Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29651) kenccsi válasza Mikulásbá (#29648) üzenetére


kenccsi
tag

Valóban max-q verzió ami ebben az általam linkelt Dell G5 ben van sajnos, pedig már megörültem. Így vagy kerek cserét és marad de legalább teljesen új Y720, vagy az a helios 300 10e ft rádizetéssel.

(#29652) RM007 válasza cyberkind (#29647) üzenetére


RM007
addikt

CPU limit? i5-öm sosem volt, de a legvadabb gamék is 50% eszik a jelenlegi i7-em le órajelezve(3.6GHz).((Vagy ez csak 1070 mellett van így? )) És miért le mért nem fel húzva vagy alapon? Mert még ez is bőven elég mindenre, minek forrósítsam. Én nem tudom ki miért ajánl gyenge cpu-t játékra, illetve mi számít akkor gyengének legalább 2-3 év távlatot előre nézve, de azt gondolom procinál maradjunk a közép út mentén, nem kell a mostani 6 magos dömping, jó még a tavalyi, viszont az legyen minden esetben i7 legalább, ha nem akarunk szívni hamarabb a kelleténél.
Főleg hogy van itt olyan játékos akinek még az is kevés. :U

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29653) cyberkind válasza RM007 (#29652) üzenetére


cyberkind
félisten

A 8300H egy jó játékos alap a laposokba szerintem, 4 meg 8 szál, mindezt 3.9GHz-es órajelen, namost a 7300hq 4 mag csak és mindez 3.1GHz-en, egyszerűen sokszor kevés. Nem kell 6 magos 12 szálas, de a 8 szálas i5 már igen, ami jobb mint az i7 7700hq.Asztaliban nekem a 4790K-t az új játékokból sok minden zabálta szépen, az AC origins meg nem egyszer be is zabálta, de nyilván az asztalit nem akarom ehhez hasonlítan.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29654) baro32 válasza cyberkind (#29653) üzenetére


baro32
aktív tag

Ez így van ahogy írod nekm már 4,5éve teljesít egy i7-4700HQ proci egy GTX880m-el és még bírja szusszal :)
(Asus G750jz) majd csak akkor cserélem a gépet ha már nem mennek a játékok rajta normálisan én elvagyok 30-60FPS-között is egyenlőre de azért már egy ideje nézegetem az utódját.

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#29655) RM007 válasza cyberkind (#29653) üzenetére


RM007
addikt

Állítsd be a 3.1GHz-t folytonos 3.9GHz-ra. Nálam mindig a max látszik, energia beállítás valahol. Úgy is limites?

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29656) cyberkind válasza RM007 (#29655) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy állítsam be, 7300HQ-ról beszélek, ha jól láttam ott ez a max 4 magra, a tuning itt meg édes álom.

(#29654) baro32
Nekem igazából akkor van bajom ha sok az npc, ott max 30fps-em van vagy 32, de ennyi.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29657) RM007 válasza cyberkind (#29656) üzenetére


RM007
addikt

Rendben akkor állítsd mind az összes magot 3,5 GHz-re. vagy húzz még rajta. Szerintem fogyasztásilag ezek még tuning képesek power throttling nélkül. Próbáld ki XTU-val hátha még elmegy.

Az összes mag egyformára, állítólag azt szeretik.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29658) cyberkind válasza RM007 (#29657) üzenetére


cyberkind
félisten

Megnézem ezt az XTU-t, a ThrottleStop-al csak alulfeszelni tudom.

Paranormal Cocktivity

(#29659) maximilian4 válasza RM007 (#29657) üzenetére


maximilian4
addikt

Erről már beszéltünk korábban. Ezek a max turbo frekvenciák 1 aktív magra vonatkoznak. A 7300HQ akkor tud 3,5Gh-et, ha csak az egyik mag aktív, ha mind a 4 mag pörög az isten nem tornássza fel az órajeleket 3,1 GHz fölé, ez ennyit tud.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#29660) cyberkind válasza maximilian4 (#29659) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta megvan, valamiért 3.4-re emlékeztem 1 magnál de mindegy, semmit se tudok elérni pluszba, pedig az a 4GHz jól nézne ki. :D Keci Inter. :U

Paranormal Cocktivity

(#29661) Ferelson


Ferelson
tag

Sziasztok!
Asus rog strix gl503 vd típusú gamer laptopnál hangos ventillátorra van megoldás? Lejjebb veszegettem a grafikát meg teljesítményt de még így is....valakinek valami ötlet?

Ipad Pro 2018, Iphone X, Airpods, ASUS ROG STRIX GL503VD

(#29662) Dhampir válasza cyberkind (#29660) üzenetére


Dhampir
félisten

Ne szidd az Inter-t, habár most elég gyengén muzsikáltak. :D

(#29663) Meklod


Meklod
tag

Sziasztok! Volna egy AlienWare m17x, gtx 770m upgraddel! Win 10 alatt ugye nem működik a vga driver,k ellene egy módosított .inf fájl hozzá! Valaki ért ehhez esetleg? Válaszokat előre is köszönöm!

(#29664) RM007 válasza maximilian4 (#29659) üzenetére


RM007
addikt

Akkor nálam van a világ legjobb processzora. Oda lövöm be a magokat ahová akarom, és így volt ez a két előd cpu esetén is.

Tudom ez is tudna liftezni alap és turbo.....de jelenleg nem élek vele, betoltam max-ra mind.(cpu-z a barátod ellenőrzésként)
Munka közben adja ami csak belefér. AB is mutatja.........

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29665) Muerte válasza Meklod (#29663) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szia!

Melyik AW pontosan? Optimusban megy vagy DGPU only módban?

[ Szerkesztve ]

(#29666) maximilian4 válasza RM007 (#29664) üzenetére


maximilian4
addikt

De a tiéd szorzózármentes.

Maxi

(#29667) RM007 válasza maximilian4 (#29666) üzenetére


RM007
addikt

Az előző i7-4700mq és i7-4900qm esetén is be tudtam állítani az XTU-ban amit akartam, pedig azok nem tuning cpu-k voltak mint a mostanim. Szóval nem értem hirtelen miért vagyok olyan okos. Ott a négy mag és betolom oda ahová tudom....a 4700 esetén (32,32,33,34) is ment stabilan 3,6-on mind a 4 mag. Na most hogyan, milyen tényleges tudással arra nem emlékszem. Ott a Geekbench 3-4 mérőke, meg lehet nézni változott-e valami....nálam látszott mindig.

Ettől függetlenül lehet nem vagyok képben más i7-es és i5-ös cpu tulajdonságával, hogy működnek, mit lehet velük kezdeni, mert nekem olyan nem volt,1 kaptafára veszem mind. Akkor világosítsatok fel. :R

Egyszer elállítódott az energia beállítás a cpu esetén és akkor mozgott össze vissza a mutató....persze ez egészen más történet, nem az amiről most beszélünk, de van az is hogy alapon(nálam 3,1 Ghz lenne alap amit mutatna munka nélkül.....most 3,6 jelenleg ott a szorzó és tartja mindig.

Ok, akkor a HQ nem állítható.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29668) RM007 válasza RM007 (#29667) üzenetére


RM007
addikt

És tényleg, ilyen fos cpu-val egyáltalán hogy lehet laptopot eladni? És ki az aki megveszi, hogy minimálisan sem lehessen hozzápiszkálni? :W

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29669) DamianB válasza RM007 (#29668) üzenetére


DamianB
őstag

Az aki csak használni akarja és nem hegeszteni egyfolytában pluszban erre van kerete . :U

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29670) maximilian4 válasza RM007 (#29668) üzenetére


maximilian4
addikt

Olyan akinek nincs hozzá szüksége hogy hozzápiszkáljon. Ahhoz hogy az ereje elég-e vagy sem az már egyéni preferencia.

Maxi

(#29671) Meklod válasza Muerte (#29665) üzenetére


Meklod
tag

A modellszáma: P01E ,ha ez mond valamit! Egy Intel 840qm proci van benne! Ez még nem Optimus!

(#29672) Muerte válasza Meklod (#29671) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Akkor az egy M17xR2 2010-ből,jó ilyet látni hogy még megy,nekem is volt egy,a végén 680M-mel adtam el,remélem még az is működik valakinél :)

Itt a hozzávaló mod file:416.81 DGPU
A leírás hogy hogyan tudod feltelepíteni:[link]

Itt a legfrissebb Optimus mod file a többieknek,416.81/ AW,MSI,Clevo: [link]

Figyelj rá a GPU ventire hogy vezérli-e a bios,nálam a 680M-met HWiNFO Fan Controllal kellett vezérelni,a bios terheléstől függetlenül csak 2200-as RPM-en hajtotta a ventit.

[ Szerkesztve ]

(#29673) RM007


RM007
addikt

1, Hegesztéssel nem fogod a számítási teljesítményt növelni.
2, Mikor hozzápiszkálsz pl egy új pasztázással az mi?
Az hogy mennyid van erre a keretre ott azért jó ha számít milyen hosszú időre tervezel, mik az igényeid, vagyis kell tervezni később hogyan tovább. Én a lehető legnagyobb intervallumban gondolkozom, akkor is ha sok minden nem jön össze javítás stb.... 1 évre vagy hónapokra a silány minőség miatt nem fogok pénzt kiadni, legyen bármennyi mert az számomra pénzkidobás lenne. Továbbá azt gondolom a gamer laptop az egy luxus kategória, ne sírjon aki spórol ezen azon.
Az hogy időközben fejlesztettem cpu, vga, ram tuning az egy dolog. Beleszerettem, idővel többet akartam az jött, mert jöhetett. És igen volt rá pénzem, jól átgondoltam. De nem rövid időre venni valamit(itt konkrétan az egész gépre gondolok, nem a cserélhető dolgokra benne), hanem maga a termék ne avuljon el azonnal, ha már beleöltem valamit, az tartson már azért valameddig szájhúzogatás nélkül. Szokták mondani, sok kicsi sokra megy. Lehet választani 2 alsó kategóriás laptop egymás után, vagy veszel egy igazit amit meg tudsz tartani jó időre jó szájízzel.

Hozzápiszkálás mindig van, csak kérdés mikor jön el.

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29674) Meklod válasza Muerte (#29672) üzenetére


Meklod
tag

Ezer köszönet! :R Megyek is, megpróbálom megcsinálni!
Egyébként,igen 8 éves gép és még mindig működik.... Kíváncsi vagyok,hogy a legújabb "műanyag" gamer csodák is bírják-e majd így a gyűrődést?! :DDD

(#29675) DamianB válasza RM007 (#29673) üzenetére


DamianB
őstag

Ez mind szép és jó engem csak a stilus zavart ahogy beszéltél az ilyen emberekről . Ennyi .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29676) cyberkind válasza RM007 (#29668) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem akarod esetleg te is megmondani pluszba ahogy Bluesummers tette pár hete, hogy mi a phaszért pont játszok ha ráérek? (nyilván nem ilyen hangnemben és stílusban) :D Nem sokat vagyok itt és olvasgatok, de érdekes egy hely az tuti. :))

Paranormal Cocktivity

(#29677) echterion válasza cyberkind (#29676) üzenetére


echterion
nagyúr

Amúgy én tényleg kíváncsi lennék, hogy a mai játékok közül mi az, ami megizzasztja úgy igazán a procit és nem multi fps. Szívesen megnézném, hogy mire elég az, ami nekem van most. Mert most a WoW meg a WoT nyilván nem olyan, mint ahogy a Forza Horizon 4 sem volt megterhelő neki túlzottan.

[ Szerkesztve ]

**********

(#29678) cyberkind válasza echterion (#29677) üzenetére


cyberkind
félisten

Bedobod mondjuk az új Tomb Raider-t és amikor a "faluba" érsz és özönlenek az emberek mindenhol, ott már szinte meghal ez a fajta i5, de mondjuk ez elvileg minden sok npc-s játékra igaz, a Mass Effect széria teljesen oké, bár az csak egy cső. Bár lehet, hogy csak nálam tesz be a végletekig szétrombolt rendszer, ez is hamarosan kiderül.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29679) RM007 válasza cyberkind (#29676) üzenetére


RM007
addikt

Azért nekem is lehet véleményem. Szerintem pont a kis pénzű emberkéknek kellene jól meggondolniuk mit vesznek, mert akinek több van az kevesebbet kockáztat.
Mindegy asztali vagy laptop, emlékszem a 2000-es évek elejére. Az első asztali PC-m úgy kb 300e ft volt. Csak a vga kb a fele ennek, hát volt rá összegyűjtött lé mi nem azonnal jött össze, és volt egy informatikus barátom aki összerakta nekem. Jót akartam, biztosat. Mindent azzal csináltam...TV, videó és első tuning a hardveren. Teljesen kezdő voltam, ezért sem egyedül döntöttem, és próbáltam összeszerelni + olcsóbban kaptam a tartozékokat a haverom kapcsán. A VGA még most is meg van, talán még működne is. Kívánom neked azt az élményt amit én akkor átéreztem és napjainkban meg a mostanim kapcsán mikor éppen nem bosszankodok semmin.

És még mindig ebben élek, ezért nehezen jönnek le időnként dolgok, mint pl ez a visszafejlődés ami ebben a szektorban van nem kis kihasználással, átveréssel. Nem kéne fosokat vásárolni, és akkor jóval kevesebb lenne belőle. Mire gondolok? 2018 végén ilyen teljesítményű gamer laptop cpu teljesítményről beszélni, hát nem semmi, el sem hiszem. Ügye nem baj ha kiakadok, és nem rád, de én tuti nem nyeltem volna be, inkább vártam volna még egy jobbra. :R

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29680) cyberkind válasza RM007 (#29679) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké.

Paranormal Cocktivity

(#29681) echterion válasza cyberkind (#29678) üzenetére


echterion
nagyúr

Hm, Tombika, oké. Csak az a jelenete olyan, vagy az egész játékra jellemző ez a CPU éhség?

**********

(#29682) cyberkind válasza echterion (#29681) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahol sok az npc és ott rengeteg van, amúgy ha kalandozol meg haladsz, akkor nincs baj. Esetleg ha megvan a BF1 akkor abban a multi, de ilyen játékokat keress ahol sok az ember, a Gta 5 kivétel valamilyen szinten.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29683) echterion válasza cyberkind (#29682) üzenetére


echterion
nagyúr

Okés, köszi. Megleskedem.

**********

(#29684) Bluesummers válasza cyberkind (#29676) üzenetére


Bluesummers
őstag

Jah, 1TB SSD :) Én már kb. semmivel sem játszom, full időelb@szás (felértékelődik az idő így 24évesen)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#29685) cyberkind válasza Bluesummers (#29684) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a filmnézés időelb@szás mert kb minden film gyenge, de ezen a vonalon fellehetne sorolni még jó pár dolgot. :D Mondjuk mivel manapság boldog-boldogtalan is játszik, kezd ez is egyre lejjebb zülleni sajnos, úgyhogy idővel itt is beköszönt a "könnyes" búcsú. :)

Paranormal Cocktivity

(#29686) Dhampir


Dhampir
félisten

Lassacskán ontológiai "dilemmákkal" szembesülünk. :)

(#29687) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok hp omen i7 8750h gtx 1070 el megérné most venni? Eu billztel nagyon megtetszett hosszú távra

(#29688) KillHates válasza Dhampir (#29686) üzenetére


KillHates
nagyúr

ahogy mondod! 👍
az lett volna igazán bizarr, ha még a fórumozást/posztolást is ide sorolják!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#29689) RM007 válasza Bluesummers (#29684) üzenetére


RM007
addikt

Mi bajod az SSD-vel? Jah, neked csak a win betöltéshez Kell? Nem muszáj játszani, de ott van a topik témája szóval a téma ne legyen már ciki!

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#29690) Bluesummers válasza RM007 (#29689) üzenetére


Bluesummers
őstag

Semmi bajom sincs az SSD-vel, de gondolom nem emlékszel arra, hogy mi volt anno a tárgy.
https://prohardver.hu/tema/gamer_notebookok/hsz_28400-28402.html

Mondjuk anno 15 évesen telepítettem fel a gépre 5-10 játékot, azóta talán max 1-et, annyira lement a színvonal mindenből. Minden online megy kb. majdnem minden játék arra megy, hogy függővé tegyen, szerezz minél több "pontot" (anno Muerte ezt elmagyarázta). Minél több sikerélményt próbálnak adni, ha már másban nincsen sikere az embernek, akkor legalább ott legyen egy darabig, amíg fel nem ébred.
Szerintem az a ciki, ha a géped teletolod mindenféle játékkal (vagy filmmel, XXX filmmel, animével, akármivel), s olyan sok mennyiségben áll rendelkezésre, hogy már most tudod, hogy el vagy intézve a következő X időre, mert úgyis hozzájuk fogsz nyúlni.

Más:
Mi a játékipar problémája? Innentől végig lehet hallgatni, kb. a végéig. Novotrade egyik kulcsembere, Zámbó Viktor beszél benne arról, hogy milyen input és output van az ember és a gép között.
https://soundcloud.com/st-ki/checkpoint-3x05-a-philos-sztori#t=1:28:08

Én nem a hardveren vagyok kiakadva általában, mondjuk gamer notebook gépem sincs kb. 1 év óta, pont azért, mert amik kijönnek, azok annyira, de annyira szarok, fosok, hogy nem igaz! Hiába jó a DOOM, ha alig különbözik a DOOM 1-2-től. Új szörnyet nem nagyon láttam. Hiába jó a StarCraft 2, ha leginkább online világba visznek el, ha ott nem gyakorolsz napi 2-3 órát, akkor alig van esélyed nyerni.
Ha valakinek belegázoltam a lelkébe, elnézést kérek :)
Volt egy kis időm írogatni, várom a kritikákat ^^

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#29691) Medocsabi válasza Dhampir (#29686) üzenetére


Medocsabi
addikt

Időről időre előjön, hogy tulajdonképpen senki sem játszik notin :))

(#29692) Raymond válasza Medocsabi (#29691) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor a megfelelo topic-ban vagyunk :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29693) zack


zack
nagyúr

Én csak azért választottam a 8750H-t, mert a Scar II minimum 3 évig meg lesz.
Jó pár éve asztali CPU-t is így választottam. I7 3770K. Ennek már legalább 5 éve, de lehet hogy több.
A proci köszöni jól van, CPU parking utility-vel beállítottam, egyik mag se "parkoljon", és stabilan tudja léggel a 4,5-4,7 Ghz-et. Gondom még nem volt játékban, az újakkal sem.
Akkor is az i5-re próbáltak rábeszélni, ami teljesítményben már sehol se lenne.... :U
Mindig az aktuális csúcs közeli az időtállóbb. VGA az nehezebb döntés, de általában adott felbontáson ami megy fullba jelenleg, az 3 év múlva az újakkal is menni fog medium grafikával.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29694) Mikulásbá válasza zack (#29693) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Zephyrus-t kellett volna venned. :U

(#29695) zack válasza Mikulásbá (#29694) üzenetére


zack
nagyúr

Miért is?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#29696) Mikulásbá válasza zack (#29695) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Stabilabb a hűtése.

(#29697) Dhampir válasza KillHates (#29688) üzenetére


Dhampir
félisten

Meg is verselem valahogyan. :D

Talán lehet

Talán lehet még posztót porolni, poszt-apokaliptikus korokat előrébb sorolni,

Sztrogoff Mihályról, Márton libáról, púpos processzor hibáról gágogni-pörölni,

Multimédiás dalolásba fogott forgó légcsavarral süvöltő szeleket kavarni,

Karokat bénító súlyos számítógépet emelni, róla dicső éneket szerezni,

Folyékony fémek gőzében gőzölgő pőre processzor főre hűtést szerelni,

Forró fórumokon dévajon forogni, mérges "Morzsa" kutyaként hörögni-morogni,

Balsorsért ólmot, rezet, timsót, poklos sorsokat okolni,

Gép-bálvány körül fintorgó csupasz elmével, imbolygó fogoly medvével táncot lejteni,

Talán lehet.

[ Szerkesztve ]

(#29698) Raymond válasza Dhampir (#29697) üzenetére


Raymond
félisten

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#29699) cyberkind válasza Bluesummers (#29690) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem ment le mindenből, a Sony exkluzívok ott vanak évente 3x amik maradéktalanul megérik a pénzt és olyan élményt adnak mint semmi más, ez PC-n nekem mivel utálom és gyűlölöm a multit meg a sorozatban fosott szarokat kb szökőévente van meg 2 fejlesztőnek köszönhetően, erre túlzás meg hülyeség tartanom bármi jobb hardvert, pláne, hogy most megint nulla érdeklődésem van a játékok iránt, a PC-re meg mindenestül haragszom, szóval nem értek azzal eget amit te írsz vagy ahogy te látod, nyilván aki szeret multizni annak más a helyzet. Nekem a telóm több mint 10gb zenével van tele meg szintén rengeteg képpel, akkor ez is gáz? :D
A hardver téma megint más, nekem a legnagyobb bajom az a hardverekkel és áraival, hogy nincs system seller mint a konzolra, és mégis fél misi a jelenlegi csúcs, az új cpu-ból majdnem 300k, nevetséges, szánalmas vicc az egész, és még a portok is szarok. És ha már itt tartunk, nekem a 3 és fél éves The Witcher 3 és Gta 5 érte meg a PC-t, ez most úgy áll, hogy talán jövőre jön a Red Dead 2 meg a Cyberpunk, és aztán megint ennyi az AAA vonalon évekig, na jó, ha minden igaz jön valami soulslike game is, azt is vegyük ide.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29700) x_o_n válasza Bluesummers (#29690) üzenetére


x_o_n
veterán

Ennyire felesleges túlmisztifikálni ezt...föleg hogy semmi köze ahoz hogy miért vesz valaki gamer notebookot.
az emberek mások,különbözöek, ez igy van jól
..én is többre értékelek sok minden mást..szivesebben kerékpározok pld egy hétvégén 100km de ettöl még néha pld a méteres hóban jó jártszani a fütött szobában Valamelyik kedvenc játékkal..
A többi kritizálást nem értem az emberekröl,most öszintén nem mindegy neked?meg amugy is senkinek sincs ehez köze,ismerek ilyet értem mire gondolsz,de eszembe nem jutna kritizálni az illetőt...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.