Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) updog


updog
senior tag

Sziasztok!

Ha valami probléma van az autóval, azt a beépített csipogón** keresztül adná tudtomra ugye? Tehát nem a rádió hangszóróin keresztül. Értem ezalatt: az elmúlt két napban többször csinált olyat a C-Max(?), hogy totál ugyanúgy mint máskor, vezettem, közben ment a zene, majd egyszer-egyszer a rádió hangszórói egy pillanatra elnémültak, és egyetlen, a kínai ébresztőórák irritáló, magas csipogásához hasonlót csippant, majd ment minden tovább. Spotify-t hallgatok, ment közben a Waze, Roidmi Bluetooth transmitteren, a gyári rádióval. Pont úgy, mint bármikor az elmúlt fél évben. Direkt próbáltam gyakran lefelé pillantgatni, párszor elcsíptem hogy pont akkor néztem le amikor csippant, de semmi nem villant fel a műszerfalon. Érzetre is minden OK. De a telefont is figyeltem, nem jött se notification, se instrukció a Waze-től, semmi...

**A beépített csipogón azt értem, hogy pl. a menüben navigáláskor, vagy az ajtónyitáskor hallatszó (másmilyen) csipogás az egyértelműen valahonnan középről, a műszerfal felől jön, nem a rádió hangszóróiból. Míg ez az új hang két oldalról, a hangszórók felől hallatszott.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.