Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81601) Courage_7 válasza Spenike (#81600) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Olcsóbb lesz.

Több száz feloldható dolog van, a sorrend pedig teljesen random :D szóval ennek fejében várj bármit, hogy szintlépéskor majd feloldja a trade price-ot. [link]

(#81602) CactuS válasza ProgenXL (#81597) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Várható volt. Kíváncsi vagyok, hogy kap-e esetleg grafikai frissítést az új konzol változat alkalmából.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81603) Plata válasza CactuS (#81602) üzenetére


Plata
félisten

Nem kis pénzt fog kaszálni a rockstar,három konzolgenerációra is kiadni ugyanazt a játékot,nem semmi.

(#81604) szTotyy válasza ProgenXL (#81597) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez azért jó hír!

(#81602) CactuS: Nekem is ez jutott eszembe először. Amíg a RDR2 meg nem jelent pc-re, nem volt bajom a GTA látványvilágával. Viszont a R*-os vadnyugatot látva, a GTA-ra igencsak ráférne egy grafikai frissítés is! (kutyakozmetikus, új bolhanyakörv, vagy az én memóriám rossz? :D )

(#81598) Arsenal14: Ide küldted el a jelentkezést?

(#81605) urban racer válasza bluuzia (#81405) üzenetére


urban racer
senior tag

Szia!
Még mindig nem lettem jóváhagyva. [link]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#81606) szTotyy válasza urban racer (#81605) üzenetére


szTotyy
őstag

Lehet, hogy a 2 IGN-es barátod miatt...

(#81607) D.Va


D.Va
senior tag

Üdv!
Üdv! Nincs valakinek meg a jobb oldalon látható hölgy külön álló háttérképként ami nincs így "szét szerkesztve"? Valószínűleg nem GTA karakter mert 2 óra google keresés után sem találtam rá...
Nem tudja valaki véletlenül a kép jobb oldalán látható hölgy melyik játék (vagy bármi más) karaktere/főszereplője?

(#81608) rup1u5 válasza D.Va (#81607) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ez nem GTA hanem valami fan made kép lehet. A csaj nem is GTAs stílusban van rajzolva. Inkább valami manga/hentai kép csak ráollózták a képre.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81609) D.Va válasza rup1u5 (#81608) üzenetére


D.Va
senior tag

Igen, tuti nem eredeti wallpaper, de régen láttam valamelyik gamestarban v pc guruban is azt a figurát... :U :DDD Talán egy másik játék tesztjénél.... rég volt már.

[ Szerkesztve ]

(#81610) CactuS válasza szTotyy (#81604) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jól látod, volt egy frissítés, kicsit fiatalodott az avatarom, 2011 óta volt ez, már érett. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81611) Pista622 válasza Pista622 (#81551) üzenetére


Pista622
tag

Nos ,a helyzet a következő.Emailcímem buktam. Újra telepítettem a pc-m.Epic letölt,gta install..elindítom,majd a social simán automatikusan bejelentkezett.Home gombot nyomva ott a nevem rendesen,látom a crew-et stb.. online-ra nem mertem felmenni.Szerintetek érhet"támadás" ha felmegyek?Most akkor milyen mailcímhez stb van az accuntom társítva?? már nem értem .

(#81612) rup1u5 válasza Pista622 (#81611) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az email címedet hogyan/miért buktad? Csak simán elfelejtetted a jelszót hozzá?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81613) Pista622 válasza rup1u5 (#81612) üzenetére


Pista622
tag

igen,megváltoztattam a jelszót,de hogy mire... se nem él az alternatív email emlékeztető semmi..egy egyszerű citromail.

[ Szerkesztve ]

(#81614) CactuS válasza Pista622 (#81613) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Citromailt, freemailt el kell felejteni, a legtöbb külföldi szolgáltató jelszó emlékeztetői, regisztráció megerősítő levelei már a szerver oldalon spamre kerülnek és sose kapod meg. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81615) rup1u5 válasza Pista622 (#81613) üzenetére


rup1u5
nagyúr

sosem értem miért használnak többen is ilyen sz@rokat mint citromail vagy freemail....

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81616) Nagus válasza CactuS (#81614) üzenetére


Nagus
senior tag

Nem értek egyet! Egy 16 éve létrehozott freemail fiókot használok webshop regisztrációhoz (mivel ah egyszer fölregisztrálsz webshopba akkor dögivel jönnek a spamek mindenhonnan) és másodlagos megerősítéshez is. Jelenleg van a bejövőben 12 ezer olvasatlan és a spamben pedig 6 ezer olvasatlan levél. Mindig megjött minden.

(#81617) ledgeri válasza CactuS (#81614) üzenetére


ledgeri
nagyúr

kb 200 aktív, és kb 300-400 eddigi össz regisztrációmból kb 5 vagy 7 volt ami a freemail miatt problémázott. Nincs vele semmi használhatósági probléma!
Mondjuk az is más téma, hogy amelyik problémázott az nem írta, hogy emiatt nem megy. csak "oops something went wrong"-féle értelem sugárzott vissza. Egyszer rákérdeztem az egyik supportnál, hogy miér nem tudok regisztrálni, mondja, hogy eldobós emailt nem lehet... akkor volt meg már kb 15 éve.. és nem mintha egy gmailt nem lehetne ugyanolyan gyorsasággal létrehozni.

(#81611) Pista622 Ticketet már írtál? Elmagyarázva mindent?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81618) CactuS válasza Nagus (#81616) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Te vagy kivétel, örülj neki. Hidd el, hogy az a csoda, hogy technikailag a Freemail működik a mai napig és még nem hullott szét az egész darabjaira. Millió és egy példa van rá, hogy nem kapja meg az ember a különböző emaileket, akár direkt címzés esetén. Nekem 16 éve (~start óta) van meg ugyanaz a gmail-es címem, mai napig nem látok spameket, mivel a Gmailnek van normális spamszűrője.

ledgeri: Örülök, hogy neked is megy, azonban a lenti problémát nem fogja megoldani a ti esetetek, mert neki meg lepattannak a jelszó emlékeztetők...

Mr.Csizmás: Na igen, az meg a másik, hogy az talán a kisebbik gond vele, hogy néha nem jönnek meg a levelek.

Pista622: Epicnél, ha nincs linkelve mondjuk FB/Googlehöz az account, akkor előfordul, hogy csúcsidőben nem enged be a rendszer, mert azt mondja, hogy rossz a jelszó/felhasználónév és a kiküldött emlékeztetők se jönnek meg azonnal. Ezen kívül viszont van mód direktben kommunikálni az Epiccel is, itt legalul tudsz nekik írni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81619) Mr.Csizmás válasza Nagus (#81616) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+ledgeri

gmail öntanuló spamszűrő algoritmus rulez :U de mindenki úgy treníroztatja magát ahogy akarja

az ilyen szittya tákolmányokat el kell felejteni, nem 2007 van, telivan sebezhetőségekkel.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81620) Arsenal14 válasza szTotyy (#81604) üzenetére


Arsenal14
újonc

Igen, de most elküldtem újra.

(#81621) rup1u5 válasza CactuS (#81618) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Detto. Én is a 2004-es startnál nyitott gmail fiókomat használom a mai napig és még soha nem láttam spam-et.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81622) Plata válasza ledgeri (#81617) üzenetére


Plata
félisten

Freemailre szinte sehonnan nem jön meg időben a levél.
Egy két kivétel akad,de legtöbb helyről sosem.
Van olyan ahol max 15 perced van megadni az igazoló kódot amit küldenek,de jó ha egy óra múlva megjön.

(#81623) ledgeri válasza Plata (#81622) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Vicces számomra mikor ezeket olvasom, mert én úgy kapom a leveleket bele, hogy már a böngészős lapátkattintás alatt már megjön.
Emellett korábban volt egy Pöttyösös akció, aminél ha beküldted a kódot az oldalon, akkor emailben jött a nyertél-e. Akkor egymás mellett volt megnyitva gmailem, freemailem, és a g mail volt ami csúszott fél órát, míg a free egyből ott volt (2 kód nem párhuzamosan..) - nálam ott eldőltek dolgok. Vagy hogy frisset mondjak, a heti epic játékos "rendelések" bizonylatai csak lapátkattintás alatt megjönnek, mióta nézem.

(#81619) Mr.Csizmás Tök jó az ilyen, amíg valaki valamit nem állít rajta úgy, hogy az addigi inputok mennek a levesbe. Majd én eldöntöm mi spam számomra, mi nem. Youtube-ajánlások (egyszer félrekattintok, jön egy hétig, hónapig ugyanaz), vagy a google keresések buboréka elég... nem kell még azokat is szétszűrni, amik direkt nekem címződnek, anélkül, hogy én tenném tiltóra azokat!

Csak hogy on is legyen: Végeztem egy kis összehasonlítást 1 óra játék az első betöltés után, és 1 óra után az aktuális menet befejezése után mennyit lehet bankolni:
-Repo work Simeonnál 4 perccel túlfutva: 218k, úgy, hogy volt 1-2 afk-s emberke, meg félrevitték az autókat, nem a leg optimásilabb hozama a módnak
RC autóverseny - a végén (48-50. percnél) félreszavazták a módot, mert a választókképen több is van: 90k, úgy hogy egyik sem volt tele, és egyik host sorozatban 00:13. másodperces visszaszámlálónál nyomta el, miközben sokszor 00:01-re dob be csomó embert a a játék, és top 3-akban voltam végig, 4-10 ellen.
Arena:181k de pl "mindenki mindenki" ellen játékmód volt, 5-en túléltük (amit a végén a játék elrobbant), és abból lettem én valahogy a negyedik, meg ilyenek, vagy a Monsterek az Issi-k ellen módban utolsó túlélő, de persze csak a 3 Monster kap kevesebbet... Nem is tudom, hogy mi élvezet van benne annak akinek akad valami :)

Szóval pénzfarmra repo-t ajánlom, és az jól ad RP-t is!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81624) Pista622 válasza ledgeri (#81617) üzenetére


Pista622
tag

Igen ,írtam ticketet még akkor,amikor be léptem a mailbe és láttam ,hogy megváltoztatták a social-os email+felhasználó nevemet.Na ekkor változtattam meg gyorsan az email jelszavam.Azóta nem tudok emilhez belépni.Tehát passz.. Igy azt sem tudom mit reagáltak.

[ Szerkesztve ]

(#81625) CactuS válasza ledgeri (#81623) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tök jó az ilyen, amíg valaki valamit nem állít rajta úgy, hogy az addigi inputok mennek a levesbe. Majd én eldöntöm mi spam számomra, mi nem

10 millió IT szakember országa vagyunk, mit nekünk a világ legnagyobb tech vállalata. :DDD Szerintem itt kéne elengedni ezt a témát, mert a pl. a spam szűrő nagyon nem így működik....

Arénában állítólag az asztali pörgetések dobják fel a statisztikát, de az random, igaz az is, hogy mikor kerülsz egy AFK orosz mellé. Nekem legutóbb az orosz társam nem tudta felemelni a cargobobbal az autókat, 1x rázuhant a kocsira, így inkább megkértem, hogy legyen AFK, csak fejezzük be a missiont.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81626) rup1u5 válasza ledgeri (#81623) üzenetére


rup1u5
nagyúr

lapátkattintás? Ez milyen szó? sose hallottam még de nagyon hülyén hangzik. :DDD
szívlapáttal kattintod az egeret? Ez olyan mint bicskával fagylaltozni. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81627) Kiss_R


Kiss_R
tag

Én azt hittem, a WoT játékosbázisánál rosszabb nem létezik.
Csináljuk a repo küldiket random emberekkel, a host természetes képtelen arra, hogy hard-ra állítsa a játékot. Folyamatosan írjuk neki a chaten, de semmi reakció. Gondolom valami 6 éves próbálkozott játszani, kész csoda, hogy egyáltalán el tudja indítani a játékot. Valószínűleg nem tudott olvasni, és írni sem, mert a chaten még egy random karaktersort sem volt képes beírni. Írtak neki az orosz csapattársak is cirill betűkkel, hátha csak a latin abc-t nem ismeri, de arra sem volt semmi reakció.
Másik csapatnál meg beesik egy fogyatékos, akinek abból állt a mission, hogy a tücsökpöcs fegyverrel a csapattársak autóit lődözte, hogy ne tudjunk beszállni. Annak a baromnak talán nem esett le, hogy repo alatt együtt kéne működni...

(#81628) MaxxDamage válasza Kiss_R (#81627) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sajnos vannak ilyenek, főleg most. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#81629) BalintSan válasza Kiss_R (#81627) üzenetére


BalintSan
csendes tag

Invite only-ba kell nyomni, 6 repo küldiből 4 simán megvan egyedül is, ha 15 percet megvárod max pénzt kapsz.

(#81630) CactuS válasza Kiss_R (#81627) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a baj, hogy évek telnek majd el, mire kikopik a sok free account, nem volt a legjobb döntés a Rockstar részéről.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81631) Kiss_R válasza BalintSan (#81629) üzenetére


Kiss_R
tag

Naivan azt hittem, lehet ezt is csapatban csinálni. Mikor volt a Dispatch-es szorzózás, azt jól lehetett pörgetni randomokkal, ott nem találkoztam ilyen kreténekkel. Mindegy, annyit nem csinálok ezekből a repokból, hogy felhúzzon, max tényleg csinálom majd egyedül, ha nagyon nincs más teendő.

(#81632) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Én akkor untam bele amikor minden rablás előtti prep ugyanaz mindent mindig újra megkell szerezni. Értelemszerü hogy a farmolás ne legyen könnyű de így meg idegesítő. Aztán jönnek a modderek aki télből nyarat vagy forditva állitgatják mindezt 1tized másodpercekkel bebuggolva a shadert és az egész fényvilágot vele (villogó kép). Komolyan gusztustalan és élvezhetetlen lett, már nem is értem anno miért fogtam bele.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81633) Mr.Csizmás válasza ledgeri (#81623) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jók ezek az inputok persze

mint minap fb-n a gémercsoportban a szakértő gyerek, aki szerint az FX proci és win7 teljesen ajánlott 2020-ban gamelni :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81634) ledgeri válasza rup1u5 (#81626) üzenetére


ledgeri
nagyúr

akkor lap-átkattintás
emailes témárol gondoltam a böngészős dolgok közelebb lesznek, mint a földművelés- közeliek ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81635) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Pisswasser Dominatorból készült Aréna Dominator ad-e valami mást, mintha normálból lenne konvertálva?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81636) rup1u5 válasza ledgeri (#81634) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:C

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81637) ledgeri válasza rup1u5 (#81636) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk az is más kérdés, hogy nem véletlenül a az utóbbi volt az egyértelműbb változat, szóval bocsi! :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81638) Locutus


Locutus
veterán

A bunker security upgrade az mire jó?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#81639) ProgenXL válasza Locutus (#81638) üzenetére


ProgenXL
őstag

kisebb eséllyel lesz defend.

Gunner for life

(#81640) Locutus válasza ProgenXL (#81639) üzenetére


Locutus
veterán

De azt irják, ha nem vagy MC-ben amúgy sem támadnak be. Ha CEO vagy nincs trigger. Valszeg ezért nem volt még soha defendem. MCm most van már ugyan, mert ugye a segítőknek jobban fizet, de ha folyton ebben baznám a rezet, akkor jönnének a defendek gondolom... Szóval ha az ember nem MC-zik közben állandóan, akkor elvileg nem is jönnek defendek, nem?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#81641) Hegemark85


Hegemark85
friss újonc

Sziasztok LucrativeSoup az ingame nevem és szeretnék csatlakozni a klubhoz.

(#81642) Kiskokó válasza ledgeri (#81637) üzenetére


Kiskokó
veterán

Csak a földműves pa....k khmm asszociáltak a lapátra rögtön :DDD :DDD
(vicccelek)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81643) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Most én is kicsit "tusolózsák" (dusbag, mondjuk biztos nem így irják hanem valami douchebag vagy ilyesmi és kis hülyegyereket jelenthet) voltam mert nem birtam magammal a játékban. Amúgy a facility küldik vagyis setupok szerintem tök jók, 3 at végigcsináltam egy fickónak, a 303 as szintjével nem ért semmit a lopakodós küldinél. Alapjáraton bejött.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81644) Nagus


Nagus
senior tag

Ez a mobilos iFruit app vajon miért nem látja a rakat kocsimat és motoromat? Miért csak egy kimondottra lehet rárakni az ingyenes egyedi rendszámot?

Két kaszinó heisten túl vagyok. Az első a pénz volt, a második a festmény és most az arany jön. A festményes max lett, a pénzt viszont ketten lehetetlen összeszedni az adott idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#81645) Beerdrinker válasza Nagus (#81644) üzenetére


Beerdrinker
tag

Egyre ráteszed, utána már a többire is rátehető a szerelőnél.

"Where is Jessica Hyde?"

(#81646) bluwering


bluwering
junior tag

Üdv srácok! Tegnap leporoltam twitch profilomról a port, belevágok újra a dolgokba. Már jobban elbírja a gta-t is közvetítés közben, meg mellette lesz kis Resident Evil 2, Outlast 2 hátborzongató stream. :D :)) https://www.twitch.tv/bluwering a csatornám linkje. ;]

(#81647) rup1u5 válasza bluwering (#81646) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Szóval aszondod', hogy ahelyett hogy játszanék inkább nézzem élőben ahogy te játszol? :F

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81648) Spenike válasza Beerdrinker (#81645) üzenetére


Spenike
tag

Humm milyen videót találtam ;)

[link]

És működik !!! :P

[ Szerkesztve ]

(#81649) bluwering válasza rup1u5 (#81647) üzenetére


bluwering
junior tag

Ha nem tudsz játszani, és unatkozol. :U :D

(#81650) Plata válasza Spenike (#81648) üzenetére


Plata
félisten

Az a baj a kutya sem jön arénára.
Tegnap próbáltam,egy kört tudtam menni.

(#81649) bluwering
Ha az új legendary klingon pack hajóiról csinálsz videót megnézem. :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.