Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26023) .Szaki. válasza Gabesz87 (#26022) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hát ha nem vagy Online, akkor elvileg nem lehet tőzsdézni, én Taxizom és ha jól megyek és magyar módra, akkor 3-400$-at szoktam összeszedni egy fuvarral, de volt már 540$-os fuvarom is. Néha figyelni kell, mert van aki fizetés nélkül akar lelépni, de az ritka. Rohadt ritkán játszom, de ha nem töröm össze a kocsit és nem kell egy 1.000-est otthagynom javításra, akkor nem tejel szarul. Jobban megéri, mint kirabolni egy pénzszállítót, mert ha bukod a menetet, akkor buksz 5.000-et, és nem mindig jön össze.

Na de nekem is lenne egy kérdésem. Nem lehet megoldani valahogy azt, hogy ha kimegyek az általam megvásárolt, tehát nem lopott Mercedes E Coupé-mmal a kikőtőbe, leteszem a parkolóba akkor ott maradjon addig, amíg a hajóval vissza nem érek? Vagy egyáltalán bárhol. Ha egy utcával odébb lévő parkolóban teszem le, mire visszaérek már el is vitték és nem lopóautó, mert nem hagyom tilosban és a rendőrségen sincs. Továbbra is offline módról beszélek. Gondolom nincs rá megoldás, de azért hátha. :)

Köszi előre is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.