Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) erahurka válasza oriic (#11335) üzenetére


erahurka
félisten

Inkább késsen és legyen jól megcsinálva, mint hogy korán jöjjön és 50000 patch-re kelljen várni hogy játszható legyen.

(#11352) oriic válasza erahurka (#11351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem mindegy, én nem játszok PC-n. :D

Live-Die-Respawn

(#11353) STC Speed válasza oriic (#11352) üzenetére


STC Speed
őstag

:R

(#11354) Đusty válasza erahurka (#11351) üzenetére


Đusty
őstag

Így van most a konzolosok kaptak egy félkész játékot amit leteszteltek a pc-seknek :), most már lassan kész lesz amit bele szerettek volna tenni, így csupán félhulladék lesz a pc-s verzió.

(#11355) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Ha már várunk, akkor várjunk a GTA V: Waiting for System Request Simulator 2015 játékkal. :DD Trailer

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#11356) laceszgamer válasza erahurka (#11351) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak legalább képesek lennének valamit kinyögni, hogy mi van, és akkor tudnánk valamit biztosra.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11357) zaja8


zaja8
aktív tag

sziasztok!

Előrendelném a játékot, bár még ilyet nem csináltam. Annyi hogy most megrendelem és a megjelenésekor kapom meg postán.? illetve honnan érdemes rendelni? én az 576 oldalát néztem.
utolsó kérdêsem, dvd vagy blu-ray én jelenik meg? ugyanis nincs blu-ray lejátszóm.

Köszönöm! :R

(#11358) laceszgamer válasza zaja8 (#11357) üzenetére


laceszgamer
addikt

CD Galaxistól szoktam régebben ott általában úgy van, hogy ha előrendeled küldenek egy értesítőt pár nappal a megjelenés előtt és akkor véglegesítheted a rendelésed.

Futár viszi ki ha házhoz kéred, meg lehet postára is vagy ilyen pack pontokra kérni.

DVD-n fog érkezni ez biztos, hogy hány darab az már más kérdés, eddig a rekord a CoD AW, az 6 darab DVD-n van a dobozokban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11359) Bjørgersson válasza zaja8 (#11357) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már miért jelenne meg PC-re Blu-ray lemezen?

576-nál a legdrágább egyébként CD Galaxissal egyetemben, GameShop és KonzolVilág oldala meg valamiért nem tölt be.
Konzolok Szervize
GameSoft
CD Galaxis
576

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11360) #81556480


#81556480
törölt tag

Nálam miért van még amikor ps3-asok azt mondják náluk már nincs ?!

(#11361) negyven2 válasza #81556480 (#11360) üzenetére


negyven2
veterán

Mert a 360 a sz*rabb konzol :DDD. És a PS3 amúgy is erősebb meg jobb, és elhozza a világbékét :D.

[ Szerkesztve ]

(#11362) wolf13 válasza Bjørgersson (#11359) üzenetére


wolf13
őstag

Én innen rendeltem elő : [link]

mivel tényleg olcsóbb mint a galaxys. Előtte mindig ott rendeltem , de most itt , hogy ingyenes a kiszállítás , és talán tényleg meg is kapom ezért az árért spórolok egy keveset.

Amúgy ahol most drágább ott sem ennyi volt , csak ők már alakítottak az áron. Nincs kizárva , hogy a többi is felnyomja , csak később reagálják le.

Ja , és bízok a jan. 27-be.

(#11363) #81556480


#81556480
törölt tag

A traditional GTA és az assisted aiming között mi a különbség?

(#11364) negyven2 válasza #81556480 (#11363) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg az egyiknél (traditional) az analóg stickel tudsz az ellenfelek között váltani, míg a máiknál nem.

(#11365) #81556480 válasza negyven2 (#11364) üzenetére


#81556480
törölt tag

más:

most éppen free aimban vagyok az általad említett dolog miatt. Elkezdtem a The Los Santos Connection-t és eleve nem nagyon jöttek emberek az invitálásra. AZtán ez amúgy is elég nehéz. 3-an 2. nekifutásra sem sikerült.

Melyik az amit érdemes csinálni ? Pénz kéne :D

(#11366) negyven2 válasza #81556480 (#11365) üzenetére


negyven2
veterán

A Los Santos-t érdemes olyan járművel csinálni, amibe nem tudnak belőni hátulról (pl zentorno) vagy pedig buzzardal. Ami még jól fizet az a Exteadition ( itt nem a jelölt helyre megyünk először, hanem a Sandy reptérre és elhozuk onnan az ott lévő vadászgépet (ha egyedül csináljuk akkor robantsd fel a másikat) és ezzel csináljuk végig a küldetést. Illetve jól fizet még a Method in madnass, de ez is kettős. Amúgy a Free Aim csak több RP-t add pénzt nem.

(#11367) #81556480 válasza negyven2 (#11366) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ééértem!

Most csináltuk az amikor az RV-t kell ellopni és leszállítani a droglaborba. Közben pedig motorosok üldöznek. Kb 21.000-et zsebeltem be vele.

Mivel engem az RP így 140es szint környékén már nem igazán érdekel, így maradok az assisted aimnél.

Lest most valami dupla RP EVENT megint !

[link]

(#11368) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#11359) üzenetére


Bjørgersson
félisten

GameShopnal es KonzolVilagnal is 13.999.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11369) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Kb. 26%-nal járok és nem találok fokuldetest a térképen! Mit kell csinalni ilyenkor? Legutóbbi küldetés a helikopteres tengeralattjárós volt.

(#11370) perge666 válasza KD6-3.7 (#11369) üzenetére


perge666
veterán

Én is itt dekkoltam néhány napot. :)

(#11371) perge666 válasza perge666 (#11370) üzenetére


perge666
veterán

"Franklin-nel kell elheyezned egy kocsit valami eldugott helyen menekülő járgánynak. Ezt úgy tudod, hogy leparkolsz valahol (nem utcán), Michael-t kikeresed a telefonkönyvből, X, és lesz egy ilyen lehetőség. Utána meg fog jelenni a H a térképen. Ez egy FIB-s rablás lesz.
Heist-hez szerintem mindegy kivel mész hisz mindenki részt vesz."

Nekem ezt javasolták,és bejött.

(#11372) KD6-3.7 válasza perge666 (#11371) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Köszönöm!

(#11373) perge666 válasza KD6-3.7 (#11372) üzenetére


perge666
veterán

Igazán nincs mit. :R

(#11374) philips20


philips20
aktív tag

Valamit lehet már tudni a gépigényről?

(#11375) gyuromoj válasza philips20 (#11374) üzenetére


gyuromoj
veterán

:(
Majd megjelenés napján. ;]

(#11376) kovy29
Pedig tuti szar van a palacsintában, csak nem mernek nyilatkozni mert akkor a nyakukba szakadna az egész internet. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11376) Bjørgersson válasza gyuromoj (#11375) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy majd utána egy nappal, és még a dobozon sem lesz rajta. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11377) customrobi


customrobi
tag

Sziasztok, sorry ha már volt, én nem találom a választ. Nem játszottam eddig konzolon egyik résszel sem, szóval nincs nagy gyakorlatom a kontrolleres irányításban. Viszont most van egy küldetés amit nem tudok megcsinálni, (Father/Son) Egészen egyszerűen nem tudok célozni és vezetni egyszerre, és emiatt nem tudom eltalálni a a hajón lévő ellent. Össze vissza lövöldözök mindenfelé, mire elfogy az idő, a kis csóka meg kirepül, és meghal. Viszont automata célzást nem találok. Mi a trükk? Ps3-as gépen tolnám.

Előre is köszönöm, ha valaki megszánna. :R

Vessetek az oroszlányok elé.

(#11378) Đusty válasza customrobi (#11377) üzenetére


Đusty
őstag

nincs trükk a kontroller egy szar :),
na ezért leveszik a fejem :)
nézz videokat a neten, úgy könnyebb, én is nekifutottam párszor
egér+billel könnyebb lesz nemsokára :)

[ Szerkesztve ]

(#11379) norbi2010 válasza Đusty (#11378) üzenetére


norbi2010
őstag

Nem szar az, csak ha béna vagy. ;)
Én úgy szoktam autóból lőni, hogy a ravaszokon a középső ujjaim vannak, a mutatóujjaimmal célzok és lövök, közben meg a hüvelykujjaimmal irányítom az autót meg célzok. Bár nem tudom fejből hogy van elrendezve a ps controller, csak 360-om meg most One-om volt eddig.

[ Szerkesztve ]

(#11380) Cthulhu Dawn válasza Đusty (#11378) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Vezetni/repülni azért van annyival jobb, mint egérrel lőni :K . Mondom ezt pc-sként, csak pár hónap erejéig volt ps3-am a GTA V miatt, még tavaly. Lövés tényleg megszokható, de nagyon behatárol. A vezetés/repülés a kontrollerrel viszont hiányozni fog pc-n :B . Na, az autóból lövés viszont egy rémálom, azt már az sem menti meg ha nem vagy béna :DDD .

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#11381) cyberkind válasza Cthulhu Dawn (#11380) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom mit panaszkodtok itt, de még a 360 kontrollere is ász, én Ps3-on toltam ki először, na azon valami botrány volt minden ami irányítás, még egyenesen se tudtam menni a karakterrel :DDD , Xbone kontrollerrel pedig a legjobb, én arra a kevés pc játékra is azt használom. :))

Paranormal Cocktivity

(#11382) cyberkind


cyberkind
félisten

Egyébként arra nem gondoltok hogy azért nincs gépigény mert tutira késik, és azért késik tutira mert itt debütál az új védelem, amihez állandó net kell és társai? :))

Paranormal Cocktivity

(#11383) Đusty válasza cyberkind (#11381) üzenetére


Đusty
őstag

Mondjuk azt én is többektől hallottam, hogy az xbox kontrollere nagyságrendekkel jobb mint a PS-é.

(#11384) wolf13 válasza cyberkind (#11382) üzenetére


wolf13
őstag

Hat ha ez igaz [link] akkor nem késik.

(#11385) gyuromoj válasza wolf13 (#11384) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én már csak akkor hiszek el valamit is, ha január 27.-én a kezemben fogom a játékot.
Mondjuk pár napja érlelődik bennem hogy visszamondom a francba. Na majd meglátom még addig.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11386) customrobi


customrobi
tag

Szomorú vagyok. Ez így tényleg szar. :( Azért köszi skacok. Marad a szopás, azt aki pedig ezt így kitalálta beültetném, és minden sikertelen kísérlet után levágnám egy ujját. :DDD

Vessetek az oroszlányok elé.

(#11387) Bjørgersson válasza Đusty (#11383) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de mi a helyet a PS4 kontrollerével?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11388) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Urak.

Tapasztalatokat kérnék Xbox 360-on: mennyire akad, szaggat, laggol, lassul a játék? Jobban van optimalizálva mint a 4? Sajnos pár nagy kedvencem miatt vettem Xbox-ot, de egyik sem lett túl jól optimalizálva.... (LA Noire, Mafia 2). Köszönöm a segítséget! :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#11389) STC Speed válasza Ti Bo (#11388) üzenetére


STC Speed
őstag

Jobb lett,mint a 4,de itt érezhető néha,hogy beesik az fps,ha érzékeny vagy rá,főleg a városba,vidéken semmi.
Youtube-on találsz fps videót,hogy fut boxon.

(#11390) Ti Bo válasza STC Speed (#11389) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Köszönöm, meglesem. :R Az LA Noire alatt annyira nem volt idegesítő, de a 4 alatt sokszor azt éreztem, hogy játszhatatlan, annyira beakadozott és lassult... (Mafia 2 szintén zenész...)

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#11391) STC Speed válasza Ti Bo (#11390) üzenetére


STC Speed
őstag

Tudom miről beszélsz,de a 4 rosszabb volt,ott kb a tengerparton futott normálisan,ha nem néztem a város felé :DD

(#11392) erahurka válasza Đusty (#11383) üzenetére


erahurka
félisten

Külső kialakításban, de működésben szerintem nincs különbség. Én tudtam egyenesen menni pedig nem mai darab a kontrollerem.
Autóból lövés tényleg botrányos, pedig GTAIV-ben jól volt megoldva. Itt nem tudok célozni lövés nélkül, ez elég rossz így.

(#11390) Bmw318tds: Ha zavar az FPS esés akkor lemezes verziót vegyél, ott valamivel jobb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#11393) Ti Bo válasza STC Speed (#11391) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Kb! :DDD Az összes részét imádtam, de a 4-et a mai napig nem tudtam végigjátszani...pedig itt figyel a Complete Edition és megfogadtam, hogy nem veszem meg az V-öt amíg nem fejezem be a 4-et. :D

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#11394) Ti Bo válasza erahurka (#11392) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Azt szeretnék, bár láttam most jó akcióban Live-on 8xxx forintért, de direkt nem vettem meg, mert a 4 is lemezes változatban van meg. Egészen addig nem zavar, míg nem megy a játék rovására (célzás, vezetés stb) Köszi a tippet! :R

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#11395) erahurka válasza Ti Bo (#11394) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem a PSN verzió van 8000 körül ment a 20. évfordulós akcióban. Szerintem nem vészes az fps esés, nekem inkább ugráló grafikai elemekkel van bajom de nem igazán zavar.

(#11396) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Singleben , hogy lehet pénzhez jutni ? Bankot rabolni csak küldivel tudok ? :( vagy lehet csak gondolok egyet és úgy ? :D mert a közértben már meglát a csóka és riaszt :DDD a tombolásaim minigunal meg sokba kerülnek ;] :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11397) erahurka válasza Micsurin (#11396) üzenetére


erahurka
félisten

Tőzsdézés. Elkezded szétverni mondjuk az egyik fajta gyorséttermet, aztán ha padlón van az árfolyam veszel egy rakás részvényt. Aztán elkezded szétverni a konkurenciát.
Vagy figyelsz Franklin bérgyilkos küldetéseinél, ott is sokat lehet kaszálni.

(#11398) Ti Bo válasza erahurka (#11395) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Az engem valahogy soha nem zavart igazán. Sokkal jobban idegesít ha egy akció jelenetnél annyira leesik a frame rate, hogy nem tudok célozni... :D

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#11399) Micsurin válasza erahurka (#11397) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben , köszönöm :R és a karik között tudom mozgatni a pénzt ? Michael kicsit túl burzsuj a többiekhez képest :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#11400) norbi2010 válasza Micsurin (#11399) üzenetére


norbi2010
őstag

Ha még az elején vagy, akkor ez alapján két milliárdot összetudsz kaparni mindhárom karakterrel. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.