Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) Kisgépkezelő válasza parandroid (#13850) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nekem PC-n 1080p ultrán játsszva egyedül az 599XX E-nél látszik, hogy nem tudja elég gyorsan betölteni a textúrákat, amikor majd 500-al megyek, a többinél nem látom, hogy a HDD visszafogná a teljesítményt.

(#13852) ESBHun


ESBHun
csendes tag

Sziasztok, egy aprócska segítséget szeretnék kérni. A heti kihívásnál a kiruccanás, köd előttem- por utánam és a szöcske feladatot semmiféle módon sem engedi teljesíteni. Holott teljesítettem azt amit kér a feladat, vagy itt valami más gond lesz ami miatt nem aktiválódik?

(#13853) csab991 válasza ESBHun (#13852) üzenetére


csab991
senior tag

Alatta írja, hogy mikor lesz aktív a kihívás. Tehát a legközelebbire még várnod kell még két órát és így tovább.

(#13854) ESBHun válasza csab991 (#13853) üzenetére


ESBHun
csendes tag

:W Te jó ég, pedig biztos voltam benne, hogy még ennyi időm van vissza, hogy teljesítsem... :D

KÖSZÖNÖM! :R

(#13855) CJ4567 válasza szpeti40 (#13849) üzenetére


CJ4567
veterán

Dehogy, SSD-n van a Windows.

No Sana No Life

(#13856) parandroid válasza ESBHun (#13852) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Aktív 2 nap, 1 óra, 40 perc múlva.

Jó, szarul néz ki, ahogy le van rövidítve, de azért így is egyértelmű.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13857) szpeti40 válasza CJ4567 (#13855) üzenetére


szpeti40
addikt

Na ez a nem mindegy, neki ugyan azon a hdd-n van a Windows is, azért vannak laggok

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#13858) csab991 válasza ESBHun (#13854) üzenetére


csab991
senior tag

Van időd bőven. Csütörtökönként 15:30-tól van évszakváltás, így attól számítva, 24 óránként aktiválódnak ezek a kihívások naponta. Egyszerre 3-at halmozhatsz fel, utána elkezdenek egyesével elévülni.

(#13859) elod22


elod22
senior tag

Mennyire játszható ez a játék egy olcsó kormánnyal, ami csak 180 fokban fordul?

(#13860) szpeti40 válasza elod22 (#13859) üzenetére


szpeti40
addikt

Én Logitech Momoval próbáltam 1x, hát szerintem nagyon ratyi volt, késett is a kormányzás ha jól emlékszem, én inkább maradtam xbox360 kontrollernél, pedig szeretek autós játékokat játszani kormánnyal (assetto corsa, project cars 2), de ezzel a játékkal élvezhetetlen volt szerintem.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#13861) DjDanee87 válasza elod22 (#13859) üzenetére


DjDanee87
addikt

Xbox kontrollert javasolnám én is. Azzal nagy jó.

(#13862) elod22 válasza DjDanee87 (#13861) üzenetére


elod22
senior tag

Van Xbox 360 kontrollerem a FIFA-hoz, de azzal hogy lehet autós játékot játszani? :D

(#13863) Daw93 válasza elod22 (#13862) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem kontrollerrel a legjobb a FH4. Nyilván egy GTA vagy egy NFS nem igényli (ezekbe ugye buta az autó irányítás így bőven megfelelő a billentyűzet hozzá) de ami autós játékba kis fizika szorult, oda sokkal jobb a kontroller mint a billentyűzet. Amibe meg sok fizika szorult oda komolyabb kormányt érdemes venni :D
Egyébként nekem meg a fifa nem megy kontrollerrel, brutál szar vagyok vele, billentyűzettel meg legmagasabb fokozaton osztom a gólokat (online nem tolom):D

GTA Online: Daweee93

(#13864) elod22


elod22
senior tag

Nagy meglepetésemre elég volt csak letörölni az Avast-ot és el is tűntek az fps dropok. Öröm és boldogság! :D

(#13865) parandroid válasza elod22 (#13862) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Forza Horizon kontrollerre van kitalálva. Messze azzal a legjobb. Én autós játékot mással már nem is játszanék, pedig van mögöttem vagy 20 évnyi pc-s múlt. Kormány meg nekem túl komoly, Horizonhoz nem is való, ez nem szimulátor.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13866) Dtomka


Dtomka
veterán

Nincs vmi szűrési lehetőség autó duplikációra? Azért erre vmit kitalálhatnának...

(#13867) Dtomka válasza parandroid (#13865) üzenetére


Dtomka
veterán

Szerintem Billel is elég jól játszható ez a játék... (nekem is van 25 év PC-s múltam...)

(#13868) csab991 válasza Dtomka (#13866) üzenetére


csab991
senior tag

Nincs, de legalább már el lehet adni az autókat azonnal pörgetések után, ha van már belőle a garázsban. Szerintem is jó billentyűzettel játszani, kifejezetten élvezetes.

(#13869) elod22 válasza csab991 (#13868) üzenetére


elod22
senior tag

Kipróbáltam a kormányt, hát elég nehéz, lehet megszokná az ember, de nincs semmi feedback. Kiváncsi vagyok milyen lehet egy olyan kormánnyal csapatni, ami már szinte az igazi vezetés feelingjét átadja. :)
Billentyűzettel nekem egyelőre elég könnyen irányítható, szerintem ennél maradok, rászokni a kontrollerre nem lenne könnyű. Elég volt a FIFA-nál átállni, az is nagyon nehéz volt.

(#13870) Win-T válasza elod22 (#13869) üzenetére


Win-T
senior tag

Pedig érdemes rászokni... én is úgy voltam vele anno, hogy nehéz lesz, de a gyakorlatban egyáltalán nem fájt és ma már el nem tudnám képzelni billentyűzettel a játékot.

(#13871) szpeti40 válasza elod22 (#13869) üzenetére


szpeti40
addikt

hát pedig az autó nem egy bináris valami, a való életben sem padlógázzal meg satufékkel vezetik, kontrolleren tudod a ravaszokkal adagolni a gázt, és a kormányzást is sokkal finomabban tudod irányítani még billentyűzeten elég "szélsőséges" ez a dolog. Nyílván mindenkinek szíve joga mivel játszik, de ha már amúgy is ott van kéznél egy kontroller én kipróbálnám vele a helyedben aztán max nem használod többet ha nem tetszik, veszíteni nem veszítesz semmit sem :B

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#13872) csab991 válasza elod22 (#13869) üzenetére


csab991
senior tag

Kontrollerrel jóval precízebben tudod irányítani az autót, de billentyűzettel is nagyon könnyű kompetitívnek lenni. Szinte az összes riválisban benne tudok lenni a top100 vagy top50-ben, vagy még fentebb. Billentyűzet nagy hátránya, hogy ABS nélkül szinte lehetetlen jól használni, ezért a féktávokon időt vesztesz, ami néha kritikus.

[ Szerkesztve ]

(#13873) ONTECH válasza szpeti40 (#13871) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Billentyűzettel is lehet adagolni mind a gázt mind a féket, csak nem olyan folyamatos mint a kontrollernél.

(#13874) Tibiajax válasza elod22 (#13869) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

párszor említettem, meg linkeltem meg a srácot, most is megteszem, csak neked [link]

ő és a horizon4 volt az, aki miatt tulajdonképp vettem xboxot.. az ő videói voltak azok, amik miatt később beruháztam a 920as kormány&alcantara playseat-embe, mert ez a freeride-optimalizált game ezekkel a szuper autókkal ezt a felszerelést követeli meg, kell az élményhez.
jó a kontroller is - ahogy írják -, versenyre.... arra az a legjobb. hogy beess 350+ al kanyarba..
de minden másra a kormány. kanyart sem tudsz ugye eleve folyamatosan tartani úgy egy kontrollerrel
majd minden éjjel úgy végzem, hazafelé menetben a házamhoz, kormányt fogva, előttem a shelby enyhén magasodó motorházteteje, hogy képtelen vagyok felállni a székből és még, még még.. de bassza meg, reggel kelni kell, le kell feküdni. alig bírom bemenni a játékbeli házamba.. amikor leparkolok, csak így finoman, egy ujjal a kormányt mozgatom, picike gáz és megindul lassan az autó.. :B :B
a kontrollerrel ilyen érzés... soha nincs/nem volt

egyedül még a botváltó nincs meg, de azon azóta is agyalok..szerintem az nem lesz. ez így nekem tökéletes. a kormányfülekkel is

(#13875) szpeti40 válasza Tibiajax (#13874) üzenetére


szpeti40
addikt

Hát ha tehetném nekem is lenne playseat meg kormány, de sajnos még maradnom kell a kontrollernél még :B

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#13876) elod22 válasza Tibiajax (#13874) üzenetére


elod22
senior tag

Pont a hétvégén néztem meg az Evo X-es videóját és elöntött a vágy, hogy milyen jó lenne nekem is egy ilyen kormány. :) De nem olcsó mulatság sajnos. Amúgy azon elmélkedtem, hogy ezeknél milyen szerepe van a kupplungnak? Lefullad az autó ha hirtelen felkapod a lábad, vagy nem veszi be a sebességet ha nem nyomod tövig? :D
S még azon gondolkoztam, hogyha nagyon sokat játszol ilyen kormánnyal, az nem hathat ki a rendes vezetési stílusodra, reflexeidre negatív értelemben? Mert azért mégiscsak egy játék és még szimulációnak se nevezhető.

(#13877) KEAN válasza elod22 (#13876) üzenetére


KEAN
tag

Horizont nem tudom, de FM7-ben, ha be van kapcsolva a kuplung és nem (megfelelően) használod, akkor nagyon lassan vált (1-2-3 másodperc) és sérül a váltó, cserébe, ha megfelelő ütemben váltasz, akkor annyival gyorsabb vagy, hogy már szinte csalás a többiekkel szemben. :D
(Mindezt kontrollerrel tapasztalom, a kormányt helyhiány miatt mostanában nem használom és azon amúgy is csak két pedál van meg váltó fülek.)

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#13878) Tibiajax válasza elod22 (#13876) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem olcsó. nekem sem volt szívem kiadni 100k-t csak az ülésért pl. de kormányt meg addig nem vettem, míg nem tudtam ülést is hozzá venni, mert az csak úgy jó.. ügyesen kitalálták, megtervezték a playseat-esek ezt, és tényleg marha jó. jofogason nézegettem, sokszor van fent kormány playseat-tel együtt (megveszik aztán megunják gyorsan, nem használják, eladják), azokat érdemes venni. de ált.100k felett mérik ott is az egybe szettet. nekem aztán egyszer egy nagy mákom volt, már épp feladtam az aznapi keresést, amikor még egy utolsó frissítettem a ph-aprón és akkot dobta fel a srác a cuccot.. :B már repültem is érte. én voltam az első, de mire odaértem már vagy 5en hívták, mint elmondta

na szóval. úgy képzeld el, hogy mielőtt meglett a cucc jah, nekem is megfordult ez a fejembe, hogy majd ezt szokom meg, aztán az igaz autó meg másabb lesz, majd a végén 300al megyek ott is a bah-csomóponton keresztül.. de át nem így lett :)
a fő koncepcióm az volt, hogy addig baszakodjak majd a kormánysetuppal, amíg pont olyan eredményt, kezelhetőséget, kormányviselkedést nem kapok, mint az volvo c30-ammal. úgy voltam vele, ha ez sikerült örülünk, ha nem fog, akkor annyi... mehet majd fel az apróra aztán kész, "megpróbáltam.."
az első két nap kegyetlen volt vele, undorító volt, össze vissza forgott, túl érzékeny volt, a kocsi pörgött mint a búgócsiga. ha visszavettem meg alig csinált valamit, ha visszakormányoztam 'elengedte' a kocsit és nem tudtam egyszerűen kontrollálni, borzalom volt.. el kellett telni egy bizonyos időnek, mire a dolgok elkezdtek összehangolódni. ugye, a horizonon belül is csomó állítási lehetőség van a kormány-szekcióban, egyenként kellett végig szarakodni, próbálgatni, pontosan milyen hatást gyakorol. nem volt egyszerű, csak annyit mondok, h pl a srác setupja, aki a linkelt videókat is csinálja (felrakta azt is az egyik csideójába), nekem túl érzékeny volt, nem jött be annyira. szóval két nap, de utána, már mocskos jó lett. aztán még volt némi finomhangolgatás persze, de ma már pont olyan - jó, nem 100%, de nagyon hasonló-, mint az igazi autóm. pont annyira kell forgatni, nem ránt vissza a ffeedback csak amennyire kell, megtart, de lehet azért pörgetni is..áh, isteni. de sokat kell vele molyolni az elején. de hát..mivel nem?
na, de a lényeg. elmondom, hogy nem hogy rossz hatással van az igazi vezetésemre, mióta tolom a playseatben is a gamét, épp ellenkezőleg. a ritmusérzékemmel eddig sem voltak nagy bajok, átlagon felüli vagyok benne, de mióta játszom, sokkal könnyedébben szlalomozok a kocsik között, vagy ha ki kell hirtelen kerülni valamit az úton. simán, minden ijedség nélkül, azonnal.. a játékban a botok idióták, index nélkül kanyarodnak be elég sokszor, ezekre simán rá vagyok idegződve, és ugye mivel nem úgy játszok mint egy bolond 12éves hanem igyekszem életszerűen, nem ütközve, így a real-ben is észrevehetően kevesebb gondot okoznak a hirtelen szituációk. sokkal. és ezt halál komolyan mondom
:) szóval.. jó dolog ez. nem csak chill-nek jó, trainingnek is. igen is van annyira szimulációs szintjű a horizon is, hogy lehessen erre használni - nyilván nem a 300km/h-s ugratásokra gondolok itt, világos gondolom mindenkinek

kuplung. igen, ahogy KEAN is írja, akkor adja a kerregő hangot, ha nem nyomod be a kuplungot. lassabb is úgy, meg idegesítő is. ha viszont kuplungozol, egyértelműen gyorsabbak a váltások. a játékban a kormánynézetben lehet látni, az avatar lenyúl -e váltani, vagy a fülekkel játszik, annak megfelelően lehet beállítani a váltás típusát is a beállításokban.
ezen kívül -mint ahogy a többi pedálnál is-, lehet állítgatni az érzékenységen, a pedál megtett útján is, ha jól belövöd magadnak, marha jól lehet vele csúsztatni. a kontrollernek sem rossz az analóg ravasza erre, de... azért a pedállal szebb dolgokat tudsz csinálni

[ Szerkesztve ]

(#13879) Win-T


Win-T
senior tag

Alzánál ma egyébként egész jó akciók vannak Logitech meg Thrustmaster kormányokra. Logik majdnem féláron vannak... csak szólok. :)

(#13880) Dtomka


Dtomka
veterán

[link] gigantikus roncs temetőre... Forza 5? :)

[ Szerkesztve ]

(#13881) Tibiajax válasza Dtomka (#13880) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csűrleletek!!!!

Win-T ja ja, tényleg jók..
Logitech G920 129ezer 67 290 Ft! hűűha... (~69k általában)
Logitech Driving Force Shifter 19 510 Ft 15 790 Ft
:DDD sose volt 19ezer, ~14ezer szokott lenni
nagy cigány banda az alza is, hagyjuk inkább..

[ Szerkesztve ]

(#13882) Tibiajax válasza Tibiajax (#13881) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ami viszont érdekesebb, azok esetleg ezek:
Thrustmaster TM Rally Add-On Sparco R383 48ezer
hozzá a motor: Thrustmaster TX Racing Wheel Servo Base 84ezer
és a pedálok Thrustmaster T3PA-Pro 48ezer
mind felbontott cucc, de ezek jó áraknak tűnnek.

..habár... így is 180k
sok. marad a logi

(#13883) Win-T válasza Tibiajax (#13881) üzenetére


Win-T
senior tag

Akkor mea culpa... a megvezetett vásárló tipikus esete vagyok, én teljesen abban a tudatban léteztem eddig, hogy a Logi kormányok 100 felett kaphatóak.

(#13884) elod22


elod22
senior tag

Azt meg tudjátok mondani nekem, hogy milyen különbségek vannak a sima, deluxe és ultimate verziók között? Mármint konkrétan milyen előnyöm lesz ha a drágább változatot veszem meg, vagy milyen dolgok maradnak ki a sima verzióból? A leírást elolvastam, de nem sokat mond nekem a "car pass", "Fortune Island" stb.

(#13885) parandroid válasza elod22 (#13884) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az ultimateben van egy rakás extra autó (car pass), pár játékkönnyítő extra (vip pass, benne egy ajándék játékosház, heti 2 szuperpörgetés, extra forzathon pontok), illetve a két kiegészítő (fortune island, és lego speed champions).

Jövő héttől valszeg már fekete pénteki leárazás, várd meg azt még, aztán vedd az ultimate-et.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13886) elod22 válasza parandroid (#13885) üzenetére


elod22
senior tag

Köszi a választ. Akkor értsem úgy, hogy vannak autók, amik csak az ultimate vagy deluxe verzióval elérhetőek? Mert az ilyen könnyítő extrák nem izgatnak, sőt csak rontnak a fejlődéssel, haladással járó élvezeten. Az ilyen Lego autós bohóckodások se érdekelnek.
Cdkeys-en jelenleg 33 euró a standard és 65 az ultimate, azért az elég nagy különbség. Ennél olcsóbb is lehet black fridaykor?

(#13887) Bib válasza elod22 (#13886) üzenetére


Bib
őstag

Igen, jól érted. A két nagy kiegészítő azért sok játékélményt és időt ad még. A lego sem rossz, ott sem kell lego autókkal menni, csak a tárgyak vannak abból és a környezet. Szerintem jópofa pedig én 40+ vagyok. :)

(#13888) Joccc07 válasza elod22 (#13886) üzenetére


Joccc07
addikt

"sőt csak rontnak a fejlődéssel, haladással járó élvezeten."
Erre térjünk vissza később. 650. Szinten vagyok és már nem élvezet a fejlődés. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13889) Dtomka válasza elod22 (#13886) üzenetére


Dtomka
veterán

Én az utlimate verziót vettem meg, 28k helyett 14 k volt. És sok előnnyel jár. Sok extra autó, ill bónuszok...

(#13888) Joccc07
:Y dzsézusz! Az igen, le a kalappal!
Csak ezzel játszol? Mert én a BF V tel is, és azzal sokkal többet... :)

(#13890) Joccc07 válasza Dtomka (#13889) üzenetére


Joccc07
addikt

Dehogy is. Van még több játék is és csak este érek rá játszani. Mostmár csak heti 1 este a Forza. Megcsinálom a heti feladatokat aztán kész. Nálam elfáradt ez a játék. A PvP része nem érdekel a többi minden kész van. Jó a Lego DLC még nincs kész de abból is már csak a feladatok vannak, hogy kész legyen a Lego ház.
Amúgy ez a szint nem is olyan sok. Vannak itt a fórumon magasabb szintűek mint én.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#13891) parandroid válasza elod22 (#13886) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ezek az autók csak ultimate-ben vannak. Vagy megveszed a car passt, merthogy igazából abban. A két kiegészítő új helyszíneket ad, rengeteg új pályával, feladattal. Ha az alapjáték tetszik, azok is fognak, tényleg jók, és némileg kitolják a játékidőt.

Az alapár sok, várj egy akcióra. És ne cdkeys-en nézd, hanem a MS Store-ban, ha akciós, akkor ott olcsóbb lesz, és úgyis a MS accountodra kell ráaktiválni.

Én amúgy az alapjátékot a géphez kaptam, erre vettem meg az ultimate-re okosító csomagot valami 12k huf körül, de ez a megjelenéskor volt, akkoriban nem voltak még rá akciók, mostanra viszont már egyéves múlt a játék, kinéz neki egy 30-40%, így az év legnagyobb leárazásakor.

Jocc: Én épp 10-es szintű vagyok, de a csillagokkal nulláz, ráadásul mindig máskor, úgyhogy nem is tudom, hogy három csillagnál ez mennyi. Azt meg végképp nem értem, hogy ennek a fajta szintszámításnak mi értelme van.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13892) gduck válasza parandroid (#13891) üzenetére


gduck
addikt

Így néz ki. Ha jól emlékszem én pl. **60 szinten vagyok, azaz olyan 560. szinten járok.

* = népszerűségi szint vagy befolyás

* | népszerűségi szintlépéshez szükséges szint (ezt elég hülyén fogalmaztam :D )
0 | 200
1 | 300
2 | 400
3 | 500
4 | 600
5 | 750
6 | 850
7 | 900
8 | 1000
9 | 1500
10 | 2999

[ Szerkesztve ]

(#13893) csab991 válasza parandroid (#13891) üzenetére


csab991
senior tag

Nálad 910-es szintet jelent. Amúgy semmi jelentősége sincs neki, nincs szintekhez kötve semmi feloldható autó/tárgy, nem kapsz több jutalmat magasabb szinten, pusztán csak egy mérőszám. Maximum annyit jelenthet, hogy aki magasabb szinten van az tapasztaltabb versenyző lehet a sok versennyel a háta mögött, de ez se alkalmazható mindenkire, mert sokan exploitolták anno a Góliát glitch-et így akkor könnyű volt szintet szerezni.

(#13894) parandroid válasza csab991 (#13893) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszerűen csak szorgalom kérdése. Esetenként kimondottan balfaszságé, ha pl többször kell megcsinálnod egy-egy versenyt/feladatot, hogy sikerüljön. Én, jelesül, még mindig kimondottan bénának érzem magam, ugyanúgy szopatnak alapvető dolgok, és simán vernek online versenyen 2 csillaggal kevesebbel rendelkező játékosok, közületek is rengetegen vannak előttem mindenféle listákon eredményekkel.

Nem jelent ez semmit, egyszerűen csak sok időt töltöttem a játékban. Mentségemre szóljon, hogy edzés után pihenésként, illetve pihenőnapokon regenerációként játszom csak, ráadásul a beosztásom olyan melóban, hogy viszonylag sokat vagyok itthon egyedül.

Amúgy egy elbaszott rendszer, akkor kezdték volna 100-nál a váltást, és ment volna mindig kerek 100-assal feljebb, ha már... És akkor még az 50-es lépéseket is belekeveri. Pfff. Ennél még jobb lett volna mindig 999 után nullázni, és ott csillagot adni, de az túl egyszerű lenne.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13895) elod22


elod22
senior tag

Most nézem, hogy az Ultimate változat jelenleg féláron van a Microsoft Store-ban, ami 53 euró. Ennél olcsóbban lesz esély hozzájutni vagy ez már egy jó árnak számít?

(#13896) Dante73 válasza elod22 (#13895) üzenetére


Dante73
tag

Ennél jobb eddig (tudtommal) nem volt. Én is ennyiért vettem nem régen.
Jó árnak számít, szerintem. 14200Ft baráti.

(#13897) Gigi01 válasza Tibiajax (#13878) üzenetére


Gigi01
őstag

Egy beállítást lőhetnél nekem.Ma kivettem a szekrényből a szettet(külföld miatt elnapolva),és beültem az új tv elé,cockpitet be is rendeltem.
Régen már toltam 3 monitoron is,szerintem is simán el lehet vele krúzolgatni.

(#13898) Dtomka


Dtomka
veterán

Nem értem, keresem a Goliát körversenyt de nincs is a térképen!!? :W

(#13899) Ventur@ válasza Dtomka (#13898) üzenetére


Ventur@
senior tag

Itt találod :) .

Ha nem aktív, akkor még nem teljesítettél mindent. Akkor menj konvojban, akinek már ez elérhető :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#13900) parandroid válasza elod22 (#13895) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Két napos villámakció, gyorsan vedd! Bár valószínű, hogy a következő hetekben megint lesz ennyi, de közben néha változik az akciós kínálat, lehet, hogy pont amikor vennéd, akkor nem lesz akciós.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.