Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81451) Bjørgersson válasza homerhamm (#81450) üzenetére


Bjørgersson
félisten

'szt ez melyik GTA? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81452) #81556480 válasza homerhamm (#81450) üzenetére


#81556480
törölt tag

Úgy érzem kinőttétek ezt a járművet ;]

(#81453) Plata válasza homerhamm (#81450) üzenetére


Plata
félisten

Jesszus anyám,honnan van ez a bűn randa tragacs?
Még sosem láttam ilyet.
GTA ez egyáltalán?

(#81454) homerhamm válasza Plata (#81453) üzenetére


homerhamm
addikt

Jajjjj, bocsánat rossz topik, ezt dobta ki a böngésző. :DD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#81455) Bjørgersson válasza homerhamm (#81454) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem baj, de most már fejezd be a sztorit, kíváncsiak vagyunk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81456) szTotyy válasza homerhamm (#81450) üzenetére


szTotyy
őstag

20 millás verdával má' csak lehessen csajozni! :) Bár kissé keményfejűnek néz ki.

Arsenal14: szabályzatot is olvastad?

(#81457) Plata válasza homerhamm (#81454) üzenetére


Plata
félisten

Semmi gond,gondútam hogy nem GTA,ilyen kocsit én még sosem láttam benne.
No meg a fű is elég fura.
Milyen játék ez?

(#81458) homerhamm válasza Plata (#81457) üzenetére


homerhamm
addikt

Forza Horizon 4, ja 20 millába került. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#81459) szTotyy válasza Plata (#81457) üzenetére


szTotyy
őstag

Tee, fűszakértő, tán nem elég gyantás! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#81460) Plata válasza szTotyy (#81459) üzenetére


Plata
félisten

GTA-ban közel sem ilyen izén néz ki a fű. :D

#81458) homerhamm
Na ne,20 misi ezért a förmedvényért? :Y
Vagy marhára el árazták,vagy az eladó egy marha nagy spíler és átvert. :D

[ Szerkesztve ]

(#81461) homerhamm válasza Plata (#81460) üzenetére


homerhamm
addikt

na jóóóó...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#81462) Apollyon válasza Plata (#81453) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Bűn dronda tragacs a rákot ;]
Ez egy Toyota AE86 modellje, klasszik bukólámpás kocsi. Imádom, nagyon hiányoznak ezek a 80-as évek feelingű autók, pedig alig éltem akkoriban. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#81463) Plata válasza Apollyon (#81462) üzenetére


Plata
félisten

Bocs de ronda. :D
Muskátli tartónak elmenne. ;)

(#81464) Dilikutya válasza Apollyon (#81462) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 80-as években az autógyártóknak is tesztoszteronos dzsungelkommandós és nindzsás akciófilmeket, és gumiszörnyes horrort kellett volna csinálniuk autó helyett. Botrány, milyen volt a Ford Mustang...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81465) Plata válasza homerhamm (#81461) üzenetére


Plata
félisten

Állok elébe. :K

(#81466) egyedülülő válasza Plata (#81465) üzenetére


egyedülülő
őstag

Mindjárt nerfelik. :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#81467) Plata válasza egyedülülő (#81466) üzenetére


Plata
félisten

Jó akkor.

Van 99 tank a garázsban szóval lehet válogatni. :D

[ Szerkesztve ]

(#81468) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Khm... #GTA.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81469) ledgeri válasza NYPD (#81434) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szerintem ilyenkor alapból is bankolható, mert így is úgy is onnan vonnak le, ha kevesebb lenne kézben (egyébként sem értem, hogyan lehet milliókkal kézben rohangálni, sok youtube videóban látom...)

(#81435) svensson :R

(#81437) BogyóBP Pár gyűjtögetős bónuszt ad, a job lista meg lényegében maga a játék....

(#81441) VikMorroHun Nekem az segített, hogy rá akartam csatlakozni egy barátra, HOME-menön keresztül, de végül nem-et nyomtam... Mivel már "elgondolkodott, hogy mit kéne csinálni hogy oda jussak, összeszedte magát, és rájött mi hiányzik" és betöltött...

(#81442) BogyóBP ohh altis life... azok a kalandok

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#81470) Ace owner válasza szimszonos (#81402) üzenetére


Ace owner
addikt

Multheten sikerült mindent eladni fullos idegen lobbyban csak 400k bunker volt bukó talán de hozott annyi pluszt a többi hogy bőven megérje. Nyilván lutri de ha nem kenyérre kell már a pénz meg szórakoztató is hogy jonnek utánad és védeni kell. Pláne ha noobok ;]

Galaxy Fold 4

(#81471) NYPD válasza ledgeri (#81469) üzenetére


NYPD
aktív tag

Volt kb 40k kp, amire valami majom dobált rám 1m-t, ezután írtam a rockstarnak h szedjék le addig be se raktam bankba, aztán csak gyűlt, mert az eladásokból meg a heistből ugye kpt ad, így már összejött kb 9 m... Vártam hátha korrigálja a rendszer de mostmár elraknám. Ha meg meghalok az az 500as amúgy se érint nagyon meg 😁

(#81472) rup1u5 válasza NYPD (#81471) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Túlparázod a dolgot! :DDD
R* leszarja. Fölösleges írni nekik, nyugodtan tedd el a lóvét. Már számtalanszor szedtem össze milliókat modderektől. Rögtön tettem is bankba vagy költöttem is el és soha nem vontak tőlem semmit.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81473) NYPD válasza rup1u5 (#81472) üzenetére


NYPD
aktív tag

Ja, az lesz, aztán majd ha akarják úgy is levonják.

(#81474) satee76 válasza bluuzia (#81415) üzenetére


satee76
aktív tag

Hú...bameg, de örülök ,hogy akkor nem én vagyok az egyetlen negyvenen túli nagy gyerek...:)

(#81475) rup1u5 válasza satee76 (#81474) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Vagyunk egy páran ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81476) egyedülülő válasza NYPD (#81471) üzenetére


egyedülülő
őstag

Nekem is a fejemre dobhatna valami modder 1 misit csak úgy. Sajnos ilyen még sosem történt. Pedig jól jönne. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#81477) Kiskokó válasza rup1u5 (#81472) üzenetére


Kiskokó
veterán

Várom az idejét a "ro...dt g..ci rokszarozásnak" majd amikor véletlen úgy kelnek fel, hogy az ilyen miatt dobnak egy bant :DDD

Persze amúgy igazad van, én se szóltam sose ha raktak rám pénzt, de mondjuk aki nem akarja, arra nem tudnak milliókat adni mert rögtön lelép. (kétszer esett rám a zsák egyszer párszáz ezer , meg egyszer valami 70K)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#81478) CactuS válasza egyedülülő (#81476) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

:N Ha mindened megvan, utána mi értelme játszani? Hidd el, vagyunk páran, akik már átlépték wzr a határt, sokan vissza se néztek azóta.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81479) rup1u5 válasza egyedülülő (#81476) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Töltsél több időt publicban! :)

(#81477) Kiskokó
Kötve hiszem, hogy indokolható lehetne egy ban ilyen esetben amikor nem elkövetője, hanem kvázi "elszenvedője" vagy más játékosok modderkedésének. Lehetsz AFK is vagy épp rád jön a fosás és közben rád vágnak egy kis pénzt. Te nem szegtél meg semmilyen szabályt.
Amúgy meg ha bannolnának sem hatna meg. Kijátszottam már az onlineból amit lehet az elmúlt 5 évben. Sok újat mutatni nem tud. Max azt érnék el vele nálam R*-ék, hogy a következő epizódot már az ncore webboltjából húznám be. :DDD

Most jut eszembe, hogy az online elején, évekkel ezelőtt mikor elöszőr dobtak rám pénzt még korrigálták a számlám de azóta annyi játékos lett, hogy senkinek sem lenne erőforrása ilyenekre. Úgy emlékszem azt is lenyilatkozták régebben, hogy azért senkit nem fognak bannolni mert egy modder pénzt dobott rá.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#81480) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Ezen a gépen elfutna a játék ?

(#81481) Locutus válasza jenei1994 (#81480) üzenetére


Locutus
veterán

Élvezhetően aligha.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#81482) Ideg válasza Locutus (#81481) üzenetére


Ideg
aktív tag

Igen, én is ezt akartam mondani pont, hogy vsz elindul, de 10 perc után lehet inkább kilépsz és bezárod a diavetítést.

(#81483) egyedülülő válasza jenei1994 (#81480) üzenetére


egyedülülő
őstag

9600GT 2008-ban jelent meg valamikor és max 512MB ram volt benne. Szerintem meg sem mozdulna a játék vagy dobna valami hibaüzenetet.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#81484) NYPD válasza jenei1994 (#81480) üzenetére


NYPD
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni nagyon, de szerintem talán a menü nem szaggatna. Maga a játék - ha egyáltalán elindul - diavetítés lenne.

(#81485) Bjørgersson válasza egyedülülő (#81483) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nincs mindenkinek igénye / pénze a legújabb, legdrágább hardverekre. XP-t is használnak a mai napig, pedig az 2001-ben jelent meg.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81486) Bjørgersson válasza jenei1994 (#81480) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GTA V/5 on GeForce 9600 GT 512 MB, bár a processzor erősebb a tiednél.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81487) Bjørgersson válasza egyedülülő (#81483) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, persze, írd át utólag. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81488) egyedülülő válasza Bjørgersson (#81486) üzenetére


egyedülülő
őstag

Jobb proci, meghúzva és több a ram is. Ráadásul SSD-n futott állítólag a játék. Ráadásul minimum követelménynek 1 GB van megadva.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#81489) egyedülülő válasza Bjørgersson (#81487) üzenetére


egyedülülő
őstag

Még azelőtt átírtam, hogy a te üzeneted láttam volna. :)

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#81490) Bjørgersson válasza egyedülülő (#81488) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindezektől függetlenül valószínűleg a 9600 GT lesz a szűk keresztmetszet. :)

Már mindegy, vérig sértettél. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#81491) rasotamas válasza jenei1994 (#81480) üzenetére


rasotamas
veterán

Szerintem próbáld meg nyugodtan, az integrált Intel HD-nál csak job lehet, azzal próbáltam, 1024x768 valami 5-10fps-em volt, játszhatatlan.
Az 512MB vram lehet a nagyon szűk keresztmetszet, én próbáltam már:
- 512MB Radeon HD5450 játszható volt de nem élvezetes, ennél erősebb a kártya (ez a 2D tartalék vga-m)
- Geforce GT630 1GB nem azt mondom hogy hú de jó volt de teljesen játszható, elvileg kb ilyesmi erejű a 9600GT (fiam gépében van, csak ps-en játszik)
- R5 240/430 (driver update után nevet változtatott :D ) 2gb játszható, szerintem rosszabb volt mint a 630 de a kettő közt eltelt másfél-2 év. (6 ezerért adtam el)
- Radeon 7770 1GB teljesen játszható (10 körül van aprón de már vagy 2 éve ez nem csökken)
- RX460/560 2gb tök jó medium körül (15-20 körül megy aprón)
- Geforce 750Ti abszolút játszható erős közepes beállítások mellett is fullHD-n. Tekintve hogy 15 ezerért kapható használtan és a 9600-at el lehet adni pár ezresért én tuti beneveznék rá. Abszolút császár low spec gamer fullHD kártya. A gta jobban fut rajta mint egy rx560-on.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#81492) Nagus


Nagus
senior tag

Mivel szar event van ezen a héten ezért ráfeküdtem az alap heistekre. Eljuttottam a bank kirablásáig. Van valami trükk a meneküléshez? A leírásban lévő kumurás csere menekülés már nem működik. El lehet dugni útba eső helyen járművet amit nem szed ki a játék a bankba lépés után?
Ha majd megnyílik a teljes heist lista és bármit indíthatok akkor dőlni fog a della.

Az első kaszinó heist cuccait össze szedegettem már csak a rablás van. Azért vicces, hogy csavarbehajtót is lopni kellett...

[ Szerkesztve ]

(#81493) CactuS válasza Nagus (#81492) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már MCben is elmondták, hogy ha veszed a supplyt, akkor az égeti a profitot. :DDD

Egyébként gratula, én nem nem jutottam tovább randomokkal a Fleeca heistnél. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#81494) tyranthunter


tyranthunter
csendes tag

:DD Szeretnék jeletkezni a PHHU Crew-ba ha lehetseges.
A szabályzatot elolvastam!.
Social Club nevem: grendon91
Mar elkuldtem a jelentkezest social clubbon! :DD En vagyok a vzajcev fia koszenettel grendon91 :R

(#81495) Gawamatsu válasza Nagus (#81492) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Nem, a privát jerműveket eltünteti a bankba lépés pillanatában. Apartmanba sem tudsz bemenni, hogy garázsból elvigyél valamit.
Viszont mehetsz a motorokkal, lenyúlhatsz járőrautót, páncélautót, ami lassú és bármely közlekedő járművét.

(#81496) Ace owner


Ace owner
addikt

azthiszem ha nem lovod a rendőröket akkor nem csesztetnek annyira meg snack armor legyen bőven

Galaxy Fold 4

(#81497) Puma K válasza rasotamas (#81491) üzenetére


Puma K
veterán

Nem mindegy, hogy melyik "integrált Intel HD"-ról van szó.

Az akkor még a gépemben lévő Intel i7 4790K@4,7GHz-ban található Intel HD 4600-zal játszottam 1366x768-as felbontásban a GTA Online-t 8 hónapig, mert eladtam az akkori dedikált VGA-t. Emellett még volt 2x 8GB/1866MHz DDR3, SSD az OS-nek és külön HDD a játéknak.

Meg is lepődtem, hogy nem olyan rossz az azért... és ezért az élmény miatt is hagytam a VGA vásárlást... meg hát időm sem volt úgy igazán akkoriban :))

Az Xbox 360-PS3 grafikai szint és az átlag 30-32 FPS körüli élmény meg is volt... ritkán esett be az FPS 17-re. Amúgy 15/17-76 között mozgott.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#81498) rasotamas válasza Puma K (#81497) üzenetére


rasotamas
veterán

Ez egy 2600K volt. Ennyivel jobb lenne a 4000 szériáje?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#81499) Dilikutya válasza rasotamas (#81498) üzenetére


Dilikutya
félisten

Meg a processzor is jobb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#81500) Puma K válasza rasotamas (#81498) üzenetére


Puma K
veterán

Az Intel IGP-k is fejlődnek generációról generációra és a driver-ekkel is csiszolnak a teljesítményen ha tudnak.

Sőt még némileg tuningolni is lehet ezeket az IGP-ket úgy hogy az IGP órajelét és a DDR RAM órajelét-késleltetését változtatod. Legalábbis az asztali prociknál van erre lehetőség.

Ha csak a nyers számokat nézem egymagukban akkor nem túl acélos plusz teljesítményre lehet így szert tenni, de pl ezen a szinten már vízválasztó tud lenni minimum FPS-nél +2-5 FPS.

A Steam-et használó gépek ~10%-ban csak Intel IGP van és a ranglista a következő:

1. Intel HD Graphics 620
2. Intel HD Graphics 4000
3. Intel Haswell (jelentsen ez bármelyik generációt)
4. Intel HD Graphics 520
5. Intel HD Graphics 5500

Számomra abszolút pozitív csalódást okozott az Intel HD 4600 teljesítménye. Főleg úgy, hogy eléggé kritikus szemmel nézem az adott leendő majd a már nálam lévő hardver teljesítményét.

Ráadásul a HD 4600 előtt egy Nvidia GTX 1070-et használtam, ami viszont nem hozta azt amit elvártam attól a kártyától... ezért is adtam el viszonylag gyorsan az 1070-et...

Úgy hogy az 1070 előtt egy tuningolt GTX 760 volt a gépben ami meg megint hozta azt amit elvártam és tökéletesen kiszolgálta az akkori igényeimet.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.