Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29151) yozsee11 válasza Plata (#29150) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Főleg úgy, ha egy küldetés sokadszorra sem megy akkor felajánlja a játék, hogy átugorhatod...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#29152) Plata válasza yozsee11 (#29151) üzenetére


Plata
félisten

Hát olyan nekem nem volt.

(#29153) 4264adam válasza Plata (#29152) üzenetére


4264adam
veterán

"skip" nem volt? :U

(#29154) Plata válasza 4264adam (#29153) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nem buktam elégszer hozzá a küldetést.

(#29155) Puma K válasza yozsee11 (#29151) üzenetére


Puma K
veterán

Miiiiicsodaaaa??? :Y :Y :Y

Van ilyen kajak? :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29156) Plata válasza Puma K (#29155) üzenetére


Plata
félisten

Én sosem láttam,lehet nem buktam hozzá elégszer a küldetést.

(#29157) #81556480 válasza Plata (#29150) üzenetére


#81556480
törölt tag

:DDD Bizonyos cheatek, bizonyos achievementeket zárolnak.

(#29158) Plata válasza #81556480 (#29157) üzenetére


Plata
félisten

Valaki azt mondta ha használsz egyszer cheatet akkor bukod a játék 100%-os végigjátszását.Vagyis ha csalsz és úgy mentesz.De ha mentesz csalsz és visszatöltöd elvileg nem.
De én csalás nélkül vittem végig.

(#29159) pokers


pokers
senior tag

Online szórakozás? Valaki?

(#29160) Geryson válasza pokers (#29159) üzenetére


Geryson
addikt

Csak egy kis időm van, de pont beröffentettem a GTA-t. Mi is a neved? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29161) Plata válasza pokers (#29159) üzenetére


Plata
félisten

Én csak este 9-10 körül szoktam feljutni.

(#29162) watador600


watador600
senior tag

Nem tudom ki volt "puffinlekvár", de köszönöm hogy rabolhattam az idejét, de mint kiderült, mind a kétszer rossz capturet indítottam, és nem adta meg a napit :DD Elsőnek kifagyott mikor éppen vissza rakott volna free-be, majd másodjára királyúl végig nyomtuk, és nem adta meg, majd utána láttam, hogy nem jó capture fajtát indítottam :DDD

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#29163) pokers válasza Geryson (#29160) üzenetére


pokers
senior tag

pokers5

(#29164) Geryson válasza pokers (#29163) üzenetére


Geryson
addikt

Már pont kijöttem. Szerintem Te már ismerősöm vagy, de sajnos most nincs már időm tolni... :(

Más: Ez a plane trial ez komoly? Tolom neki mint a meszes, hiba semmi (az első misszió) és 1:30, gold ezzel szemben 1:10 lenne. Azt hogyan lehet megcsinálni mégis? :)

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29165) pokers válasza Geryson (#29164) üzenetére


pokers
senior tag

Legközelebb nem csak repkedünk, hanem tolunk egy kis versenyt is, vagy teniszt :K
Én se tudtam ezeket goldra megcsinálni. Sztem kell hozzá vmi tuti játékvezérlő, meg gyakorlás.

(#29166) Geryson válasza pokers (#29165) üzenetére


Geryson
addikt

Jó volt, beszálltam hozzád, kérdeztem 3 kérdést, nem válaszoltál, csak repültél. Ezért léptem. :) Nincs itt olyan, hogy privát szoba, ahová az okosok nem jöhetnek be? Az pont jó lenne, yard nélkül!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29167) pokers válasza Geryson (#29166) üzenetére


pokers
senior tag

Pedig válaszoltam mind1ikre :Y
Még kérdeztem is, hogy tolunk-e egy versenyt :U

[ Szerkesztve ]

(#29168) Geryson válasza pokers (#29167) üzenetére


Geryson
addikt

Hát azt bizony nem láttam. Magán szobában okoskodjunk legközelebb, mert volt öldöklés körülöttünk!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29169) pokers válasza Geryson (#29168) üzenetére


pokers
senior tag

Azért voltam átlátszó, mert passzívba tettem magam, így nem tudnak seperc alatt lelőni, viszont land race-t tudok így is csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#29170) negyven2 válasza Geryson (#29164) üzenetére


negyven2
veterán

Ahol horizontálisan kell repülni ott fejel lefelé repülj át. Ezzel minden ilyen checkpoint -4 mp add.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#29171) #81556480


#81556480
törölt tag

Csak a "készítők" miatt teszem be, egy off poénnak:

Ellenőrös videojátékot ad ki a BKK

Az ellenőr szakma népszerűsítésére és a bliccelők ellen látványos videojátékot fog piacra dobni a BKK és a Rockstar Games. Mindenki igényei szerint fejlesztheti majd karakterét, a karszalagon kívül, szinte minden választható lesz.

A játékban különböző kasztokkal lehet majd elkezdeni a küldetéseket: lesz arrogáns, rövid hajú, illetve duci, engedékeny női, továbbá könyörtelen, kiégett őszes hajú, szemüveges, valamint a fiatal, álruhás, gimnáziumban sokat cikizett kezdő karakter is. Az alap tulajdonságokon természetesen lehet változtatni a későbbiekben: például a kiégett őszesből egyaránt lehet kövér kopasz (és itt közteres küldetések is megnyílnak előttünk) vagy még savanyúbb vékony, hosszú hajjal.

Az első pályákon csak a metró kijáróknál, később a városban, szabadon császkálva, a GTA-t idézve lehet eldönteni, hogy hol szeretnénk büntetést osztogatni a bónuszokért, vagy simán parasztnak lenni a tapasztalati pontokért. Először még csak hebegő-habogókat kaphatunk el, után már viszont trükköznek, vagy elfutnak. Különböző billentyűkombinációkkal lehet közterest hívni, rendőrrel fenyegetőzni vagy utánuk rohanni (a duci kaszttal ez nem lehetséges).

„Szeretnénk szembesíteni a bliccelőket azzal, hogy valójában ők a g*cik, nem mi. Talán majd eljön az idő, amikor a gyerekek nem tűzoltók és rendőrök, hanem ellenőrök szeretnének lenni” – áll a BKK közleményében.

(#29172) jonnyjoker01 válasza #81556480 (#29171) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt azért még hozzá tenném, hogy Uniós támogatással készül a játék 1,2 milliárd forintért. (mint tudjuk ez azt jelenti, hogy valaki nagyon meggazdagszik)

Üdv. Johnny

(#29173) Puma K válasza #81556480 (#29171) üzenetére


Puma K
veterán

Forrás? :F

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29174) Plata válasza #81556480 (#29171) üzenetére


Plata
félisten

Ez most komoly vagy poén?

(#29175) Geryson válasza negyven2 (#29170) üzenetére


Geryson
addikt

Wow, ezt nem is sejtettem. Amúgy a repülőzés jó móka, most vettem meg a repülőteret és már megcsináltam kettő missziót is, mind a kettőt fullra time bonussal és low altitude-al (plusz vagy 9 hidat már), de a stunt plane az egyenlőre rohadt nehéz.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29176) #81556480


#81556480
törölt tag

gyerekek, ez poén! hircsárda.hu facebook !

(#29177) jonnyjoker01 válasza Puma K (#29173) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:))

Üdv. Johnny

(#29178) Puma K válasza #81556480 (#29176) üzenetére


Puma K
veterán

Ezen a részen átsiklottam... :B :U :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29179) htc07 válasza #81556480 (#29176) üzenetére


htc07
addikt

Igazából nem lenne nagy meló leszkriptelni egy ilyet.. :U

(#29180) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Csak nálam szórakozik ma este azzal, hogy failed el a rockstar serverre mentés?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29181) #97716736 válasza laceszgamer (#29180) üzenetére


#97716736
törölt tag

Néha lehalnak a szerverek, de kis idő után jó, és van mentés.

(#29182) parkr válasza laceszgamer (#29180) üzenetére


parkr
őstag

nekem kb. 1 hónapig ezt csinálta (elég idegesítő volt mindig várni a sikeres mentésre) de pár hete már semmi baja

(#29183) Plata válasza parkr (#29182) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is ez ment hetekig,néha még lőszert sem tudtam venni,mert service unavailable,de már hetek óta jó.Hála a GTA isteneknek. :DD

(#29184) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Ha valaki 3dben szeretne játszani, használja a tridef-et. Szinte semmi fps veszteség.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#29185) parkr válasza JoolsNOS (#29184) üzenetére


parkr
őstag

ilyen VR szemüvegre gondolsz?

(#29186) Puma K válasza parkr (#29185) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem nem mert az igencsak megeszi a gépet plusz a játék sem támogatja (még?) a VR-t.

Sima 3D, amit szemüveggel vagy nélküle tudsz látni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29187) Geryson


Geryson
addikt

Ma este valaki egy kis krúzolás? Nem ölés, nem verseny, hanem repülés, motorcsónak, bármi ilyesmi...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29188) pokers


pokers
senior tag

Az hogy van, hogy láttam a social-ba kovy29 online, de a játékban az y-al feljövő játékoslistában nem találtam?
Ugyan így volt tegnap Gerysonnal is.
Vagy nem egy szerveren vagyunk és azért nem látom a játékoslistában az online barátokat?

(#29189) Bjørgersson válasza pokers (#29188) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem azért, mert én még mindig a sztori módot masszírozom. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#29190) htc07 válasza pokers (#29188) üzenetére


htc07
addikt

Külön sessionban (szerveren) vagytok, vagy nem is onlineozik a másik személy.

Az a popup annyit jelent, hogy épp játékban van az adott személy.

[ Szerkesztve ]

(#29191) JoolsNOS válasza parkr (#29185) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem. Tridef 3d. Program. Hasonló mint a beépített nv 3d opció, csak nem felezi az fps-t. Természetesen 3d megjelenítő szükséges. És megy passzív 3dvel is. Mert ugye nv 3d vision csak aktívval megy (buhera nélkül).

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#29192) Źşë' válasza JoolsNOS (#29191) üzenetére


Źşë'
addikt

nvidia 3dvision kitre gondolsz? nálam totál szellemképes atm, volt amikor ment szépen, és akkor meseszép volt 3d ben tolni, de aztán szétcsesződött

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29193) JoolsNOS válasza Źşë' (#29192) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Na akkor részletezem:

A hivatalos verzió: kell venned 3d vision kitet (nemtom mennyi jó sok) + nv kártya, és máris "élvezheted" a 3d-t fele fps-el. Csak aktív 3d megjelenítővel megy.

Félhivatalos verzió passzív 3dre: megbuherálod a monitordriveredet. Feltolod a zalman passzív 3d monitor driverét, amit a 3dvisoion is elfogad. Ezután működni fog a 3d passzív monitoron 3d vision kit nélkül, de még mindig felezett fpsel. (ez sajnos win 10 alatt nem játszik, mert sír a driver hitelesítés miatt, még teszt módban is)

Amit én most ajánlottam: feltelepíted a tridef 3d programot (14 napos próbaverzió létezik) és elindítod a játékot vele. Választhatsz, hogy milyen 3d-t akarsz (aktív passzív stb, talán még a kék-piros szemcsi is játszik, amihez ugye nem kell spéci megjelenítő) és a játék minimális fps veszteséggel megy 3dben.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#29194) Geryson


Geryson
addikt

Nevetséges 20% körül járok, pont mentem volna egy strangers and freaks helyre erre látom, hogy piros pöttyös akció van, jön felém egy Lost-os furgon. Kiszedtem mindenkit, ahogy kellett, erre az egyik ember elkezd fegyverrel futni felém és úgy elgázolták, hogy konkrétan a lábam elé csúszott. :) Azt persze azért még el kell mondanom, hogy átszáll hozzám a nő, de egy akkorát csattantunk a motorral, hogy megijedt és elszaladt. :) Utána persze visszatöltöttem és megcsináltam, de rohadt jó, mert sem a számát nem kaptam meg, sem semmit nem kaptam azért, mert hazavittem. Hülye liba...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29195) parkr válasza Geryson (#29194) üzenetére


parkr
őstag

szerintem az volt a Snatched random event

(#29196) jonnyjoker01 válasza Geryson (#29194) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azért az ilyeneket legközelebb is csináld meg. Én már kaptam 50,000$-t is egy random eventből.

Üdv. Johnny

(#29197) Geryson válasza parkr (#29195) üzenetére


Geryson
addikt

Jaja, ez volt az! :)

jonnyjoker01: ha már a pénzről beszélünk, nekem a mai napig nem jött meg a gyémántrablásos pénzem szerintem. A múltkor volt 160e dodóm, de ez volt a max. (ebből meg is vettem a kis repülőteret). Olyan, hogy több százezer, meg millió nekem egyenlőre álom...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#29198) parkr válasza Geryson (#29197) üzenetére


parkr
őstag

majd fog hívni Lester ha talált vevőt a szajréra.
és majd később fogsz bérgyilkos melókat csinálni Franklinnel (szintén Lesteres), amik hatással vannak a tőzsdére = több száz milliós bevétel (de úgy sem tudsz majd vele sok mindent kezdeni)

(#29199) #97716736


#97716736
törölt tag

Itt vannak olyan emberkék akikkel lehetne Heist küldetést csinálni, hülyülni stb. Megint kedvet kaptam hozzá, aztán játszanék :))
RoBPro24BenQ néven megtaláltok

(#29200) laceszgamer válasza #97716736 (#29199) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én ha fenn vagyok egyek szivesen, ugyanezen a néven megtalálsz mint itt.

Amúgy kissé más téma, a loyality challange hogy van pontosan? kell hozzá a fleeca is vagy csak a 4 másik? Ha kell akkor gondolom ott is ugyanaz a 4 ember, csak két külön heistben? aztán együtt a többi 4?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.