Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13351) Gigi01 válasza CJ4567 (#13348) üzenetére


Gigi01
őstag

Meg sem tudom venni azt a verdát.Mindegy köszönöm,nem jön össze,csak a pumpa megy fel. :DDD
Mondjuk én krúzolgatni vettem a játékot kormánnyal,majd visszaállok arra. ;)

(#13352) CJ4567 válasza Daw93 (#13349) üzenetére


CJ4567
veterán

Rankeden és riválison kívül nem használok sehol se BS-t, se OP autókat, pont ezért, amikor nincsen tét, vagy nem időt akarok dönteni, inkább használok valamit, ami vagy tetszik, vagy nagyon hülye ötlet, de néha működik, mert nincs értelme szerintem se egy-két autót vezetni egész nap. (Ez amúgy akkor idegesítő, amikor használnék valamit, ami tetszik, de mocskosul OP, pl. Ford GT '05.)

Gigi01: Aukciós házban néha kifogható, de tippre nagyon drágán adják még mindig, de kicsit megértem, hogy miért, mert gyönyörű autó, és elég jól megy kanyargós pályákon.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13353) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#13352) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én meg pont azért nem vettem meg pár hete a forzathon shopból, mert azt néztem, hogy ennél rondább autó nincs a játékban. :D Mindegy, ízlésről kár vitatkozni.

(#13354) Dante73 válasza Dtomka (#13322) üzenetére


Dante73
tag

Köszi, hogy szóltál, én karácsony előtt már nem vártam, hogy leértékelik. Holnap fizu, így akkor én is begyűjtöm. Eddig gamepassal toltam, de egyrészt az "alap" verzió, másrészt az utóbbi egy évben simán kifizettem már ennyit rá... :W
A fortune island érdekel, és már nem kapok majd idegbajt, mikor DLC autókkal megy az első, én meg vért izzadok, hogy utolérjem.
A négy éves unokaöcsém meg tuti boldog lesz a lego dlc-vel..
(Apropó. Tegnap az egyik S2-es versenyen, az első egy lego autó volt. pislogtam rendesen, mondjuk nem volt túl nagy gond lehagyni, profi szinten)
uh, köszi, hogy szóltál! :R

(#13355) NoMagix válasza parandroid (#13345) üzenetére


NoMagix
addikt

Több alkalommal én belefutottam olyan versenybe ahol nem ment az Y visszatekerés, olyankor át kell lépni egy másik valamibe, nem is kell elindítani!
Néha a gyorsutazás vagy az autócsere is kegyetlen lassú!

(#13356) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az egy dolog, h tiszta függője lettem a horizon4-nek mióta megvan a cockpit-szettem, egész este meg főleg éjjel benne ücsörgök és kockulok.. :) de az elmúlt két éjjel lassan már átmentem inkább adok-veszek-be, autóvezetés helyett, tisztára rákattantam az aukcióházra :D
amik nagyon megy most, a két rtr-es mustang. hibátlan kis bizniszek. meg kell venni, minél olcsóbban -nem egyszerű de nem is lehetetlen- átfesteni és már passzolni is el. viszik, mint a cukrot a majálisban
2misi alatt minél jobban kell megvenni..3misiért simán megy elfele, rövid időn belül. legrosszabb esetben is 1misi tiszta haszon, de több is jöhet, ha ügyesen kupeckedsz. :D az éjjel összekalapáltam végül három darabot, el is adtam őket, végül 4.5misi tiszta haszonnal tértem ágyba éjjel 3kor, ja és úgy, h közben magamévá tettem egy urus concept-et, meg egy gyönyörűséges mattfekete tunncsis ferrka GTO-t, szintén aprópénzért

[ Szerkesztve ]

(#13357) Gigi01 válasza Gigi01 (#13351) üzenetére


Gigi01
őstag

Na,ma első nekifutásra meglett.

(#13358) Cingáriusz válasza Tibiajax (#13356) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Bár az életben is ilyen könnyen lehetne pénzt keresni. Mondjuk vannak, akiknek ez simán megy :W
Ha már Mustang, akkor itt egy kép, amit tegnap lőttem :DDD

(#13359) Tibiajax válasza Cingáriusz (#13358) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát igen.. gondoltam erre én is később, fszom, életbe kéne ugyanezt, ugyanígy csinálni. adomveszem a jó kis mustangokat úgy, h ki sem kelek a székemből. ...közben le-le pottyan egy két jobb verda a saját garázsba is.. : )) csak úgy az íze kedvéért

mmm, jóóféle a kis shelby :K
mondjuk ilyen első légterelővel se mennék szerintem végig az astoria - blaha lujza tér vonalon...
:D

(#13360) GhanBuri Ghan válasza Tibiajax (#13359) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nagyon sokan vannak, akik ugyanezt csinálják, csak nem autókkal, hanem cégek részvényeivel :)

(#13361) NoMagix válasza Cingáriusz (#13358) üzenetére


NoMagix
addikt

Pöpec a masina! :C

(#13362) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ha el akarok egy kocsit árverezni (teszem azt a BMW M6-ost), aminek a háték szerint 120ezer az ára, akkor miért csak 54ezret lehet maximális kivásárlási árnak megadni? Lehet valahol manuálisan árat beállítani?

(#13363) csab991 válasza Cingáriusz (#13362) üzenetére


csab991
senior tag

Más szisztéma alapján működik az AH valamelyik update óta. A kocsi ára főleg a kereslet függvényében változik. Valószínűleg az M6-os ért átlagban ilyen összeget fizetnek, így erre az árszintre van belőve.

(#13364) Dtomka válasza Dante73 (#13354) üzenetére


Dtomka
veterán

Nagyon szívesen! Tetszik a játék, de még alig ismerem. Én a story (ha lehet annak nevezni) játszom. Hol lehet autót nyerni? (nem a spinwheelre gondolok) Úgy tudom vannak heti versenyek?

Most vettem 1 porsche 911 ('82), feltuningoltam, de nagyon csúszik. Hát van még mit tanulni a tuningolás terén is :)
+ az alábbiakat tartalmazza az ultimate verzió. Pár kép, remélem senkit nem zavar!


(#13365) Cingáriusz válasza Dtomka (#13364) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Porsche-k elég csúszósak, mivel a legtöbb farmotoros éppen ezért mindegyik farnehéz, könnyen megindul a seggük. Kell a beállításokkal játszani velük, hogy kezesebbek legyenek.

(#13366) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

A játékban készített képeket hova menti el a gépen?

(#13367) Ventur@ válasza Cingáriusz (#13366) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tudtommal sehova sem menti le, amit a Gallery-ban látsz in-game. Vagy innen tudod a képeket kimenteni [link] , vagy letöltöd a Forza Hub app-ot Store-ból és onnan kimented.

Én ha csinálok képet, akkor a Radeon driver ReLive részét használom, mert nekem úgy gyorsabb :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#13368) Dtomka válasza Cingáriusz (#13365) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen, majd finomhangolom :)
Msi afterburnerrel is tudsz ingame képeket készíteni.

(#13369) Tibiajax válasza Ventur@ (#13367) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi a linket, én el is felejtetem már, hová kerülnek a képek..
:) egy-két saját kedvenc



viszont, nekem egy ideje szar a fotófunkció. belépek és egy túlszaturált borzalom kép fogad. és ez az egyéni profil.. ha állítok felül más profilra, csak még rosszabb lesz
másnál is van ilyen gond?

(#13370) ETOM válasza Dtomka (#13368) üzenetére


ETOM
addikt

MSI AB nem megy FH4 alatt szerintem. Vagy már igen?

(#13371) SidCorky válasza Tibiajax (#13369) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nem szar az, csak állítani kell a szaturáción. :) Most nem ugrik be pontosan, hogy hogy hívják azt a csúszkát a játékban, elég érdekes neveket tudtak adni a fotós beállításoknak.

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13372) Dtomka válasza ETOM (#13370) üzenetére


Dtomka
veterán

Igazad van, pedig a demo működött vele. Nekem fel van telepítve a lightshot nevű képlopó progi. Prtscr (kijelölöd amit szeretnél) és mentés :)
Ilyen a minősége:

(#13373) CJ4567 válasza Dtomka (#13372) üzenetére


CJ4567
veterán

Én Shadowplay-t használok, a célra tökéletesen megfelel.

No Sana No Life

(#13374) CJ4567


CJ4567
veterán

Ilyen közeli időm se volt még senkivel :Y

No Sana No Life

(#13375) IntelKiller7 válasza CJ4567 (#13373) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Remélem jó az ID R. Most csinálom épp.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13376) szTotyy válasza CJ4567 (#13374) üzenetére


szTotyy
őstag

Global 14.?!? :Y Mit rontottál el? ;] :P
Szép eredmény! :C Mi volt eddig a legjobb helyezés?

Emlékszel még, régen mentél egyet a GTA-s time trial verseny legelső versenyén? Azt is jól megnyerted, ha jól rémlik! Aztán eltűntél. Az azóta is megrendezésre kerül, én rendszeresen utolsó vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#13377) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#13374) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Látom erős lett az új járgány. :))Gondolom az első négy helyen is azok vannak.

(#13378) csab991 válasza Kisgépkezelő (#13377) üzenetére


csab991
senior tag

3.5 G leszorító erőt biztosít a gép eddig ez a legmagasabb a játékban. Van két kis körverseny, meg egy speedtrap ahol ki lehet használni.

(#13379) IntelKiller7 válasza csab991 (#13378) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Jéézusom hát ez az autó beteg amúgy. :DDD
A mostani Seasonos speed zone-t Agera RS-el csináltam most 185 lett a vége vagy 20.-ra lett meg a kitűzött cél is. Erre elsőre megyek 220-al az ID-val. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13380) CJ4567 válasza szTotyy (#13376) üzenetére


CJ4567
veterán

Kb. akkor hagytam pont abba a GTA-t, mert meguntam. :DDD De nem nyertem meg, valaki posztolt egy jobb időt.

Lentebb fogok csúszni, az biztos, mert még nem sokan próbálták ki az ID.R-t, de egyelőre ennek is örülök :D Két pálya van, ahol jó(Ambleside Circuit, és Festival Circuit), máshova sajnos nem, pedig eléggé élvezetes vezetni.

Kisgépkezelő: Inkább az első 15 helyen, és egyre többen fogják kipróbálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13381) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nem is értem azokat, akik telematricázzák és mindenféle hülye színűre festik még a felnit is.

(#13382) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13381) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig az animés festések azok nem néznek ki rosszul. ;]

No Sana No Life

(#13383) Skeleton01 válasza Cingáriusz (#13381) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Csatlakozom. Nosztalgia a 3-as résszel. :)

(#13384) Cingáriusz válasza CJ4567 (#13382) üzenetére


Cingáriusz
őstag

A japán autókon, igen. Másra fel nem raknám soha, mondjuk egyáltalán nem vagyok anime rajongó.

(#13385) csab991 válasza CJ4567 (#13380) üzenetére


csab991
senior tag

Most néztem, Edinbrugh station és Prince Street Gardenre is jónak tűnik.

(#13386) Tibiajax válasza Skeleton01 (#13383) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt tényleg lehetett tankolni, vagy csak díszlet volt?

(#13387) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nagyon örülök, hogy elektromos autót is behoztak a VW ID.R személyében, és szívesen látnék többet is, pl. Tesla Roadster-t, vagy egyéb Tesla modellt.
Amit kifogásolok, hogy ugyan igen jól gyorsul az ID.R, de köztudott, hogy nyomatékban és gyorsulásban az elektromos hajtás szinte mindent ver. Gyorsulhatna még jobban, sőt, lehetne a játék legjobban gyorsuló autója. A másik, hogy a 280-282km/h sebesség, aminél többet én nem tudtam kihozni belőle, nagyon kevés. Kb. a városi, sűrű körpályákra elég, ahol a gyorsulás és a kanyarodás a lényeg. Szerintem nyugodtan lehetne a végsebessége 320-330, amivel még mindig nagyon sok autót nem fog elkapni, de a 280 a legtöbb esetben minden ellen kevés. Próbáltam rally módban is használni, de sajnos ahhoz túl nehéz, nem lehet vele úgy forogni a földúton mint akár egy Ford GT40-essel.
Lényeg a lényeg, nagyon buli, hogy behoztak elektromos versenyautót, de több kéne, és nem kéne ennyire visszafogni őket. Ha a készítőknek nem gond az 500km/h feletti Ferrari, és a kategóriájában mindent elverő szupertraktor, akkor legalább engedjék érvényesülni az elektromos hajtásláncot.

Amik jöhetnének:

- Mercedes SLS AMG Electric
- Tesla Model S
- Tesla Roadster 2008 és 2020-as verzió
- Forma E versenyautó
- Nissan Lead Nismo RC
- Porsche Taycan
- Rimac C_Two
- Dubuc Tomahawk
- Drako GTE

Esetleg nem tudja valaki, hogy a készítőknek lehet e ilyen levelet írni, hogy ezek a vasak bekerüljenek? :)

(#13388) GhanBuri Ghan válasza Cingáriusz (#13387) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Rimac C Two már van pár hete, mentem is vele valamelyik versenyen, iszonyat húz kétszáz fölött, viszont úgy fordul, mint egy csatahajó.

(#13389) szTotyy válasza Cingáriusz (#13387) üzenetére


szTotyy
őstag

A Rimac van. Megy mint állat, csak kanyar ne jöjjön szembe! :)

Kívánságlistát meg lehet nekik küldeni, pár napja írtam itt én is, hogy volt, aki pozitív visszajelzést kapott, amikor a keleti blokk kocsijait kérte...mint valószínűleg mindenki.. Naponta több ezret kaphatnak. :U

[ Szerkesztve ]

(#13390) Cingáriusz válasza szTotyy (#13389) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Bocsánat, azt nem láttam :) De a többit is nagyon kipróbálnám :)
A Rimac-ot hogy lehet megszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#13391) szTotyy válasza Cingáriusz (#13390) üzenetére


szTotyy
őstag

Pár hónapja volt a szezon 80%-os jutalma.
Nem hiszem, hogy valaki is feltenné aukciós házba.
Előbb-utóbb úgyis berakják forzathon shop-ba.

(#13392) Ventur@ válasza Cingáriusz (#13390) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jelenleg sehogy :) . AH-ban én még nem láttam, de ha meg is jelenik, szerintem elviszik azonnal. Most kb. olyan szinten van, mint az Apollo. Azt sem találsz AH-ban egyet sem. Vagyis én kb. egy-két hónapja találtam egyet 20 milláért (természetesen le is csaptam rá :D ). Egyébként azt vártam, hogy a mostani évszakban a Forzathon-ért valami bszó autókat lehet venni, de hát az Aston már meg van, MB GT 4-door-t meg nem rég adtam el, mert minek. Mondjuk most vettem egyet, mert hogy legyen mégis :D .

Egyébként az ID.R sebessége teljesen rendben van, hogy ha azt vesszük, hogy mire épült az autó. Hegyi felfutásra (hillclimb), oda meg nem a brutál nagy sebesség kell, hanem a kva jó kigyorsítás, kanyarsebesség és tapadás. Azt meg mind megadja az autó :) .

Viszont azért egy Tesla modellt én is elviselnék, annak ellenére, hogy anti-elekromosautós vagyok :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#13393) parandroid válasza Cingáriusz (#13387) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Taycan tutira jönni fog, Porschéból igen naprakészek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13394) Cingáriusz válasza Ventur@ (#13392) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Értem én, hogy mire való, de ha tudtak 500km/h-ás autókat rakni a játékba, akkor az elektromos is mehetne 300 felett, és szerintem még mindig igen messze vagyunk az agyament 500-tól így is.

(#13395) csab991 válasza Cingáriusz (#13394) üzenetére


csab991
senior tag

Engedd el ezt az 500-at. Az 599XX Evo ami tud könnyen annyit menni és azért mert tuti elszúrtak valamilyen adatot, amikor implementálták a játékba, szóval biztos hogy nem szándékos volt.

GM rangért Rimac jár most hó végén, szerintem lesz pár elérhető majd az aukciós házban biztos.

IDR-t riválisokban ki tudod használni, alapjátékban legalább 4, fortuna szigeten, legalább 2, LEGO völgyben legalább 2 esemény van.

[ Szerkesztve ]

(#13396) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13394) üzenetére


CJ4567
veterán

Pedig ennyit megy a valóságban is az autó, hill climb változatban 250-et, Nordschleife változatban 270-et.

Az 500-as Ferrari megy 415-420-at megy emlékeim szerint S2-ben (nem használom sokat, inkább a Zonda R-t szoktam használni), szóval annyira nem elborult.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13397) Cingáriusz válasza CJ4567 (#13396) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Jaj, hagyjuk hogy a valóságban mi mennyit megy, főleg ebben a játékban :DDD :DDD :DDD :DDD
Ha minden annyit menne a játékban mint a valóságban, mindenki unná az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#13398) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Van három driftzóna amit képtelen vagyok 3 csillagosra megcsinálni. Minden más kész van. Milyen autókkal lehet ezeket teljesíteni?


(#13399) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13398) üzenetére


CJ4567
veterán

Bármelyik Formula Drift autó(összkerék+teljesen kimaxolva), legjobb a Viper, vagy a Hoonicorn, ha nincsen meg a Formula Drift DLC.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13400) Cingáriusz válasza CJ4567 (#13399) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Viper nekem valamiért nem fekszik. Legtöbb zónában gyengébben megyek vele, mint bármi mással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.