Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) Puma K válasza #21346560 (#29949) üzenetére


Puma K
veterán

Pedig barmilyen multinál az a legjobb ha nincs v-sync és megvan a minimum 60 FPS ;)

Ezért tolják most a 144Hz-es monitorokat, mert multiban még "ügyesebb" aki akkora képfrissítés mellett játszik.
Anno meg CS-ben a 300 FPS volt a tuti.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29952) htc07 válasza Puma K (#29951) üzenetére


htc07
addikt

Azért ezt a játékot összehasonlítani csgoval elég erős túlzás, sokkal ritkábban szinkronizál.

(#29953) Redneck


Redneck
veterán

Tudom hogy nem ide kéne de a másik topik nem tűnt túl komolynak.

Mit lehet csinálni azzal a jelenséggel hogy v-sync mellett néha fixen 30 fps-sel hajlandó menni? Hiába vettem lejjebb. Ment szépen 48 fix fps-sel majd következő indítás után megint 30, néha egy pillanatra 48. Ez mi?

Abból vettem lejjebb amit alapból beállított.
Így ment 48 fixen 1080p v-sync On:
Normal textúra, minden High, Post FX Very High, FXAA, Softer AO, Tessellation és ami felette van High

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29954) kigyi_23 válasza Redneck (#29953) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nálam tegnap egy küldetés (Michael kiszabadítása) alatt tökéletes volt az FPS semmi microlag, semmi gond. fixen beállt 60FPS-re egy pillanatra sem esett be alá. Előtte és utána is be-be esett 55-58-ra, de az alatt semmi.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#29955) Redneck válasza kigyi_23 (#29954) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem jól futott alapon is High/Very High beállításon 40 fps fölött de valamelyik indításnál jött a 30-as bug. Külföldi oldalakon is olvastam. Elvileg v-sync ki majd újra be a megoldás.

Szerk:
Mondjuk állítgattam, tesztelgettem mikor ez jelentkezett.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29956) kigyi_23 válasza Redneck (#29955) üzenetére


kigyi_23
addikt

ALT+TAB megoldja minden esetben 2-3 másodperces művelet. Nem tudom miért nem oldják meg.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#29957) Redneck válasza kigyi_23 (#29956) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm szépen! Remélem tényleg csak ennyi. :R Egyébként nagyon hangulatos! A kormányzás érzékenységét lehet valamivel állítani?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29958) Puma K válasza htc07 (#29952) üzenetére


Puma K
veterán

Csak az FPS számok miatt hoztam fel.
Hogy érted, hogy ritkábban szinkronizál?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29959) V.Dave


V.Dave
senior tag

Sziasztok!

Nemrég váltottam processzort i5-ről i7-re és azóta lefagy a játék. A kérdésem az lenne mindenképp muszáj újratelepíteni a winfost, vagy meg lehet úszni valahogy a dolgot? Proci drivert frissítettem, dxet és vga drivert.

Vagy a multi threading kavar be valahogy?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi mi 8 6/128

(#29960) htc07 válasza Puma K (#29958) üzenetére


htc07
addikt

amíg csgoban ott a 64/128 tick, addig itt kétlem hogy 30-nál több lenne (szerintem a 30 is erős túlzás).

(#29961) Puma K válasza htc07 (#29960) üzenetére


Puma K
veterán

CS 1.6 meg CS:S-ra gondoltam.

Mindegy :R

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29962) Bjørgersson válasza V.Dave (#29959) üzenetére


Bjørgersson
félisten

BIOS reset is volt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29963) Geryson


Geryson
addikt

Sziasztok! Esetleg valaki arra a kérdésemre, hogy mit kell csinálni akkor, amikor nincs misszió, csak a Trevoros a sztriptízbár mellett? Oda meg odamegyek és nincs ott semmi. Ami a legérdekesebb, hogy a "T"-betű színváltós, tehát olyan színű, akivel éppen vagyok...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29964) dokee78


dokee78
félisten

Mely helyeket tudom megvenni Michaellel?
Pár helyen voltam,azokra azt írta Only franklin.

(#29965) Puma K válasza V.Dave (#29959) üzenetére


Puma K
veterán

Mikor váltottam akkor nekem nem volt gondom: i5-4460->i7-4970K ugyan úgy tudok játszani több tíz órákat, pedig csak a procit cseréltem ki, minden más maradt ugyan úgy mint előtte.

Viszont én reseteltem a BIOS-t.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29966) Geryson válasza Geryson (#29963) üzenetére


Geryson
addikt

Hát mondhatta volna valaki, hogy nem a sztiptízbár táncos részébe kell bemennem, hanem a hátsó irodákba és ott vár Trevor. :) Valami bankrablós misszó lesz ez, ahogy nézem az előkészületeket...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29967) Wiz Khalifa válasza Geryson (#29966) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem tűnt fel hogy ha bemész a sztriptízbárba akkor a T jel máshol van mint ahol te kalandoztál?

Lehet hogy tetszett a látvány és a térképet nem is figyelted mi? ;]

Smoke some weed nigga!

(#29968) parkr válasza Wiz Khalifa (#29967) üzenetére


parkr
őstag

szépek azok a lányok, na :D

*van azért kivétel

(#29969) Geryson válasza Wiz Khalifa (#29967) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ezt még írtam is (pár napja), hogy furcsa, hogy a jel nem ott van... :) Csak tudod, nekem apám azt tanította, hogy ne menjek be sehova, ahol nincs keresnivalóm és így nem mertem az "irodákba" benézni...

A temetős pályán mindig újratermelődnek az emberek? Most nem tudom, hogy életemben először skipeljek, vagy szedjem őket szépen egyesével felelé. Nem gond, szedem én, csak egy idő után uncsi és amikor előrefutottam, akkor ott meg rohadt sok jelent meg...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29970) parkr válasza Geryson (#29969) üzenetére


parkr
őstag

nekem úgy rémlik ott nem tudod őket kiírtani, szóval próbálj védekezve előre haladni.
(és bal szélről jutottam ki a kocsikhoz)

(#29971) Wiz Khalifa válasza parkr (#29970) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Pedig egy idő után elfogynak. :)

Én mindig mindenkit kipusztítottam ott. :DDD

Kb 2-3perc irtás után már a kocsinál voltam.

Smoke some weed nigga!

(#29972) Geryson válasza Wiz Khalifa (#29971) üzenetére


Geryson
addikt

Jaja, tényleg elfogynak. Azóta már csináltam valami kamionos hót együgyű missziót is. Lassan vége lehetne ennek a sztori dolognak, 67%-nál járok...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29973) Wiz Khalifa válasza Geryson (#29972) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

69%-nál van vége a fő küldiknek alapesetben. De még ott vannak a mellékek, a gyűjtögetős cuccok, stb...

Smoke some weed nigga!

(#29974) watador600


watador600
senior tag

Srácok, valamikor egy PH-s összejövetel egy privát sessionba nem lesz?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#29975) 4264adam válasza watador600 (#29974) üzenetére


4264adam
veterán

Én benne vagyok :)

(#29976) Redneck válasza kigyi_23 (#29956) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm szépen bevált! :R Defaulton 48 fps és szép nagyon. Multiban majd alacsonyabbra rakom és egérre váltok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29977) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Telón is egész jól fut :)

Persze ez csak poén ;)

(#29978) parkr válasza Kelecar (#29977) üzenetére


parkr
őstag

az usb kábel meg nincs is semmivel összekötve :DDD

(#29979) #97716736 válasza parkr (#29978) üzenetére


#97716736
törölt tag

:C :C :C

(#29980) Kelecar válasza parkr (#29978) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Lehet, hogy rosszul látszik, de össze van az kötve OTG kábelen :)

A trükk nem ebben van :D

(#29981) V.Dave válasza Puma K (#29965) üzenetére


V.Dave
senior tag

megvolt, de nem segített. Esetleg valami más ötlet?

Xiaomi mi 8 6/128

(#29982) Puma K válasza V.Dave (#29981) üzenetére


Puma K
veterán

BIOS frissítés majd ha továbbra sem jó akkor rakd újra a Windows-t.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29983) parkr


parkr
őstag

aki most akarja megvenni a játékot (lemezen), 20%-al olcsóbban veheti meg Joy magazinos kuponnal videojatekbolt.hu-n és 576-os kupon is van

(#29984) watador600 válasza 4264adam (#29975) üzenetére


watador600
senior tag

Akkor eddig egy :DDD

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#29985) watador600


watador600
senior tag

Érdekes élménnyel gazdagodtam ma...

Kilépek egy misszióból, majd rápattanok a motoromra, és elkezdett körözni a rendőrség, majd látom bal alul, hogy aki velem egy sessionba volt, azt megöltem mind vagy 3-szor egyhuzamban... majd kick vote-olni meg reportolni akartak mind... ilyenkor magyarázza ki magát az ember, aztán meg ha bannolnak akkor cseszhetem, komolyan nem értem, hogy a rokszar mi a tökömet csinál? Egyre több a csaló, nem kéne már csinálni valamit??? :W :W :U

Ja, halkan azért megjegyzem, tisztán játszom, nem áll és sose állt szándékomban csalni.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#29986) Ghard válasza watador600 (#29985) üzenetére


Ghard
őstag

Nem te vagy az első akivel ez történik. Nem fognak bannolni.
A csalók meg úgy látszik sosem tűnnek el, mert a r* képtelen befoltozni a játékot. :)

(#29987) Krystal_s


Krystal_s
addikt

A saját garázsunkba (online) nem csak megvásárolt autókat lehet bevinni? Nekem már van pár, ami nem az enyém volt, de simán engedte. Az hogyan lehetséges? :U Így most már az enyémek, de van pár ami nem tetszik, azokat csak a szerelőnél lehet eladni?

(#29988) parkr válasza Krystal_s (#29987) üzenetére


parkr
őstag

az olcsóbbakat beviheted és ezzel ingyen szerezted meg őket. (sokan így kereskednek a kocsikkal)
eladni csak a LSC garázsokban tudod.

[ Szerkesztve ]

(#29989) Krystal_s válasza parkr (#29988) üzenetére


Krystal_s
addikt

Köszönöm. Azt hittem ez csak véletlen bug, hogy engedte betenni őket, vagy hogy egy bizonyos mennyiségű rendőrös üldözés után már nincs rajtuk nyomkövető. Gondoltam így kicsit majd többet érnek, mint amikor csak simán az utcáról viszem be és adom el a LS Customs-ben. :)

Más:
Azt nem értem, hogy egyes feladatokban (Jobs) miért ismétlődik a lista. Pl felhívom Simont, ad egy munkát, amikor elvégeztem utána bejön a megszokott képes lista, ami gyakran ismétlődik. Újra és újra lehet választani őket. Van, amit már többször megcsináltam, mert könnyen megy, elég jól fizet, de ettől unalmas is lesz, mivel már ismerem. De sima versenyeknél is ez van. Csodálom, hogy ezeket így engedi a játék, vagy nem teszi külön listába.

(#29990) Geryson


Geryson
addikt

Mesterek! Mik azok a nagyobb karikák a térképen? Mintha valami kocsikra emlékeznék, de már elég régóta ott vannak. Mit kell ott keresnem? Nem a fotózgatós karikákra gondolok, az már rég megvan. :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29991) Geryson


Geryson
addikt

Hallod, ez nagggyon komoly. Elkezdtem a monster jumpokat, lévén mindjárt vége a misszióknak (75%-nál járok) és nem tudok egyet sem megcsinálni. Nézek egy videót, másolnám onnan, hiába motor, gyors kocsi, mindig failed. A legkirályabb ugye az az, hogy a forgalom állandóan pont keresztbe áll...

Mi a jó trükk, hogy meg tudjam csinálni? Bevallom, nem gondoltam volna, hogy ilyen szőrszálhasogató ez a rész...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29992) Bjørgersson válasza Geryson (#29990) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fotózgatós karika? Mi?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29993) Ghard válasza Geryson (#29991) üzenetére


Ghard
őstag

Ha kicsit ugratsz fail és ha túl nagyot akkor is fail. Nagy baromság, de ez ilyen.
Arról a karikáról képpel könnyebb mondani vmit... :)

(#29994) jonnyjoker01 válasza Geryson (#29990) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt hiszem drogleszállito kuldi ahol olyan kocsit kell keresned aminek a hatuljaban drog van.
Vagy az a random event kuldi amikor celebek szemetet kell megkeresned ha trevorral vagy.
Ugyebar mindketto a bizonyos körön belul.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#29995) Geryson válasza Ghard (#29993) üzenetére


Geryson
addikt

Hát ezt nem gondoltam volna, mindjárt ki is próbálom! Igazán köszönöm! Persze én a másik kerületből nyomtam neki, hagy szóljon! :)

kovy29: Tudod, voltak azok a missziók, amikor a körbe bele kellett menned és akkor ilyen autós üldözés lett belőle és fényképezned kellett végig, mert híres személyek voltak.

jonnyjoker01: Igen, ezek lesznek azok mert tényleg volt szemétszedés is már (de lehet nem csináltam végig), vagy a kocsi is rémlik. Kicsit mászkálok a körön belül, hátha rálelek, hogy mi a francot kell találnom! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29996) Geryson


Geryson
addikt

Több Maze bankos parachute feladat is van? Most megcsináltam az összeset, kivéve ezt, de igazából itt most nem találok semmit (mondjuk megvárom a reggelt). Egyszer már itt ugrottam egy pasival és úgy emlékszem, hogy egy teherautóra kellett talán leszállni, de lehet keverem. Viszont kipipálva nincs...

Szerk.: furcsa, mert a jel az épület előtt van, nem az épület tetején, de sem fent, sem lent nincs semmi. Most lebegek itt egy léghajóval, reggel fél nyolckor.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29997) parkr válasza Geryson (#29991) üzenetére


parkr
őstag

ha ez alapján csinálod (itt látod azt is hova kell érkezni) akkor meg lesz mind. én már kétszer megcsináltam őket.

némelyik trükkös, pl. a világítótoronynál a sziklára kell érkezni, a börtönnél meg a fal és kerítés közzé.
többnyire segít ha vízszintesen érsz földet, mind a négy (vagy2) kerékkel egyszerre. (lehet irányítani ugrás közben minden irányba. sőt ha az elejét emeled akkor sokszor nagyobbat tudsz ugrani)

használd a gyors mentést is mielőtt nekirugaszkodsz, mert úgy gyorsan kezdheted újra az adott ugrást.

*néhol a nyugtató szükséges lehet :D

(#29996) Geryson esetleg helikopter nincs a közelben?

[ Szerkesztve ]

(#29998) Geryson válasza parkr (#29997) üzenetére


Geryson
addikt

Wow, köszönöm!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29999) Geryson válasza parkr (#29997) üzenetére


Geryson
addikt

Nincs heli. Most elmentem, vettem ejtőernyőt és kiugrottam én magamtól a tetőről (az ablakpucoló felvonóból), de semmi nem történik.

Hogyan lehet képernyőfotót készíteni? És ha lehet, akkor hova menti?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#30000) #21346560


#21346560
törölt tag

Srácok! Hogy lehet reportolni valakit?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.