Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13101) ETOM válasza Tibiajax (#13100) üzenetére


ETOM
addikt

[link]

Neki ez kellene szerintem.

(#13102) CJ4567 válasza Tibiajax (#13100) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez a sima 599XX, nem az Evo.

No Sana No Life

(#13103) Bandi821 válasza Tibiajax (#13100) üzenetére


Bandi821
tag

ebből van az evo verzió (ahogyan azt ETOM és CJ4567 is írta), az kéne nagyon

(#13104) Bandi821 válasza DjDanee87 (#13099) üzenetére


Bandi821
tag

:) még nincs, de majd rákeresek ebay-en és az 599xx evo beszerzése után kitöltöm az 5-ös lottót is :DD

(#13105) Tibiajax válasza Bandi821 (#13103) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a francba.. reménykedtem pedig, h ez lesz az
jó verda, de jól eladtam volna neked, hatalmas mennyiségű pénzért
átfestem piros-feketére, úgyse jó?
:D

[ Szerkesztve ]

(#13106) Bandi821 válasza Tibiajax (#13105) üzenetére


Bandi821
tag

hát egy bazi nagy evo felirattal az oldalán még akár vevő is lennék rá :K

(#13107) GhanBuri Ghan válasza ETOM (#13101) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nocsak, ez a leggyorsabb? Lehet átszokok rá a CC8S-ről.
Ennek van olyan tuningja, hogy csak kikapcsolt sérüléssel lehet használni, mert száz fölött belenyom a betonba? :)

(#13108) Bandi821 válasza GhanBuri Ghan (#13107) üzenetére


Bandi821
tag

azt hiszem igen, ebben a videóban teszteli a srác és pont előjön neki ez a probléma: https://www.youtube.com/watch?v=RdXbKYJ9d3Q&t=456s

(#13109) Csapoati válasza GhanBuri Ghan (#13107) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a leggyorsabb sebességre, de a legjobban kanyarodó, az biztos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13110) GhanBuri Ghan válasza Csapoati (#13109) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Úristen, melyik gyorsabb még ennél? D-type biztos nem, az nálam még a CC8S-nél is lassabb volt.
Ekkora leszorító erőnél nem csoda, hogy jól kanyarodik :)

(#13108) Bandi821:
ez az, köszönöm a linket!

(#13111) csab991 válasza Csapoati (#13109) üzenetére


csab991
senior tag

Pedig az 599X EVO a leggyorsabb sebességre is. Azt hiszem 518-521 közé feltornáztam, ennél gyorsabb autóval nem találkoztam. Kanyarodásban viszont van olyan szituáció amikor a Mosler jobb nála.

[ Szerkesztve ]

(#13112) Csapoati válasza csab991 (#13111) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja akkor más tuningot használunk. Az enyém még 400-at se megy, de kanyarban totál verhetetlen.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13113) Kisgépkezelő válasza Csapoati (#13112) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Majdnem az összes trafinál ezek vannak a ranglista élén. Talán 1-2 helyen egy-egy Mosler előzi őket, de az is ritka. Szerencsére a Mosler legalább beszerezhető.

(#13114) Milo629


Milo629
aktív tag

Sziasztok, Horizon 4-ben ki lehet valahogy kapcsolni a idióta forgalmat? Így is kerülget az agyvérzés a drift "fizika" miatt, de ezzel a forgalommal még nagyobb szenvedés az egész, ami talán sikerülne elsőre, az 25 próbálkozás a random kanyarba rakott autók miatt.

(#13115) feri1014 válasza Milo629 (#13114) üzenetére


feri1014
senior tag

Most a drift zónákról van szó, ahol szellemautókra vált a forgalom? :F

(#13116) Daw93


Daw93
senior tag

Szokott valaki custom versenyeket menni? úgy értem, hogy egyedi útvonalakon, amiket más játékosok készítettek.
Nekem az a gondom ezzel, hogy berakom a kedvencekhez azokat amiket toltam már és jó útvonalak voltak, de a kedvencekben utána csak max az első 12 db-ot mutatja, sehogy sem találom a többit amit beraktam a kedvencekhez..
Ez a játék olyan mint a félkarú óriás. Nagyon jó lenne, de vannak benne olyan idióta megoldások - nem is kevés - hogy nem hiszem el.

GTA Online: Daweee93

(#13117) Cingáriusz válasza Bandi821 (#13104) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Tudja valaki esetleg, hogy a Mosler-t melyik beállításokkal lehet úgy megültetni, hogy 450 feletti sebességet is elérjen? Én eddig 442-443-nál többet nem tudtam kihozni belőle. Több videóban is láttam, hogy annyira megültetik a seggét, hogy az aszfaltot éri.

[ Szerkesztve ]

(#13118) Cingáriusz válasza csab991 (#13111) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Az a baj az 599-el, hogy már annyira irreálisak ezek az 500km feletti sebességek, hogy nem látom sok értelmét. Én személy szerint jobban szeretem azokat az autókat, amik jól gyorsulnak, jól tapadnak, és jól kanyarodnak, az sem érdekel ha csak 350 a vége. Földutas versenyeken nagyon büntetek a Ford GT40-esemmel, amit kifejezetten rally-ra tuningoltam. 330 a vége, de addig bitang mód gyorsul és nagyon jól lehet csúsztatni.

[ Szerkesztve ]

(#13119) Cingáriusz válasza Daw93 (#13116) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Még egy ilyet sem mentem, egyelőre elvagyok a meglévő versenyekkel, ahol rivális partikat csinálok. Van, ahol megyek 15-20 kört is mire összeáll a tökéletes, és sikerül még egy helyet javítani az köridős listán :)

(#13120) csab991 válasza Cingáriusz (#13118) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem nem direkt csinálták ilyenre, tuti elszúrtak valami adatot az aerodinamikával kapcsolatban, irreálisan húz 400 felett is, holott vannak könnyebb és erősebb autók is.

Moslerre érdemes rali rugót tenni, és azzal megültetni a hátulját, majd az elejét megemelni.

(#13121) Cingáriusz válasza csab991 (#13120) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hmm, ezt a rally-s dolgot még nem próbáltam :) Köszi.

(#13122) Milo629 válasza feri1014 (#13115) üzenetére


Milo629
aktív tag

Nem, a Drift Klubról például :F

(#13123) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sziasztok!
Jövőhét során szeretnék összehozni egy Ferrari találkozót. Javaslatokat várok, hogy kedd, szerda vagy csütörtök legyen, illetve a kezdési időpontra is várok javaslatokat.
Aki jönne, az írja kommentbe a nevét, és felveszem barátnak, hogy majd tudjam hívni.
Nagyon örülnék, ha nem kizárólag mindenki 599 EVO-t hozna ;)
Nevem: Cingariusz

(#13124) GhanBuri Ghan válasza Cingáriusz (#13123) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

288 stipi-stopi! :)

(#13125) Cingáriusz válasza GhanBuri Ghan (#13124) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Jó választás. Én is nagyon szeretem a klasszikus típusokat :)
Jómagam szeretném majd vinni a Testarossámat is :)

(#13126) Daw93 válasza Cingáriusz (#13123) üzenetére


Daw93
senior tag

A mai halálos iramban tali meg lesz tartva, vagy érdeklődés hiányában elmarad? :D

GTA Online: Daweee93

(#13127) Cingáriusz válasza Daw93 (#13126) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Mára nem volt ilyesmi behirdetve. Sajnos nem tudtuk jól összekoordinálni a dolgokat, pedig lettünk volna páran. Valamikor bepótoljuk, jobb szervezéssel :)

[ Szerkesztve ]

(#13128) Daw93 válasza Cingáriusz (#13127) üzenetére


Daw93
senior tag

Elvileg volt valami, hogy lesz hétvégén, de nem erre készültem egész héten, szóval túlélem ha nem lesz :DDD

GTA Online: Daweee93

(#13129) GhanBuri Ghan válasza Cingáriusz (#13123) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Hozzáadtalak ismerősnek, Legoember vagyok.
A 288 legendás, a Magnum 308 formai utóda és az F40 közvetlen elődje, B csoportos rali homologizációs autó :)

(#13130) Kisgépkezelő válasza Cingáriusz (#13123) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én jönnék szerdán, vagy csütörtökön. Valami jó kis közös versenyt is csinálunk mondjuk S1-ben?
WorthyCheetah17

[ Szerkesztve ]

(#13131) parandroid válasza Kisgépkezelő (#13130) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont erre gondoltam én is, lehetne valami közös multis sorozat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13132) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

A jövő hónapban lesz mindenkinek Boneshakere. :O Végülis beszéltek róla, hogy nerfelik, mert eléggé uralja az A class multikat, de még S1-ben is elég jól szoktak menni. Az is egyfajta nerf, hogy mindenkinek adnak belőle. :W

(#13133) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#13132) üzenetére


CJ4567
veterán

Már vagy negyedjére vagy ötödjére adják ki. :DDD

Amúgy új autók: Mclaren 720S Spider, Volkswagen ID.R, Ford F-150 Deberti Design, Mclaren 600LT. Javítottak valamennyit a versenykészítőn, kapunk pár új achievementet, el lehet adni a wheelspin autókat a vételár feléért(szóval ha nyitsz egy 10 milliós autót, eladhatod 5 millióért, stb), a patchnoteok még nincsenek kint.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13134) Daw93 válasza Kisgépkezelő (#13132) üzenetére


Daw93
senior tag

Felőlem lehet akármekkora jó, én még sosem használtam mert nem tetszik :D
Én inkább a játékélményre megyek mint a hatékonyságra, és inkább azt az autót választom amit szeretek.

De a sok ember, ha egy 100 literes kukával lehetne a legjobb időket menni, akkor azzal mennének.

GTA Online: Daweee93

(#13135) Bandi821


Bandi821
tag

[link] itt az összefoglaló videó az újításokról

(#13136) parandroid válasza CJ4567 (#13133) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez így elég meh. Mclarenből ennyi modell irl szerintem nincs is, F150-ből eddig is volt a játékban vagy négyféle, az id3 meg csak egy elektromos golf lecsupaszított, és 80-as évek stílusában star trekesített dizájnnal. Ültem benne Frankfurtban, de ilyen sivár autót én még nem láttam, pedig a vw amúgy sem a merész belsőiről ismert. Bezzeg az új e-bullyt, meg az e-buggyt úgy eldugták a kordon mögé, hogy a gyerekre kellett hivatkoznom a hostessnél, hogy egyáltalán belelássunk. Ehhez képest audiból is volt egy csomó új, Porsche Taycanról ne is beszéljünk, az sokkal jobban illene a játékba. Ahogy az új M8, és az elektromos Mini is. Biztos Merci is, de az nem az kiesik az érdeklődési körömből. Ha meg már vicces elektromos kisautó, akkor Honda E, annak legalább a beltere formabontó. Na, de legalább marad jövő hónapra is, csak most az IAA miatt fura, hogy nem ide időzítették a friss bemutatós újdonságokat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13137) Bandi821 válasza parandroid (#13136) üzenetére


Bandi821
tag

Nekem az fáj, hogy pár új autón kívül semmit nem kapunk. Sem új story mission-t, sem nagyobb dlc-t, vagy ilyesmit. Az tetszik, hogy direktbe el lehet adni a duplikációkat, ha ezt tudom, akkor nem hajítom ki azt a rakás semmire jó verdát a garázsból, mert így legalább lett volna azokból is némi kredit. Nekem nagyon tetszett ez a játék, de most már csak azért játszom, hogy a hiányzó verdákat beszerezzem.

(#13138) Steve1207


Steve1207
veterán

Sokaknak volt probléma, hogy a FM4 és MS7 kilép egy idő után az asztalra. Realtek HD audio-t teljesen leszedtem, csak a gyári windows által felismert van jelenleg. Azt nem tudom végleges-e, de most 3 óra játszás alatt eddig teljesen stabil, korábban 10 percentként kilépkedett. Ha kellett most tálcára le, visszajöttem windowsba, utána vissza, semmi probléma.
Mindemellett néha tapasztalható volt micro lag is, ez is teljesen megszűnt, pedig az ajánlott grafikai beállításokban is lentebb vettem emiatt. A legjobb, hogy 3 különböző konfigon is ezt produkálta a játék (2 intel, 1 amd), mindig a legfrissebb realtek oldaláról való driver volt fent.
Csak egy tipp, hátha.

[ Szerkesztve ]

.

(#13139) Daw93 válasza parandroid (#13136) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezek a hegyre halomra érkező "majdnem ugyanolyan mint ami már van de kicsit más új autók" engem kiborítanak.
Van asszem 3 vagy 4 féle rtr mustang amik közt kb csak a festés a különbség. A Ferrari 458 italia, speciale, 488 gtb kb ugyanaz. Aztán a Ford Fiesta ilyen-olyan edition, ugyanez a Focus ilyen-olyan edition (gymkhana, hoonigan, rally kitudja még milyen edisön), 3 féle MC12-es Maserati.
Aztán ott a McLaren 650s coupe, 650s spider ami kb ugyanaz csak az egyikhez nincs tető. Most jön a sima 720s mellé egy 720s spider. és még ki tudja mik nem jutottak eszembe hirtelen.
Ez mi a bánatnak kell?
Engem ez zavar, hogy már meglévő autóról leszedik a tetőt azt beadják a népnek h némmá új autó örüljetek. Örülnék én de ezek nem új autók. Már ha itt tartunk értelmesebb lenne megcsinálni a cabrio autóknál, hogy lehessen fel/levenni netán ha megoldható játék közben 1 gombbal nyitni/zárni a tetőt. Sok játékban láttunk már ilyet, még a TDU2-ben is ami nem 1 éves játék.. Sőt, a GTA 5 is tudta ezt.
Az persze megint más, hogy van mondjuk több M5-ös BMW, de azok nem egy generáción belül vannak hanem mindből van egy és az nagyon jól is van így.

Az új gépek közül az a 600lt mclaren még rendben van, az elektromos vw biztos érdekes lesz, bár a pályagépekért nem vagyok oda. Az új ford f150 hidegen hagy, a 720s spider meg nem új számomra. Minden hónapra várok valami nagy dobást új autók terén, de mindig kiderül, hogy csak 1, max 2 az ami számomra érdekesre sikerül. Ez így meg hosszú távon kevés lesz. Még ha a Forzathon shopba is új autók kerülnének jó lenne, mert több mint tízezer pontom van de nincs mire elkölteni :)

GTA Online: Daweee93

(#13140) Bandi821 válasza Daw93 (#13139) üzenetére


Bandi821
tag

+1 én is azt várom, hogy a hiányzó ütős verdákat, vagy a szezonális eseményen, vagy a Forzathon boltban megszerezzem, de nem. Mondjuk a videóból, amit linkeltem, nem derül ki, hogy mi lesz a boltban, csak reménykedem, hogy bekerül az Apollo vagy a F599 FXX evo. Tegnap aukcióházat bújtam, feldobtak egy 599XX evo 138000 CR-ért, el se akartam hinni, egyből kattintottam rá, hogy kivásárlás, de már megelőztek (ettől egy picit boldogtalan lettem :) )

(#13141) Daw93 válasza Bandi821 (#13140) üzenetére


Daw93
senior tag

Idővel szerintem mind lesz újra elérhető vagy a shopban vagy valami nyereményként. Csak kérdés hogy mikor, vagy hogy ki tudja-e várni az ember, vagy bújja az aukciós házat és megveszi. Ha talál egyáltalán.
Én jó pár alapból elérhetetlen (tehát eventeken és forzathon shopon kívül nem megszerezhető) autót aukciós házban vettem meg. Volt 2 is ami 20 millióba fájt, itt is volt hogy hülyének néztek, hogy egy 2004-es meg egy 2018-as Civic Type-R-ért adtam összesen 40 milliót :D most mégis van 180 millióm amivel nem tudok mit kezdeni szóval 20ért is megérte így utólag :) Meg nekem már akkor is, mivel sosem a vadállat pályagépek meg az 1000 lóerős hiperautók érdekeltek. Azok is megvannak, de csak hogy meglegyenek :D Használni 90%-ban "átlag" autókat használok. (nyilván a valóságban ezek nem átlagos autók, szóval nem az 1.2 70 ló kategória, csak a játékban nem számítanak menőnek)

GTA Online: Daweee93

(#13142) Bandi821 válasza Daw93 (#13141) üzenetére


Bandi821
tag

én is pont ezért szeretem a szezonális bajnokságokat, mert ott főleg A, B, esetleg C kategóriás kocsikat ír elő. Ekkor mindig előveszek 3 olyan járművet, amivel eddig nem mentem, felhúzom a kategória csúcsára és úgy nyomom. A hiperautók engem se vonzanak, inkább a gyűjtemény bővítésének élménye.

(#13143) Kisgépkezelő válasza Bandi821 (#13140) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

599XX E lesz majd kihívásért csütörtöktől.

(#13144) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ford RS200-hoz tudok jó rally beállításokat? Nekem valamiért nagyon lomha, bármit állítok rajta. Rivális módban próbálok játszani, de konkurens RS200-asok úgy lehagynak, mint ha háromszor olyan erős motor lenne bennük, és nem jöttem még rá a megoldásra, hogy csinálják. Szerintem a gyorsulásuk van baromi jól felhúzva, de akárhogy állítottam a váltóáttételen, nem volt olyan jelentős a javulás, hogy beérjem a többi RS200-ast.

(#13145) Cingáriusz válasza Kisgépkezelő (#13143) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Valami teljesíthető dolog lesz, vagy csak a leginkább megszállott profiknak van rá sanszuk, hogy megszerezzék?

(#13146) DjDanee87 válasza Cingáriusz (#13145) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem nincs olyan része a Horizonnak amit csak profik tudnak teljesíteni.

(#13147) Joccc07 válasza DjDanee87 (#13146) üzenetére


Joccc07
addikt

De volt. A Caterham próba. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13148) parandroid válasza Joccc07 (#13147) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az eheti próba is feladta a leckét. Talán ötödik próbálkozásra lett meg. Pedig 5 db tuningolatlan lolás idiótával kerültem össze, az első versenyt buktuk, akkor 3 kilépett, egyedül nyertem a másodikat, meg az egyik majom szerzett valahonnan 200 pontot, így 1:1 lett, aztán szerencsére kilépett a maradék kettő is, a harmadik versenyen csináltam egy második helyet, így nyertem. De aki kitalálta, hogy a trialba, ezekkel a szar autókkal beteszi a góliátot, annak szerintem a héten sokat csuklik a kedves édesanyja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13149) GhanBuri Ghan válasza Daw93 (#13141) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nekem még hiányzik a 812 és a Capri FE, utóbbi kb. esélytelen, előbbihez kellene még 18 csillag, mind Skill Streak küldetésekből, amit ugye visszatekerés nélkül kell teljesíteni - aki megcsinálta már, milyen játékstílussal vagy módszerrel lehet ezeket teljesíteni?
A "not owned" autólistában ugye nincsenek benne a skill pontokból megvehető autók, mint pl. a Quartz Regalia monster truck?

(#13148) peterkeT: a drivatarok szintjét a játékosokhoz lövi be, tehát ha van öt alap, és te ponthatáron, akkor a gépi ellenfelek nálad jóval alacsonyabb tuningszinten lesznek :)

(#13147) Joccc07: Caterhamra nem találtam jó tuningot (ebben az esetben csak futómű-hangolást), amit rátettem, attól csak lassabb lett, viszont azzal nyertem valamennyit, ha a rugóutat levettem minimumra, cserébe felkeményítettem azokat. De a drivatarokat így sem tudtam utolérni, illetve nem tudtam hétköznap kilenc után menni, amikor van esély a nyerésre :)

[ Szerkesztve ]

(#13150) Kisgépkezelő válasza Cingáriusz (#13145) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Sima tournamentnek tűnik, azok nem szoktak nehezek lenni.
Nem saját tuninggal tolom, de az RS200 nekem is elég lomha volt amikor próbáltam. Talán valami gyengébb gumi erősebb motor párossal nyomják mások. Az dirtre jó szokott lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.