadok mert kibaszott pár 100 dollárom maradt.Akkor most már azt mond meg melyik fegyvert vegyem meg rá?A rakétát ismerem de a másikat esélyem sem volt kipróbálni.Az mit tud?Jobb?

(#81872) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Más is kap ilyen leveleket? Ő a 3. aki ilyen baromságot akar rám sózni. Az a baj az újakat még be is tudják etetni ezzel. :((

Gunner for life

(#81873) szimszonos válasza #81556480 (#81869) üzenetére


szimszonos
őstag

Ez nem ugyanaz mert ha kereket cserélsz vagy tuningot veszel akkor az a tulajdonodban marad ha mást veszel rá.Akár vissza is rakhatod,váltogathatsz köztük mert amit megvettél a tiéd marad.MKII.nél lehet hogy csak 1 fegyver lehet rajta de hiába vettem meg mindet ha cserélek utána újból meg kellene vennem a másikat amit már egyszer megvettem és ez a gáz.

[ Szerkesztve ]

(#81874) Plata válasza szimszonos (#81873) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem minden felfegyverezhető járműnél így van.
Hiába veszel meg valamit a járgányodra,nem lehet őket ingyen cserélgetni,újra meg újra meg kell venni.

(#81875) szimszonos válasza Plata (#81874) üzenetére


szimszonos
őstag

Sajnos ez az amit nem tudtam hogy ez így van.Amúgy melyik fegyvert érdemes rá megvenni?A legdrágább mivel jobb mint a homing rakéta?

(#81876) szTotyy válasza ProgenXL (#81872) üzenetére


szTotyy
őstag

Biztos a szinted miatt kapod ezeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#81877) Plata válasza ProgenXL (#81872) üzenetére


Plata
félisten

Mert tudják hogy modder vagy. :DDD

(#81878) HussarF válasza szimszonos (#81873) üzenetére

Akkor alaposan tévedsz. Tuningnál sem marad semmi a tied. Megveszed, akkor utána megint ki kell fizetned, ha vissza akarod rakatni.

(#81879) Kiskokó válasza szimszonos (#81873) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem ez pont nem így van. Van ahol jogosan van ahol mér én is nézek, hogy hááát ez azé ge..ség.

Mert Oké átszínezek egy kocsit, vissza festeni megint pénz. De ha megveszek egy felnit és lecserélem, az előző nem tudom miért nem marad meg.

Egyedül egyszer sikerült nekik ezt jól megoldani, a fegyver "tuningok" megmaradnak ha megveszed és cserélgetheted. Pl a kifejlesztett tárak. Ha Tárat cserélsz a másikat vissza rakni már nem pénz ( Még szép , ha nem így lenne azé az is jó nagy.... lenne)
De ja járművön elvesznek a cuccok. ez ilyen

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81880) #81556480


#81556480
törölt tag

Nah, jóvan ;]

(#81881) rup1u5 válasza Kiskokó (#81879) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam rögtön az online legelején érdektelenné is vált az egész autó tuningolás abban a pillanatban amikor megláttam, hogy a végsebességet nem lehet sehogysem följebb tornázni. :W Hiába veszi meg az ember a legdrágább motort meg turbót, csak a gyorsulás fog nőni. Bugyuta vicc az egész autó tuningolás ebben a játékban. Nem is foglalkoztam vele soha. Megveszem azt a legolcsóbb cuccot amivel maxra ki lehet tolni a gyorsulást és kész is. Mi a francnak vegyem bele a legdrágább motor upgrade-et még utána ha attól meg semmi nem változik.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81882) satee76 válasza rup1u5 (#81881) üzenetére


satee76
aktív tag

Minek veszel kocsit, ha bármikor lophatsz egyet magadnak az utcán? Minek autó, ha van opi? Szerintem itt jön a gyüjtői véna. Ha kell valami, az legyen fullos, mégha nincs is értelme. Ez is a GTA része. A tudat....😄

(#81883) F34R válasza rup1u5 (#81881) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat lehet, csak tiltott modon.. vagyis azt online nem fogod tudni hasznalni.

(#81884) ledgeri válasza homerhamm (#81861) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nézd meg Benny oldalát!

(#81881) rup1u5

Biztos nem számít, hogy egy autó 5 vagy 20 másodperc alatt van 100-on.... ha 150-et megy mindegyik, egyformán gyorsak, ugye?

Egyébként meg a gyorsulás-sáv tovább nő a megjelenített résznél!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81885) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Bár nem GTA V hiba de hátha más is van így vele. Nem tudok belépni az epic launcherbe, még a firefox se enged be a honlapon csak az edgevel sikerült de maga a progi nem. Egy pillanatjra kiirja hogy üdvözöl de nincs librarymba semmi játék és offline maradok.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81886) Plata válasza BogyóBP (#81885) üzenetére


Plata
félisten

Nekem sem megy chrome-al,edge-vel igen,de edge nem tudja a jelszavam,meg én sem,chrome megjegyezte. :D
Mivel kb magasról letojom epic launchert így nem is izgat,de szerintem majd megjavítják ha mindenkinél szarakszik.

(#81887) Kiss_R válasza BogyóBP (#81885) üzenetére


Kiss_R
tag

Nálam is ugyanez van.
Online-on belül engem még úgy is érzékel a játék, hogy nem vagyok Crewban.
Most pedig letoltam egy NC eladást is, az RP-t még jóváírta a játék, de a 960k pénzt nem. :W

(#81888) Kiss_R válasza Kiss_R (#81887) üzenetére


Kiss_R
tag

Relogolás után: NC-ben ismét ott a cucc, bár némileg kevesebb, mint az eladás előtt volt. Előző eladásból a plusz RP továbbra is jóvá vagyon írva, a pénz nem jött meg, de így akkor nem is kell, ha a cucc megvan. Ticketet azért küldtem erről.

(#81889) rup1u5 válasza ledgeri (#81884) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A videó is csak azt bizonyítja, hogy egy nagy szar az egész amit a játékban tuning címszó alatt próbálnak eladni. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81890) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, kaszinóban kiforgattam a nyeremény autót.
Aztán, addig nézelődtem, hogy minek a helyére rakjam, hogy kirakott a keréktől a játék, aztán ennyi...
Ilyenkor buktam az autót???

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#81891) ProgenXL válasza mycso (#81890) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nézd végig a garázsaidat hátha berakta valahova.

Gunner for life

(#81892) Plata válasza ProgenXL (#81891) üzenetére


Plata
félisten

Nem,ilyenkor tudtommal el bukta,legalább is már jártak mások így.

(#81893) ETOM válasza Plata (#81892) üzenetére


ETOM
addikt

Így én is buktam már el.. :(

(#81894) Plata


Plata
félisten

Nekem ma pont mellé ment. :D

(#81895) hobbyprogs


hobbyprogs
csendes tag

Üdv mindenkinek !

Röviden: Jelentkezni szeretnék egy komoly csapatba.
Social Club ID: WASDster [link] (30+/M IRL)

Valahogy ez a rész eddig kimaradt, de csak letöltésre került az 'ajándék' EGS verzió.
Első héten sikerült az ingyé bunkert felfejleszteni, és mindenféle csecse-becsére elherdálni a könnyen jött bónusz $-t (kezdő bakik).
Majd jött egy hét szünet. már-már azon voltam, francnak foglaljon 100GB-t fölöslegesen.
Majd megint neki estem. ezúttal komolyan, kicsit utána olvasgatva, hogy azért van itt mit tenni-venni ...
Eddig sikerült két kötelező járművet 'kifarmolni': Armored Kuruma + Buzzard.
Iroda-MC-NightClub is elindítva. Tervbe van egy közelebbi bunker (kár, hogy a fejlesztések vesznek).
Egyelőre kicsibe, de biztosan. Folyamatosn fejlődni.
Szabályzat elolvasva. SC profil átállítva.
A választ előre is köszönöm !

(#81896) hegyipapa válasza hobbyprogs (#81895) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezz itt a crew-ba, és elfogadjuk.

(#81897) mulli86 válasza Ace owner (#81867) üzenetére


mulli86
tag

És ezért drágább és lassabb? Ennyi? Egyébként érdekes módon ez a hosszított verzió annyira nem tűnik fel az embernek ha a két gép egymás mellett áll

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#81898) 3lm0


3lm0
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni.
In Game Name: Xeeron

Cirka 3 hete kezdtem el a játékot, miután nagyjából lecsengett az Epices nagy roham. Egy barátom fiával szoktunk játszani, ő segített kihagyni a legnagyobb kezdő hibákat :D
Nézelődtem magyar klubok után, de a Tietek tetszik eddig a legjobban (nem kis része van benne a 18+ os életkornak :N ) 40+ os korban már az ember preferálja ha egy társaságban nem csak nyavajgást hall hanem komolyabban is el lehet beszélgetni, a tagok/társak valóban segítik egymást akár információval, akár tettekkel. Már most is sok hasznos infót szereztem részben az összefoglalóból, részben a hozzászólásokból. Ezúton is köszönet érte!
Jelenleg nem dolgozom a vírushelyzetnek hála az összes munkánkat leállították, így a nap nagy részében tudok játszani, ha a helyzet normalizálódik utána valószínűleg az esti órákban tudok jelen lenni.

Az előző hozzászólásban lévő linken leadtam a jelentkezésem.

Előre is köszönöm.

"Unalmas egyedül a nyeregben mióta megdöglött a ló"

(#81899) hobbyprogs válasza hegyipapa (#81896) üzenetére


hobbyprogs
csendes tag

Rendben.
Jelentkezés elküldve.

A profilt vissza lehet majd állítani [Friends&Crews]-re, mert jött pár gyanús PM :)

(#81900) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Múltkor kaptam egy linket, amin tetszőlegesen belehet állítani a bizniszt és ad egy kalkulációt bevételről. Viszont sehol sem találom, összefoglalót is átnyálaztam. Valakinek esetleg meglenne? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.