Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:35:32

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15651) SzlobiG válasza daniel2121 (#15648) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha a legjobb kell: Osram Night Breaker Laser

(#15652) daniel2121 válasza SzlobiG (#15651) üzenetére


daniel2121
senior tag

Köszi mindenkinek

(#15653) bajnokpityu válasza SzlobiG (#15651) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem most az van, szvsz durvan tul van hypeolva, megalight hozza elettartamban, fenyeroben.

Ui. Elindultak az uj mondi arak felfele. Ami nemreg 6.1 volt pukiszuzen, azert fel evesen tobb, mint fel misivel tobbet kernek par ezer km utan.
Az a baj, h olyan arba kerult, amennyiert mast vennek. Tenyleg, mi ertelme volt 1.5 literbol 3 es 4 hengeres blokkokat is csinalni? Mindketto ford alap?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15654) troll81


troll81
addikt

sziasztok mk2 st focus volvo motorja menyire strapabiró? valakinek tapasztalat vele? turbó csere menyi km utan jöhet elő? keresgetek ... valami típushiba? mire kell figyelni ezeknél? :F

(#15655) SzlobiG válasza bajnokpityu (#15653) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen a megalight is nagyon jó.

Kérdés, hogy mire fel indultak el, mivel tudtommal annyira jól nem mennek az eladásaik. :U
Jövőre nekem lehet, hogy csere lesz, de kisebbet akarok szóval nálam az új mondi mindenképp kiesik lévén, hogy még nagyobb lett mint az MK4. A focus szintén kiesik a beltere miatt szóval VAG felé fogom venni az irány úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#15656) flymi válasza SzlobiG (#15655) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

VAG? :U Homályosíts fel kérlek.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#15657) #31733248 válasza bajnokpityu (#15653) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Elindultak az uj mondi arak felfele. Ami nemreg 6.1 volt pukiszuzen, azert fel evesen tobb, mint fel misivel tobbet kernek par ezer km utan."

Konkrétan 6.1-ért vettem Business felszereltséggel, regadóval, téli csomaggal és pár extrával. Nagyon megérte. :) 15 évvel ezelőtt is ennyit fizettem egy középkategriás autóért.

(#15658) kcsa válasza flymi (#15656) üzenetére


kcsa
veterán

Volkswagen AG

(#15659) SzlobiG válasza flymi (#15656) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#15660) bajnokpityu válasza #31733248 (#15657) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Kombit akkor nem akcioztak, amugy bevallaltam volna. Most kene 200al tobbert nekem is. De teszt titant parkolo tablafelismerovel 6,8ert adnak ennyit mar nem er. Amikor ott az optima, sokkal magasabb megbizhatosaggal, igenyesebb kidolgozassal. Vagy kicsit meg tobbert insignia.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15661) #31733248 válasza bajnokpityu (#15660) üzenetére


#31733248
törölt tag

Néztem az Optimát is, de jóval drágább volt azonos felszereltséggel, mint a Mondeo Business, legalábbis benzines változatban, ahol a 2 literes szívó elég hurka a nyomatékos Ecoboost után.

(#15662) Pikkolo^^ válasza #31733248 (#15661) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Na meg nem is olyan szép :N

(#15663) bajnokpityu válasza Pikkolo^^ (#15662) üzenetére


bajnokpityu
félisten

5x minőségibb autok. És szerintem jóval szebb is.
Másik kocsim egy 1.6 benya sportage. Meglepően megy ahhoz képest h nagy test, pici szívó. Turbót nem pótolja, de sokkal jobb, mint vártam.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15664) #31733248 válasza Pikkolo^^ (#15662) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#15662) Pikkolo^^

Nálam a Mondeo szépség tekintetében a kategória ásza, de az Optima is nagyon bejön!

(#15663) bajnokpityu

Az a baj, hogy a turbós benzinessel már 2 millióval többet kérnek az Optimáért, mint amennyiért a Mondeot vettem... Nagyon jó akció volt. :)

(#15665) Pikkolo^^ válasza bajnokpityu (#15663) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem lehet, hogy csak 4,9x? ;] Akkor inkább a még csúnyább belsejű Toyota, mert azok a legbízhatóbbak, lehet azok 10x annyira megbízhatóbbak, mint a Kia. Mindig mosolygok amikor ilyeneket olvasok.

[ Szerkesztve ]

(#15666) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Nem akarnám szét offolni a totyikot, de...
A szűkebb családban két Ford is van, a tágabb családban meg még plusz kettő. Az egyik egy alig 3 hetes Mondeo, szinte full szereltségű és 1.5T 165LE EU6.2 motorral manuális váltóval.
Én is mentem vele egy rövidebb utat a napokban, nagyon tetszett. Mindaddig, amíg a tegnapi napon az én kedves barátom és annak családja meg nem látogatott a vadi új, egy hetes alig múlt Golf Variant Highline 1.5 TSI DSG váltós autójával. Na ezzel is mentünk egy kört, én vezettem. Hát sajnos azt kell mondjam, hogy a VW jobban tetszett. Sokkal. Mindenben. Vezethetőség, belső tér anyag minőség, kidolgozás, műszerfal, kormányfogás...meg úgy általában minden. A VW fehér gyöngyház metál színű volt, bár idegenkedek a fehér autóktól, magamnak nem vennék, de ezek után át kell gondolnom ezt majd, de ez a fehér gyöngyház metál így nagyon bejött.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#15667) bajnokpityu válasza #31733248 (#15664) üzenetére


bajnokpityu
félisten

2Mel sztem többet is ér az optima, hiába kisebb. és nekem pont ez fáj, hogy már nincs 2M difi, magam részéről az eddigi árat találom korrektnek, és a mostani "normálisat" túlárazottnak.

gondolhattam, h lesznek ford elvakultak a ford topicban, de perpillanat nem nagyon kérdés, h melyik márkák melyik tipusai a legkevéssé problémásak. toyotát én már nem venném a problémamentes tipus ok közé.

fordnak volt pár tipusa, ami az életciklusa végére akár átlag feletti megbizhatóságot tudott (mk4.5 mondeo fókusz 1, stb..) de nagy általánosságban nem lehet azt mondani, hogy a ford az mindig megbizható. szerintem. mondom úgy, hogy én jókat vettem, és nem volt bajom egyikkel se, de irdatlan sokat szapulják az utóbbi 4-5 évnyi fokuszokat és mk5ös mondikat a cimboráim. az azért árulkodó, hogy a kérdésre, h megvennéd-e magadnak hangos kizárt volt mindtől a válasz.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15668) kelly416 válasza bajnokpityu (#15667) üzenetére


kelly416
veterán

És ha az utóbbi ifdőben a Toyota sem megbízható, akkor mi az, ami igen?
Igazából nem foglalkoztat mélyen a kérdés, mert min. 2 év, mire autót veszek, de most nagyon foglalkoztatott egy Ceed 0km-el, csak mégis inkább az mk2 Fóka mellett döntöttem, kissé kevesebb anyagi vonzata van. Mondjuk a kettős tömegű cseréjére jövő ilyenkorra számoltam, de legkésőbb tavasszal meg kell ejtsem, viszont nem nyőgöm 5 évig a hitelt.

(#15669) bajnokpityu válasza kelly416 (#15668) üzenetére


bajnokpityu
félisten

mostani tudásom szerint mint márka, a kia,suzuki az elsők az engem érdekelt tipusok világában. auris óta a toyo se a régi. és azt se felejtsük el, hogy én egy meritésből sakkozok, simán lehet, hogy másnál meg más statisztika jön ki. én ebben hiszek, más meg másokat kérdez meg. van, aki meg népitélet csillagot számol, de nem olvassa el, mennyire mérvadó a tesztelő. stb. ez elvi kérdés. az én elveim szerint ők az elsők.

de egyébként se márkát nézzünk, hanem tipust. ceedből is voltak szoftveres gondok az első szériáknál. ahogy fagyott le a vitarának a központi egysége is fél napra. de ezeket updatelik, és nem lesz gond.
kia benyásaiból egyelőre egy tipushibáról tudok, amit viszont gariban intéznek, egy szimmering meg szokta adni magát az 5. 6. év környékén. ami persze filléres ügy lenne garin kivül is, viszont 2 nap munka.

és ha pl valaki diesel kiát vesz városba, az ugyanúgy meg fogja szopni, mint akármelyik tipussal.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15670) #31733248 válasza Jenne (#15666) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#15666) Jenne

Ízlések és pofonok... A Golf a kategória legjobb autója, megértem, ha valakinek tetszik - nekem nem igazán... Octavia 1.4 TSI-ket hajtottam az elmúlt években, bevált a típus, de nem szerettem meg. Az viszont érdekes, hogy gyakorlatilag dízeles a fogyasztása a kis turbós benzinesnek. De a Mondeo esetén is csak 1,2 literes a különbség az 1.5 Ecoboost és a 2.0 literes dízelek fogyasztása között, legalábbis a spritmonitor.de adatai alapján.

(#15667) bajnokpityu

Én nem látom ennyire jónak az Optimát, de minőségi szempontból nagyon meggyőző autó, az biztos. A Ceed és az i30 is jó ajánlatok, főleg akkor, ha valakinek elég az alapmotoros benzines.

[ Szerkesztve ]

(#15671) Pikkolo^^ válasza Jenne (#15666) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez a Golf belső nem túl szép 😉 Vezetési élményben egy kézi válsósat nem illik egy automatához/dupla kunpunghoz hasonlítani, a váltás hiánya már hatalmas élmény.

(#15672) SzlobiG válasza Jenne (#15666) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na pont ezért fordulok VAG felé jövőre én is, sajnos már nincs egy szinten a két gyártó a vw nagyon elhúzott. Golf Variantra pályázok én is focussal összehasonlítva sokkalta jobb a golf, de sajna a mondeo is alul marad minőségben, egyszerűen sokkal jobbnak hat a beltér. Én nem csodálom, hogy jobbnak érezted a golfot.

Ettől függetlenül nagyon szeretem a mondit is, nehezen fogom elengedni az tuti, de egyszerűen nem kell ekkora autó a Golf kombi bőven elég már.

[ Szerkesztve ]

(#15673) bajnokpityu válasza SzlobiG (#15672) üzenetére


bajnokpityu
félisten

na látod, nekem meg kéne a méret is, átgondoltság is, megbizhatóság is, design is.
passat beltér sztem nagyon állat, viszont nem akkora hombár, mint a mondi, és hát no, az 3 gyerekkel jól jön. amúgy már az is eszembe jutott, hogy az évi 2-3 nyaralásra lehet megérné bérelni hombárt, magamnak meg vennék egy matchboxot. értékvesztés+fenntartási költségből nekem megérné. tegnap adtak már egy olyan beszámolási árat, amin 33%ot buknék bő egy év alatt. miközben az új autókkal alig bukok évek óta...

és teljesen egyetértek. a ford se mérnökileg, se designilag, se anyagok terén nincs se vag, se kia szinten. sőt az uj insignia szintén jobbnak tűnik, mint mondeo v. utóbbi már sajnos vezetési élményben is jobb, azt mondják.

ford árral és szervizárral akar versenyezni, a 2 meg 4 év garival se a magánvásárlókat célozza, ezért tipikus flottakocsi. amiből néha jól jövünk ki használtan, ha vigyázott rá a flottás. de nekem pl drága lecle készül, ha még 3évesen vásárolva, miután uj árának felét bebukta még midnig 30%körül van az éves vesztés.

skodát meg 2.5ért vettem 4 évesen, 2.4ért adtam el 5 évvel és 70e kmel később.
vitarát 0km el vettem, 5%ot buktam 2 év alatt.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15674) cyanide válasza sasba77 (#15630) üzenetére

Szia, meséltek nekem olyat, hogy az autó első és hátsó tengelyén különböző méretű gumik voltak és az eltérő kerület miatt az autó azt gondolta, hogy folyamatosan csúszik valamelyik tengely és ezt hibalámpával jelezte.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#15675) Pardise


Pardise
senior tag

Sziasztok!

Újabb bosszantó dolog a Mondeoban. Amikor a kocsival hullámos, hepe-hupás terepen megyek, piszkosul ropog a kocsi. Legjobban akkor ropog nagyon, amikor állok ki a garázsból, mert a garázs előtti földes terület picit dombos, gödrös és ahogy haladok át rajta nagyon ropog a kocsi, belülről hallani. Akkor is ropog, amikor lassítok, gyorsítok, kanyarodok, de ekkor nem ropog olyan nagyon. Viszont ha folyamatos tempóval közlekedek, akkor nincs ropogás. A ropogás leginkább az anyós ülés odlalról hallható legjobban, barátnőm szerint az ülésből jön. Próbáltuk nyomkodni az ülést és a külső-belső műanyagokat, de nem ropogott semmi. A lakkfekete oszlopok ropognak picikét, de nem nagyon, kivéve a bal hátsót, mert az nagyon ropog, íme egy videó róla. Előző kocsimnál (2015-ös Ford Focus) mind a négy lakkfekete oszlop ropogott rendesen, de menet közben lehetett ropogásokat hallgani. Mi a fene lehet ez? Simán csak gagyi anyaghasználat vagy rossz összeszerelés? Érdemes garanciában javíttatni, vagy szervízbe vinni?

Your car, your life ;)

(#15676) #31733248 válasza Pardise (#15675) üzenetére


#31733248
törölt tag

Érdemes a szervizben megkérdezni, ha típushiba, akkor már biztosan hallottak róla és esélyes, hogy el is tudják hárítani.

(#15677) bajnokpityu válasza Pardise (#15675) üzenetére


bajnokpityu
félisten

V -ös nél sokan panaszkodnak hasonlóra. Műszerfal beesik, stb.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15678) Pardise válasza bajnokpityu (#15677) üzenetére


Pardise
senior tag

Műszerfal beesik? Az szép. Majd bevisszük a miskolci Fordba, remélem megtudják oldani.

Your car, your life ;)

(#15679) SzlobiG válasza bajnokpityu (#15673) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amikor csináltam a lakást jól jött a mondi kombi mérete, de legtöbbet egyedül max ketten a párommal utazunk arra meg teljesen feleslegesnek tartom pláne városba. A passat pedig minimálisan kisebb csak a mondeonál szóval számodra pedig jó választás lehet, de ott van pl az A6 az meg még nagyobb is, igaz más kategória is...

Az ötös mondi nekem bejön designilag csak sajna a belterén már érződik egy pl passathoz képest, hogy spóroltak, talán a vignale esetén más a helyzet, de az meg nagyon drága, akkor már inkább mást vennék.
A másik meg, hogy nehéz asszem közel 1.6 tonna az ötös mondi a passat meg közel 200 kilóval könnyebb is, szóval nem hogy faragtak volna a súlyból a négyeshez képest még nehezebb is lett.

Viszont ezt sokan mások is így látják ezért más típust választanak ami látszik a Ford eladásain is, hogy hanyatlik, ahogy olvasható a sajtóban.

(#15680) kcsa


kcsa
veterán

Jófajta hibák az 1.6 Ecobooston. Hallottam hogy annyira nem jó vétel, de hogy ennyire :O

(#15681) SzlobiG válasza kcsa (#15680) üzenetére


SzlobiG
félisten

Végre egy átfogó cikk mer régóta hallani, hogy nem ajánlott mert sok a baj vele, hasonló eset mint a bmw esetén. :U

(#15682) Tsebacsi válasza SzlobiG (#15681) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Azért ez erős csúsztatás, itthon nem volt ettől hangos a sajtó. Sőt, annyira sok kigyulladt 3-as Focus sem szerepelt a hírekben 20d BMW bezzeg... Ráadásul visszahívásos akció megvolt, mi kell még? Ez megint csak hisztéria.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#15683) kcsa válasza Tsebacsi (#15682) üzenetére


kcsa
veterán

Ez a mondat képbe helyezi azért a teljes cikket:

"Nem a motor bukott nagyot, hanem a Ford addigi ügyfélkezelési gyakorlata."

Ezzel együtt nem lehetett véletlen az 1.6 gyors leváltása, és a híre tényleg nem jó.

(#15684) Tsebacsi válasza kcsa (#15683) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az 1.6-ost anno azért váltották le (a cikkek illetve Fordos hírek szerint) mert a Kínai adózási szabályok 1.5 literes motorig adnak adókedvezményt.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#15685) kcsa válasza Tsebacsi (#15684) üzenetére


kcsa
veterán

Én is így tudom. Aztán persze az 1.5 például pont a vízpumpában tér el (ami természetesen nem segít a kirepedt tartályon - ami mellesleg a tizenéves Mondeókban is igen gyakori eset, lehetett volna tanulni belőle), ami azért érdekes :)

(#15686) ReFleXx válasza kcsa (#15680) üzenetére


ReFleXx
addikt

ez a BBC-s video mintha lett volna mar 1x itt
es nekem az remlik, hogy nem hőmérő szenzort épitenek be utolag, hanem hutofolyadek szint erzekelot
nem ertem hogy a cikk miert homeroszenzort mondott, meg eleve sokkal hamarabb lehet cselekedni ha a hutofolyadek szinterzekelo jelez be, mint amikor az elfolyt hutofolyadek miatt a hutofolyadek homerseklet jelzo jelez be, ott mar lehet hogy karosodott a motor.

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#15687) kcsa válasza ReFleXx (#15686) üzenetére


kcsa
veterán

Itt nem nagyon tudok videózni, de én megnézném az eredeti riportot.

(#15688) SzlobiG válasza kcsa (#15683) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen erre értettem amit írtam,hogy trükközött a Ford is úgy mint a bmw, hogy nem akarta elismerni.

(#15689) kcsa válasza SzlobiG (#15688) üzenetére


kcsa
veterán

Mindenesetre USA fogyasztói érdekérvényesítő képessége ezerszer jobb, mint az uniós. Ez rögtön látszódott a csalós dízelek esetén is - itt azóta sem kötelező a módosítás - de az ecoboost esetnél is - 2012 óta ismert az ügy.

(#15690) ReFleXx válasza kcsa (#15687) üzenetére


ReFleXx
addikt

[link]

On affected vehicles Inspect engine and cooling system. Replace affected components and fit a Coolant Level Sensor along with associated software to provide and audible and visual warning to the driver.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#15691) Tsebacsi válasza ReFleXx (#15690) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem lepődtem meg hogy nem sikerült egy magyar "szakmai oldalnak" normálisan lefordítani egy cikket... :((( :W

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#15692) kcsa válasza ReFleXx (#15690) üzenetére


kcsa
veterán

Köszi! Így már kicsit egyértelműbb a hír. Jobbnak nem mondanám, de tisztább :D

(#15693) Pikkolo^^ válasza kcsa (#15689) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az amcsiknál a száraz Powershiftek miatt is volt pereskedés.

(#15694) kelly416 válasza bajnokpityu (#15673) üzenetére


kelly416
veterán

Én is nemsokára 3 gyerekkel, de meg marad a Fóka, majd később lesz Ceed, ha már most nem mertem. Viszont az Insigniáról csak annyit, hogy kollégám egyszer hazahozott vele egy fél órás úton, soha többet 5 felnőtt abban az autóban. Hátul két átlagosnál kissé vékonyabb kolléga válla között kicsit több, mint egy arasznyi hely maradt. Ezzel a gyerekeket sem büntetném, meg a gyerekülések (ha kellenek még) sem férnének be.

(#15695) #31733248 válasza Pikkolo^^ (#15671) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#15671) Pikkolo^^

"Vezetési élményben egy kézi válsósat nem illik egy automatához/dupla kunpunghoz hasonlítani, a váltás hiánya már hatalmas élmény."

Ez nagyon igaz, az Octaviában is nagyon szerettem a DSG-t - mintha egy teljesen másik kocsi lett volna.

(#15672) SzlobiG

Nálam a Passat-Superb vonal lett volna a természetes folytatás, de ahogy korábban sem jött be igazán, most sem...

(#15690) ReFleXx

Lassan már az a gyanús, ha valaki képes szenzációhajhászás nélkül, az eredeti forrásokhoz hűen megírni egy cikket...

(#15696) bajnokpityu válasza kelly416 (#15694) üzenetére


bajnokpityu
félisten

az uj insigniáról beszéltem, a régi az talán oktáviától is kisebb (hátsó ülés széleségre stimmelnek). miközben superbtől nehezebb :)
az új az kellő méretű, kicentiztem.
3 gyerekülés hátul még övvel sem sima ügy. régi superb is elvérzik, mert keskeny. az új már oké. oktáviából egyik se jó. passat oké, mondeo 4-5 oké.
sportage sima ügy, santa fe sima ügy, optima necces, mert kagylós. állítólag a kókusz is jó, de azt nem próbáltam.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15697) kelly416 válasza bajnokpityu (#15696) üzenetére


kelly416
veterán

Ja? Hogy ekkora eltérés van köztük beltérben? Bocsánat, nem is gondoltam volna, hiszen külsőre nagy változás nincs.

Nekem szerencsére a 11 éves lányom már semmibe nem kényszerül bele a magassága miatt, a 9 éves fiam is csak ülésmagasítóba, ha nagyon szigorú akarok lenni, bár rohadtul kényelmetlen Neki a rövidke ülőlap (magasító), aztán hosszabbacska ülőlap (hátsó ülés) kombó, nem tudja sehogy normálisan tenni a lábát. A sima ülésben ülve meg kényelmes is és az öv sem bántja a nyakát. De attól még ilyen módon is megérdemelnek egy gyerekülés szélességet fejenként, ha kényelmesen akarunk utazni. Bár gondolom pár évig a lányom fog elöl ülni, Anya vagy Apa meg a gyerek mellett hátul, bár mindkét gyerek nagyon szeretne kistesót és gondoskodnának is Róla... majd hozza az élet.
A Ceed-ről van valami infód ilyen téren? Sajnos csak ismerős elmondásából tudom, hogy abban lábtér is nagyobb van, mint az én MK2 fókámban, meg talán széltére is tágasabb, de ha eljön az ideje, biztosan átnézzük majd és végigüljük a szóba jöhető kínálatot. Mondjuk tényleg mindegy, mert talán még idén nekiállunk legyártani a legkisebbet, autót meg kb. 2 év múlva tervezünk venni... van még időm mindenre. :DDD

(#15698) Pikkolo^^ válasza bajnokpityu (#15696) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem az a tapasztalatom, hogy amelyikben nem 3 teljes értékű ülés van abba szenvedés berakni hátra a gyereküléseket. Berakni még belehet, mert a két szélsőt odébb lehet rakni ami egyébként már nem a rendes pozíció és az sem túl biztonságos. Ha gond van akkor ott nincsen idő szarakodni a kikötéssel amihez nem nagyon férsz oda, mert annyira összeérnek az ülések.

Öt hiba használt autókkal, ami fájdalmasan sokba kerül

(#15699) bajnokpityu válasza kelly416 (#15697) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nincs tapasztalatom ceedel.

Picolo ez autofüggö. Van ahol ránézésre is necces, a kagylositottak. De szerencsére az autok fele inkább sík, ott nem érnek össze a mi drága üléseink, ott nincs biztonsági para.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15700) bajnokpityu válasza Pikkolo^^ (#15698) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ezt nemtom miért nekem mondod, ill linkelek.
mk4.5ben megbizok, 5ben nem. hol itt a márkaellenesség?
németből nem veszek autót, csak, ha nincs normális itthon. stb.

tényleg nem értelek.
amikor azt mondom, h 3 teljesértékű ülés elfér, azt nyilván úgy gondolom, hogy biztonságosan, normálisan használva, nem keresztbe, nem csálén, stb.. mivel prémium üléseket veszünk, ezért ezek elférnek, a 40rugós ülések szélesebbek, azok nyilván nem. ezen kivül sokkal kényelmesebb a merev, elég drága biztonsági öv toldóval, mert pont addig ér fel, ahol a karja van az ülésnek. ezért kb 3-4 perc alatt átpakolom egyik kocsiból a másikba őket, és a kezemet se horzsolom le.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.