Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80751) Spenike válasza Plata (#80724) üzenetére


Spenike
tag

Értem...

S hajó" meg a heli" ami jár hozzá az használható a yacht nélkül is ????

pl. ha jól látom akkor a helikopter a SuperVolito""" ?? azt úttanna letudom idézni Ceóbol ???

(#80752) Spenike válasza bluuzia (#80748) üzenetére


Spenike
tag

Humm

Autó eladással kapcsolatban tolom már 2 hete el adtam rengeteg autót most is nem előszór fullon van a ház" 40/40..

Azt írjátok hogy csak" top Rangest ad ha tele van s csak" azt adok el ...

"igazából csak a 32 db különböző kocsi után érdemes vele komolyan foglalkozni, "

"32 db különböző kocsi" = ezt akkor hogy kell érteni ???
( mert nekem" van most is rengeteg ugyan olyan autóm igaz a rendszámuk különböznek :P )

akkor hogy lehet hogy el adok s ugyan úgy mikor legközelebb lopok jön standard és mid ranges autó is ???

Volt olyan hogy 25 !!! db Standard volt a garázsban 2!! db Top ranges a többi mides!!

Akkor ez hogy is van ?

Valamit akkor én nem csinálok jól ?

( s kénytelen voltam a standardosok közül is :( eladni hogy jöjjön top Ranges! :Y ....

(#80753) #81556480 válasza ProgenXL (#80749) üzenetére


#81556480
törölt tag

Amúgy az első heistek is updattel jöttek be, tehát legelőször csak deathmatch, race,és missionok voltak ;]

(#80754) bluuzia válasza Spenike (#80752) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Add el az összes olyat amiből kettő vagy három van. A lényeg hogy mindegyikből egy darab legyen.
Ha mindegyikből már csak egy darab van akkor 32 különböző kocsinak kell lennie a garázsba.
Ha jól csináltad akkor a lopásoknál csak top kocsikat kell elhoznod.
Ha nem jól csináltad, akkor más típusú kocsit fog adni ergo valamelyikből még van egyező a garázsban.

A rendszámoknak nincs különösebb jelentősége, egyedül csak akkor, ha figyelsz a kollekcióra.
Bár úgysem a rendszámot nézed hanem laptopon a kollekciós oldalt. :)
A kollekciót csak társakkal tudod eladni, viszont ott van bónusz is.

Látom te sem olvastad át az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#80755) HussarF válasza Spenike (#80752) üzenetére

32 különböző típus, 2 ugyanolyan típusú kocsi különböző rendszámmal ne legyen.

(#80756) Logitech válasza Spenike (#80752) üzenetére


Logitech
aktív tag

Még annyival kiegészíteném a többieket, mert lehet kicsit félreérthető, maximum 32 db kocsi legyen, és mind különbözzön. 32 fölé sose menjen a darabszám, mert akkor már duplázódni fog valamelyik kocsi, csak más rendszámmal, és amint van egy fajta kocsiból bent 2, akkor random ad top/mid/standard kocsit. 32-ből meg már csak top-ot adsz el, akkor top-ot ad helyette. Lehet kevesebb is mint 32 kocsi bent, de a 10-10 standard és mid-hez ne nyúlj.
Add el amiből kettő van, és csak utána kezdj el megint lopkodni.

(#80757) bluuzia válasza Logitech (#80756) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Igen, azt kihagytam, ha megvan a 32 kocsi, onnantól csak TOP-ot adj.
Csak ha azután lopsz, akkor ad TOP-ot ismét. :DDD

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#80758) szimszonos válasza Trebron09 (#80750) üzenetére


szimszonos
őstag

Egyedül tolom most is 90%-ban.Kezdésként mint említettem sokat segítettek Comet meg DaniGaming videói meg itteni ph-es kollégák tanácsai.Én azt mondom ha megcsinálja az ember kezdésnek 3 titkos fegyver küldetést akkor már közel 1 millió dollárja lesz,meg nyomja a contact missionokat pláne ha 2x-3x van rá már összelehet annyit szedni hogy vegyen az ember valami bizniszt vagy bunkert vagy arcadot attól függ ki melyik irányba akar elindulni.Daily objectives 1 millió is nagy segítség.Idén már masodjára van hogy 2x2 milliót össze lehet szedni pár nap alatt napi 30perc játékkal.Ráadasul még 1-2 havonta csak azért hogy belépünk kapiunk 500ezret vagy 1millió dollárt.Csak ez a daily objectives meg a belépések is már lassan kb 8 millió dollárnál járnak csak az idén.Ehhez még segítség se kell.Az viszont igaz nem mindegy hogy gazdálkodunk a pénzünkkel.Van olyan haverom aki ezekből a hozzávágott milliókból kocsikat vett és nem érti hogy miért nincs semmilye se,se pénze se üzlete.De a garázs tele van neki nekem meg még mindig nincs összesen 10-15 autóm.Kuruma meg a Deluxo amit használok azok hasznosak,a többi csak dísznek van.

[ Szerkesztve ]

(#80759) gabesz123 válasza bluuzia (#80757) üzenetére


gabesz123
tag

Ezt itt már többedszerre olvasom, hogy 32 kocsit kell összegyűjteni. 10 standard, 10 mid és 12 top van. Tehát, ha a 10+10 standard és mid megvan, onnantól csak top-ot ad. 32 a max, amit lehet gyűjteni, mert onnantól duplikál. Ez a módszer (32 kocsi) akkor használandó, ha azt akarja kontrollálni az ember, hogy konkrétan melyik típust adja be (amit éppen eladtál a 32-ből).

(#80760) Spenike válasza bluuzia (#80754) üzenetére


Spenike
tag

Okés" meg lesem

Csak" először azt írtátok stb hogy nem lehet 2 egyforma autó azt hittem" hogy a játék nem adhat 2 egyformát ..
De most már értem" hogy nekem nem lehet, ne legyen a garázsba addig adogassam el akkor a mides meg a standard autókat is amíg ki nem gyűlik a 32 különböző"...

Ha jól értem ...? :B

(#80761) Spenike válasza Logitech (#80756) üzenetére


Spenike
tag

Noh közben a te hozzá szólásodat is elolvastam így már egyértelmű! :B

Köszönöm! :R

(#80762) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Jelenleg bunker bizniszt nyomom, viszont ha a napi küldetésekből beesne az 1 milla, akkor fontolgatom mibe lenne érdemes fektetni. Autó lopás vagy arcade - heist. Én utóbbit próbálnám ki, mi a véleményetek? :)

(#80763) rup1u5 válasza #81556480 (#80741) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ugyan ezen agyaltam én is!
Meg van az Arena workshop mechanic-al, most megvettem még hozzá a fegyveres csókát de mégsem tudok rakétát tenni a Deluxora. Mit csinálok rosszul? :F

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#80764) HussarF válasza gabesz123 (#80759) üzenetére

Igen, de kvázi ez a célod, hogy kontrolláld miylen típust ad be. Mert csak top range-et akarsz.

(#80765) Kiskokó válasza homerhamm (#80736) üzenetére


Kiskokó
veterán

Helló

Általában úgy van a játék megcsinálva, hogy ha bent vagy valamilyen épületben, olyankor általában a térképen egy random helyre "kerülsz". Ilyenkor pedig ha abban a térségben vagy a térképen és ott robbantanak vagy lőnek akkor azt behallod.

PL azt hiszem a Bunkerbe ha bent vagy, akkor mindig lent legdélebben a kikötőben "vagy".

Szimszonos :

Én is kb úgy játszottam ahogy te és simán össze lehet "farmolni" így is amit akar az ember... Nekem most is van 75 millám meg vagy 500 milliót költöttem már a játékban. 3000 óra körül van a játékban, kezdetek óta toltam.

A hajó igaz luxus de ha megveszed jól tudsz vele "afk" pénzt keresni.
A hajónak van egy egyéni VIP Work-je a PP (Piracy Prevention).
Ez 10 perc hajó védés amiért 30K- kapsz és 5K Rp.
PH sessionben meg ugye senki se támad be.
Mi annó 4-en csináltuk körbe, végig ökörködtük 120K a semmiért (1 óra a cooldownja) meg 20K RP (ez 1 LVL még párszázason is simán)
Közben meg lehet kocsikázni, ökörködni, helizni, bármi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#80766) homerhamm válasza Kiskokó (#80765) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha már akkor értem. :) Csak furcsa, hogy bent robbantanak, kint meg semmi.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#80767) Plata válasza homerhamm (#80766) üzenetére


Plata
félisten

Robbantásnál láttam én már sokkal viccesebbet is.
Gyár eladásnál egyszer az egyik Ph-s kollégát úgy sikerült be invelni a gyárba hogy a plafonról lógott egy kötélen. :DDD
Állató jól nézett ki,halálra röhögtük magunkat.
Mielőtt be inveltük a gyárban az egyik helikopteren mászott le kötélen,ahogy be lett invelve a gyárba kötelestől be került és a plafonról lógott. :C
Némelyik helikopteren van spéci kábel amiről le lehet ereszkedni mint egy kommandós.

[ Szerkesztve ]

(#80768) gabesz123 válasza HussarF (#80764) üzenetére


gabesz123
tag

Jah, de ahhoz már 20 is elég, nem kell mind a 32, csak ennyit akartam ezzel írni. :)

(#80769) szimszonos


szimszonos
őstag

Hangárat mennyire éri meg venni most hogy akciós?Nehezek a küldetések?Jól lehet vele keresni vagy macerásabb mint a bunker meg az mc biszniszek?2 helikopterem van csak,idáig nem láttam értelmét de mostanában elég gyakran akciós ezért gondolkodom rajta.

[ Szerkesztve ]

(#80770) HussarF válasza Plata (#80767) üzenetére

az egyik helikopteren mászott le kötélen

Ilyet hogy lehet csinálni?

(#80771) rup1u5 válasza szimszonos (#80769) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én csak azért vettem meg hogy be tudjak menni a katonai reptérre körözés nélkül. :DDD
Amúgy feléje se nézek. Talán egyszer jártam a hangárban és csináltam egy küldetést kíváncsiságból.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#80772) Plata válasza HussarF (#80770) üzenetére


Plata
félisten

Spéci heli kell hozzá,olyan amin van oldalt egy csörlő amivel kötelet enged le.
Például Frogger.
Én csak emiatt vettem meg.
Neked hátra kell ülnöd és akkor le tudsz ereszkedni róla mint egy kommandós. :D
Találtam is steamben pár ezeréves képet.

[ Szerkesztve ]

(#80773) CactuS válasza bluuzia (#80748) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi a tippeket, beteszem majd ezt is a TIRbe. Abszolút egyetértek. Mi anno a PSt toltuk ezerrel - a jó kis kuruma és host lost glitch. :B - még a Ceo/MC előtt, így volt tartalék bőven. Aztán csináltam egy második karaktert, mert akkor még nem volt nem váltási lehetőség. De mivel egy accounton volt, így megkapta a pénzt is. Nem is jutottam vele messzire, mert mindent meg tudtam venni, amit akartam és így nem volt igazi cél. Az összes nagy garázs megvan, gyakorlatilag az összes szinte teljesen tele van autókkal és motorokkal. Pont ezért is kezdtem nulláról, mert így tuti nem lesz segítség az előző karaktertől. Oké, azért vannak hiányzó dolgok, egy deluxoért, egy fegyveres heliért szinte ölni tudnék, és lvl 120 alatti 0 élet, kicsi páncél sem segít, bár ugye lvl 100 alatt is bőven csináltuk a PS finálét. Ja igen, a kurumáról már ne is beszéljünk. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80774) Mr.Csizmás válasza HussarF (#80770) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amin van kötél, megállsz vele lebegve olyan 20-40 m magasságban, és magától kiengedi, aki meg az utasülésen van hátul, neki kiírja hogy "press XYZ to rope" blabla, és lecsúszik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#80775) ledgeri válasza Nagus (#80719) üzenetére


ledgeri
nagyúr

És sorrend szerűen. Összekapcsolás után második nap kaptam töltőképes értesítést a milláról, harmadik nap kaptam töltőképes értesítést 250k-ról (első csatoláskor bárkinek jár), negyedik nap jött az okézó üzenet 250k-ról, ötödik nap jött az okéző üzenet a milláról.

Ami érdekes, hogy a promócióban lenne még egy ingyen arcade, de az még most íráskor nem ingyenes...pedig az is millás kategória!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#80776) ledgeri válasza bluuzia (#80748) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi lett a nullázott accounttal? (már mint mik következtében lett nullázva?)

Másik, hogy kb 1 hét játék után már tisztázódott, hogy háromféle GTA-s van:

G-s, akinek a solo tetszik a játék "greatnes"-e, meg a részletek, meg ha a multi részét vesszük, akkor a RP szerók.
T-s, akinek a vs multi tetszik a bizniszekkel, bandaháborúkkal, lövöldozős rész
A-s, akinek meg a az autópark, a versenyek.

Jó címet választottak hajdanán... :U

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#80777) #81556480 válasza ledgeri (#80776) üzenetére


#81556480
törölt tag

kringé

(#80778) bluuzia válasza ledgeri (#80776) üzenetére


bluuzia
aktív tag

2018.03.23-24-én volt egy óriási ban hullám.
Állítólag világ szinten több ezer!!! játékost nulláztak le. A mai napig nem tudni miért.
Vannak olyan híresztelések, hogy az akkor érkezett már nem emlékszem melyik verseny okozott valami galibát. De ezt sosem erősítette meg senki.
Szóval páran a crewból is áldozatai lettünk.
Azóta sem tudom megemészteni, ami akkor történt. :(((

Talán Depiboy volt az első áldozat. Most nincs kedvem teljesen visszakeresni, de érdemes olvasgatni, mi történt utána velünk.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#80779) HussarF válasza Mr.Csizmás (#80774) üzenetére

Melyikeken van?

(#80780) Plata válasza HussarF (#80779) üzenetére


Plata
félisten

Maverick,Frogger.Ez a kettő tuti.

(#80781) ledgeri válasza bluuzia (#80778) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

Van lista olyan dolgokról, amik ingame küldik után lesznek meg ingyen? -szóval előre nem éri megszerezni őket drágán...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#80782) CactuS válasza bluuzia (#80778) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem többen voltak akkor, sajnos a Rockstar soha nem válaszolt érdemben senkinek semmilyen Előre bannal kapcsolatos kérdésére. Igazából az átláthatóság és a fillérb*szás a két legnagyobb probléma a cégnél. A P2P csatlakozás miatti csigalassú online betöltés katasztrófa, ezt legalább az RDR2ben kijavították. A modderekkel pedig érdemben nem foglalkoznak, csak akkor, ha RPt vagy pénzt moddolnak (ami veszélyezteti a Shark Card eladást). Emiatt már az RDR2 után is megfogadtam, hogy nem fogom megvenni - főleg nem előrendelésben - a GTA 6-ot -.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80783) torik


torik
senior tag

Megvan a bunker a középső upgrade-del, egy hamis pénz nyomda, egy kis warehouse és egy garázs ahol a lopott járgányokat tárolom és adom tovább. Mire érdemes rágyúrni hogy hozza a pénzt? :D a bunker passzívan generálja azt amit, a nyomda abszolút nem éri meg eddig, hanyagolni fogom szerintem.

Tehát marad a két CEO-s meló, dobozok vagy autók gyűjtögetése. Jól gondolom hogy ez utóbbi éri meg leginkább? :U

[ Szerkesztve ]

All that and a bag of chips

(#80784) CactuS válasza torik (#80783) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Passzív bunker termelés? :F

Pénznyomda amúgy nem olyan rossz, ez alapján. Ami felette van az a bunker, cokain és a meth labor ( 47k / óra > 50k / óra > 72k / óra > 78k / óra).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80785) torik válasza CactuS (#80784) üzenetére


torik
senior tag

Úgy értem bunker és motor club helyek passzívan generálják a dellát amíg van supply, aztán lehet közben mást csinálni :D köszi a listát, következő beruházás akkor egy meth lab lesz :DDD

A CEO melókról van valami hasonló leírás, melyiket érdemes tolni hosszú távon?

All that and a bag of chips

(#80786) CactuS válasza torik (#80785) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Raktárra van egy ilyen, de nem mai darab.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#80787) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Valaki tud arra válaszolni érdemben, hogy a játék mentései, story és online is (steames cucc) bizonyos idő inaktivitás után el tudnak veszni? Értem ezt úgy, h letöröltem a játékot és ha mondjuk x ideig nem teszem fel és lépek be, akkor törlődnek-e a mentések? Vagy az idők végezetéig megmaradnak...
Nehogy megszívjam, h egyszer kedvet kapok hozzá, vissza teszem és mindent kezdhetek elölről, mert azt nagyon nem szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#80788) Trebron09 válasza SkyLine3000 (#80787) üzenetére


Trebron09
őstag

Törlődhet bármikor x ideig tartó inaktivitás alatt... volt már rá példa.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#80789) Locutus válasza Trebron09 (#80788) üzenetére


Locutus
veterán

1,5 évet hagytam ki, nem törlődött semmi.
Bár a rocket volticom valahogy elveszett.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#80790) Plata válasza Locutus (#80789) üzenetére


Plata
félisten

Nem veszett el,megette a rozsda. :D

(#80791) ProgenXL válasza Plata (#80790) üzenetére


ProgenXL
őstag

Végre lement ez az ingyenes dolog. Nem pörög annyira a forum és a játék is kevésbé terheltebb..

Gunner for life

(#80792) SkyLine3000 válasza Trebron09 (#80788) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, csak az X idő tartama nem mindegy. :) Mert ha 1,5 év után sem törlődött, mint ahogy Locutus írta, akkor nagy gond nem lehet. :)

(#80793) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Valaki cáfoljon vagy erősítsen meg a gondolatmenetben:
Spawnoló népauto lehet telefonon kérhető, ha LSC-be víve sajáttá tesszük...
Spawnoló légijerműveket lehet sajáttá tenni hasonlóképp, ha van hangárunk? Beenged alapból "map-járművel"? Mert ha igen akkor eléggé jó discount lehet... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#80794) ProgenXL válasza ledgeri (#80793) üzenetére


ProgenXL
őstag

100k érték alatti lopott járműveket lehet garázsba vinni. Légi jármű van ilyen? :)

Gunner for life

(#80795) Plata válasza ledgeri (#80793) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Spawnoló taligákat 100 ezerig hazaviheted.
Kivétel a 900 ezerbe kerülő spéci lifeguard taliga,ha valaki spawnoltat neked egyet valamiért hazaviheted.Pedig amúgy 900 ezerbe kerül.
Hangárba a meglévő Pegazus repülőidet rakhatod be és átalakulnak personal járművekké,de a Pegazus is megmarad.Buzzardból így egyszere hármat is használhatsz például.
Pegazus,personal,Ceo.Mind a három lent lehet.

(#80796) torik


torik
senior tag

Megnyertem a kaszinóban a verdát, majd amikor elvitte megy körre felrobbantották :D próbáltam a biztosítótól visszaigényelni de nem kaptam meg, ezennel ugrott a verda? :U

All that and a bag of chips

(#80797) ledgeri válasza ProgenXL (#80794) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ja, jó...
& (#80795) Plata :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#80798) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Beszereztem most epic en ingyenesen a GTA 5 öt mert még nem volt lehetőségem kiprobálni a multit, viszont folyton elszáll a játék vagy kidob. Elég gyakran csinálja és nem tudom miért. Más 3D alkalmazás nem ilyen csak ez.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#80799) NYPD válasza BogyóBP (#80798) üzenetére


NYPD
aktív tag

Hát ez ilyen... Ratyik a szerverek, nagyon le van terhelve a játék az elmúlt egy hétnek köszönhetően. Tegnap este minket is dobált össze-vissza. Nem tudsz vele mit kezdeni sajnos, csak várni hátha jó lesz.

(#80800) Warzoz


Warzoz
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni a PH crewbe.
A szabályzatot elolvastam, megértettem, elfogadtam.
Név: Warzoz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.