Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81551) Pista622 válasza bluuzia (#81542) üzenetére


Pista622
tag

pont az ilyenek miatt sehol...ahogy irtad a jelszavas progit azonnal töröltem ,persze a jelszó abban volt (adatbázis) . Lényeg a lényeg epicen keresztül hogyan tudok új email-el Új karaktert ? :D

(#81552) #81556480 válasza Gyuffa (#81546) üzenetére


#81556480
törölt tag

ja tehát sehol :C

(#81553) Gyuffa válasza #81556480 (#81552) üzenetére


Gyuffa
tag

Lehetséges, csak valami etetés aztán nem lesz belőle semmi vagy semmi beltartalma nem lesz a konferenciának :D
Bár valami update.-nek örülnék az online részhez

(#81554) Plata válasza Gyuffa (#81553) üzenetére


Plata
félisten

Jön új DLC nyugi,erre az évre 2 DLc volt be tervezve,csak a vírus kicsit beleszart a dolgokba.

(#81555) ProgenXL


ProgenXL
őstag

PS5-re is lesz gta v ez már biztos.

Gunner for life

(#81556) NYPD válasza ProgenXL (#81555) üzenetére


NYPD
aktív tag

Az fontos, nagyon kell.. Ennyit az idei GTA 6 bejelentésről.

[ Szerkesztve ]

(#81557) negyven2 válasza ProgenXL (#81555) üzenetére


negyven2
veterán

- Additional GTAO content exclusive to next-gen consoles
- New standalone version of GTAO available for free exclusively for PlayStation 5 players during the first three months
- Starting today, PS Plus members on PS4 will get GTA$1,000,000 each month until launch of GTAO on PS5

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#81558) ProgenXL válasza NYPD (#81556) üzenetére


ProgenXL
őstag

Te sem gondolhattad komolyan hogy gta 6 bejelentés lesz ;]

Gunner for life

(#81559) Plata válasza ProgenXL (#81558) üzenetére


Plata
félisten

Várható volt hogy nem lesz bejelentés.

(#81560) ledgeri válasza Plata (#81537) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Miért különleges?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81561) Ace owner válasza ledgeri (#81560) üzenetére


Ace owner
addikt

Arena workshopban lehet színes lámpákat venni.

Galaxy Fold 4

(#81562) ledgeri válasza Pista622 (#81551) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Miért törölted le a progit?

(#81561) Ace owner :Y

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81563) Plata válasza ledgeri (#81560) üzenetére


Plata
félisten

Mert olyan tuning opciók is vannak benne ami máshol nincs,én legalább is nem láttam.

(#81564) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Mission közben valamelyik sügér megadta az összes fegyvert, ami a játékban van. A fele kb. ugye még meg sem lehetne a szint miatt. Jól emlékszem, hogy ezek eltűnnek egy kliens restart után? Vagy ez mostanában már végleges?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81565) N.E.R.O. válasza ledgeri (#81518) üzenetére


N.E.R.O.
tag

Ez engem is érdekelne, mert most szóltak, hogy panasz volt (Neriana)...

Én úgy értelmeztemezt, hogy mivel ez a játékmód lényege akkor mehet. Nyilván a semmiből én sem bántanék klántársat, mint ahogy kiszállítás közben sem teszek keresztbe.
Valószínűleg ebből volt a félreértés.

Elnézést, hogy rosszul esett. :R

Mondjuk ha bajod volt ezzel mondhattad volna akkor és ott direkt nekem is... :))

(#81566) ledgeri válasza N.E.R.O. (#81565) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha ennek a játékmódnak ez a lényege, akkor business battle-nél, vagy épp áruzásnál mi az ami a másik oldalra billenti a mérleg nyelvét nálad? Utóbbinál lehet, hogy pont egy konkurens MC-ben, vagy CEO (alatt) vagy... és az egész játék lopkodásról szól. Nem egy adversary mód, amiben ellen oldalra kerültünk, és nincs mit tenni.
Szerencsére itt vagyok már 3., 4. hete. Lehet, hogy ha 1-2 napos lennék akkor mondok egy nemet a crew-ságra, ha ez történik, és nem látom a főprofilt.

Ha ott mondom, akkor könnyebben elfelejtőhet. Nem derül ki, hogy "ó ő visszaeső, vagy pont baja van, vagy 'becsúszott', vagy jóbarát, csak 'épp meghalt a hangyája', vagy 'ó neki már nem is kéne itt lennie/ki vette fel?'..." utólag, most gondolva meg megnyugtató volt látni az átfutási időket, mechanizmusokat, és szabályértelmez(tet)ési komolyságot -utóbbit a szabályhozók oldaláról értem.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81567) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Srácok!

Ha esetleg elfelejtettétek a Crew szabályzatot vagy nem vagytok biztosak a dologban nyugodtan ellehet olvasni újra.
Idézem az ELSŐ pont ELSŐ mondatát:
"Beköszönünk, nem csak azért mert illik." - ha belépek egy sessionbe első dolgom megnézni milyen játékosok vannak fenn. Természetesen ha van PH-s vagy ismerős akkor alap, hogy megy egy Szia/sztok. De ha látom, hogy magyarul írkálnak idegenek, akkor is elszoktam nyomni egyet.
Tehát köszönés után valamennyire már azonosítottad magad, így valószínűleg jön vissza egy helló.

Itt meg is ragadnám az alkalmat és jelezném, van jó pár új tag, akiknek valamiért nehezére esik visszaírni a chat-en. Remélem belerázódnak ebbe és üdvözölni fogják a beköszönőt!

A Hunt The Beast témával kapcsolatban annyit írnék, ha látod, hogy crew tagon van BOUNTY, akkor sem mész oda levenni róla, hanem megkérdezed, hogy leszedheted-e.

Viszont: "Csak mert éppen megadtam az esélyt a játékmódnak, erre első alkalommal én lettem a Beast... Erre jön egy heli, mondom, ok, taktikázzunk."
Én ezt úgy értelmezem, hogy belementél a játékba, tehát bevállaltad, hogy vadászni fognak rád. Gondolom amikor láttad, hogy crew tag, megnyugodtál addig, amíg meg nem lepődtél, hogy elkezdett lőni.
Ez nyilván rosszul esett, de mentségére legyen mondva, hogy szerintem ennél az eventnél nem látszik a játékos színe sem a mapon, tehát nem tudhatta, hogy crew tag a Szörny. Viszont te láttad, ki a támadó, írhattál volna neki, hogy fejezze be.

Tehát a kommunikációval megoldódhatott volna ez a probléma is. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#81568) egyedülülő válasza bluuzia (#81567) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ha minden igaz tudta, hogy crew tag, legalábbis ezt írta a panaszos.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#81569) Dilikutya válasza NYPD (#81556) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért ne. Van, aki a PS5 idején kapja/veszi az első konzolt, más meg nem akarja az összes generáció összes gépét a szobában tartani. Ezért rossz ez a generációs koncepció. PC-re ha megvettem valamit 20 éve, azzal jó eséllyel most is tudok játszani, a Windows 7+ érában meg már végképp elenyésző az addig is elenyésző problémák száma.
A botrányos nem az, hogy lesz PS5-re GTA V, hanem hogy ha megvan bármire, akkor arra is meg kéne venni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81570) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az aláhúzott rész vajon a PC-sekre is igaz?! :D

As recently revealed at Sony’s PlayStation 5 digital event, the adventures of Michael, Franklin and Trevor are coming to a new generation of consoles, including PlayStation 5, in the second half of 2021.

The new generation versions of GTAV will feature a range of technical improvements, visual upgrades and performance enhancements to take full advantage of the latest hardware, making the game more beautiful and more responsive than ever.

And for the massive and vibrant community of Grand Theft Auto Online players worldwide, the journey through the ever-evolving, shared world of GTA Online will continue on to the new generation with more new updates including additional GTA Online content exclusive to the new consoles and PC. There will also be a new standalone version of GTA Online coming in the second half of 2021, which will be available for free exclusively for PlayStation 5 players during the first three months.

Additionally, all PlayStation Plus members on PlayStation 4 will get GTA$1,000,000 (deposited into their in-game Maze Bank account within 72 hours of log-in) each month they play GTA Online until the launch of GTA Online on PlayStation 5.

Stay tuned to the Rockstar Newswire for many more details on the new versions of GTAV and much more to come in the months ahead.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81571) #81556480 válasza Dilikutya (#81569) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az Xbox visszafelé kompatibilis lesz, így arra nem kell megvenni ha megelégszik az ember azzal a verzióval. Viszont az újat feljavítják és fejlesztik majd tovább a pc verzióval együtt.

(#81572) Kiskokó válasza bluuzia (#81567) üzenetére


Kiskokó
veterán

Igen , mindig ez van.
A kommunikációval van a baj.
Viszont pozitív Neriana részéről, hogy tegnap említettem neki ezt az esetet, és teljesen normálisan kezelte le. Volt már példa rá, hogy ha szólva lett valakinek azonnal agresszívvá vált.

De amit az Öreg Bluuu mond ;] , gyerekek CHAT és Kommunikáció!

Zárószóként, az a baj ezzel a Beast eventtel, hogy aki a Beast lesz annak nincs beleszólása.
Nem kell elfogadni meg semmi, egyszer csak az leszel. Ez azért elég genyóság, volt hogy supply kör közbe dobta rám.. és ráadásul valami 15/30 perces event ?!

Amondó vagyok, nem történt semmi komoly kár, stb szerintem ebből mindenki "tanult". Mehet a tömegszex! :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81573) 0utsider


0utsider
tag

Sziasztok!

Jelentkeznék én is a PHHU Crewba.

Szabályzat elolvasva.

Social Club nevem: 0utsld3r

64-es szinten vagyok.
Eléggé random, hogy mikor játszok. Van, hogy egész nap. Van, hogy napokig nincs időm rá.

(#81574) negyven2 válasza Bjørgersson (#81570) üzenetére


negyven2
veterán

Minden esetleges fejlesztést amiben több lesz a SX/PS5 kiadás, azt megkapja a PC is!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#81575) bluuzia válasza 0utsider (#81573) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szia!l
Efogadtam.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#81576) Spenike


Spenike
tag

Akinek"

Esetleg nem megy rá keresni :

https://discord.com/invite/6SY8Uqy

...

(#81577) Spenike


Spenike
tag

Aki akar kicsit keresni az aréna warral :P

+ $ + AP !!!! + RP !!!

[link]

(#81578) #81556480 válasza Spenike (#81577) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én szeretem az arena watt, így 3* jutalommal legalább lesznek rá sokan a hétvégén

(#81579) Plata


Plata
félisten

Úgy nézem egy ideig még jön tartalom GTA Online-hoz.
[link]
mi a szösz van?öt perc mire egy üzit elküld a fórum.

[ Szerkesztve ]

(#81580) Bjørgersson válasza Plata (#81579) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Leterheled a szervereket, lépj ki egy kicsit. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81581) 0utsider válasza bluuzia (#81575) üzenetére


0utsider
tag

Köszi! :)

(#81582) Plata válasza Bjørgersson (#81580) üzenetére


Plata
félisten

Miért én?
Én csak egy fórumozó vagyok,de te kiteszel egy fél tucatot. :P

Egyébként nem értem hogy Ps5-re a GTA V miért csak jövő év második felében jön ki?
Mi a túrót tesznek hozzá hogy egy év mire elkészül?
Talán sztori DLC kerül bele?
És ha igen azt Pc-sek is megkapják?

(#81583) Kiskokó válasza Spenike (#81576) üzenetére


Kiskokó
veterán

++++ :)
Végre valaki! :)

Mehetne összefoglalóba amúgy.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81584) Kiss_R


Kiss_R
tag

Régebbi motorosokat kérdem, várható szerintetek a jövő héten NC leárazás? Reménykedtem, hogy most bedobják, de helyette AW lett. Annyira nem sürgős a vásárlás, de ha a jövő hétre sem várható, megveszem most teljes áron a fullos NC-t, és akkor azért afkolással (napi 8-10 óra) vissza tudja hozni az árát 1-1,5 hét alatt. Mit tanácsoltok?

[ Szerkesztve ]

(#81585) ledgeri válasza Kiss_R (#81584) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Én ilyenekkel úgy vagyok, hogy ha megvan minden ami adott vételhez kell (esetedben 5 dolog ami bel termel, és a pénz rá), és még hétvégén vagy előtte vagyunk, akkor mehet, viszont pl hétfőn véve talán nem telik meg csütörtökig (amikor lehet, hogy pont az duplás, vagy féláras), nem töltöm fel, miegymás, akkor már megvárom a csütörtököt. De ha most veszed meg, de pl jövő héten akciós, akkor talán -nem mentem utána a mateknak most-, lehet, hogy pont az aktuálist beszámítva vissza kapsz egy picit...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81586) szTotyy válasza Kiss_R (#81584) üzenetére


szTotyy
őstag

A nightclub termelése - optimális technikuskiosztással - 6 óra afkolás után: 251.500$
Az üzemeltetési költségeim ennyi idő alatt: 56.175$ (CEO-ba csak egyszer belépve)
Tisztán tehát 195.325$-t termel.

Ezt még az árkád beérkezése előtt néztem meg, így azóta annak üzemeltetési költségei is levonódnak.
Így számolj vele!

[ Szerkesztve ]

(#81587) Kiss_R


Kiss_R
tag

Köszönöm a válaszokat!
Akkor inkább két hét lenne az az ár visszahozás (bár attól függ, mennyit hajlandó az ember járatni a gépet csak emiatt). Akkor még pár technikai kérdés: szükséges-e folyamatosan CEOba/MCba belépve lenni afkolás során (laikusként úgy jött le, nem szükséges, mert maga az NC passzívan termel, nekünk csak eladni kell a cuccot)? Van valami egyéb tudnivaló, amire figyelni kell/érdemes, ha afkolni készül az ember?
A szükséges bizniszek már megvannak hozzá esetemben (kokó, meth, hamispénz, bunker, ez a négy fejlesztve, és van egy special cargo raktár), illetve pénz is ahhoz, hogy vegyek 1,6M-ért NC-t, minden warehouse fejlesztést, 4 további technikust és equipment upgradet.

(#81588) szTotyy válasza Kiss_R (#81587) üzenetére


szTotyy
őstag

Ne publicban afkolj, erősen ajánlott invite vagy friend onlyban!
Ne légy CEO vagy MC tag, mert akkor azok ingatlan költségeit is levonja (játéknaponként-48perc)

[ Szerkesztve ]

(#81589) Kiss_R válasza szTotyy (#81588) üzenetére


Kiss_R
tag

Nincs több kérdésem (egyelőre), köszönöm!

(#81590) szTotyy válasza Kiss_R (#81589) üzenetére


szTotyy
őstag

Bár pont nem az afkoláshoz kötődik szorosan, de érdemes tudni, hogy a gyárak egységnyi termelése sessionváltásnál újraindítja a számlálót.
Pl.: a bunker 7 percenként termel egy egységet. Ha valaki 6:59-nél sessiont vált, a számláló nulláról indul.
Ezt csak azért írom, mert nemrég írta valaki, hogy a bunkere két nap után sem telt meg, pedig játszott eleget.
Tehát ha valaki 6 percenként mindig sessiont vált, a bunkere 153 év alatt sem fog megtelni.

[ Szerkesztve ]

(#81591) ledgeri válasza szTotyy (#81590) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:Y Ez nekem is új! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81592) Nagus


Nagus
senior tag

Megvettem a pénznyomdába az összes upgrade-et kíváncsi vagyok 75 ezer supplyból mennyit termel így fel is töltöttem. Előtte masszívan veszteséges volt.

A NC-ban a popularity miért csökken ha nem vagyok játékban? Tegnap fullon hagytam, ma beléptem és majdnem nulla volt.

[ Szerkesztve ]

(#81593) Beerdrinker válasza Nagus (#81592) üzenetére


Beerdrinker
tag

Pénznyomda kb dupláz.

"Where is Jessica Hyde?"

(#81594) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az arénás Benny's mechanic, meg az ottani fegyós ad mást, mint az alap Benny's, és az MOC-s/ avengeres?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81595) Plata válasza ledgeri (#81594) üzenetére


Plata
félisten

Az arénás szerelőnél vannak színes lámpák is.No meg tudja a Benny-s autókat tuningolni.
De hogy fegyveres kocsit tud-e tuningolni mint az Avenger,nem tudom,sosem próbáltam.

(#81596) Nagus válasza Beerdrinker (#81593) üzenetére


Nagus
senior tag

Stim, ez így már tetszik.

(#81597) ProgenXL


ProgenXL
őstag

gamestartól idézek

"A fejlesztők elég jó hírt hoztak a rajongók számára, mivel egy bejegyzésben megerősítették, hogy a jövőben még több frissítés érkezik majd a Grand Theft Auto Online-hoz, és olyan tartalmakra is számíthatunk, amelyek kizárólag az új generációs konzolokon, illetve természetesen PC-n lesznek elérhetőek. Ezek alapján pedig úgy tűnik, hogy a PS4-es és Xbox One-os játékosoknak sem kell csüggedniük, hiszen az exkluzív dolgokat leszámítva az ő platformjukon is frissül majd a kaland."

Ez a gta online még messze van attól hogy elhanyagolják. Sőt..

"További érdekességként kiemelték, hogy 2021 második felében érkezik egy standalone változata is a GTA Online-nak, ami az első három hónapban ingyenes lesz a PS5-ös játékosoknak. "

Gunner for life

(#81598) Arsenal14 válasza szTotyy (#81456) üzenetére


Arsenal14
újonc

Szia! Igen elolvastam.

(#81599) Horec


Horec
tag

[kép] sikerült nyernem egy kört, erre transaction failed. nevetséges

(#81600) Spenike válasza Horec (#81599) üzenetére


Spenike
tag

Faxa ....

TE vagy valaki tudja hogy az Aréna Workshopban a tuningok hogy oldódnak fel ? és ha fel oldódik ingyenes vagy olcsóbb lesz ?

21-es szinten vagyok "(Arénában 21-es) még csak ... érdemes vele foglalkozni vagy inkább vegyem meg kp-ból ?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.