Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Convoy BD06 tölthető, oldalkapcsolós lámpa 18,99USD
Kupon:
BLACKFRIDAY19

LiitoKala Lii - 32A 18650 akksi (LG MH1 3200mAh) 4db 9,99USD + 2,59USD szállítás
Kupon:
BLACKFRIDAY18

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#38702) balazs1956 válasza MittuDomain_ (#38701) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nemá!!
Megint elgyöngültem :W :W

(#38703) MittuDomain_ válasza balazs1956 (#38702) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Akkor most szégyelljem magam? :DDD

Szerk:

Lii-500 töltő csak 12,99USD! Basszus, mindjárt én is veszek egyet...
Kupon:
GB11.11DEAL93

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#38704) balazs1956 válasza MittuDomain_ (#38703) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nagyon is!
Ez a topik tönkretesz!
Te is az egyik "főellenség " vagy Westbammal, Kozyval, Zozzal együtt.
Semmiféle kuponnak nem tudok ellenállni.
Westbam topikját be kéne tiltani :K :K

(#38705) balazs1956 válasza MittuDomain_ (#38703) üzenetére


balazs1956
senior tag

Na most nagyon erős leszek.
Van egy vc4-em, egy Opusom, vagy 10 db Liitokala100, amiből igaz 4 most van úton.
Mondd, hogy nem kell megvennem a Liitokala 500-ast . Plíííííííííííííííííííííííííííííííz!

(#38706) Ra3 válasza balazs1956 (#38705) üzenetére


Ra3
őstag

Expired a kupon :D
Szerk.: gondolom ilyen tuti áron nem sok volt, meg ráugrottak sokan, ez van, résen kell lenni. Nekem se gond, van Xtar VC4 otthon, de ilyen jó áron elhoztam volna egyet.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#38707) MittuDomain_ válasza Ra3 (#38706) üzenetére


MittuDomain_
őstag

amikor beírtam még élt, sorry...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#38708) balazs1956 válasza Ra3 (#38706) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ez most nekem nagyon jó hír :R :R

(#38709) Myers válasza balazs1956 (#38708) üzenetére


Myers
senior tag

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy itt mostanában kuponbombák tömkelege fog robbanni. :DDD

http://www.muszaj.hu/

(#38710) -szabi- válasza WestBam (#38586) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Befutott nekem is Liito 100 töltő.
Nálam volt benne usb kábel.

(#38559) gyenesmartin

Most töltök vele egy aksit, utána rámérek mennyire töltött.

üdv

(#38711) balazs1956 válasza -szabi- (#38710) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem is ma jött meg, szép dobozban kábellel együtt.

(#38712) WestBam


WestBam
Topikgazda

Ma én is megkaptam, minden a csomagban volt. Tutira megérte.
Mi legyen a következő akciós cucc? :U :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#38713) peestike válasza WestBam (#38712) üzenetére


peestike
senior tag

Ajjaj! Azt hiszem ez a kérdés el fog indítani valamit... :U :)
Töltőt már intéztél, most már lámpa és akksi kell. :D
(bár gyanítom, hogy a legtöbb embernek itt a fórumon ez a töltő se nem az első, se nem a készletindító cucc volt)
Ja, részemről valami lámpa, ami kihozza egy 14500 erejét. (sk68, cree q5 van itthon, a 14500 csak úton van még)

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#38714) vince válasza WestBam (#38712) üzenetére


vince
őstag

Convoy L6 $29.99-ért :D

Ha publikus, pár mondatot írj már légyszi róla, hogy hogy megy ez a "saját" kupon? Te keresed meg őket, hogy szeretnél kupont, cserében hozol x vásárlót / csapsz hírverést vagy ők ajánlanak fel ilyet (bár a blogodban szerintem egy árva reflink sincs)?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#38715) kisZ2 válasza WestBam (#38712) üzenetére


kisZ2
csendes tag

Én még új vagyok nekem pont jókor jött a töltő akció, köszi. Az itteni infók alapján rendeltem egy Q8-at úgyhogy én örülnék egy hozzá való megfelelő aksi garnitúrának :)

(#38716) Egy-két válasza kisZ2 (#38715) üzenetére


Egy-két
tag

Szép belépő a lámpa világba :D

(#38717) kisZ2 válasza Egy-két (#38716) üzenetére


kisZ2
csendes tag

Olvasgattam itt a dolgokat úgy voltam rendelek valami kicsi belépő lámpát convoy s2, de ha lúd legyen kövér. 4-szer annyiba kerül te talán 4-szer többet is tud. :)

[ Szerkesztve ]

(#38718) Myers válasza kisZ2 (#38717) üzenetére


Myers
senior tag

Jól tetted, így sokat spóroltál. :) Ezt most komolyan mondom.

http://www.muszaj.hu/

(#38719) Janaboy válasza WestBam (#38712) üzenetére


Janaboy
veterán

Nitecore tini 10 dolcsiert :P

Janaboy

(#38720) -szabi- válasza gyenesmartin (#38559) üzenetére


-szabi-
őstag

Megvagyok a töltéssel.
Nálam 4.23V a feszültség.
Majd alkalomadtán egy másik aksit is töltők vele.

(#38717) kisZ2
Lehet neked van igazad, azt nézem mennyi lámpám van.
Talán egy mindent visz jobb mint annyifélét.
Ahogy mondák szép belépő. :)

üdv

(#38721) blash válasza Janaboy (#38719) üzenetére


blash
tag

Meg mellé a tube 2 dolcsiért (:

(#38722) gyenesmartin válasza -szabi- (#38720) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Az még benne van a 4.25-ös határban, de azért ez sem kevés.

(#38723) Tony21 válasza WestBam (#38712) üzenetére


Tony21
tag

Nekem is megjött, köszönet érte!
Kábel benne van, 4,2-ig tölti az akkukat, perfekt.

Részemről egy Lii-500 szuperakciós kuponnak is örülnék, ezekről a 12-13$ körüli alkalmakról mindig lemaradok ... lámpa van itthon egy rakat, akku viszont még több, a normális töltő pedig mindig elkél :) (nem csak lámpákba használok 18650 akkukat). Most van flash sale-ben, de sajna nincs elég GB pontom ...

De ha lámpa, akkor legyen MI7 :)

(#38724) Tony21 válasza Tony21 (#38723) üzenetére


Tony21
tag

Ja nem, nem dohányzom :D

(#38725) MittuDomain_ válasza WestBam (#38712) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ahogy vince mondta, L6 30-35USD-ért.
Szerintem ha megkörnyékezed a GB-t, hogy csak Mo-on instant elmenne 30-50db fél nap alatt, elgondolkodnának. Sőt, inkább 50-100, csak Zozz venne vagy 5öt tuningolni-eladni, talán én is kettőt, hogy legyen tarcsiba, csak úgy... :DDD

Még mindig a kosaramban van az L6, amit nem voltam hajlandó megvenni a 45ös áron, mert elvi okokból ilyen hobbira 10e/db a felső határ.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#38726) Gargouille válasza MittuDomain_ (#38725) üzenetére


Gargouille
őstag

Ne csináljátok ezt velem, vazeg ki fogja adni az utam a zasszony, lassan már lámpát eszünk ebédre! Meg ne próbáljátok levinni 30-ra!!!

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#38727) MittuDomain_ válasza Gargouille (#38726) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Mit szeretnél, legyen 25? :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#38728) BBéci


BBéci
titán

Acebeam lámpákat miért nem akcióznak, kuponoznak?
Szuper lenne 100 euró helyett 60 körül megvenni!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#38729) Egy-két


Egy-két
tag

Egy lámpa mind felett! Amúgy komolyan jó döntés mivel így már nem lesz benned soha az az érzés hogy mi lenne ha vennék egy erősebb lámpát :D

(#38730) WestBam válasza MittuDomain_ (#38725) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Annyi szerintem soha nem lesz, mivel a legyártása is többe kerül ennyi alunak.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#38731) WestBam válasza BBéci (#38728) üzenetére


WestBam
Topikgazda

A gyártó megszabja, hogy kiskereskedelemben mennyi lehet a legalacsonyabb ár amiért el lehet adni.
Nyilván a partnerek nagyobb tételben vásárolnak és nagyon alacsony áron (a kisker árhoz képest). Ha valamelyik forgalmazó bekuponozza 60$-ra és kiderül akkor a gyártó felbontja vele a szerződést és nem kapja meg többé nagyon olcsón. Szóval a gyártó biztosítja globálisan a magas befektetési hozamot ezekre.
Nos kínában ezeket szokták figyelmen kívül hagyni. :DDD
Régen volt olight is a GB-en. Már nincs. Nem véletlen. Úgy repkedtek itt félár alatt a csúcs elemlámpák, mint a pinty. És akkor nekik még mindig volt rajta haszon ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#38732) ZozzV6 válasza BBéci (#38728) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Mert az Acebeam nem hagyja.
Én egy Klarus MI7 Ti-t szeretnék :D

Más téma:
A Ledbox.hu jóvoltából kaptam teszt erejéig pár újdonságot. A Fitorch egy elég új márka a piacon és kíváncsi lettem. Mind a 6 lámpa a Fitorch terméke csak gondolom bizonyos piacokra más néven árulják de majd a részletes bemutatóban fel fogom tüntetni a Fitorch néven gyártott pontos típust a Litesam márkájúak mellett.
Elsőre röviden annyit, hogy minőségre kiválóak elérik a Nitecore lámpák szintjét is és nálam a 6-ból 5 teljesen megnyerte a tetszésemet. Az oldalgombbal rendelkező lámpák a gomb körül szines leddel jelzik az akkuszintet egész és tized voltokban. Ez nagyon tetszik hogy az egészeket zölddel, a tizedeket pirossal villogják és így nem téveszthető el a számolás. Minden lámpa mellé jár akksi, csuklópánt, tok. A Litesam ED08-on kívül mindegyik Micro-USB-n tölthető, és azokhoz kábel is jár szóval tartozékokból csillagos 5-ös.
Addig pár kép és majd 1-2 hét próba után bővebb teszt következik mert csak pár órája kaptam kézbe őket.
A képek kattintásra eredeti méretben nézhetőek.


Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#38733) zoli03 válasza gyenesmartin (#38722) üzenetére


zoli03
őstag

Az enyém 4,227 V-ig töltött, kicsit sokallom. Mondjuk igazából mindegy, mert ez a 3. tartalék töltőm, maximum a powerbank funkcióját fogom használni egy évben egyszer :) .

(#38734) Ra3 válasza ZozzV6 (#38732) üzenetére


Ra3
őstag

Az öt ledes Fitorch szemből nagyon vagányul néz ki!

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#38735) WestBam válasza ZozzV6 (#38732) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Szerintem nem éri el a Nitecore minőségét, legalábbis ami nálam van az biztosan nem. Asszem a magyar forgalmazó utálni fog, hacsak nem tud egy szemtelenül alacsony árat adni a lámpáira :U

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#38736) ZozzV6 válasza Ra3 (#38734) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Westbam: Ízlések és pofonok. Nekem bejöttek nagyrészt. A kis 14500 Akkus az nem. A UI meg a forward clicky kapcsolóval nagyon elszúrták.

Na csepegtetek még egy kis infót. Az 5 ledes is marha vicces és UV led az egyik szóval mint egy Acebeam X80 csak miniben és kisebb teljesítménnyel. de nálam a 26650 akkus P26R és a kis E16R viszi a prímet eddig. A 26650 akkushoz jár egy adapter amivel a töltőcsatira csatlakozva power bankként is funkcionál, és XHP70.2 led van benne ami ugye elég friss dolog. Első mérésre sajnos csak 3100 lument tud a 3600-ból de nagyon jól használható fénye van. 300m templomtorony megvolt neki de jó szélesen terít szinte alig van hot spot.
A meglepetést meg a kicsi E16R okozta hogy gyári noname 16340 akkujával 975 lument tudott az 1000-ből, aztán mivel a 18350 is belemegy (Végre egy ilyen kis lámpa amibe belemegy mert a legtöbb az 16340 és kész Pl: On The Road M3, Skilhunt DS10 ) beletettem egy Aspire 18350-est és azzal 1077 lument tud ami nagyon szép teljesítmény. talpában mágnes is van egyebet nem tudok mondani csak azt hogy ultimate minilámpa.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#38737) benfolds válasza Ra3 (#38706) üzenetére


benfolds
őstag

te és balazs1956 milyen usb adapterrel használjátok az xtar vc4-et? már többször problémáztam rajta itt, hogy nálam nagyon sokszor azt csinálja, hogy nem tölt 0,5 A-rel, csak 0,1-0,3-mmal, néha még akkor is, ha csak egy slotban van egy 18650. egy blitzwolf töltővel használom, ami max. 2,4A-t tud, tehát maximálisan ki lehetne használni vele az akksitöltőt (4x0,5A vagy 2x1A). direkt az xtarhoz vettem ezt a blitzwolfot, a telefonomhoz a saját töltőjét használom. szóval nektek nincsen vele problámátok? (amúgy ráadásul az én első vc4-em hibás volt, nem töltött, de cserélte a gearbest díjmentesen)

[ Szerkesztve ]

(#38738) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Hellosztok. Convoy c8 lámpát vennék meg 18650 accukat. Kérdésem az lenne hogy elemből melyik az ajánlott, pl LiitoKala aksik jók? Másik kérdésem, hogy gearbest oldalon kuponokat hogyan szerzek, aktiválok? Kb egyszer se vont le semmit amit innét az oldalról írtam be.

(#38739) benfolds válasza MittuDomain_ (#38703) üzenetére


benfolds
őstag

szokás szerint ezt is akkor látom, amikor már nem él. kapásból vettem volna egyet, unom már ezt a vc4-et.

(#38740) WestBam válasza tal-garius (#38738) üzenetére


WestBam
Topikgazda

Panasonic NCR18650B, Samsung 30Q, LG HG2, ilyesmik, ezek mind nagyon jó akkuk. A blogomban van leírás a kuponozáshoz. Kuponokat is találsz a kuponok oldalon.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#38741) balazs1956 válasza benfolds (#38737) üzenetére


balazs1956
senior tag

Én egy Asus ze551 ml-telefonhoz adott gyorstöltőt használok hozzá.
Mostanában az új Opust használom, de a xtar-ral sem voltak problémáim, töltötte rendesen.

(#38742) tomcsi23 válasza benfolds (#38737) üzenetére


tomcsi23
veterán

Másik kábellel nem tudod kipróbálni esetleg? Vagy az érintkezőket megtisztogatni a csatlakozásnál (kábel-töltő).

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38743) benfolds válasza WestBam (#38731) üzenetére


benfolds
őstag

nem tudom, hogy meddig tudják a kínaiak fenntartani ezt az üzletpolitikát, szerintem már nem sokáig, mert több oldalról is támadva van, és ha így haladunk, előbb-utóbb szerintem eu-s szintről is be fognak akasztani, szóval addig kell kihasználni a lehetőséget. :DDD

(#38744) benfolds válasza tomcsi23 (#38742) üzenetére


benfolds
őstag

az a baj, hogy a rossz töltőt kábellel, tokkal-vonóval odaadtam egy szakinak, hogy kezdjen vele valamit, ha tud. a kábelt nem lett volna rossz megtartani, nem tudom, hogy ilyet mennyire lehet kapni...
igazából egy másik usb töltőadapterrel kellene kipróbálnom, csak nem nagyon van (a telefonomé 850 mA-s)

(#38745) benfolds válasza balazs1956 (#38741) üzenetére


benfolds
őstag

2A-s töltő van ahhoz a telefonhoz? tölt mondjuk 1A-rel két sloton? vagy négyen 0,5-tel?

más:
lehetséges, hogy ez az xpe q5-t csak AA elemmel lehet használni, AA akksival nem? (az eltérő feszültség miatt)

[ Szerkesztve ]

(#38746) balazs1956 válasza benfolds (#38745) üzenetére


balazs1956
senior tag

Igen!

(#38747) benfolds válasza benfolds (#38745) üzenetére


benfolds
őstag

elnézést, gyorsan akartam szerkeszteni, hogy ne az én hozzászólásaimmal legyen tele a topik (bár a magam részéről hülyeségnek tartom, amikor egy hozzászólásban több válasz van, már csak a visszakereshetőség miatt is), és lemaradt a link. szóval erre az cree xpe q5 lámpára gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#38748) ANOka válasza MittuDomain_ (#38701) üzenetére


ANOka
őstag

A LiitoKala Lii - 32A 18650 akksik milyenek? Tudják nagyjából, ami rájuk van írva?
(Eddig csak Pana NCR-ekkel van tapasztalatom.)

(#38749) BBéci válasza WestBam (#38731) üzenetére


BBéci
titán

Költői kérdés volt egy csipet gonoszsággal fűszerezve. Az igazán minőségi lámpákat nem adják dömping áron. Azért sem, mert nem akarják szájba pipilni azokat, akik eredeti áron vették meg.
Szerintem elsősorban azokat kuponozzák, amiket valós, reális áruk többszöröséért kezdtek árulni. Nem foglalkoznak azokkal, akik annyiért megvették. Kétlem, hogy a 9,99 dollárért eladott F1-eken ne lenne nyereség.
Lehet azon vitatkozni, ér-e 100 eurót az Acebeam L16, vagy nem. De ameddig megveszik annyiért, bolondok lennének akciózni. Aston Martinokat, Ferrarikat sem szokták kuponra adni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#38750) ZolkoW válasza ZozzV6 (#38736) üzenetére


ZolkoW
őstag

pont a mágnest akartam kérdezni a picivel kapcsolatban. akkor már csak az ára érdekel :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.