Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13136) parandroid válasza CJ4567 (#13133) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így elég meh. Mclarenből ennyi modell irl szerintem nincs is, F150-ből eddig is volt a játékban vagy négyféle, az id3 meg csak egy elektromos golf lecsupaszított, és 80-as évek stílusában star trekesített dizájnnal. Ültem benne Frankfurtban, de ilyen sivár autót én még nem láttam, pedig a vw amúgy sem a merész belsőiről ismert. Bezzeg az új e-bullyt, meg az e-buggyt úgy eldugták a kordon mögé, hogy a gyerekre kellett hivatkoznom a hostessnél, hogy egyáltalán belelássunk. Ehhez képest audiból is volt egy csomó új, Porsche Taycanról ne is beszéljünk, az sokkal jobban illene a játékba. Ahogy az új M8, és az elektromos Mini is. Biztos Merci is, de az nem az kiesik az érdeklődési körömből. Ha meg már vicces elektromos kisautó, akkor Honda E, annak legalább a beltere formabontó. Na, de legalább marad jövő hónapra is, csak most az IAA miatt fura, hogy nem ide időzítették a friss bemutatós újdonságokat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.