Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13651) ETOM válasza GhanBuri Ghan (#13650) üzenetére


ETOM
addikt

Azóta is megvan amit ígértem nektek, de átadni egy szívás. Vagy összejön vagy nem ami általában =elviszik 1 másodperc alatt. :DDD :O
Felrakhatom ha összehozunk egy időpontot, csak ne éld bele magad. :DDD Múltkor se tudtam átadni egy PO verdát havernak mert elvitték azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#13652) CJ4567 válasza parandroid (#13647) üzenetére


CJ4567
veterán

Tudnak a hibáról, egyelőre az a megoldás, hogy meg kell venned valamelyik autót újra, és utána működni fog.

No Sana No Life

(#13653) DjDanee87 válasza CJ4567 (#13652) üzenetére


DjDanee87
addikt

Köszi, újra megvéve a kocsit tényleg beadta.

(#13654) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

A Hudson Hornet-et hogy lehet megszerezni a játékban?

(#13655) Ventur@ válasza Cingáriusz (#13654) üzenetére


Ventur@
senior tag

AH, vagy ha mákod van superből kipörgeted (nekem vagy 3x majdnem össszejött :) ), vagy vársz míg bekerül Forzathon boltba :).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#13656) CJ4567 válasza Ventur@ (#13655) üzenetére


CJ4567
veterán

Wheelspinekben nincsenek benne az exkluzív autók, szerintem a Mercury Coupe-al keverted, mert elég hasonlóan néznek ki.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13657) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nagyon jó rendszer ez a licitálás. Az utolsó 3 percben egyetlen licitemet sem fogadta el a rendszer, közben szépen ment fel az ár, aztán már csak arról jött az üzenet, hogy más nyert. :W Nevetséges.

(#13658) Tibiajax válasza Cingáriusz (#13657) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah.. az egész tiszta rulett
ha sikerült licitálnod, utcsó percben, már az szép eredmény.. de természetesen nem fogja akkor sem neked adni
ha licitálsz, biztos h még hagy annyi időt, hogy rád tudjanak licitállni. ha meg nem licitálsz hanem kivársz, akkor meg egyszer csak lezárva és pá
én is szitkozódtam az este vagy két órát. nagyon pörgött a piac, előttem vitték el sorba szaros alacsony árakon az italodesign-okat meg maserati ghibliket

(#13659) Ventur@ válasza CJ4567 (#13656) üzenetére


Ventur@
senior tag

Igazad van, tényleg összekevertem a Mercury-val :) . De Forzathon boltban már láttam valamikor a nyáron, meg ha jól láttam videót, akkor megnyerhető autó volt az év elején.

Nekem is fáj rá a fogam egyébként :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#13660) Cingáriusz válasza Tibiajax (#13658) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hudson Hornet-et akartam venni, mert mindenki 9-12millióért akarja eladni, de egy ember 20ezertől bocsájtotta licitre, a kivásárlási ára volt 11millió. Gondoltam ha elmegy 2-3millióig, még az is jó. 400ezerért vitte el valaki, akinek hajlandó volt a rendszer elfogadni a licitjét. Az utolsó 2-3percben nekem minden licitemet visszadobta, hogy "nem sikerült". A netem több, mint elég (1000megabites), szóval tuti nem azzal volt gond. Utána eldurrant az agyam és egy másik licitből kivásároltam 9 milláért, ott rohadjon meg.

Első körben aszfaltra tuningoltam, de nagyon érezni rajta, hogy inkább földútra való, becsúszásos kanyarodásra. Aszfalton esetleg driftelni jó lehet, de azt még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#13661) csab991 válasza Cingáriusz (#13660) üzenetére


csab991
senior tag

Amikor nem fogadja el a licitedet, szerintem az amiatt van, hogy túl sokan licitálnak rá az emberek az utolsó percben, esetleg másodpercekben és a rendszer nem tud vele mit kezdeni, így jóformán zsákbamacska.

[ Szerkesztve ]

(#13662) Cingáriusz válasza csab991 (#13661) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ezt értem, de az, hogy 2-3percig 15-20-szor nem fogadja el egyszer sem az enyémet, azért az vicces, másokét meg ezek szerint el tudja fogadni.

(#13663) Daw93 válasza Cingáriusz (#13660) üzenetére


Daw93
senior tag

Ne sajnáld érte a 9 millát. Én 2-3 autót vettem 20 millióért annak idején, most meg mégsem tudok mit kezdeni a pénzemmel. Nem is erölködök, nem is gyűjtöm, de így is 180 millió fölött vagyok.

GTA Online: Daweee93

(#13664) Cingáriusz válasza Daw93 (#13663) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Ááá, nekem 20-22 milla volt a legtöbb. Nincs türelmem kocsikkal csencselni, hogy több legyen. Ezt kb. a versenyekkel és egyéb eseményekkel szedtem össze.

(#13665) Daw93 válasza Cingáriusz (#13664) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is csak versenyezgetek krúzolgatok, forzathon ez az amaz és csak jön a pénz. Az elején AH-ban eladogattam az autókat amik értek valamit és már megvoltak, ennyi. Soha nem farmoltam se az autópályán se a góliáton, nem gyűjtögettem skill pontot sem. És így is annyi pénzem van hogy nem tudom elkölteni :D

GTA Online: Daweee93

(#13666) Kisgépkezelő válasza Cingáriusz (#13660) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem az működött egész nagy arányban, hogy tettem elég hamar egy licitet (mióta gyorsan újra lehet keresni azóta ez lehet, hogy nem muszáj), aztán visszanéztem a licitemre az utolsó percekben. Amikor kiírta, hogy mindjárt vége, akkor visszaléptem, elszámoltam magamban 20-ig, rámentem megint a licitekre (így a legfrissebb árat írta ki), aztán azonnal rálicitáltam. Így attól függően, hogy épp milyen gyorsan tölt be, meg épp hányan licitáltak rá (az utolsó fél percben ha licitálnak az elvileg egy pár másodperccel megnyújtja az árverést) nagyjából az utolsó 5 másodpercben tudtam érvényesen licitálni, ami többnyire elég a sikerhez. Párszor persze lassan töltött be aztán lemaradtam, párszor meg volt még nálam is szemfülesebb, vagy csak annyi embert érdekelt a kocsi, hogy nagyon elnyúlt az árverés, de így legalább nem azt láttam folyton, hogy még 330-at enged licitálni, aztán közben 800-ért megy el a kocsi. Az a baj, hogy ha nem frissíted licit előtt akkor te azt látod, hogy áll mondjuk 300k-n a licit, te kb. 330-at licitálnál rá, miközben ténylegesen már lehet, hogy 500 fölött van, ezért elutasítja a licited. Hogy miért nem képes real time szinkronizálni a rendszer, hogy mindenki épp az aktuális legmagasabb licitet lássa és ahhoz képest tudjon rálicitálni azt nem tudom. Lényeg, hogy mielőtt licitálsz mindig frissíteni kell.
De a legegyszerübb szerintem nem foglalkozni ezzel, mert egy idő után tényleg annyi creditje lesz mindenkinek, hogy nincs mire költeni, aztán akkor már elpocsékolt időnek tűnik minden perc amit az AH-ban kefélt el az ember.

[ Szerkesztve ]

(#13667) Cingáriusz válasza Kisgépkezelő (#13666) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Hát, igazából most van kb. 400 autóm, szóval még hajthatnék bőven, de a meglévők nagy részével sem mentem egy percet sem, szóval ez a része annyira nem vonz. Ami le tud még kötni, azok a napi, heti, szezonális események, de azokat meg bedarálom egy nap alatt általában :D

[ Szerkesztve ]

(#13668) Tibiajax válasza Cingáriusz (#13660) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..vitte el valaki, akinek hajlandó volt a rendszer elfogadni a licitjét
így van, ezt mondom én is.. 189.000%, hogy a rendszer dönti el, melyiket fogadja el. csomószor van, hogy rohadtul nem telik le a ~1percnyi idő onnantól, h kiírja 'hamarosan lezárva', és lezárja. ugyanakkor volt olyan is, hogy megláttam egyet, 'hamarosan lezárva', rányomtam, elfogadta és abban a pillanatban le is zárta, megnyertem. ..persze, pont akkor járt le az egy perc, mi?.. :)

és egy másik licitből kivásároltam 9 milláért
hehe, az aukciós házi díller hiénák (köztük én is) pont ezekből a vásárlókból élünk..
:D

de az, hogy 2-3percig 15-20-szor nem fogadja el egyszer sem az enyémet, azért az vicces, másokét meg ezek szerint el tudja fogadni
következő van - bár azt hittem, ez egyértelmű mindenkinek: ne nyomkodd a licit gombot, mint a cidrihh gyerek.. amikor kiiírja hogy 'hamarosan lezárva', onnan indul a szerencsejáték. ahogy elkezdődik ez az utcsó perc, mindig egyből jön egy licit, na és onnantól figyelsz. vársz kb 20-30mpnyi időt, nem többet, az ujjad a licitálok gombon van. itt fog érkezni az utcsó licit és ahogy ugrik egyet feljebb az ár, abban a pillanatban nyomod a licitet. itt dől el minden, illetve, hogy utána csak rád enged-e még egyet, vagy nem. ha nem, nyersz. ha igen, akkor jöhet 'a krva anyádat akkor..' és mehetsz a következőre
jah, előtte még kreditek visszavétele.
:D
szóval nem nyomogass. mert akkor már befogadott érvényes tétet. csak amikor ugrik egyet az összeg feljebb. akkor, abban a pillanatban. akit a leggyorsabban vesz be a szeró, az örülhet

(#13669) féldekás


féldekás
aktív tag

Sziasztok!

Miért vannak fps dropjaim Forza Horizon 3 alatt?
Rivaturner-rel lefixáltam 60-ra az fps-em, és az elején nincs, vagy ritkán droppol, kicsit később, kb. 1 óra játék után már csomószor droppol.
RTX 2060
Ryzen 5 3600
16GB Ram
Maxon fut a játék, max. pár dolog van kicsit levéve. FHD felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#13670) csaba951 válasza féldekás (#13669) üzenetére


csaba951
veterán

Vidéki területeken is van drop, nem csak a sűrűn beépített belvárosi területeken?

(#13671) féldekás válasza csaba951 (#13670) üzenetére


féldekás
aktív tag

Az erdős területeken is tapasztaltam.

(#13672) U.Orsi


U.Orsi
tag

Helló Mindenki. Sikerült vennem egy DFGT-t. És megvettem a FH4-et is! :C
De sajnos kriminális az irányíthatóság . Csúszkálok pörgök de alig tudok a kormánnyal haladni egyenesen és nagyon kiábrándultam. Van egy xbox360 joyom is pchez. Sokan mondják, írják hogy játszak azzal. De nem akarok azért vettem meg a kormányt. És annyi videót látok hogy kormánnyal "állatul" vezetnek. Tudnátok segíteni mindenféle beállításban? Előre is köszi!! :R :B

(#13673) Dtomka válasza U.Orsi (#13672) üzenetére


Dtomka
veterán

Szia!

Én billel nyomom, tudom nem az igazi. De nemsokára én is ki fogom próbálni kormánnyal.

Nézd meg az alábbi videót, hátha segítségedre lesz:
[link] Forza Horizon 4 - Best Wheel Settings (900°)

(#13674) Kisgépkezelő válasza U.Orsi (#13672) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szerintem ez azon kevés játékok egyike ami kormánnyal nehezebb. Én T150-el próbáltam, de nekem sem igazán jött be. Sokkal valósághűbb lesz úgy az irányíthatóság, viszont harmadrendű utakon alsó hangon 300, de gyakran inkább 1300 lóerős autókkal menve sajnos az árok a valósághű. :D Kontrolleres irányításnál (még az összes hárombetűst kikapcsolva is) az algoritmus szépen aládolgozik az embernek és nem engedi, hogy akkorát kormányozz, hogy kicsússz vagy kipördülj, vagy ha mégis, akkor ellenkormányzásnál segít, hogy pont akkorát kormányozz amekkorával visszatereled a kocsit az útra, kormánnyal meg rád hagyja ezt a játék.
Kicsit játszogatva a beállításokkal a driverben és a játékban össze lehet hozni valami használható beállítást, de igazából ez ilyen kontrollerre hangolt irányítású arcade cucc. Persze összesen egy hétvégét volt nálam egy kormány+pedálsor úgyhogy sok tapasztalatom nincs, de összehasonlításként kipróbáltam a Project Cars 2-őt és ott alap beállításokkal egyből sokkal kellemesebb volt az irányítás mint a kontrollerrel. Próbáltam direkt olyan kocsikat vezetni amik mindkettőben megvannak, hogy fair legyen az összehasonlítás.

(#13675) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#13674) üzenetére


CJ4567
veterán

Dehogynem engedi az, hogy kicsússz, csak jó autót kell választani! ;] Mint például az 1200 lóerős Jaguar D-Type-om A osztályban, hátsókerékkel. De legalább megy 400-at Colossus-on :DDD Sehol máshol nem jó, de ott legalább megy, mint az állat :DDD

No Sana No Life

(#13676) Tibiajax válasza Dtomka (#13673) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, hogy ez sem mérvadó..mindenkinek más a jó beállítás. szerintem..
nekem pl totál máshogy van, mint a linkelt beállítás és most olyan, kb, mint az valóságban az autóm
igazából pont ez volt a célom, h ahhoz álljon a legközelebb. de egészen más setup, mint ez

(#13677) Dante73 válasza Tibiajax (#13676) üzenetére


Dante73
tag

Nem találtam meg a beállítást, de kontrollert is lehet így testre szabni? One Elite kontrollerem van, és marha zavaró, hogy 10-15 százalékos fékezésnél már dolgozik az ABS, és nem lehet úgy megállni, hogy ne tegye rükvercbe...
:W

(#13678) U.Orsi válasza Tibiajax (#13676) üzenetére


U.Orsi
tag

De jó lenne valami séma vagy valami fix beállítás mert nagyon nem élvezem így kormánnyal és direkt azért vettem a DFGT-t hogy azzal toljam, de így eléggé kiábrándító.

(#13679) NoMagix


NoMagix
addikt

A betyárját milyen macerás volt driftelni a mazdával! :(((
Első alkalmakkal 45-50 ezer pontnál nem ment több, kicsit később már 70 ezer főlé nem tudtam farolni, de nem adtam fel és meg lett a gyümölcse!
Sikerült picit 90 ezer fölé tornásznom ez a romhalmazt! :DDD
Azt nem tudom elképzelni, hogy mások hogyan követték el a 200ezer feletti pontokat! :Y

(#13680) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#13675) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az egyik pályán ahol sokat voltál vele pont előttem, láttam, hogy alig alig volt olyan pillanat, hogy lett volna tapadásod a hátsó keréken, de ezek ilyenek. A Colossuson nyilván nem sokat láttalak, mert a kanyargós rész után valahogy így tűntél el az orrom előtt.
A kontrollernél és a billentyűzetnél amennyire nézem a kerék maximális kitéríthetőségét korlátozza a játék az épp aktuális sebességet meg még egy két faktort figyelembe véve Hogy pont annyira kormányozhassak/ellenkormányozhassak, hogy attól ne legyen még nagyobb baj. Ez azért elég nagy segítség egy olyan játékban aminek a való élet beli megfelelője az lenne, ha mielőtt a Hungaroringről kivinnéd Michelisz kocsiját, hogy Monor és Sülysáp közt rendesen meghajtsd, de előtte a boxban még beletetetsz két turbót, hogy 350 fölött is jól gyorsuljon. :D

Dante73: A controllsál az advanced settings részen lehet állítgatni, a deadzone-okat, az biztosan hat rá, meg ha magadnak tuningolsz, akkor a féknyomáson is állíthatsz, az biztosan hat rá. Hogy ne induljon fékezés után rögtön hátra arra szerintem csak a manuális váltás nyújt megoldást.

(#13681) csaba951 válasza parandroid (#13647) üzenetére


csaba951
veterán

Series 15 Weekly Forzathon Challenge
We’re aware of an issue with the first chapter of the Weekly Forzathon not completing if you already own the 2016 Viper ACR or the 2015 Chevrolet Corvette Z06. Buying and driving the car will complete the chapter.

Ezek szerint ismert hiba. Ha már megvan az autó, akkor nem adja meg. De ha megveszed újra, akkor már meg fogja adni. Meh! Kizárt, hogy van náluk minőségellenőrzés! ;]

[ Szerkesztve ]

(#13682) rdt89


rdt89
addikt

Tipp a drifetléshez a Mazdával:
A hosszú egyenesbe amennyire lehetett kihúztam, és a kanyar előtt 1-200 méterrel keresztbe vágtam, had sodródjon amerre akar. Ez a "taktika" 35-40 ezer pontot jelentett. 100 ezer ponttal és megspórolt 35 másodperccel értem a célba. 2ik alkalomra meglett. Egyébként ez a Mazda rém gyenge ehhez a feladathoz.

(#13683) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#13680) üzenetére


CJ4567
veterán

Kb. 230-250-től már volt tapadás, alatta semmi. :DDD

Másik hasonlóan extrém dolog az a drag gumi elsőkerekes autókra, valamiért megtáltosodnak tőle.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#13684) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#13683) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Épp láttam arról az aTTax Johnson videót (valahol még téged is megelött azzal a batár limóval), de még nem próbáltam. Azért remélem úgy táltosodnak meg tőle, hogy azért többnyire arrafelé akarnak menni amerre én is akarom. :D

(#13685) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Nálam is beütött a Forza-pestis, reggel még elindult, délután már csak a töltőkép (nem a videó) jelent meg, amit két perc után bezár.
Kipróbáltam mindent, amit a fórumokban találtam (resetelni az appot, majd net nélkül indítani), így el sem indult, csak villant egyet, azaz egyből bezárta magát.
Valakinek volt-e esetleg hasonló hibája, és hogy sikerült megoldania? Már csak a gép teljes újrainstallálása maradt hátra, de lehet, hogy az sem segít. (lehetne a játékot is leszedni, és újrarakni, de ahogy olvastam, az senkinek sem segített, valószínű a felhőbe mentett állás korrumpálódhat valahogy)

(#13686) Joccc07 válasza GhanBuri Ghan (#13685) üzenetére


Joccc07
addikt

A játék újratelepitése megoldja a problémát. Én már csak tudom mivel kb. fél évente 1x ugyanígy járok.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13687) GhanBuri Ghan válasza Joccc07 (#13686) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Köszönöm, akkor kipróbálom!

(#13688) U.Orsi


U.Orsi
tag

Hali. Senki nem játszik DFGT-vel? Valami beállítás jöhetne mert szerintem nagyon béna kormánnyal. Most próbálkozok egy xbox360 kontrollerrel. De ahhoz is jól jönne valami beállítás mert pl: mikor fékezek akkor semmit nem kanyarodik. Az nekem elég fura :S :F

(#13689) Bib válasza U.Orsi (#13688) üzenetére


Bib
őstag

Magától ne menjen? :D Kicsit fékezz, hogy ne csússzon a kerék, vagy ABS-szel!

(#13690) U.Orsi válasza Bib (#13689) üzenetére


U.Orsi
tag

Magamtól mehetne! :D Na de fékezek és kanyarodnék( a kettő együtt érthető) az autó csak lassul mert fékezek de semmit nem kanyarodik csak lassul egyenesen és mikor elengedem a féket na akkor kanyarodik. :F

(#13691) csab991 válasza U.Orsi (#13690) üzenetére


csab991
senior tag

Próbáld a kettőt ne együtt csinálni. Kanyar előtt fékezz, majd aztán kanyarodj, különben ha kettőt együtt csinálod, hosszabb lesz a féktáv, az autó pedig túl/alulkormányzott lesz hajtástól függően.

(#13692) U.Orsi válasza csab991 (#13691) üzenetére


U.Orsi
tag

így próbálgattam a Te leírtad alapján kanyar előtt fék aztán kanyarodni de más arcade autósban azért ez a dolog nem így működik . persze ez ez a játék és nem másik. de egyre nagyobb csalódás számomra. ezért vettem kormányt. kiderült azzal nem lehet irányítani. régen is volt kormányom 2 db is tehát már nem mondhatni hogy amatőr lennék teljesen. És mindenki ajánlja hogy játsszak kontrollerrel . Erre tessék azzal sem túl fényesen lehet irányítani az autókat. :(

(#13693) parandroid válasza U.Orsi (#13692) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld a Forza Motorsportot. Az sem szimulátor, de közelebb áll hozzá. A Horizon teljesen arcade, ügyesen szimulált, de kevéssé valósághű. Ha valósághűség kell, akkor a Project Cars 2 a te játékod. Ettől még a Horizon is jó játék, csak nem a szimulációról szól. Úgy értékeld, hogy ez az a játék, amivé a klasszikus Need for Speed sorozatnak válnia kellett volna (úgy az U2 után), ha nem szarrá változtatták volna helyette.
p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13694) csaba951 válasza U.Orsi (#13692) üzenetére


csaba951
veterán

Próbáld meg testre szabni a kocsi beállításait a te vezetési stílusodhoz!

(#13695) csab991 válasza U.Orsi (#13692) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem csak idő kell és meg fogod szokni. Én is így voltam, NFS-ről tértem át anno a FH3-ra és ég és föld a kettő. Igaz ez is csak egy árkád játék, de azért sokkal kifinomultabb mint a vetélytársai.

(#13696) noblem1983 válasza U.Orsi (#13692) üzenetére


noblem1983
senior tag

Én is Xbox360-as kontrollerrel játszom és könnyen meg lehet szokni. Próbálgasd esetleg a fék pumpálását és a gázzal játszadozást, úgy talán könnyebb.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#13697) Dtomka


Dtomka
veterán

A minap este mit láttam? Tudom nem egy senna, de azért ... :)

(#13698) Kisgépkezelő válasza Dtomka (#13697) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Á az semmi. Én tegnap délután láttam egy csávót görkorcsolyázni...

...két pitbull húzta.
Abban a pillanatban éreztem, hogy az élet igazi császárával hozott össze a sors.
Lefotózni sajnos nem tudtam, úgyhogy lerajzoltam paintben. :D

[ Szerkesztve ]

(#13699) Tibiajax válasza Kisgépkezelő (#13698) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD és le is rajzolta nekünk..

(#13700) SidCorky válasza Tibiajax (#13699) üzenetére


SidCorky
senior tag

[link] :DDD

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.