Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13201) Cingáriusz válasza CJ4567 (#13199) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Az ok, és azt hogy kell? :D Ezzel a Volvo kombival kell menni?

[ Szerkesztve ]

(#13202) Bandi821 válasza Cingáriusz (#13201) üzenetére


Bandi821
tag

az online kalandok fülre mész és ott van a rangsorolt események. Ezek szerint még nem érted el azt a szintet, hogy rangsorolt eseményen részt vegyél, semmi gond 10 mecset lenyomsz egy online csapatos eseményen és utána már mehetsz a rangokra.

(#13203) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13201) üzenetére


CJ4567
veterán

Amikor megvan állítva a játék, online kaland, rangsorolt. Ha még nem játszottál sose online, akkor 3-as szintet el kell érned rangsorolatlanban(angolul játszom a játékot, nem tudom, magyarul hogy van a quickplay), utána mehet a ranked.

B földút, A földút, aszfaltos(tél is van), Cross country, ugyan ez S1-ben, és S2-ben csak aszfaltos versenyek vannak, ezekre kell autónak lennie.

Bandi821: nem kell 10-et lejátszania, kevesebből is megvan a 3-as szintű online kaland, 10-et majd rangsoroltból kell játszania, hogy kapjon rangot. Én személy szerint az egyedülit (magyarul ha jól emlékszem Korlátozásmentes kalandnak írja) ajánlom, utálom, ha a csapattársaim miatt vesztek. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13204) Bandi821 válasza CJ4567 (#13203) üzenetére


Bandi821
tag

jaja tényleg, bocsánat, az előző frissítéssel módosítottak ezen és már nem kell lefutni a 10 kört, de módszer u.a.

(#13205) CJ4567 válasza Bandi821 (#13204) üzenetére


CJ4567
veterán

Rangsoroltból akkor kell 10, ha még sose volt rangod, ha volt rangod, akkor egy meccs és van rangod, ez megjelenés óta ilyen.

No Sana No Life

(#13206) Bandi821 válasza CJ4567 (#13205) üzenetére


Bandi821
tag

:) akkor jól írtam le, hiszen Ő ezek szerint még nem csinált rangsoroltat (gondolom, mivel nem ismerte a módját), azaz nem volt még rangja, tehát akkor 10 kör és utána mehet a rangokra.

(#13207) Cingáriusz válasza Bandi821 (#13202) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Na, a csaptos esemény rühellem a legjobban. Alig lehet sikert elérni, ráadásul folyton lelépnek közben a csapattársak. Nagyon pocsék egy mod.

(#13208) Cingáriusz válasza Bandi821 (#13206) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Akko nekiállok. Van 240 autóm, 195-ös szintű vagyok, de ezzel még nem foglalkoztam :D Más Forza játékkal meg még életemben nem játszottam.

Uhh, lehet ebben nem utolsónak is lenni? Itt esélytelen eredményt elérni.

[ Szerkesztve ]

(#13209) Cingáriusz válasza Bandi821 (#13206) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Na, sikerült egy fos autóval bemennem. Mindenki lazán lehagy. Rettener vacak ez a versenysorozat. Ferrarival jön terepre és mindenkit lehagy. Of Course.

[ Szerkesztve ]

(#13210) CJ4567 válasza Cingáriusz (#13207) üzenetére


CJ4567
veterán

Játszhatsz egyedülit is, ott nem lépnek le a csapattársak. Igen, lehet nem utolsónak is lenni, megfelelő autókkal. (Ne abból indulj ki, hogy mit használnál a valóságban, mert nem fog menni, hamarosan összeírok egy frissített listát, ha kell valakinek.)

No Sana No Life

(#13211) Kisgépkezelő válasza Cingáriusz (#13209) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Végülis a Ferrarinak is voltak B csoportos ralliautói, úgyhogy nem áll távol tőlük a terepezés. Egyébként érdemes felszerelkezned mielőtt rankedre mész. A-800-ban S1-900-ban és S2-998-ban nem árt ha van egy-egy aszfaltra való autód. Ha biztosra akarsz menni, akkor ezen belül a szűkebb körpályákra és a gyors sprintekre külön-külön egyet feltuningolhatsz. Offroadra meg rallyra csak A és S1 kell. Abból sem árt ha van többféle, hogy tudj választani attól függően, hogy milyen pályákat ad be.
Természetesen mindet úgy kell tuningolni, hogy lehetőleg elérje a kategória limitet, de ha nem, akkor is legfeljebb 1-2 pont hiányozzon. Az összkerékhajtás bárhova nagy előny, mert hatékonyabb rajtnál elöl maradni, mint később visszelőzgetni mindenkit, meg kisebb-nagyobb balesetek után is könnyebb vele versenyben maradni. Ezen kívül is érdemes nagyjából annyira kezelhető autót választani/csinálni, hogy ne legyen küzdelem az úton maradás, mert egy chekpoint kihagyása az gyakorlatilag behozhatatlan hátrányt okoz.
Ha nem ragequitelsz, nem szállsz el, és úgy nagyjából konzisztens eredményt tudsz hozni, akkor egész magas ligákba lehet kvalifikálni, amiből egy csomó jó jutalom jön a hó végén.

(#13212) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#13211) üzenetére


CJ4567
veterán

B osztályra is kell egy rally autó, oda a TG Track-tor a legjobb sajnos.

No Sana No Life

(#13213) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Másnak is egész nap megszakadtak a játékmenetek? Frissítés után elég instabil lett a szerver. Két Horizon pontszerzés is ezért úszott el. :W

(#13214) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#13212) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Valamiért úgy rémlett, hogy B csak team racingben van, FFA-ban nincs, de lehet, hogy tévedek. Egyébként a CJ5 Renegade is elég erős ott. Az legalább autó. Mondjuk nekem nincs bajom a Track-torral, de azért inkább még pár Porschét és Lamborghinit tehetnének a játékba. :D

(#13215) ETOM


ETOM
addikt

Ehhez az achihoz mit kell csinálni? :B [link]

:R

[ Szerkesztve ]

(#13216) CJ4567


CJ4567
veterán

Megérte végignézni a Forza Monthly-t. :DDD

No Sana No Life

(#13217) Tibiajax válasza Cingáriusz (#13213) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nálam is ez ment egész nap tegnap, igen
életemben először adtam be pont a derekam a free ride közben és megkerestem én is ezt a horizon live hülye léghajót, elindultam a többi barommal, erre egyszer csak eltűnt mindenki és jött a szokásos játékmenet-keresés.. na ekkor hagyta el a számat a már jó bejáratott takarodj te a k anyádba-mondatom, amit oly sokszor használtam már a kihívások alatt is.. inkább freerideolok, nyugisan.. engem ezek a faszságok már nem érdekelnek. ha nagyon kell egy kocsi, megveszem aukcióban
most épp ott figyel az egyik fórumtárunk hőn áhított ferrari 599XX evo-ja nyereményként. elkezdtem ezeket a nyomorult versenyeket, végigszenvedtem megcsináltam nagyjából egy óra alatt mindet majdnem, elérkeztem az utolsóhoz, hát az meg -ha jól láttam- online játékosokkal kell megnyerni, vagy kooperálni...
na hát ezt neeem

[ Szerkesztve ]

(#13218) CJ4567 válasza Tibiajax (#13217) üzenetére


CJ4567
veterán

A Trial meg a PGG(playground games) nem kötelező, és látod, hogy mi ad mit. A Ferrari-hoz 3 versenyt kell nyerni az AI ellen, nem kell mindent megcsinálni.

No Sana No Life

(#13219) ETOM válasza CJ4567 (#13216) üzenetére


ETOM
addikt

Grattula épp ezeket vadászom aukciós házba. (Egy PO verda már megvan) :DDD Ez aztán a kihívás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13220) Tibiajax válasza CJ4567 (#13218) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha ez tényleg így van, akkor valamit nem értek.. miért nincs még mindig az evo a garázsomban? :(((
utánanézek. :) köszi

(#13221) Cingáriusz válasza Tibiajax (#13220) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Nagyon egyszerű volt megszerezni, nem tudom, hogy nem kaptad meg.
Az az helyzet, hogy így is több mint 240db autóm van, aminek a 70%.ával még egyetlen métert sem mentem. Minden kapott autó csak növeli a gyűjteményt, de ha soha nem tudnék többet szerezni, akkor sem érezném, hogy nem tudok miből válogatni :D
Az egyik kedvenc, univerzális autóm a Ford GT40, amit még igencsak a játék elején szereztem meg.

[ Szerkesztve ]

(#13222) CJ4567 válasza ETOM (#13219) üzenetére


CJ4567
veterán

A Nissan, Merc AMG GTR, Focus PO nem eladható, csak az Aston Martin, Porsche, Mclaren, Camaro PO.

Ezt a kettőt most akkor kaptad meg, ha nézted a Forza Monthly streamet Mixeren, szóval kb. 3000 ember kapta meg ezt a kettőt. :DDD

Tibiajax: Nincs véletlen tele a garázsod?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13223) ETOM válasza CJ4567 (#13222) üzenetére


ETOM
addikt

Ja, hogy úgy ezt nem tudtam köszi. :R Akkor már csak kettő kell a többire fölös rákeresnem. :DDD
Ha ezt tudom néztem volna én is ezt a streamet.

[ Szerkesztve ]

(#13224) Tibiajax válasza Cingáriusz (#13221) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

+CJ4567
az én garázsomban jelenleg 35 autó áll. :DDD
asszem, kb. én ezzel is úgy vagyok, mint minden mással az életben -már ahol megtehetem-, a minőség a mennyiség előtt
kövezzetek meg, vessetek a nép elé, de én így 40en éppen túl egész másképp játszom már ezt a gamét, mint ahogy a 99%, vagy ahogy ti.. amíg kontrollerrel nyomtam, persze nagy fílingje vagy rációja nem volt a szabad barangolásnak, az autók igazibb élvezetének, a kanyarodás nem az igazi, a pisztoly ravaszát meg húzogatni gáz/fék-nek... #legyintés de addig nézegettem ennek a gyereknek a videóit hogy rádöbbentem, nekem is ez kell. nem a versenyek, a kihívások, vagy bármi, ami ezzel a hülye fesztivállal kapcsolatos :D, csak az autók időkorlátlan vezetgetése, megismerése.. engem ez kikapcsol maximálisan, imádok vezetni egyébként is. beruháztam a megfelelő cuccba hozzá, na ezzel megkaptam azt amire igazán vágytam
persze nyilván, élőben még faszább lenne vezetgetni az srt hellcat-emet, de hát sajnos....

[ Szerkesztve ]

(#13225) Cingáriusz válasza Tibiajax (#13224) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Próbáltam kormánnyal én is, de a Logitech MOMO-t valamiért nem szereti a játék. Hiperérzékeny minden beállítással, minden autó vele.

(#13226) ETOM


ETOM
addikt

Valaki mintha ilyet keresett volna múltkor. Tudtam venni kettőt szívesen adom persze ha sikerül.. mert nagyon gyorsnak kell lenni ugye vételnél.

(#13227) szTotyy válasza Tibiajax (#13224) üzenetére


szTotyy
őstag

Jól tartod magad, így negyvenen túl is.. :C

Más: valakinek a valakije mondta :U , hogy valamelyik magyar youtube-os vidijós (fingom sincs, hogy mi a neve) többedmagával írt egy kérelmet a FH fejlesztőinek, hogy nagyon szeretnének a keleti blokkból is autókat látni a játékban. (Amit már itt is többen hiányoltunk. :K ) Állítólag elég pozitív választ kapott egy fejlesztőtől (vagy csak egy kamu fejlesztőtől), hogy már mások is kérték és meggondolják a dolgot. :U
Tudom, hogy kismillió ilyen levelet kaphatnak, és valószínűleg csak egy kedves lerázó választ kapott a kérelmező, de szerintetek mennyi esély van arra, hogy egyszer egy Zsigulival vagy egy Moszkviccsal furikázhatunk? (annyi régi vacak van a játékban, nem igaz, hogy ezeket kifelejtik!)

(#13228) Tibiajax válasza ETOM (#13226) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lecsaphatok rá? :B jöhet

(#13229) ETOM válasza Tibiajax (#13228) üzenetére


ETOM
addikt

Persze hol írjak? Mert ha ideírom tuti elviszi valami külföldi és késő lesz. :D

Érdemes majd így rákeresni nekem ez jött be: [link] (5:20-nál a lényeg)

[ Szerkesztve ]

(#13230) Tibiajax válasza Cingáriusz (#13225) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezzel se volt elsőre jó, továbbmegyek, konkrétan borzalom volt.. össze vissza forgott a kormány, cibálta a forcefeedback, a kocsi feszt pörgött, kipördült és lehetetlen volt egyenesbe hozni
hál istennek van lehetőség szépen a hangolásra, finomhangolásra na mondom, csináljuk meg. kellett neki egy-két nap, mire szépen beállt, most már így viszont isteni. nagyjából olyanra hangoltam, mint az igazi autóm kormánya, azt szerettem volna, ha úgy viselkedik. persze, így nem lehet olyan szinten driftelgetni persze vele, mint mondjuk ez az állat gyerek, de nekem így szuper...

ETOM öö nem tudom.. azt se tudom, hogy adod át nekem :B felvegyük egymást barátnak, vagy mi a legkönnyebb menete?
köszi!

[ Szerkesztve ]

(#13231) akva válasza Tibiajax (#13224) üzenetére


akva
tag

Ezzel nem vagy egyedül, szintén csak kolbászolni szoktam a játékban, szintén kormánnyal. :) Verseny szinte soha, az jobb a sim-ekben.

Usbridge -> iFi Nano -> Tabla -> Metrum Octave DAC / Chord Mojo -> Pointe 672SE / tmp Ant -> Vandersteen 2ci / Amiron Home / RHA T20 / AudioQuest kábelek, iFi tápok

(#13232) Tibiajax válasza ETOM (#13229) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..nézem közbe a videót, próbálom értelmezni, csak rohadt gyorsan kapkodja az ujjait :DDD szóval, megbeszélünk időpontot, felrakod és én lecsapok rá hirtelen? vagy valami ilyesmi?

(#13233) GhanBuri Ghan válasza ETOM (#13226) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ha még van szabad, akkor lecsapnék rá :)

(#13234) ETOM válasza Tibiajax (#13230) üzenetére


ETOM
addikt

Csak aukciós házba tudtom felrakni, de ott igen érezni kell a dolgokat. Kb. 10 másodperc alatt elviszik a ritka verdákat. (és lehet sokat mondtam :DDD)

Ott tudnád megvenni ahol a fenti videóban a tag. Beállítod a Capri FE-re a keresést én írok mikor feladtam és rákeresel +azonnal veszed. A lényeg, hogy nem szabad megnyitni az auciót mert az lassú hanem kontrolleren Y ott le eggyel és "KIVÁSÁRLÁS". (Xbox One kontrolleren nálam így van)

[ Szerkesztve ]

(#13235) Tibiajax válasza ETOM (#13234) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

oks, ez akkor világos, napi szinten akciózom -bocsánat aukciózom :DDD , ez menni fog. priviben küldök telszámot, írj rám, amikor rakod és moccanok ráfele.

(#13236) Cingáriusz válasza Tibiajax (#13230) üzenetére


Cingáriusz
őstag

És hogy sikerült beállítanod jól? A játékban vagy a kormány saját szoftverében? Nekem egyik sem hozott eredményt.

[ Szerkesztve ]

(#13237) ETOM válasza GhanBuri Ghan (#13233) üzenetére


ETOM
addikt

Kettő van egyik a tiéd lehet természetesen. Xbox Appban ha felveszlek megfelel?

(#13238) GhanBuri Ghan válasza ETOM (#13237) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Persze. Legoember a nevem. Neked nem kell a másik?

(#13239) Tibiajax válasza GhanBuri Ghan (#13238) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a másikat adja nekem... :U
gondolom legalábbis

(#13240) ETOM válasza Tibiajax (#13239) üzenetére


ETOM
addikt

Felveszlek. Van egy ami az enyém meg kettő amit ma vettem szóval így a pontos. Igen a másik az Tibiajax kollégáé lesz.

Más ne írjon elfogyott. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13241) ETOM válasza GhanBuri Ghan (#13238) üzenetére


ETOM
addikt

Írtam appon keresztül, de nem tudom elküldi vagy sem. :)

(#13242) Joccc07 válasza CJ4567 (#13216) üzenetére


Joccc07
addikt

Én nem kaptam meg. Pedig az elejétől néztem a végéig. :(

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13243) Skeleton01 válasza Cingáriusz (#13236) üzenetére


Skeleton01
aktív tag

Szintén kipróbáltam Logi Momo-val, de nagyon nem jött be a dolog, engem is érdekelne, hogy sikerült finomhangolni.

(#13244) Cingáriusz válasza Skeleton01 (#13243) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Sajnálnám, hogy ha csak ezért kormány kéne cserélnem, mert annyira jó állapotban van a MOMO-m, hogy nem szívesen költenék most egy másikra. Még anno a Grid-et játszottam vele, és nagyon imádtam.

(#13245) CJ4567 válasza Joccc07 (#13242) üzenetére


CJ4567
veterán

Van, aki nem is nézte, és kapott, van, aki meg mindkettőből kettőt kapott. :F

No Sana No Life

(#13246) Joccc07 válasza CJ4567 (#13245) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem értem az egészet. Hol reklamáljak? Twitteren? :DDD :O

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13247) Tibiajax válasza Cingáriusz (#13236) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én ilyen beállítással vagyok [link] [link]
de mindenkinek máshogy jó, ez is csak egy példa

más.
az esti akciónk ETOM-kollégával sajnos csúfos kudarcba fulladt. az egy dolog, hogy nem álltam a menüben pontosan a licitálok gombon, hanem csak a háznál/ban voltam, de hogy gyak. esélyem nem volt, hogy átvegyem az autóját, amit nekem szánt nagylelkűen ajcsiba, egészen döbbentes.. elmondása szerint kb - olyan nagyon pontosan századmp-re nem tudja-, de 3- max 4mp lehetett és már el is vitték a ford caprimat. hihetetlen. rohadt hiénák xd
elkeseredettségemben egész este az aukcióházban koslattam, komolyan, lassan már rabja leszek.. az új rtr mustangok a nagy sláger most, jó is lenne egy, de nem fogom kiadni a 2-3millát érte, nem ér annyit.. lecsúsztam vagy négyről, amit 1misi alatt nyertek végül meg, ott se volt sok esélyem. szerintem ezen a témán most tömegek lógnak. de különben meg a másik rtr-es mustang, a régebbi -talán 88as-, az sokkal jobban tetszik. de az meg 5millio alsó hangon és sokkal ritkább..

mindegy, legvégül aztán csak nem jöttem ki üres kézzel, megszereztem ezt a szépséget

sokáig azt hittem, nincs benne a játékban, szalonban ugye hűlt helye, de hát ő nélküle nem garázs a garázs..
:B gyorsan sárgára festés, visszafogottabb de azért határozott tunncsi és mehetett a krúz.
nem is feküdtem le, csak valami éjjel háromkor.. : D

[ Szerkesztve ]

(#13248) gxcman


gxcman
tag

Sziasztok!

Csak nekem bugos a mostani NYÁRI EVENT ??...mert hiányozni fog az event végér 12%-om úgy , hogy TELJESÍTVE státuszba van minden a küldi...

A napi küldi az 1-1% és ha összeadom 88%-ot tudok csak elérni most 84%-on vagyok.

A rangsorolt online verseny végén nem a mi csapatunk nyert, és romlott a helyezésem is , de Teljesítve...

A frissítés előtt nem volt ilyen gondom, mindig megvolt a 100%.

Van valami spéci küldi , most a frissítéssel amit még nem csináltam meg?? , mert egyenlőre nem találom, lehet elkerülte a figyelmem?

(#13249) ETOM válasza gxcman (#13248) üzenetére


ETOM
addikt

[link]

Bugos jelenleg.

(#13250) gxcman válasza ETOM (#13249) üzenetére


gxcman
tag

Bocsi nem olvastam eleget vissza
Kösz az infót

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.