Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) negyven2 válasza Jhonny06 (#11648) üzenetére


negyven2
veterán

Akkor is lewarezolták volna, ha időben megjelenik, csak most lesz mire fogni! :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11652) #81556480 válasza urban racer (#11650) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ráértek még márciusig ezen gondolkozni :DDD :DDD :DDD trollolololo

(#11653) philips20 válasza urban racer (#11650) üzenetére


philips20
aktív tag

750 ti egy elég jó kártya, nekem is van az egyik kis netezős gépemben.

A 4k hoz meg van másik :)

[ Szerkesztve ]

(#11654) Garada


Garada
őstag

Hazaérek és egyből az fogad, késik a játék gépigény meg itt van nesze, valahogy éreztem. :DDD

(#11655) ferensz válasza #81556480 (#11652) üzenetére


ferensz
senior tag

jajj, nagyon nevetek :DDD :DDD :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#11656) Bjørgersson válasza Kiskokó (#11641) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fú, valaki nagyon morci. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11657) #81556480 válasza Bjørgersson (#11656) üzenetére


#81556480
törölt tag

te csicska !! te optimalizálatlan csicska !!!444négy!4!

[ Szerkesztve ]

(#11658) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ge*i vagyok ha én örülök a csúszásnak annak ellenére, hogy csak PC-m van és nagyon várom a játékot? ;]

Így a gépigényt látván azt mondom biztosan elfutna a gépemen de hogy streamelni is tudjak... hát lehet, hogy le kellene cserélnem a GTX 770-emet egy GTX 970-re...

Egyébként meg ez a nem veszem meg mert késik két hónapot dolog tényleg gyerekes. Blizzardnál vagy más fejlesztőknél egy fél vagy teljes éves csúszás is simán jöhet bármilyen címnél. Ez a 2 hónap meg tényleg nevetségesen semmike. Abban az egyben viszont egyetértek, hogy nem megjelenés előtt két héttel kellett volna ezt bejelenteni hanem mondjuk karácsony előtt. Akkor még akár új hardvereket is lehetett volna kérni a Jézuskától. :U

All in all éreztem én hogy a gépigény hiánya baljós árny. :B

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11659) Bjørgersson válasza Dyingsoul (#11658) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Streamhez nem inkább processzor és memória kell?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11660) philips20 válasza Bjørgersson (#11659) üzenetére


philips20
aktív tag

De :) leginkább az kell hozzá

(#11661) Dyingsoul válasza Bjørgersson (#11659) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az megvan de a VGA sem mindegy. Idén már volt néhány cím ami ultra beállításokkal lement néha 60fps alá (far cry 4 legalább is amíg meg nem piszkáltam a config fájlt, shadow of mordor)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11662) #81556480 válasza Dyingsoul (#11661) üzenetére


#81556480
törölt tag

és gondolom 58nál már fájt a fejed és az aranyered is kijött ;]

(#11663) Jani18


Jani18
aktív tag

Nem hiszem el :W 28. születésnapom Ez lett volna az ajándék.Még jó pár pár napja mondták,hogy nem lesz csúsztatás :(

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#11664) Dyingsoul válasza #81556480 (#11662) üzenetére


Dyingsoul
veterán

:DDD Jó tudom ez így hülyén hangzik de ha youtube-ra is akarok videót feltölteni akkor mégsem játszhatok 25 fpsel. :P

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11665) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Milyen jó hogy 10.-én írt a Konzol Világ hogy 27.-én jön a GTA V. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11666) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy én azon is elgondolkoztam, mivan ha a Heist-ek miatt is késik az egész játék. Ugye a PC-s verzió már tartalmazni fogja, és a konzolokra előtte pár héttel fog megjelenni. Ugyanis azt a legtöbb siránkozó PC-s elfelejti, hogy a konzolosok legfőképpen a főleg a prev-genesek, már 2013 októbere óta várják ezt a lehetőséget amit szintén anno a 2013-as megjelenésre ígértek nekik. Vagyis lehet, hogy még ezután is lesz késés ha továbbra se tudják úgy összerakni azokat a nyavalyás Heisteket (a legnagyobb gond ugye az, hogy azért ne legyen belőle korlátlan pénzfarmólas, mert akkor nem lenne értelme a Shark Cardoknak).

vitko : Egy belsős, vagy külsős eszköz nem lenne jobb, pl valamelyik avermedia?

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11667) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Ugyan az lesz a grafikus motorja mint a 4nek?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11668) #85552128 válasza negyven2 (#11666) üzenetére


#85552128
törölt tag

PC-sként szerintem mondhatom, hogy a többség kiegyezne egy olyanban hogy adják ki most és később jöhet a Heist patchben - ha tényleg emiatt késik.
A két "várakozás" (konzolosok -> heist vs. PC-sek -> full játék) meg nagyon nincs egyszinten.

[ Szerkesztve ]

(#11669) oriic válasza gyuromoj (#11665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lófenét tudták ők a megjelenést. Csak vagánykodni próbáltak...Nem jött össze nekik. :D

#11670) CJ3

Az szép, másodpercre pontosan egyszerre. :) :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11670) CJ3


CJ3
senior tag

65 Gb lesz a game? akkor 8 dupla DVD-n fog megjelenni? Ez elég hihetetlen:D

Az meg elég gyanús volt nekem h nincs gépigény, és nekem is az volt az érzésem h átb@szták az agyunkat és csúszás lesz megint. :W

Crypto

(#11671) spanglee001


spanglee001
addikt

nyomtam xboxon, de nekem nem jött be az irányítás miatt, el is adtam a boxal együtt. ha lesz valami pc-s videó, hogy hogyan is fog kinézni pc-n, akkor megveszem.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#11672) negyven2 válasza #85552128 (#11668) üzenetére


negyven2
veterán

Ezért írtam, hogy ez is közrejátszhat. Én is PC-snek tartom magam,függetlenül attól, hogy rájöttem, azért konzolon sokkal egyszerűbb az élet játék szempontjából. Valamint ha te is kezdetektől fogva Online-on játszottál volna azért mást mondanál erről, függetlenül attól, hogy tudom, hogy nem egy kategória.

Maga sztori mod is jó, de igazán most az Online rész domborít nagyon-nagyot. Csak a benne lévő tartalmat nagyon sokan hamar megunják.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11673) Dyingsoul válasza negyven2 (#11666) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ha jól hozna a twitch és a youtube akkor simán befektetnék rá de sajnos nem vagyok netceleb. :) A VGA upgradet azért preferálnám mert abból annak több értelmét látom ha egy-két beállítást még feljebb is vehetnék aggodalom nélkül. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#11674) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem elég hogy késik, még akkor debütál az új védelem, ami vagy bombasiker lesz, vagy bombaszopóka. :)

Paranormal Cocktivity

(#11675) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Ez a gépigény a túl szép, hogy igaz legyen kategória...9800gt?? Vicc, azon max a menü fog bejönni :))

(#11676) negyven2 válasza J.Hetfield (#11675) üzenetére


negyven2
veterán

"Over time, downloadable content and programming changes will change the system requirements for this game. Please refer to your hardware manufacturer and www.rockstargames.com/support for current compatibility information. Some system components such as mobile chipsets, integrated, and AGP graphics cards may be incompatible. Unlisted specifications may not be supported by publisher.

Other requirements: Installation and online play requires log-in to Rockstar Games Social Club (13+) network; internet connection required for activation, online play, and periodic entitlement verification; software installations required including Rockstar Games Social Club platform, DirectX, Chromium, and Microsoft Visual C++ 2008 sp1 Redistributable Package, and authentication software that recognizes certain hardware attributes for entitlement, digital rights management, system, and other support purposes. Single use serial code registration via internet required; registration is limited to one Rockstar Games Social Club Account (13+) per serial code; only one log-in allowed per Social Club account at any time; serial code(s) are non-transferable once used; Social Club accounts are non-transferrable."

Ami 360-on úgy néz ki, hogy a megjelenés óta szemmel láthatóan javult a játék grafikája, és futási sebessége.

Amúgy meg tényleg nem értem a hisztizők nagy részét. Most jelnejen meg időben de a k*rva 'nyát a Rockstának mert optimalizálatlan bugos sz*r inkább adták ki volna később, vagy a k*rva 'nyát a Rockstának mert nem jelent meg időben, inkább legyen bugos optimalizálatlan sz*r, amit majd javitnak úgyis. De ugyis tök mindegy mert egy 2 éves játékért 5$-ál többet úgyse fizetek inkább ellopom letöltöm warezban.

Nos az ilyen kijelentésű emberek nagy része így-is úgy-is lewarezolták volna, csak hangot adnak, hogy ők megpróbáltak jófejek lenni, de szemét a Rockstar!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11677) bombibmw


bombibmw
veterán

Én már nem ismétlem meg,hogy hova menjenek elfele.
Rendelés visszamond,márciusban tört.

(#11678) cyberkind válasza bombibmw (#11677) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy nem mint a Fifanál és társainál. ;)

Paranormal Cocktivity

(#11679) J.Hetfield válasza bombibmw (#11677) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Kemény lesz 65 GB-t lehúzni...én tölthetném vagy 3 nap folyamatosan :DDD

(#11680) Bjørgersson válasza bombibmw (#11677) üzenetére


Bjørgersson
félisten

#butthurtpcmasterrace

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11681) Jhonny06 válasza negyven2 (#11672) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pont a napokban gondolkodtam egy PS4 beszerzésén, úgyis van egy pár exkluzív title, amit kár lenne kihagyni, de asszem ez a csúszás fel is tette a pontot az i-re. Én már nem fogom megvárni PC-n, PS4-en végigviszem. Soha nem volt konzolom és nem vagyok oda az irányításért, de valószínűleg csak azért, mert még nem játszottam soha hosszabb távon vele, biztos vagyok benne, hogy megszokható ez is (mint minden az életben). Azért várok 2-3 hetet, de 99%, hogy január végén/február elején már nagyban tolom, amolyan elő-szülinapi ajándékként.

Egyébként a GTA Forums-on is mindenkinek az a véleménye, hogy a PC-s screenshotok alapján egyáltalán nem szebb a játék, sőt.. (valószínűleg valami fos konzolport lesz, talán annyi, hogy jó gépigénnyel) egyszerűen nincs miért várni rá. Kicsit csalódott vagyok, de ezek után már nem fogok foglalkozni vele.

[ Szerkesztve ]

(#11682) #81556480 válasza Jhonny06 (#11681) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hogy nem szebb??? szerintem ez hülyeség.

(#11683) philips20 válasza J.Hetfield (#11679) üzenetére


philips20
aktív tag

Nem is a letöltéssel lesz gond, vehetek még egy ssd-t.

(#11684) cyberkind válasza Jhonny06 (#11681) üzenetére


cyberkind
félisten

Simán hozzászoksz, csak idő, nekem is ez volt, most meg már a gép csak netezni meg filmezni van, ennyire elég is. :DDD

(#11682) LaciCRM
Az ideg. ;)

Paranormal Cocktivity

(#11685) bombibmw válasza J.Hetfield (#11679) üzenetére


bombibmw
veterán

5 óra alatt lent lesz. :D

Philips20:
Single-re elég a HDD is.

[ Szerkesztve ]

(#11686) negyven2 válasza #81556480 (#11682) üzenetére


negyven2
veterán

Maga a játék alap grafikája nem szebb (a motor ennyit tud). Illetve azért az látható, hogy az elöre kiadott képek minden platformnál sokkal szebbek mint valós játékmenetben.

bombibmw: Azért ha lejött lehetőleg net nélkül játsszál már vele, mert szerintem sokan nemigazán szeretnének napi 1500 s*ggszőr nyíró-t áruló SPAM-et kapni a vírusos, warez verziód miatt! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11687) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Én türelmesen várom tovább, így is több játékot szeretnék megvenni a közel jövőben. Legalább nem kell nagyobb költségekbe verni magam. Akik meg haragjukban a warez mellett döntenek, lehet érni fogja őket még meglepetés. Hardver partnerségről nincs infó?

(#11688) urban racer válasza philips20 (#11653) üzenetére


urban racer
senior tag

nekem csak LP kártyát fogad a gépem. Abból 750ti a csúcs :(

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#11689) cyberkind válasza urban racer (#11688) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs azzal baj, az erősebb mint a 650, de gyengébb mint a 660, egész jó kis köztes kártya. :)

Paranormal Cocktivity

(#11690) philips20 válasza bombibmw (#11685) üzenetére


philips20
aktív tag

Most van egy 128gb os ssd m, és egy 2tb os vinyom, de mindkettő televan :)

(#11691) #81556480 válasza negyven2 (#11686) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mivan? most azt mondod hogy ugyan úgy néz ki a játék minden platformon? meg a 4 is, mert azt is ez a motor hajtja ? nem értelek.

(#11692) philips20 válasza cyberkind (#11689) üzenetére


philips20
aktív tag

Szerintem már a frissitések miatt nem gyengébb mint a 660, elvileg lassan jobbnak is kell lennie.

Anno legalábbis azt írták nvidiáék.

(#11693) CsonkaImo válasza #81556480 (#11691) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem a Max Payne 3 köszön vissza a képeken ,lehet mert ugyan az az engine? :B Egyébként ezt pozitívumként értem, mert a terület nem akkora mint az MP3-ban.

J.Hetfield: Helyes! :K Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nV-n játszhatatlan lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11694) J.Hetfield válasza CsonkaImo (#11687) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

AMD barát lesz :O
off nekem gtx 750ti van, zsír kis kártya az árához képest :K off

[ Szerkesztve ]

(#11695) #81556480 válasza CsonkaImo (#11693) üzenetére


#81556480
törölt tag

max payne 3 nak nagy hibája volt hogy alacsony a poligon szám(ettől én még imádtam). itt a sabre-s képen nem látsz szögletes formákat. Máshol is azon sírnak hogy a régi motor hajtja a játékot . ( nem tudom amugy honnét tudják) meg egyáltalán kit érdekel? ha ezt jobb volt nekik csiszolni, fejleszteni amit már ismernek, minek csináltak volna egy újat hogy kezdjenek mindent előröl ? Meg figure te honnét tudod hogy ennyit bír a motor ?

(#11696) philips20 válasza CsonkaImo (#11693) üzenetére


philips20
aktív tag

Ha úgy lesz optimalizálva mint a mp3 akkor nagyon jó lesz, akkor 2-300 fps alap lenne :)

(#11697) Jhonny06 válasza #81556480 (#11691) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem, de PC-n a screenshotok alapján nem néz ki jobban, mint next-genen. Nyilván X360-on és PS3-on sokkal szarabbul néz ki.

(#11698) bombibmw válasza negyven2 (#11686) üzenetére


bombibmw
veterán

Miért ne?
Én is kaptam már,más miért ne kapjon? :D
Egyébként valószínűleg kivárom már azt a "kis" időt,ha eddig kibírtam.

(#11699) #85552128 válasza J.Hetfield (#11694) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem hiszem, biztos nem emelnék ki az nV 3D Visiont ha így lenne.

[ Szerkesztve ]

(#11700) negyven2 válasza #81556480 (#11691) üzenetére


negyven2
veterán

Nem, de ha megnézed igazából az amit maga a hardver tud az nincs kosszónőviszonyban azzal ahogyan kinéz. Egyszerűbben fogalmazva olyan orbitális különbség nincs a platformok között, csak annyi amennyi pluszt az erősebb hardver tudd. Ha csak ONE/PS4-re lett volna fejlesztve egy változat, vagy csak PC-re az sokkal szebb lett volna. Ettől függetlenül szebb mint a jelen generációs konzolokon de, nem annyival mint amit sokan vártak. Ugyan ez a helyzet a 360/PS3-->ONE/PS4 változatnál. Szebbnek szebb, de nem annyival mint lehetne!

A IV az más tészta ott olyanok is közrejátszottak, hogy új engine, és olyanokat is belepakoltak amit még kiforratlanok voltak akkor!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.