Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39015) z123456789 válasza MittuDomain_ (#39002) üzenetére


z123456789
addikt

Szia!

Egy kedves ismerős topictárs hívta fel a figyelmemet, hogy egy ilyen fejlámpa került terítékre.
Nekem van egy ilyenem, de mikor megvettem, nem láttam (vagy akkor még nem volt feltüntetve) hogy aksi nélkül érkezik. Egy túrához kellett volna, amire így nem vittem el, és azóta meg nem volt igényem betárazni az aksikat.
Mivel nem gondoltam volna, hogy itt ennyire komolyan foglalkoznak elemlámpákkal, én csak úgy random vettem egy zseblámpát és egy fejlámpát a netről. Ennek ellenére, ha küllemre, felépítésre vagytok kíváncsiak, arról be tudok számolni, fotókkal is akár estefele.
Illetve ha még belefér, akkor holnap délután tudok szerezni hozzá aksikat, és ki is tudom próbálni. Talán még így belefér az akciós időbe egy rendelés, ha valaki rámozdulna.

Akkor már belinkelem a zseblámpát is.
COB USB LED Flashlight 18650 Zoom Torch Waterproof Flashlights XM-L T6 3800LM 3 Mode Led Zoomable Light for Hunting Camping
Ő lenne az. Tökéletes számomra, remekül működik, a zoom és a 2 féle fényerő is frankó. A stroboszkóp is epilepsziás rohamokat vált ki, szóval szerintem jó. :D
Nem tudom milyen szempontok alapján kell választani lámpákat, és nem tudom ez mennyire számít jónak, úgyhogy kérdezzetek bátran. :R
Ez utóbbi most is nálam van, azonnal tudok róla mesélni. ;)

:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.