Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Hogy lehet az, hogy ha rivális módban megyek mások kör vagy szakaszidői ellen, akkor ha én koccolom a falat, akkor érvénytelen a köröm, de közben az ellenfelek ghost-jai meg sorra koccolják kanyarokban a falakat, nem egyszer előnyt szerezve ezzel. Nekik azok a körök hogy lettek érvényesek? :U Elvileg tökéletes körrel lehet csak érvényes időt menni, mégis mások hibákkal teli körei is érvényesek?

(#13252) parandroid válasza Cingáriusz (#13251) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minden kör számít, ha leggyorsabb körre mész, de csak a tiszta körök számítanak a havi feladathoz. Wall-riding még mindig nagy segítség tud lenni egy bizonyos szintig, profik már eleve úgy a leggyorsabbak, ha tisztán mennek, kazuálok viszont mindent bele módon gyorsabbak tudnak lenni a falon fékezéssel. Ezért is volt hiszti, amikor multiban bevezették, hogy a falnak menésre belassítós bünti jár. Az igazság valahol a kettő között lenne, egyszerűen a falnak csak jobban meg kéne akasztania egy kicsit (kb mint amikor a kidönthető akadályokat legázolod), és akkor nem lenne szükség az extra durva belassításra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13253) Kisgépkezelő válasza Cingáriusz (#13251) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Elvileg a "koccanós drift" (drift tap) még elmegy rivális módban is. Ha csak épphogy egy kicsit érinti a kocsi segge a falat az még nem érvényteleníti a kört, ha meg jobban, az már igen.

(#13254) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13251) üzenetére


CJ4567
veterán

Ritkán előfordul, hogy ha a falhoz érsz, akkor nem jelez be.

No Sana No Life

(#13255) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Belogoltam, erre kaptam egy Ferrari 812-őt de tippem sincs, hogy miért. Mást is érnek mostanában ilyen meglepetések?

(#13256) parandroid válasza Kisgépkezelő (#13255) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A 812-t akkor kapod ajándékba, ha a horizon vállalkozásokból összejön 2M kredited. Lásd még Star Cardok -> Horizon Story szekció.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13257) olloczky


olloczky
senior tag

Kinek mi a rekordja a mostani havi riválosokon? :D most így fejből nem tudom de nekem 0:59:540 körül

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#13258) CJ4567 válasza olloczky (#13257) üzenetére


CJ4567
veterán

(#13259) oba


oba
addikt

Sziasztok!

Legfrissebb win10 -em van legutóbbi Forza 4 update -el, és a loading képernyőn beragad, megáll az egész. A háttér zene megy tovább, a kurzor forog, de nem történik semmi. Kb két hete játszom a játékkal, tegnap este is még tökéletes volt. Azóta nem telepítettem/frissítettem/módosítottam semmit a gépen és a rendszeren. Mi lehet a gond?

(#13260) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Tudja valaki hogy működik ez a frissítéssel bejött duplikàlt kocsi eladása/bevàltàsa pörgetésre?

Xbox One: bandymnc

(#13261) CJ4567 válasza bandi0000 (#13260) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha egyjátékos verseny után(ha jól tudom), vagy szabad kóborlásban(ez biztos) nyitsz ki egy pörgetést, és megvan már az autó, amit pörgetsz, akkor felajánlja a játék, hogy megtartod-e az autót, vagy eladod az értéke feléért.

No Sana No Life

(#13262) bandi0000 válasza CJ4567 (#13261) üzenetére


bandi0000
nagyúr

köszi, azt hittem meglévőkre is lehet, elég idegesítő, hogy nem lehet csinàlni velük semmit, mert aukción nem veszik meg

Xbox One: bandymnc

(#13263) ETOM válasza bandi0000 (#13262) üzenetére


ETOM
addikt

Kilehet dobni őket igaz ingyen. :DDD

(#13264) Joccc07 válasza oba (#13259) üzenetére


Joccc07
addikt

Semmi. Várj akár 5 percet. Utána jó lesz.

Vagy a kép is megáll és csak zene van?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13265) oba válasza Joccc07 (#13264) üzenetére


oba
addikt

Kép is megáll, csak zene van, és forog a loading kurzor.

(#13266) ETOM válasza oba (#13265) üzenetére


ETOM
addikt

Próbálj meg MS Store alól kijelentkezni aztán pedig újra belépni hátha megoldja.

(#13267) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na most végre meglett az 599Fxx e de ez nem nagyon akar menni 400 nàl többet, sőt ahogy tuningoltam, mostna pàlyàn 300 körül szikràzik és benne van az aszfaltba :D meg is akadt valami làtlhatatlan akadàlyba

Xbox One: bandymnc

(#13268) parandroid válasza bandi0000 (#13267) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az összes trafin ezzel futottam rekordot. Gyakorlatilag minden hetet úgy kezdek, hogy belogolok, F599xx evo, elsőre megvan a trafi, a speed zone is valószínűleg, kivéve, ha dirt, akkor váltás a Hooni RS200-ra, aztán jöhet az ugrató, ami az esetek 80%-ában szintén azonnal megvan a Ferrarival.

Simán tudja a 450-et. Keress rá valami bevált tuningot, ne magad kísérletezz vele.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13269) CJ4567 válasza bandi0000 (#13267) üzenetére


CJ4567
veterán

X osztályra kell, vagy S2-re?

No Sana No Life

(#13270) bandi0000 válasza CJ4567 (#13269) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem kell különösebben, csak elvileg ez a leggyorsabb autó, de nálam nem nagyon :D

Xbox One: bandymnc

(#13271) Joccc07 válasza oba (#13265) üzenetére


Joccc07
addikt

Törölj minden kiegészítőt. Csak az alap játék maradjon. Utána pakold fel újra a kiegészítőket. Ez hátha megoldja.
Vagy ha jó neted van akkor töröld az egészet és töltsd le újra.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13272) DjDanee87 válasza bandi0000 (#13270) üzenetére


DjDanee87
addikt

A megfelelő tuningal. Ha nem értesz hozzá, ahogyan én sem, akkor lehet többet ártasz a beállítások variálásával. Le kell tölteni hozzá egy más által összerakott fejlesztést és menni fog az.

(#13273) bandi0000 válasza DjDanee87 (#13272) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Érdekes, mint laikus mindent maxra tolok Le megy fel, és szarabbul megy :D na majd megnézem azokat, de mi alapján vàlasszak?

Xbox One: bandymnc

(#13274) parandroid válasza bandi0000 (#13273) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt a tuningot válaszd, aminek az a neve, hogy 450+ kmph, vagy ennek valami variációja. :DDD

Nyugodtan próbálj ki többet is, nem biztos, hogy neked mind bejön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13275) CJ4567 válasza bandi0000 (#13273) üzenetére


CJ4567
veterán

Void Solar, vagy DJ Lime tuningja megy 500 felett.

No Sana No Life

(#13276) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

A "tiszta start trükk" mi takar pontosan? Nem találtam hozzá leírást.

(#13277) parandroid válasza Cingáriusz (#13276) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Rajtnál nem ütközhetsz az első kb 10 sec során.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13278) oba válasza ETOM (#13266) üzenetére


oba
addikt

Ez megoldotta! Köszi :)
Többieknek is köszi az ötleteket.

(#13279) ETOM válasza oba (#13278) üzenetére


ETOM
addikt

Nincs mit.

Tibiajax: sikerült még egy Capri FE-t vennem vasárnap csak nem tudom mikor érek rá. Persze lehet, hogy megint lenyulják egyből, de hátha..

[ Szerkesztve ]

(#13280) Tibiajax válasza ETOM (#13279) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szuper lenne. megpróbálhatjuk.. akár ma este is

(#13281) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

MA este 19:00-tól retro amerikai izomautós tali a reptéren. Aki ismerősöm és online, mindenkinek dobok invet. Aki jönne, írjon nevet és felveszem barátnak.

(#13282) Daw93 válasza Cingáriusz (#13281) üzenetére


Daw93
senior tag

Én elnéznék a talira. Nickem: Daweee93

GTA Online: Daweee93

(#13283) CJ4567


CJ4567
veterán

Mindenki megkap egy GT-R PO-t, és egy AMG GTR PO-t. :DDD

No Sana No Life

(#13284) Nyethuszar válasza CJ4567 (#13283) üzenetére


Nyethuszar
tag

Mit is kell tennünk ezért amit kapunk ? Valami Forza Monthly show-t kellene néznünk.. ? :U

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#13285) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#13283) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

No pöpec. Ennek úgy megörültem, mintha egyébként nem tudnám, hogy úgyse fogom őket sosem használni. :D
Egyébként az American Muscle találkozót ma sajnos ki kell hagynom, mert úgy nézni épp egy sornégyes Opellel fogom járni a várost, ami csak fél V8 és csak félig amerikai. :))

(#13286) Ventur@ válasza Cingáriusz (#13281) üzenetére


Ventur@
senior tag

Cső!
Vegyél már fel engem is, mert hátha odaérek a találkozóra :) : m4dm3nHUN

Lemaradtam a múltkori Ferrari-s mókáról, pedig egy 488 GTB-vel szívesen részt vettem volna (488-as most a kedvenc Ferrari-m :) ).

17:00-ig dolgozom, kb. 18:00 mire hazaérek és bár főznöm kellene - mert üres a hűtő :D - de lehet hanyagolom és mennék akkor 19:00-ra a találkozóra ;) .

Béke :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#13287) szTotyy válasza Cingáriusz (#13281) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezek a találkozók mindig egy adott időben vannak? A múltkor is már hirdettél (szerveztél) egy ilyet, akkor talán lesz még több is! Ma nem tudok, de majd én is szívesen ellátogatnék egy ilyenre! Nem lőtök majd pár csoportképet a találkozóról? :B

(#13288) NoMagix válasza Cingáriusz (#13281) üzenetére


NoMagix
addikt

Erre ma én is beneveznék, de pont hétre nem érek haza! :C
Majd megkereslek benneteket!

[ Szerkesztve ]

(#13289) ETOM válasza Nyethuszar (#13284) üzenetére


ETOM
addikt

Már ki is küldték. :DDD

(#13290) CJ4567 válasza Nyethuszar (#13284) üzenetére


CJ4567
veterán

Semmit, pont az a lényeg, hogy nem mindenki kapta meg, aki nézte a Forza Monthlyt, és ezért minden egyes játékos kap egyet-egyet.

No Sana No Life

(#13291) Cingáriusz válasza szTotyy (#13287) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nem állandó az időpont, de ha lesz rá igény, szeretnék heti egyet összehozni hétköznap esténként :)

(#13292) Cingáriusz válasza Ventur@ (#13286) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Aki beírta a nevét, azt felvettem :)

(#13293) Dtomka


Dtomka
veterán

Gondolkodtam, h megveszem a Forza 4 et. Letöltöttem a demot, és random kilép a játék.
Volt mikor a bemutató után pár másodpercre. Olvasgattam a fórumot és a wsresetet használtam, ill. az msi afterburnert kikapcsoltam. Elértem a fesztivált, majd autó választás után, indulnék és akkor megáll a kép.... és az asztalra kidob.
Így elég rizikósnak tartom megvenni, mert lehet a végleges is ugyanezt csinálná :(
Van már 100%-os megoldás a fenti problémára?
Illetve az ultimate megéri az árát?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#13294) Steve1207 válasza Dtomka (#13293) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem az oldotta meg, hogy a realtek drivert eltávolítottam és csak a win által felismert van fent (nincs semmi realtek hangcucc a vezérlőpultban és az alkalmazások között sem így).

.

(#13295) Dtomka válasza Steve1207 (#13294) üzenetére


Dtomka
veterán

Olvastam a hszedet, megnéztem feltelepített progik között, nekem nincs feltelepítve. Ezek után találtam meg a wsresetet.
De köszönöm a választ!

(#13296) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az ultimate megéri az árát?
nem csinálunk egy versenyt, hogy egy nap, hányszor lehet feltenni a kérdést? az nyer, aki minden órában egyszer min. felteszi. nyereménye lehetne mondjuk egy horizon4 deluxe-verzió

(#13297) Dtomka válasza Tibiajax (#13296) üzenetére


Dtomka
veterán

Ha ezt nekem címezted:
Az ultimate szóra rákerestem 09.27 ig nem dobott ki találatot az oldalon. Tehát nem mindennap teszi fel vki ezt a kérdést. Én 2 napja olvasom a ezt fórumot, nem láttam, hogy vki kérdezte volna.

Bocs, hogy zavar a kérdés, hagyd figyelmen kívül. Akit nem zavar, lehet szívesen válaszol.
És én offba teszem....

[ Szerkesztve ]

(#13298) szTotyy válasza Dtomka (#13297) üzenetére


szTotyy
őstag

Nézd meg milyen pluszokat ad az ultimate verzió! A velejáró kocsik érdekelnek-e, a hozzájáró mapok (Fortune Island, Lego) érdekelnek-e...
Ha valami frankó akciót kifogsz, akkor mindenképp megéri!
Én is végignéztem, mielőtt megvettem, mit tud nyújtani a deluxe, vagy az ultimate verzió, nekem nem érte megvenni. A dlc-s kocsik nem hoztak nagyon lázba. Majd ha megunom az alap szigetet, megveszem valami akcióban a Fortune islandot, a Lego-t meg úgy, ahogy van leszarom.

szerk.: a car packok közül a Mitsubishik voltak számomra érdekesek, de az meg valahogy idővel ingyen letölthetővé vált.

[ Szerkesztve ]

(#13299) Dtomka válasza szTotyy (#13298) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszönöm a választ! :R

(#13300) Bib


Bib
őstag

Az amúgy sem csúnya grafikán azért dobott rendesen a Radeon Image Sharpening :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.