Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28993) kenccsi


kenccsi
tag

Halika,

Kis update a pixel hibás gépemről, visszavittem a laptopszalonnába', hívtak, hogy vihetem javításra. Mondták, hogy ott helyben megcsinálják. Mire kèrdeztem, hogy menni fog-e az, mert ez a 3. Alkalom, hogy hozom. Mind háromszor mondták, helyben megcsinálják amint megjön a panel, 2 óra alatt, aztán mindig csörögtek, hogy speckó szerszám kell hozzá, ott helyben nem megy. Akkor ment tmx-be ahol semmit nem csináltak vele csak ráírták, hogy javítva. Második alkalommal ugyanez a történet, csak akkor a speciális eszköz valami kemence volt. Most harmadjára srác azt mondta nem túl bíztatóan miközben nézegette aggodalmasan a gépem, hogy "háát valahogy megoldom. Valahogy megoldom". Aztán hívtak, hogy helyben nem megy elküldik valahova. Mondtam, hogy oké. Majd hívtak, hogy van e valami fontos adatom a gépen, mondtam, hogy nincs bár nem értem ez miért fontos egy panel cseréhez?! Most meg találtam egy youtube videót, hogy-hogy lehet a panelt kiműteni, de ebből a gépből nem lett pékárú.

Nyugtassatok meg, értenek a dolgukhoz ennél az üzletnél! ?!

Már ott tartok, lehet jobb lett volna lenyelni azt a pár pixelt, aztán hagyni a fenébe..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.