Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13401) SidCorky


SidCorky
senior tag

Törném el a kezét annak aki belerakta a rankedek közé ezeket a szabad kószálás futamokat, de tényleg mi értelme van. :((( Országúti versenyekre hozott autókkal nem lehet ezt megcsinálni ha az úton mész, mert persze minden tökön-babon át csapatja, ezek ellen nem lehet nyerni. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13402) DjDanee87 válasza Cingáriusz (#13400) üzenetére


DjDanee87
addikt

És szedtél le hozzá jó drift tuningot? Tényleg szerintem is a Drift Viperrel a legegyszerűbb. Ha azzal sem megy akkor nem más autót kell keresni, hanem jobb beállítást vagy gyakorolni még a driftelést/próbálkozni.

Sidcorky: pedig már nem olyan gáz. Régen minden verseny között volt. S2 utcai versenyek közt is. Mostmár csak a terep/offroad versenyek közt van, oda meg úgyis olyan kocsival érdemes menni amivel lehet rövidíteni letérve az útról.

[ Szerkesztve ]

(#13403) Cingáriusz válasza DjDanee87 (#13402) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Billentyzettel és automata váltóval játszom. :DDD

(#13404) Cingáriusz válasza SidCorky (#13401) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Az tényleg egy idiótaság. Totálisan a mázlin múlik az egész. Végig vezettem, és az utolsó 20méteren egy kiálló szikla megfogta az autót, amit esélyem sem volt kikerülni, mert a fák közül jöttem ki. Utolsó lettem így.

(#13405) szTotyy válasza Cingáriusz (#13404) üzenetére


szTotyy
őstag

Ezeket ki lehetne szűrni, ha nem random versenyeket dobálna be a rankedbe, hanem választhatóak lennének a versenytípusok!
Mikor számol vissza verseny előtt, ott rimánkodok a monitor előtt, hogy ne S2 vagy offroad legyen! Lassan már tyukot is fogok áldozni, hátha bejön! :D

[ Szerkesztve ]

(#13406) Kisgépkezelő válasza Cingáriusz (#13398) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem sokáig a Bentley 8 Liter volt a kedvenc driftkocsim. :D Akkora a tengelytávja mint egy busznak úgyhogy nagyon szépen lehetett vele venni az íveket. Még multiban is meglepően kompetens.
Sokan driftelgetnek még AWD tuningos Fiat 500-al. Kicsit nehéz beleszokni, mert teljesen valószerűtlenül csúszkál az úton, de drift adventure-ben elég OP.
A Formula driftek is nagyon jók, bár szerintem azok már a legalapabb tuninggal is annyira szépen veszik az íveket, hogy bűn őket AWD swappel elbarmolni. A földutasra arra viszont mindenképp kell az AWD, de oda meg egy csúszkálósabb rally autó is megteszi. A Hoonigan RS200-at szokták szeretni.
Driftelni egyébként mindenképp manuális váltóval érdemes, mert az automata nem vált fel elég magas fokozatba és főleg nem szereti otttartani. Általában erősebb kocsiknál a 4-5 kicsit gyengébbeknél (úgy kb. A800-ig) inkább a 3-4, de egy kicsit érdemes játszadozni a váltó áttételezésével, hogy legyen egy olyan fokozatod, amivel szépen elforgatja a kereket az szűkebb lassabb kanyarokban is, de a hosszabb íveken se pörög tiltásig. Esetleg még egy fokozat a nagyon szűk, vagy a nagyon hosszú kanyarokra, de többnyire váltás nélkül szoktam driftelni.

(#13407) SidCorky válasza Cingáriusz (#13404) üzenetére


SidCorky
senior tag

Én most végig vezettem, az elején a kistérképen bogarásztam hogy merre kéne menni, beérek elsőnek erre nem adja be mert rossz oldalról értem be a célba, ami egyébként nem is látszik mert egy erdő közepén van, mindenféle jelölés nélkül, csak a térképen látszott a kör. -.- Mögöttem is mindenki benyalta, de mire kievickéltem a fák közül ahová berepültem már heten beértek előttem. :D

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13408) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Megvettem most a FH4 standard edition-t mert le volt árazva, viszont most láttam hogy az ultimate kiadás csak 3k-val drágább és benne vannak a kiegészítők is. Nem lehet valahogy upgrade-elni rá abból a 3k-ból vagy van lehetőség refund-ra és akk abból inkább az ultimate verziót venném meg.

[ Szerkesztve ]

(#13409) ETOM


ETOM
addikt

Tibiajax
GhanBuri Ghan

Nektek ígértem 1-1 Capri FE-t. Ma feltudom rakni ha jó. Eddig nem értem rá. Az benne van a pakliban, hogy megint megszívat és elviszi más, de próba szerencse. :)

(#13410) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Egyem azt a szép valagát :DDD

(#13411) GhanBuri Ghan válasza ETOM (#13409) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Most tudtam csak leülni a gép elé, láttam is, hogy 19 perce léptél ki :)

(#13412) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13398) üzenetére


CJ4567
veterán

A legutolsó drift zóna ha jól látom off-road van, oda a Hoonigan RS200, vagy a Hoonigan Focus elég jó.

No Sana No Life

(#13413) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ez se egy túl gyakori autócska, megvenni nyilván esélyem se vót.. idő miatt se, pénz miatt se
:DDD

(#13414) Cingáriusz válasza Tibiajax (#13413) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ez megvan nekem 🙂

(#13415) parandroid válasza Tibiajax (#13413) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Street Scene-ek (utcai versenyek forgalomban) 17, vagy 20. szintjéértadja a játék ajándékautónak.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13416) Tibiajax válasza parandroid (#13415) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

öö... maradjunk annyiban, hogy még nem tartok ott
: DD

(#13417) csab991 válasza Tibiajax (#13416) üzenetére


csab991
senior tag

Utcai 17-nél megkapod majd, de az sincs kizárva, hogy a jövőben a Forzathon Shopban is elérhető lesz, mint a Noble M600.

(#13418) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Van olyan muscle car a játékban a Vipereken és a Corvetteken (ezeknek nem is a muscle kategóriában lenne a helyük) kívül ami tuningolható 998-ig?

[ Szerkesztve ]

(#13419) parandroid válasza Kisgépkezelő (#13418) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hoonigan Mustang biztosan. Talán némelyik másik Mustang is. Dodge-okból is van ilyen szerintem, de ezeket még nem próbáltam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13420) Skeleton01 válasza Kisgépkezelő (#13418) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Attól függ melyik kategóriában, ugye Classic, Retro és Modern Muscle is szóba jöhet.
Az elsőből a Dart Hemi Super Stock, Hoonigan Napalm Nova. Retro: '93 SVT Cobra, '88 Chevy Monte Carlo SS. Modern: Camaro ZL1, SRT Demon, Mustang RTR Spec 5. A teljesség igénye nélkül ezekből lehet a legtöbbet kisajtolni, a többség viszont nem fogja tudni az S2 tetejét hozni.

#13386 Tibiajax
Csak díszlet volt, de hangulatos. :)

[ Szerkesztve ]

(#13421) tomas51 válasza Tibiajax (#13413) üzenetére


tomas51
senior tag

Mi a fasz kerül ebbe ennyibe? :W
Ezt mindenkinek adja a játék, minek kell fel hájpolni az árát?
Amúgy is geci a játék mert ez a hoonigan car pack része, Motorsport 7 be meg a FH3 ba is van.
Sok autót eladtam már hugyért had öröljön a csóró is, mi a faszt kezd ennyi pénzel ez is?
Gyűjti a creditet nyugdíjas korára vagy mi?
Meg az is hülye aki megveszi.
Ha megjelenik a FH5 akkor mire megy 300 millió credittel, átvinni úgyse lehet.
Na mindegy, csak felbasztam magam, mert egy csomó autónál ezt csinálja ez a fasza közösség, hogy rohadna meg...

Szép napot nektek! :) :R

[ Szerkesztve ]

(#13422) Skeleton01 válasza tomas51 (#13421) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Nem akarnék az ördög ügyvédje lenni, de pont emiatt drága AH-ban, hogy mindenkinek csak egy jutott volna belőle eddig elvileg, az utcai versenysorozat jutalmaként, nem volt sem évszakos versenyszéria jutalma, sem Forzathon shop beváltható autója. (FH3 - Mazda RX-7 - dettó.)
A korábbi játékokban is jelen volt, de ott fizetős plusz tartalomként. Viszont szvsz. a 4-ben az előzőekkel ellentétben nagyon sok olyan verda elérhető, amik az előző címekben külön voltak megvásárolhatóak / teljesen új gépek, nekem mindez inkább a pro felé billenti a mérleg nyelvét.

[ Szerkesztve ]

(#13423) CJ4567 válasza tomas51 (#13421) üzenetére


CJ4567
veterán

Mindenkinek egyet ad a játék, azért ennyire drága, ez ilyen, a drága autók mindig is drágák voltak.

No Sana No Life

(#13424) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Kíváncsi voltam mi lehet a legidiótább kocsi amivel a heti trialon indulhatok. GMC Vendura tuningolható S2-re (ennyi a feltétel a héten), úgyhogy szedtem le hozzá egy tuningot.
Nem tudom mi céllal készült ez a beállítás, de ha valakit érdekel a tuningok keresése közül a másodikat szedtem le S2 907, Fb Use LT nevű felhasználótól és igen érdekes. Kevés dologra jó, de felborulni biztos: [link]

(#13425) CJ4567 válasza DjDanee87 (#13424) üzenetére


CJ4567
veterán

Valószínűleg ezt próbálta elérni: [link]

No Sana No Life

(#13426) DjDanee87 válasza CJ4567 (#13425) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezt a TopGear részt nem láttam, de tényleg ezt tudja a setup :DD

(#13427) kolmee


kolmee
csendes tag

Sziasztok. Megvettem a játékot, de ezzel a hibakóddal 0x80073D02 nem tudja telepíteni valamiért a gép. Ötletek? Köszi

(#13428) Cingáriusz válasza kolmee (#13427) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Microsoft store frissítés van folyamatban. Azt várd meg és utána telepíts.

(#13429) kolmee válasza Cingáriusz (#13428) üzenetére


kolmee
csendes tag

Hát 3 óra alatt csak lefrissült volna, szerintem valami más lesz. Újra indítottam a gépet de úgy is ezt írja ki...

(#13430) Cingáriusz válasza kolmee (#13429) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Manuálisan futtass le minden Windows frissítést! Forza állítólag kényes rá.

(#13431) kolmee válasza Cingáriusz (#13430) üzenetére


kolmee
csendes tag

Az is megtörtént újra indítás előtt.

(#13432) kolmee


kolmee
csendes tag

Az alkalmazást nem lehet frissíteni, ha meg van nyitva. Meg még ezt írja ki a hibakód fölé.
De nem fut sehol a játék meg nem is tudna :D

[ Szerkesztve ]

(#13433) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok,

valaki tudja hogyan lehet megszerezni a McLaren Owen's edition-t? Már pár srácot láttam rohangálni vele.

(#13434) Kisgépkezelő válasza Skeleton01 (#13420) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hát az az RTR Spec 5 felelt meg ezek közül annak, hogy 998-ra lehessen húzni, de sajnos annak hogy arra menjen az eleje amerre a kormányt tartom nem igazán. :D Pedig belefért majd minden az kezelhetőség szempontjából fontos alkatrész, de akármit csinálok úgy tolja az orrát, hogy hiába a tisztes lóerő/tömeg arány, nem megyek vele semmire.

(#13435) parandroid válasza Kisgépkezelő (#13434) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne te bénázz a tuninggal, tölts le egy már meglévő, jól működő setupot, jobban jársz.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13436) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#13434) üzenetére


CJ4567
veterán

Az RTR S5-el az a baj, hogy nem bírja az autó azt az erőt, amit beleteszel. Forza első, és hátsó szárnyat tettél rá? Az segíthet, az első leszorítóerőt húzd fel, de ezek az autók nem ilyen erőre vannak tervezve, ha kanyarodni is szeretnél.

(#13433) Bandi821 Az Owen's Mclarent a Microsoft, és a PGG készítette, ebben a videóban van Owen, ő róla nevezték el. Ezt egy pár gyerek kaphatta volna meg, viszont kiszivárgott az autó a játékban, és modolt mentéseken már benne van, azért tudják használni. Van, aki bant is kapott ezért.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13437) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#13418) üzenetére


CJ4567
veterán

Camaro ZL1 1LE ha van car passod(996-ig megy fel, és kezelhető), vagy a Camaro PO(pre-order), amik felmennek 998-ig.

No Sana No Life

(#13438) Bandi821 válasza CJ4567 (#13436) üzenetére


Bandi821
tag

á értem, köszi, akkor nem kell. Egy bant nem ér meg :)

(#13439) Dtomka


Dtomka
veterán

Kicsit off, de ami játék volt az valóság lesz
[link] hennesey célja 500 km/h

(#13440) Cingáriusz válasza Dtomka (#13439) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Jó, de ezt csak egy üres, sok km hosszú tesztpályán fogja hozni. Nem egy forgalmas, kanyargós autópályán, mint a játékban :DDD :DDD :DDD

(#13441) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#13436) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Persze, van rajta minden amitől egy kicsit jobban kéne mennie kanyarban, fékek, szárnyak, gumi, súlycsökkentés, de így is messze van az elfogadhatótól. Vannak hasonló súlyú és erejű S2-es autók (Veyron, Transit FE, némelyik Lambó) és bár egyiket sem könnyű vezetni, de azért többnyire nem az első kanyarban esek velük a fák közé, igaz én a többségükhöz inkább letöltök valakitől tuningot, akiről tudom, hogy tud tuningolni, de ők az RTR S5-höz (gondolom nem véletlenül :D) nem csináltak S2-es tuningot. Úgy néz ki ezt drag és drift versenyekre tervezték, felesleges is mást eröltetni vele, más autó meg úgy tűnik nincs, csak a PO-s camaro amit említettél, de az meg nincs meg.

(#13442) Simi37


Simi37
őstag

Sziasztok!

Látom le van árazva a FH4 14,2k-ra a minden dlc-vel. Ez jó ár? Eddig olcsó gamepassal toltam néha szóval az alapjáték ki van fullozva szinte teljesen.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#13443) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#13441) üzenetére


CJ4567
veterán

Car Pass-ben van egy Camaro, a ZL1 1LE, abba beleteheted a Racing V8-at, és 996-ig felmegy, és meglepően jól kezelhető.

No Sana No Life

(#13444) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nem tudtok valami módot ara, hogy megnézzem weben keresztül, hol tart a forza4-es egyik aukcóm?..
:DDD
xbox-os profilomban találhatok valami infót?

(#13445) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Modern szuperautók között mit érdemes S1-900-ra tuningolni? McLaren 570S nem nagyon vált be.

(#13446) Skeleton01 válasza Cingáriusz (#13445) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Huracán, Ascari KZ1R, 2016-os R8 V10 Plus, ezek közül szerintem bármelyik jó választás.

(#13447) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13445) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig az az egyik legjobb S1-es autó, összkerék + V10-el, elvileg Nalak28 már újra feltöltötte a tuningját, ha egy jó tuningolótól kíváncsi vagy az autóra.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13448) Cingáriusz válasza CJ4567 (#13447) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Divazatrok lehagyják simán, mondjuk vicces, hogy nekik nem csúszik a vizes út, és minden kanyarba tökéletesen tudnak be és kimenni :D

(#13449) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ezt a sok bone shaker-es retardáltat ki kellene valahogy tiltani a bugos OP szarjaikkal.

(#13450) Kisgépkezelő válasza Cingáriusz (#13445) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nissan GT-R Preorder. Alapból 900-on van, de azért még pont belefért egy lehelletnyi tuning. Kapott egy kicsit szélesebb hátsó gumit, egy lehelletnyi könnyítést, és még +5 lóerő is belefért. Általában mások tuningjait szoktam letültögetni, de ennyivel úgy érzem meg tudtam birkózni még én is. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.