Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) htc07 válasza Plata (#29100) üzenetére


htc07
addikt

kamu vagy sem, jól néz ki :D

(#29102) #81556480 válasza htc07 (#29101) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mi lehet az eredetije ?

(#29103) Karajev7


Karajev7
tag

Hello! Az miért van, hogy nálam nem megy a játék, csak min.27, maximum30 fps-al? Mint ha le lenne korlátozva. :F
A videokártyám Ati 5970..

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#29104) #81556480 válasza Karajev7 (#29103) üzenetére


#81556480
törölt tag

a v sync beállítás miatt van, half vagy valami ilyesmire van téve

(#29105) Bjørgersson válasza cyberkind (#29097) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] [link] :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29106) Geryson válasza Plata (#29100) üzenetére


Geryson
addikt

Miből sejted ezt?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29107) Puma K válasza Geryson (#29106) üzenetére


Puma K
veterán

Ha a Rockstar mutatni akar valamit egy új játékából akkor mutatni is fog a hivatalos honlapján.

Lehet van egy GTA fan aki elég erős géppel és sok szabadidővel rendelkezik aztán pár perc/óra alatt ki tud renderelni ilyen videókat.

A minőségét elnézve nem is 2014-2015-ös cuccnak néz ki, lehet régebbi.

A videó első része amcsiban játszódik aztán átmegy Európába (nézd az utca képet: kocsik, épületek és tereptárgyak) majd vissza amcsi.
Eddig a Grand Theft Auto: London, 1969 kivételével mind amcsiban játszódott.

Ezekből sejthető, hogy kamu a videó és nem ingame felvételek bármely más játékból és nem is a GTA VI-ból látunk részleteket.
Valaki a sokadik youtube csatornájának a nézettségét akarja felpörgetni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29108) #81556480 válasza Puma K (#29107) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt Mi, HC fanok tudjuk. Ha lesz új gta rész- akkor jön egy hivatalos trailer, majd vagy 2-3 év múlva talán a játék. ha tippelni kéne, amit nem szeretek, még jön egy dlc, majd rá vagy 2 évre egy új rész trailere.

(#29109) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Ma be találtam menni "Mikivel" a városba. Kicsit meglepődtem amikor kismillióan kezdtek el üldözni. :D Nem szeretem én ezt a madaradzo csávót. :D Én csak ruhát akartam venni :( :DD

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29110) jossua


jossua
tag

Hali

A fényképeket amiket készítek hova menti a gép ?:) :R

Alias : Magyarbetyar

(#29111) pokers


pokers
senior tag

Tudtok olyan elérhetőséget, ahonnan le tudnám tölteni a dvd lemezeket isoba?
A Rockstar szerverről nekem a múltkor is elég lassan jött, a netem is csak 20megás, plusz mostanában elég gyakran szaraxik. USB3as külső vinyón meg elférnek az install dvd isok, meg hamarabb is feltelepül sztem az usb3 miatt.

(#29112) Menyus911


Menyus911
tag

Elófordulhat, hogy már kérdezték. Bizonyos okok miatt új Win kerül a gépre. A kérdés, hogy, honnan lehet/tudom elmenteni a mentéseket, illetfe az játék vissza rakása esetén folytatni a storyt. Nem kérdés, hogy a játék, Win eredeti. Köszönöm a válaszokat. :)

(#29113) exor


exor
tag

Aktiváltam a játékot rockstar socialclubon keresztül, most próbálom letölteni (mivel nincs dvd olvasóm) de általában 2-5 percen belül megszakad a letöltés és ezt írja ki: The rockstar update service is unavaible code 203.. stb. ha nem ülök a gép előtt és kattintgatok 5 percenként, hogy retry megáll a letöltés nem folytatja, és egyébként is iszonyú lassan jön lefele. Le lehet tölteni bármilyen forrásból a játékot, ha egyszer már online a social clubon aktiváltam, mindegy honnan vagy milyet teszek fel? Vagy mindenképp a hivatalos oldalról kéne leszednem? Mert ha ez így megy jó sokáig fog tartani...

(#29114) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ramp Truck :D

Menyus911 téma összefoglaló nem dísznek van. ;) C: \ Users \ NEVED \ Documents \ Rockstar Games \ GTA V \ Profiles \

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29115) Franklin válasza Bjørgersson (#29114) üzenetére


Franklin
addikt

Ez ku**a jó, itt az eredeti videó: [link]
:D :D :D

(#29116) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Srácok, szeretnék a GTA őrült világából kilépve csinálni egy nyugodt kis road tripet Franklinnel. FPS módba, nem őrült módjára vezetve körbejárni a mapon az érdekességeket. :)) Meg persze csinálni pár jól kinéző screenshotot :P Hasonlókat azokhoz amik ebben a topicban fellelhetők: [link] :DD Erre keresnék a mapról egy képet amin esetleg fel vannak tüntetve az érdekességek, szép helyek a játékban. De az is tökéletesen megfelel ha párat bejelöltök nekem amiről ti tudtok. :)
A szett már megvan hozzá: kép :)

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29117) parkr válasza Bkrisz9 (#29116) üzenetére


parkr
őstag

az a baj hogy szinte bárhol megállhatsz fotózni mert annyira gyönyörű munkát végeztek a fejlesztők :)

amúgy a vízesés nyilván egy must, de van egy kilátó is vinewood felett valahol, meg ott az obszervatórium stb. túl sok van

(#29118) Bkrisz9 válasza parkr (#29117) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ez a jó. :) Ezért is szeretném bejárni amit csak lehet. A story es kuldetesel kozben sokminden mellett elszalad az ember es nagyon sokmindent kihagy. Már pedig ha már ennyit dolgoztak rajta akkor had nézzem végig :D Ha tudtok jó helyeket kérlek jelöljétek be őket nekem ha van rá 1 percetek :D

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29119) #81556480 válasza Bkrisz9 (#29118) üzenetére


#81556480
törölt tag

a multis küldetések és heists-ek is sok látványossághoz elvisznek.

(#29120) Bkrisz9 válasza #81556480 (#29119) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Multi sajnos nálam EGYENLŐRE nem játszik. :( (Innentől gondolom kitaláljátok.) De majd decemberbe! :) :C

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29121) Plata válasza Bkrisz9 (#29120) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom a virágboltból való,gondolom december azért mert karácsonyi ajándék lesz.
Én mióta felmentem multiba nem is nagyon játszim story módban.Multi sokkal több dolgot tartogat.

(#29122) Bkrisz9 válasza Plata (#29121) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Igen. És igen. Tőlem nekem. :) Úgy gondolm ezt megéri megvenni. Dolgoztak rajta annyit, hogy így gondoljam. Csak eddig nem volt rá keret sajnos.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29123) Plata válasza Bkrisz9 (#29122) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is karácsonyi ajándék volt.

(#29124) jossua


jossua
tag

Hali !
melyik az a beállítás mikor elhomályosodik a kép a távolba illetve enyhén körülöttünk ha nem oda fókuszálunk ?

Alias : Magyarbetyar

(#29125) gali777 válasza jossua (#29124) üzenetére


gali777
őstag

Depth of Field

(#29126) jonnyjoker01 válasza Bkrisz9 (#29116) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Tedd fel az Open Interiors 3 modot, azzal egy jó pár épület bejárható. Én a kutyával (Chop) és Franklinnel szoktam random autózgatni FPS nézetben és épületeket bejárni :) Az be is jelöli a térképen a bejárható épületeket.
Emellett nekem van olyan modom is amivel lehet ablakot lehúzni, indexelni, motort lekapcsolni, vészlámpát bekapcsolni stb. Nagyon hangulatos tud lenni így a vezetés.
Googleba beírod hogy gta v map és ott be van jelölve egy csomó látnivaló.

Üdv. Johnny

(#29127) Plata válasza jonnyjoker01 (#29126) üzenetére


Plata
félisten

Ablakot lehúzni lehet mod nélkül is. :D

(#29128) CJ3 válasza jonnyjoker01 (#29126) üzenetére


CJ3
senior tag

És melyik az a mod? Ablak index vészvillogó stb? :R Sima telepítős vagy bonyolultabb?

Crypto

(#29129) jossua válasza gali777 (#29125) üzenetére


jossua
tag

köszönöm ! javít a teljesítményen de nehezen veszem észre a célpontokat miatta :)

Alias : Magyarbetyar

(#29130) htc07


htc07
addikt

jee lehet indexelni ;]

(#29131) parkr válasza Plata (#29127) üzenetére


parkr
őstag

alapból csak a tetőt tudod lenyitni nem?

(#29132) jossua válasza gali777 (#29125) üzenetére


jossua
tag

Nem találom ezt a beállítást sehol ! :F

Alias : Magyarbetyar

(#29133) Bkrisz9 válasza jonnyjoker01 (#29126) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ezek érdekelnének :) Hol tálalom ezeket, illetve a telepítésük módját?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29134) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Újra akarom rakni a windowst ! Ki tudom vagy is ki lehet másolni a mentést ?
Eredeti a játék dobozos , nem steam-en lett vásárolva ha ez számít valamit !

[ Szerkesztve ]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#29135) jossua válasza PsycHo88 (#29134) üzenetére


jossua
tag

Kicsit legörgetsz és ott a válasz ;)

Alias : Magyarbetyar

(#29136) rup1u5 válasza PsycHo88 (#29134) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#29137) Plata válasza parkr (#29131) üzenetére


Plata
félisten

Nem,ha autóban ülsz és bemutatsz akkor az ablak le nyílik. :D

(#29138) gali777 válasza jossua (#29132) üzenetére


gali777
őstag

In-game depth of field effects on/off, ott van a grafikai beállításoknál.

(#29139) jossua válasza gali777 (#29138) üzenetére


jossua
tag

Nekem tényleg nincs ilyen opcio :)
Bár már hangoltam a beállításon és eltűnt :)

Alias : Magyarbetyar

(#29140) Bjørgersson válasza jossua (#29139) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Előbb a Post FX-et very highra kell állítani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29141) jonnyjoker01 válasza CJ3 (#29128) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

[link]

Kicsit "bonyolultabb" feltenni, ez a kettő kell hozzá:

Script Hook V - http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/
- Community Script Hook V .NET (1.1.0+) - https://github.com/crosire/scripthookvdotnet/

Bocs a linkekért mobilról vagyok

Üdv. Johnny

(#29142) Geryson


Geryson
addikt

Hm, vasárnap kiléptem a játékból normálisan erre most indítanám és a sztori mód töltése közben kifagy és kidob a desktopra. Azt mondja, hogy indítsam el safe módban és állítsak a grafikai dolgokon - de hát én vasárnap sem állítottam semmit bakker... :(

Ilyenkor?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29143) Bjørgersson válasza Geryson (#29142) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Indítsd safe mode-ban? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29144) 4264adam válasza Geryson (#29142) üzenetére


4264adam
veterán

Safe mode-ban teljesísd a következő küldetést, mentsd el majd állísd normal módra. Ennyi :)

(#29145) Geryson válasza 4264adam (#29144) üzenetére


Geryson
addikt

Na, ez így már érthetőbb volt, köszönöm. Safe-ben elindult, de mondanom sem kell, hogy kb. 800x600-as felbontásban... :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29146) 4264adam válasza Geryson (#29145) üzenetére


4264adam
veterán

Másoknál is volt ilyen probléma, küldetés után nem lesz

(#29147) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

üdv. két kérdésem lenne. az egyik, hogy csak küldetések alatt lehet használni a cheatet?
a másik arra vonatkozna, h lehet behozni azt az ablakot. egyszer véletlenül sikerült, de azóta sem...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#29148) kocsisdavid5 válasza flymi (#29147) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Nem csak a küldetések alatt lehet használni cheatet.
A cheat panelt a 0-al tudod előhozni

(#29149) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszi szépen!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#29150) Plata válasza flymi (#29149) üzenetére


Plata
félisten

De ne csalj,simán végig lehet vinni a játékot csalás nélkül.És ha csalsz akkor tönkre vágod a játékodat,miután használsz csalást a játék nem fogja számolni ha elérsz valamit,vagy kapsz öcsit,és azt hiszem ha csalás után mentesz akkor talán végleg lőttek ezeknek,de ezt nem tudom 100%-ra,csalás nélkül vittem végig.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.