Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#28801) Bluesummers válasza x_o_n (#28796) üzenetére


Bluesummers
őstag

Kerestem a hozzám hasonlóan elkeseredett vöröskéket.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28802) kenccsi válasza Medocsabi (#28799) üzenetére


kenccsi
tag

Igen èn is így gondolom, S/N számot hol tudok szerezni egy laptop panelhez, simán device manager nem írja, hw infó progi viszont azt hiszem igen. Az mèrvadó?

(#28803) Medocsabi válasza kenccsi (#28802) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hogy a viharbane, HWinfó vagy Aida is pontosan megmutatja a panel típusát.(azt hiszem az én 7559-emnél még a dell honlapja is mutatja a teljes specifikációját a gépemnek)

[ Szerkesztve ]

(#28804) gurubefree válasza Bluesummers (#28801) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nem akarok zabot hegyezni ... lehet csak en nem ertem a viccet , de

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28805) kenccsi válasza Medocsabi (#28803) üzenetére


kenccsi
tag

Szerinted ez így elég? Normális, hogy S/N : unknown? :D

[ Szerkesztve ]

(#28806) Bluesummers válasza gurubefree (#28804) üzenetére


Bluesummers
őstag

Na bakker!!! Felhasználták a képemet!!!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#28807) Muerte válasza kenccsi (#28805) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ez a panel az egész pontosan: [link]

(#28808) kenccsi válasza Muerte (#28807) üzenetére


kenccsi
tag

Áh! Értem, akkor ez alapján majd tudok sipárogni nekik, ha nem ugyan ezeket az infókat látom a csere után! Ezer hála fiúk/lányok! :) Köszi!

(#28809) RM007 válasza Bluesummers (#28806) üzenetére


RM007
addikt

Akkor küldj egy másik fotót, de ha szőrös, kopasz, tetovált, inkább ne! :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#28811) Muerte válasza Mikulásbá (#28810) üzenetére


Muerte
Topikgazda

"de egy picivel vaskosabb is, és egy leheletnyivel szerényebb hardvert kapott"

Eheh.. ,csak nem tán belátták hogy a fizika az erősebb? :D

[ Szerkesztve ]

(#28812) Mikulásbá válasza Muerte (#28811) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az bizony mindig erősebb lesz-lásd gaming felső kategória. :U

(#28813) maximilian4 válasza echterion (#28771) üzenetére


maximilian4
addikt

Sima paszta lesz csak. Én a vasalástól tartok. Ide folyik-oda folyik, lemar ezt-azt, nehezen takarítható. Jó lesz a paszta.

Maxi

(#28814) Darth_Revan válasza Mikulásbá (#28810) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Új generációs laptop vga-k már a spájzban lesznek, erre kihoznak egy túlárazott Pascal vga-s gépet ...biztos sokat fognak eladni belőle :U

(#28815) Muerte válasza Darth_Revan (#28814) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem gondolom hogy nagy ugrás lesz teljesítményben az új széria,hozzák a régi megszokott +20%-kot az elődhöz képest és annyi,szerintem.

(#28816) gurubefree válasza Muerte (#28815) üzenetére


gurubefree
senior tag

En pontosan e miatt inkabb veszek egy aw amp-ot ... Meguszom ~£100 . Teszek bele egy gtx 1070 vagy gtx 1070 ti ( artol fuggoen ) es elszoszmotolok FullHD-n forever . Ha lecserelnem azt ami van min. +£1000 lenne amit bele kellene tenni . Az amp + vga combo ~£350-£400 es meg mindig ott a vga upgrade option. Kerdes az , hogy az i7 7700hq meddig allja a sarat .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28817) Angel2014 válasza RM007 (#28809) üzenetére


Angel2014
addikt

Meg ha ki id van gyúrva. ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#28818) Raymond válasza Mikulásbá (#28810) üzenetére


Raymond
félisten

Itt kozelebbrol is meg lehet nezni: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28819) Freddycom válasza gurubefree (#28804) üzenetére


Freddycom
őstag

Nekem is ez volt az első dolgom, a Google reverse image search, itt vmi belső poént nem.ertunk sztem. :D

(#28820) Zozzy94


Zozzy94
tag

Sziasztok, szép estét!

Lassan 1 éves lesz a kis HP gamer laptopom és eddig semmi gond nem volt vele, viszont a legutóbbi Windows frissítés óta konkrétan nincs hangja a gépnek, rámegyek a jobb alsó sarokban a kis ikonra és azt írja frissítés óta, hogy "Nincs hangkimeneti eszköz telepítve". Ez mitől lehet? Hibaelhárító nem tudja megoldani a dolgot, csak érzékeli, driver-t nem találok, HP oldalán sincs egyelőre megoldás. Legutóbb sorozatot néztünk a saját hangszóróján és semmi gond nem volt, előfordulhat, hogy a Huawei külső hangszóró zavarhatott be neki? Mert most hiába csatlakoztatom arra is, a külső hangszórón sem jön hang, fülhallgatón sem. Képet próbálok csatolni.

Valakinek van tippje, hogy mitől lehet?

Előre is köszönöm!

Üdv: Zoli

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#28821) wanted5


wanted5
őstag

Nálam meghülyült az audio driver, eltüntette az enhachments fület, így nincs loudness kiegyenlítés és semmi más. Sokkal szarabbul szól mint eddig. Pedig semmit nem csináltam a géppel, tegnap még jó volt, ma már nem.
Persze próbáltam a drivereket újrarakni, újat, régit, egyik se jó. Járt már valaki így?

+ egy bónusz kérdés, bele lehetne rakni az én gépembe (dell 7567) egy OLED kijelzőt? Persze úgy, hogy normálisan máködjön.

(#28822) Angel2014


Angel2014
addikt

Tudnátok abban segíti , van egy ablakszerkesztő programm " GabrielSoft" egy régi laptopon win 8 al..most vett egy új lapost a barátnőm amin win 10 van...de lemezt elhagyta vagy elkeverte lényeg nincs meg.

Kérdésem az hogy valahogy át tudom rakni neki? Programm file mappa vagy hasonló képp?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#28823) Mikulásbá válasza Angel2014 (#28822) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A program csak telepítéssel fog menni,de program mappáit ha le tudod menteni,talán abból lehet majd mazsolázni.

(#28824) Exelsior24 válasza gurubefree (#28798) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Bakker pedig tervbe van nálam egy Y530-as , de végigolvasva ezt a történetet, eléggé elrémített ettől a TMX szerviztől és a márkától.
Mondjuk már a cikk elején ezt az ótvar baromságot amit a szervizes srác mond, hogy a 24 hónap garancia a gyártási időtől szól, ezen hatalmasat röhögtem, én ott akkor azért elküldtem volna a szervizes srácot egy melegebb éghajlatra.
Persze valaki vesz egy 1-1,5 éve a raktárban porosodó laptopot vagy TV-t és akkor vettél egy új elektronikai eszközt szinte már lejárt garanciával, és ezt képesek beadni embereknek rezzenéstelen arccal.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#28825) gurubefree válasza Exelsior24 (#28824) üzenetére


gurubefree
senior tag

En mar regota kulfoldon elek .... Sokkolo ami Magyarorszagon garancia teren tortenik sok helyen ( biztos vannak kivetelek ). Ahol en elek nagyon komolyan veszik ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28826) echterion válasza wanted5 (#28821) üzenetére


echterion
nagyúr

Lányom gépén konkrétan elvesztette az egeret, nem lehetett használni, kurzor sem volt. Egy Warcraft-os Legendary egérről van szó, még a fénye is kialudt, mintha be se lett volna dugva. Leszedtem a saját driver-ét, szerencsére ez megoldotta a problémát,de akkor is nonszenz ez. :F

**********

(#28827) gurubefree válasza echterion (#28826) üzenetére


gurubefree
senior tag

Nekem nem megy fel az Inter OLED driver ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28828) kenccsi válasza Exelsior24 (#28824) üzenetére


kenccsi
tag

Hasonló sztorit éltem át én is, egyszer egy gamer magazin lenovos cikk alatt írtam le az egészet majd kikapcsolták a cikk alatt a hozzászólásokat inkább, olyan elrettentő. :D Nagy vonalakban: Meg vettem, de meló miatt nem tudtam tesztelni 1 hétig a gèpet. Kiderült, hogy valami nem oké, vissza vittem, mondták, hogy valóban, akkor 1.5 hónap szerviz, nyilván kicsit karcolódott itt ott, aminek tökre örültem. Még aznap mikor vissza kaptam, vissza kellett vinnem mert a probléma ugyanúgy fenn állt. Szerintük nem, de ha szeretném elküldik megint másfél hónapra. Mondtam hogy bármilyen jó is lenne megint, de már kellene dolgozni is rajta picit. Eltelt pár hónap mire felfedeztem a pixel hibát, mondták vigyem be kicserélik, 1 hét múlva szóltak, hogy nem megy mert speckó eszköz kell hozzá, elkell küldeni 1.5 hónapra a márka szervizbe. 1.5 hónap eltelt vissza kaptam, papíron javítva, ahhoz képest a pixelhiba ugyan ott csücsül, de legalább megint lett pár plusz karc a külsején. Az nap még vissza, hogy valami nem oké, itt nem lett javítva semmi.
-Aha tényleg, vigyem be valamikor pár nap múlva, meg csináljak helyben 2 óra kb.
-De mondom a múltkor még speckó eszköz...
-Haggyam csak ott.
Na pár óra múlva hívnak hogy kell valami spéci eszköz... Hát mondom nem is gyanítottam volna.. Most tartunk kb itt. Pedig amúgy ár érték arányban nem volt egy rossz döntès, hozzám nőtt, csak ne lenne ilyen f@s a szervíz..

(#28829) kenccsi válasza kenccsi (#28828) üzenetére


kenccsi
tag

Elnézést a helyesírási hibákért, csak on the go írtam telefonról. Marha zavaró, hogy nem látom annyira egybe függően mobilos felületen a szöveget, csak abban a kis szöveg dobozban. :D

(#28830) gurubefree


gurubefree
senior tag

Milyen kulso tarolot ( ~ 2TB ) ajanlanatok legfokeppen jatekokhoz . Az 512GB nvme eleg karcsu :U USB 3.0 vagy WiFi ?

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28831) Pocok256 válasza gurubefree (#28830) üzenetére


Pocok256
veterán

Játékot ssd re teszünk semmi másra. Szóval arra nincs ajánlható hdd.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#28832) cyberkind válasza Pocok256 (#28831) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Ez jó, kár, hogy rohadt drága a sima SSD is, bár ha az ember nem akar hasonló kálváriát mint amit én bejártam akkor sajnos az kell mert az a tuti. :)

(#28830) gurubefree
Ha van pénzed akkor külső ház és SSD kombója ha mindenképp ragaszkodsz az usb-s megoldáshoz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#28833) gurubefree válasza Pocok256 (#28831) üzenetére


gurubefree
senior tag

Az draga nagyon ha 1TB vagy attol nagyobb kell :(

Az aw 13 r3-ba megy m.2 ssd vagy nvme . Most van benne egy 256GB ( rendszer ) + 512GB nvme amin jatekok es a rogzitett gameplay van . ( Ezeket rendszeresen torlom feltoltes utan igy nem foglalnak helyet )

Lehet kiveszem a 256GB es megy helyere az 512-es es veszek egy sima m.2 ssd-t 1TB . Bar nem igazan szeretnek £100-nal tobbet kolteni

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28834) Raymond válasza gurubefree (#28830) üzenetére


Raymond
félisten

Hat 2TB nem olcso, de a Samsung T5-bol az 1TB kivitel 240-260EUR korul mar kaphato.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28835) Tomapiska


Tomapiska
csendes tag

Mi a véleményetek az XX gamer laptopjairól? Egész jó áron vannak és jókat olvasok róla, valakinek tapasztalata?

(#28836) Raymond válasza gurubefree (#28833) üzenetére


Raymond
félisten

"Lehet kiveszem a 256GB es megy helyere az 512-es es veszek egy sima m.2 ssd-t 1TB ."

Ennek van a legtobb ertelme.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#28837) maximilian4 válasza gurubefree (#28833) üzenetére


maximilian4
addikt

m2 ssd vagy nvme ssd? Inkább az a kérdés hogy m.2 nvme vagy m.2 sata. A 13r3-ba csak m.2 méretű ssd megy bele, nincs helye 2,5"-nek. m.2-ből van nvme és sata. A sata az olcsóbb és lassabb, az nvme a gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#28838) gurubefree válasza maximilian4 (#28837) üzenetére


gurubefree
senior tag

Tudom , hogy lassabb .... meg olcsobb is .

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28839) maximilian4 válasza gurubefree (#28838) üzenetére


maximilian4
addikt

20-asért már lehet aprón kapni szinte alig futott 512 GB-os oem satas m.2 ssd-ket. Játékoknak meg filmeknek bőven gyors. Sőt, nvme-t: [link] Egyébként ezeket a hynx pc300-akat a dell pakolta a gépeibe. Egyik másik Alienware is ilyennel jött ki (15R3 és 17R4).

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#28840) kreten67 válasza maximilian4 (#28839) üzenetére


kreten67
senior tag

Az ssd árak most nagyon padlón vannak. Vettem ma 10 db Kingston A400-as 2.5" 240gb új bontatlan csomagolásban 8000ft/db áron.
Igazából néhány olcsó msata 64 vagy 128gb-os ssd-re lenne szükségem,de azt most nem árul senki,sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#28841) maximilian4 válasza kreten67 (#28840) üzenetére


maximilian4
addikt

Hát nem nagyon. Vagy annyiért amennyiért te a 240-eset vetted (teszem hozzá nagyon jó áron).

Maxi

(#28842) kreten67 válasza maximilian4 (#28841) üzenetére


kreten67
senior tag

Olcsónak olcsó,de cserébe lassú!
Mindenesetre egy forgalmazó több mint 1000db eladásból csak 10-15 db környéki meghibásodásról tud, amit gariban intéztek. Megbízhatónak tűnik ennek fényében,de az m.2 pci ssd sebességéhez mérve egy tetű,bár ezeket régebbi (2014 és előtti ) hétköznapi gépekbe rakom majd ügyfeleknek.

(#28843) gurubefree válasza maximilian4 (#28839) üzenetére


gurubefree
senior tag

Ebbol a kettobol valamelyik ...

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#28844) Dhampir válasza kenccsi (#28828) üzenetére


Dhampir
félisten

Még mindig ilyen rossz a szerviz? :F
Pedig ígérték a javulást...

(#28787) Muerte

Az Axe csodára képes. :)

[ Szerkesztve ]

(#28845) 24/7 online válasza Zozzy94 (#28820) üzenetére


24/7 online
csendes tag

Szia!

Nálam a tapipad szállt el a legutóbbi Windows frissítés után.
Letöltöttem az asusról a telepítőt. Uninstaláltam, újraindítottam, telepítettem. Azóta jól működik.

"Csak abban a jelentésben hiszek, amit Én magam hamisítottam!" Churchill

(#28846) Zozzy94 válasza 24/7 online (#28845) üzenetére


Zozzy94
tag

Sziaa, akkor remélem nem magával a géppel lehet gond, nem adtam még le szervizbe semmilyen cuccom :F

A HP oldalát én is rengeteget böngésztem tegnap, viszont onnan nem jutottam semmire, a Google-ba beírva ezt az audio driver-t vagy mit ehhez a laphoz kiadott valamit, de eddig csak fél megoldás van, már jelzi, hogy lenne hang, van is telepített eszköz/driver viszont magának a laptopnak a hangszórója továbbra is néma, annyit sikerült elérnem, hogy ha pl. a telefon fülesét rádugom akkor legalább azon keresztül szól, van hang.

Honnan lenne érdemes még keresgélnem?

Köszönöm a választ! :R

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#28847) Muerte válasza Zozzy94 (#28846) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Mi a pontos típusa a gépnek?

(#28848) Zozzy94 válasza Muerte (#28847) üzenetére


Zozzy94
tag

HP Omen 15-ce0xx

Szerk: Éééés végre közben sikerült, újra van hang, valamit letöröltem, újra telepítettem és végre szól a kicsikém :DD De boldog vagyok :))

Köszönöm szépen :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max 256GB & AirPods Pro2

(#28849) Muerte válasza Zozzy94 (#28848) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Első találat a driverek között,azt kell újratelepítened. [link] ,feltéve hogy a "csodálatos" win10 engedi felrakni,(mert ott van hogy 1803-mas verzióval kompatibilis)

[ Szerkesztve ]

(#28850) Balázzs


Balázzs
senior tag

[link]

Hatha

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.