Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39201) ace22


ace22
tag

Van valakinek tapasztalata, mennyire tartós a kapcsolókat borító gumiharang (különösen a végkapcsolós lámpákon, ahol hüvelykujjal nyomogatják)?

Több cég ad tartalég gumiharangot (Más cégeknél nincs ilyen opció.), külön is lehet kapni pl. Convoy lámpákhoz, ez keltette fel bennem a gyanút, hogy nem túl tartós alkatrészről van szó.

A másik dolog, ami fúrja az oldalam, hogy olajra érzékeny természetes gumi a harangok általános alapanyaga, vagy tartósabb szilikongumi? Persze típus és gyártó váltogatja, de mi a gyakoribb?

(#39202) Wendelke


Wendelke
senior tag

Ha esetleg valaki szereti a kínai órákat és a "lámpákat" akkor itt van egy érdekesség. :U

Keresgéltem kínából rendelhető fekete szilikonszíjas, analóg kijelzésű, de "világítós" órát. Nem nagyon találtam, de ráakadtam erre , amit meg is rendeltem.

A leírásában ugyan nem szerepelt, de amikor megjött akkor néztem furcsán, hogy a koronán kívül még van 3 gomb is, sőt a korona a bal oldalon van :F . Na mondom, egy gomb az óra megvilágítása, de a másik kettő mi lehet. Mint kiderült a korona helyén egy led van, ami olyan holdfény jellegű fényt tud produkálni :D , ami néha hasznos tud lenni.

Ekkor éreztem azt, hogy az általam látogatott kínai órás topic, és az elemlámpás topic szerelmének megszületett a gyümölcse. :U

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#39203) may15 válasza ace22 (#39201) üzenetére


may15
csendes tag

Nitecore és Fenix lámpákhoz kaptam én is tartalék gumiharangokat, convoynál meg kicserélgettük őket színesre, én a sok év alatt egyet nem koptattam el, vagy szakítottam ki, de hozzá kell tennem, hogy én sosem voltam az az egylámpás alkat. Ha most vasárnap reggel, az oldaltáskámban nincs öt darab, akkor egy sem. Bár ebből négy nyomógombos csak, de a lényeg, hogy normál használattal nehéz elnyűni a gombot. Az összetételéről a gyártó tud potosabb infót adni, mert ilyennel nem találkoztam még, hogy kifejezetten speciális gumiból lenne a gomb bizonyos lámpáknál.

(#39204) Gargouille válasza ace22 (#39201) üzenetére


Gargouille
őstag

Legelső Convoy S2+ rendelésemkor ez volt a fő parám nekem is, ezért egyből vettem egy 5db-os tartalék csomagot a lámpával együtt. Ez több mint 1 éve volt, azóta már 5db Convoy lámpám van, intenzív használat melett kutya bajuk a gumiharangoknak. Szóval elég tartósak.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#39205) may15


may15
csendes tag

Kb 4éves Convoy S8 :)

[ Szerkesztve ]

(#39206) ZozzV6 válasza weres78 (#39197) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Mivel melóra kell a NU10-et annyiból lőnném ki hogy gondolom nem 1-2 óra használat lenne naponta. Még mindig a Skilhunt H03-at javasolnám neutrál fénnyel. A lítium akku miatt 160 lumen körüli fényerőn elmegy 10 órát is egy 3500-as akkuval. Az NU10 meg ezen a fényerőn max 2 óra. És még így is ajánlott egy pótakksit magadnál tartani ha néha magasabb fényerőre kell váltani. Nehezebb igaz és nagyobb is de kényelmes a pántja és hiába nincs belső töltése mert ha használnod kell egész nap akkor jobb ha kiveheted az akkut és amíg töltöd az egyiket használhatod egy másikkal.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#39207) may15


may15
csendes tag

Kuponnal volt most az is 24$, de általában 29$, egy nitecore f1 töltó még 9$, és még a tervezett összeg felénél sem vagy. Ha a nagyobb lámpa is megfelel, akkor a h03 jó választás lehet. A neutralnak is szép a fénye, a koszt, szennyeződést akkor is észreveszed, ha nem 90+ a CRI index. Szerintem.

(#39208) Kozy10


Kozy10
tag

JetBeam II PRO

17,99 USD

Coupon: BlackFriday184

angol review

(#39209) FBLLMAG válasza weres78 (#39197) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Hogy könnyű is legyen, kibírja hosszabb ideig, maradnék a Nitecore mellett, de a NU30 mellett tenném le a voksot.

(#39210) kugyu21


kugyu21
senior tag

Sziasztok. Azokat kérdezem akik a kuponos ajánláskor, 11-e körül rendeltek HG2-t: a tiétek is még mindig csak PACKED-on van?

[ Szerkesztve ]

(#39211) may15 válasza FBLLMAG (#39209) üzenetére


may15
csendes tag

Azért nem értek veled egyet, mert a piros led felesleges arra a munkára, illetve reflektor van a led előtt, így annyira nem szór, főleg ha elég közelre néz akkor fontos a minél keveseb cd. Plusz akksit nem tudsz benne cserélni, és ha ez szempont lehet, akkor ugyan az a hibája, mint az nu10-nek. Elvileg érkezik nemsokára az nu25, amin van spot és flood rész is, sőt a flood része magas cri-s hasonlóképpen mint a most megjelent nitecore hc65-nek, de én abban sajnos csalódtam a rossz kezelés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#39212) Gargouille válasza weres78 (#39197) üzenetére


Gargouille
őstag

Skilhunt H03 mellett +1. Pici, könnyű, kényelmes a viselete, cserélhető akku és gyönyörű egyenletes szórt fény, sok fokozat. Szerintem szerelésre ez tökéletes. És nem mellesleg tényleg minőségi darab!

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#39213) ZolkoW válasza weres78 (#39197) üzenetére


ZolkoW
őstag

harmadszorra remélem sikerül beírnom /hülyül a netünk/, hogy egy kézi UV lámpa emellé, és tényleg mindent látni fogsz,azt is,amit nem akartál ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#39214) vince válasza Gargouille (#39212) üzenetére


vince
őstag

Skilhunt H03-ra van most kupon.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#39215) FBLLMAG válasza may15 (#39211) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Ha kevesebb fényerőre (cd) van szükség, vissza lehet kapcsolni, de ha kell, mert a motortér olajos matt hely is lehet, ott van. Nem csak piros de fehér fény is van ami viszont terít.

És ha a tömeg annyira lényeg, ott a Zebralight H53w vagy a nemsokára kapható H604w. ;)

(#39216) may15 válasza FBLLMAG (#39215) üzenetére


may15
csendes tag

Az autók belső takarítása nem tudom mennyiben fedi le a motorteret. Ebben nem én vagyok a kompetens. Viszont a helyzet az, hogy ne keverjük össze a fényerőt az intenzitással mert nagy kavarodást okozhat.

(#39217) BBéci válasza may15 (#39186) üzenetére


BBéci
titán

Egy szóval sem mondtam, hogy lakásba az L16 a legmegfelelőbb. Ezt Te találtad ki, költötted hozzá az általam leírtakhoz.
A kedvedért leírom még egyszer, más szavakkal. ;)
Annyira tetszik az Acebeam L16 formája, kidolgozása, fogása, hogy lakáson belül is képes vagyok azzal világítani, pedig van kisebb, könnyebb lámpám is. Nyilván csak a legkisebb, moonlight fokozaton.

(#39185) Gargouille
Szerintem a paranoiához közelítően viszonyulsz a postán feladott árukhoz.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39218) FBLLMAG válasza may15 (#39216) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Ez igaz. :K

Más:

Nem bírtam ki. Megrendeltem a Zebralight SC5w MKII -t. Karácsonyra meg is érkezhet. :C

(#39219) may15 válasza BBéci (#39217) üzenetére


may15
csendes tag

BBéci, ha nem veszed szarrágásnak, de be tudnád nekem azt a részt másolni, amikor hozzáköltöttem és kitaláltam, hogy lakásba az l16 bármilyen módon megfelelő lehet? Mert részemről ahogyan a reggelre még emlékszem, pont az ellenkezőjét állítottam. Másrészről viszont még jó, hogy működik a lakásban, hiszen ha nem működne, akkor nem használnád. Merem feltételezni. Csak nem értem továbbra sem, higy miért érdemes egy flood lámpa helyett throwert használni moonmódban. De majd kipróbálom én is, hiszen nekem is van olyan acebeam lámpám amit szeretek.

(#39220) Gargouille válasza BBéci (#39217) üzenetére


Gargouille
őstag

Egy időben vateráztam, nagyon sok csomagot küldtem, igaz csak országon belül. Nem a paranoia beszél belőlem, hanem a tapasztalat.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#39221) ZozzV6 válasza Gargouille (#39220) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Tudom miről beszélsz..... Sajnos

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#39222) Tony21 válasza weres78 (#39197) üzenetére


Tony21
tag

Skilhunt H03, nem kérdés.

(#39223) BBéci válasza may15 (#39219) üzenetére


BBéci
titán

Nem szarrágásnak veszem, hanem egyértelmű szövegértelmezési képtelenségnek a részedről.
Olvasd el többször, amiket írtam, talán felfogod a lényegét. Ha nem megy, szívesen elmagyarázom ismét. :((

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39224) may15 válasza BBéci (#39223) üzenetére


may15
csendes tag

BBéci, szeretnék elnézést kérni. Amikor azt írtad: "BBéci
(Jómunkásember)
Három említést érdemlő lámpám van, Fenix P3D, Zanflare F1, Acebeam L16 és a lakásban az utóbbit, a legnagyobbat használom."
Akkor én úgy értettem hogy azt a lakásban használod. Bár sajnos azt éppen nem értem, hogy ebben hol van a szövegértelmezési hiba, szóval élnék a lehetőséggel, amit adtál, és kérlek magyarázd el mégegyszer. Előre is köszönöm szépen :)

(#39225) FBLLMAG válasza BBéci (#39223) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

BBéci, még új a lámpád, tehát megértelek. Viszont nem sok értelmét látom, beltérben használni a L16 -ost. Nekem Acebeam EC60 -asom van, mint tudod, ez szintén 2000 lm, 90000 cd, 600 m. A Nitecore EA45S optikája hasonló, ez sem való beltérbe.

A lámpáid egyike sem képes arra, amiről írunk, mármint a szórt fényű lámpákról. Nézd meg csak a képeket amiket csináltam kb 1 hónapja, pl. a Fenix FD20, Olight, vagy a ZL is jobban szórja a fényt. A toppik társunk által említett Manker MK34 is rendesen terít. Jobban terít mint az általad látott Acebeam L30.

Beltérbe, szerintem is valami szórt fényű dukál.

[ Szerkesztve ]

(#39226) may15 válasza FBLLMAG (#39225) üzenetére


may15
csendes tag

Az ec60 az egyik legjobb acebeam lámpa szerintem, jó döntés volt. Nekem k70 van, meg az x45öt próbálgattam, de az már nagyon flood nekem. Ami amúgy a BBécinek van, az l16, az is egy jó lámpának tűnik nekem,bár azt nem próbáltam, de ha ugyan olyan a gombja mint az x45nek, vagy a k65-nek akkor nagyon finoman járhat, kényelmes lehet a használata. Csak ugye én szeretem a dolgokat arra használni, amire valók.

(#39227) Gargouille válasza FBLLMAG (#39225) üzenetére


Gargouille
őstag

Tulajdonképpen ha a plafonra irányítja akkor viszont baromi jól beteríti a szobát a visszaverődő fény, C8-al én is szoktam néha. Az új lámpa feeling amúgy érthető, én is folyton előveszem a kedvenceim, ha más nem csak tapizni. ☺

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#39228) tomcsi23 válasza gergely2019 (#39043) üzenetére


tomcsi23
veterán

LiitoKala Lii – 50A 26650 5000 mAh - 2pcs
Kupon: BlackFriday185
$ 6.99 + posta

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39229) Gargouille válasza ZozzV6 (#39221) üzenetére


Gargouille
őstag

És még ha sikerül is valahogy előkeríteni az eltűnt csomagot (ritka mint a fehér holló), akkor is az a tortúra ami vele jár... én már csak olyasmit küldök postával ami nem kár ha elveszik. Ha nagyon kell küldeni mégis akkor inkább futárral ha belefér, azok nem szórják el legalább (csak jól kell becaomizni, hogy ne sérüljön), vagy kocsiba ülök és elviszem, vagy ismerőst megkérek vigye el stb.

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#39230) BBéci válasza FBLLMAG (#39225) üzenetére


BBéci
titán

Erről van szó! Annyira megszerettem, hogy még a WC-ben is azzal világítok, ráteszem a víztartályra, nem kapcsolom fel a plafon lámpát. :K
Ahhoz, hogy a dolgozószobából kibotorkáljak a konyhába egy újabb sörért, teljesen jó az L16. Azért nem kapcsolom fel a világítást, mert feleségem nyitott ajtó mellett szeret aludni a hálóban és esetleg zavarná az előszobai lámpa fénye.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39231) HollyBoni válasza Gargouille (#39229) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekünk családban van egy kisebb nemzetközi illetve kizárólag belföldi webshopunk.

Nemzetközinél a rendelések legnagyobb része USA-ba küldött levélcsomag.
Nincs olyan rossz tapasztalatom mint ahogy sokan mondják. Eddig csak karácsonyi szezonban tűntek el csomagok, de ahhoz képest mennyit küldünk nagyon kevés. EU-ba küldött dolgokkal még nem volt baj. Előkeríteni egy eltűnt csomagot az viszont tényleg nagyon gáz.

Belföldre is naponta küldünk postával, futárral, nem szokott gond lenni.

[ Szerkesztve ]

(#39232) BBéci válasza may15 (#39224) üzenetére


BBéci
titán

Nem írtam azt, hogy lakásban világításra az a legmegfelelőbb. Csupán érzékeltetni akartam, hogy annyira tetszik, annyira szeretem, hogy legszívesebben le sem tenném a kezemből. Az F1 árnyalatnyi hasonló érzést sem váltott ki belőlem, egy világító fémdarab, semmi több.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39233) FBLLMAG válasza BBéci (#39230) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Nem olyan rég nem kellet a holdfény, most meg elkezded használni. Mi történik itt? Változnak az igények? 1 lm a holdfény az Acebeam L16 esetében. Nekem már a 0,3 lm jön be, az 1 lm már sok éjjel kimenni.

Ha így folytatod, neked is megtetszenek a szórt fényű lámpák, a színes, RGB, UV fényű lámpák, a kulcstartóra való és egyéb lámpák. Végül több lámpád lesz mint nekem. ;]

(#39234) may15 válasza BBéci (#39232) üzenetére


may15
csendes tag

Ha eleve ezt írod, akkor senki nem fut felesleges köröket :)
Itt a topicban szerintem nincs olxan ember, akit egy szép jó és új lámpa nem bűvöl el. Ezért vagyunk itt.

(#39235) FBLLMAG válasza Gargouille (#39227) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

Ebben a plafonos dologban igazad van. A hátsó gombosak erre a célra nem annyira jók. De amikor bekapcsolok pár 1000 lm -t a plafonra (kb 8000 lm -t), az már tetszik. :DD

De kintre is van pár lámpásom, gyertyává alakítható lámpám. Ezt még így nem próbáltam a szabadban, pedig kijön vagy 1500 lm. :U

(#39236) ZozzV6 válasza FBLLMAG (#39235) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Én csak leteszem a Q8-at a talpára vagy fotóállványra és plafon se kell :D

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#39237) weres78


weres78
senior tag

Hálás köszönet mindenkinek!
A kódért külön köszönet, azt vettem, onnan vettem... :R :R :R

(#39238) BBéci válasza FBLLMAG (#39233) üzenetére


BBéci
titán

Igazából nem voltam tisztában azzal, mekkora fényt jelent a gyakorlatban a moonlight fokozat.
Tegnap este hasonlítgattam az L16 moonlight-ját a P3D legkisebbjéhez, ami 12 lumen és alig volt különbség. Ugyebár korábban, évekig a Fenix szolgált arra a célra, amire most - ideiglenesen, míg újdonság - az Acebeam.

(#39234) may15
Igen, és ez fokozottan érvényes az olyan minőségű lámpákra, mint az Acebeam-ek. Amikor vettem az enyémet, megcsodáltam a választék egy részét.
A Zanflare nem érdekel, naponta egyszer kiveszem a tokjából, bekapcsolom, hogy működik-e, aztán elteszem. Tartaléknak jó lesz.
Amit korábban hangoztattam, az még inkább erősödött bennem: inkább egy prémium lámpa, mint 10 budget kategóriás.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#39239) FBLLMAG válasza ZozzV6 (#39236) üzenetére


FBLLMAG
senior tag

És ha bekapcsolnád az összes tuning lámpádat, a faluban már nem lenne szükség utcai világításra, sőt a repülőgépeknek is irányt mutatnál. ;]

(#39240) peestike


peestike
senior tag

1-2 slot-os "okos" (regenerálás, kapacitás mérés) akkutöltőt keresnék. van valami bestbuy, ajánlott ezek közül? 4 slot-os egyáltalán nem lenne kihasználva, meg egyébként is ötödik töltő lenne már itthon. :)
összejött néhány akksi, de nem tudom, hogy melyiket érdemes már most kukázni, meg néha 1-1 tesztet csinálnék vele.
plusz egyébként is, ilyen még nincs itthon... :U
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#39241) ZozzV6 válasza FBLLMAG (#39239) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Régen csináltam ilyen képet, hogy mind be volt kapcsolva a kocsi tetején és egy domboldalt világítottak de az kb 9 db lámpa volt és összesen nem volt 15000 lumen. Most 5 lámpával elérném a 20000-et és akkor még a kisebbeket nem is számoltam. Kb 45000 lument tudnék most összehozni a sok lámpámból.
De már gyűlnek az alkatrészek a 40000 lumenes lámpához :D :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#39242) weres78 válasza vince (#39214) üzenetére


weres78
senior tag

Ezt rendeltem. Ehhez még kellene aksi? Amennyiben igen, valaki legyen szíves dobjon már linket, hogy konkrétan melyiket?
Köszönöm szépen! :R

(#39243) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Convoy S2+ 100%-on tönkremegy?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#39244) ZozzV6 válasza weres78 (#39242) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Panasonic, Sanyo, LG, Samsung valami 3000mAh felettit nézzél ezekből a márkákból ott ahol a lámpát vetted. Pl Panasonic NCR18650B. Ezek Pl iitokala néven futnak de az előbb említett pana cellák vannak benne. Ha munkára kell a lámpa jó ha van két akkud is. Ha töltőd sincs akkor pedig ilyet vegyél. Valaki biztos tud erre is kupont hogy 3$ környéke legyen.

tknof1871: Nem megy tönkre ha egyszer kétszer úgy marad de függ attól is mekkora teljesítményű van mivel ezekből van 1050mA-től 2800-ig több fajta. A 2100 és 2800mA-est nem ajánlott úgy hagyni mert 60-70 fok fölé tudnak hevülni. A lámpa és az akku is túléli de nem igazán tesz jót az élettartamnak.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#39245) HollyBoni válasza ZozzV6 (#39244) üzenetére


HollyBoni
veterán

Bringán mi a helyzet, ott szerinted lehet hajtani maxon a lámpákat akár 1-2 óráig a menetszél miatt?

M1-et szeretnék venni, legerősebb verziót.

[ Szerkesztve ]

(#39246) Gargouille válasza HollyBoni (#39245) üzenetére


Gargouille
őstag

Bringán igen, ha végig van menetszél az sokat hűt. Az M1 nagyobb lámpa, hűtőbordákkal, az bringán simán mehet szerintem maxon. Részletes magyar nyelvű bemutató róla:

https://elemlampablog.hu/convoy-m1-bemutato-teszt/

És a melegedése maxon járatva szobában, álló helyzetben (mindenféle hűtés nélkül):

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#39247) ZozzV6 válasza HollyBoni (#39245) üzenetére


ZozzV6
senior tag

Ahogy Gargouille írta, csak azzal számolj hogy egy 2800mA-es M1 egy 3500mAh cellával maxon kb 80 percet megy szóval ha 2 órás bringázást tervezel vigyél pótakkut, vagy használd közepes fokozaton. Hidd el az is elég lesz.

Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

(#39248) bertokl válasza weres78 (#39242) üzenetére


bertokl
tag

A ZozzV6 által ajánlott töltő GBBF016 kuponnal 1.99$.

(#39249) Misser


Misser
tag

Gondolkodom manapság egy kis méretű thrower beszerzésén. A Haikelite sc01 megtetszett, de a convoy c8 nal nem igazán tűnt jobbnak. Igaz, hogy csak YouTube videókat néztem róluk. Van akinek van személyes tapasztalata a két thrower összehasonlításában? Esetleg egy másik típus lehetne a befutó? 30$ alatt maradnék. Van s2+, F1, Q8, blf A6, és egy c8 utánzat már. Hiányzik egy jó messzire vilagitos. Persze alig használnám azt is, de hat attól meg tetszenek :)

(#39250) weres78 válasza bertokl (#39248) üzenetére


weres78
senior tag

:R
Meg is van minden, köszönöm szépen még egyszer!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.