Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72821) Celtis válasza Dyraxx (#72816) üzenetére


Celtis
veterán

Úgy értettem, hogy ha elsősorban hátizsákos turista vagy, akkor nem mindegy a méret.
Nekem ekkora a kiránduló szettem. Van benne +1 akku és szűrők is.


Egyébként is inkább egy olcsóbb modell vásárlását javaslom elsőre tapasztalat szerzéshez.
Utána el tudod dönteni, hogy egyáltalán kell-e neked ez az egész és ha igen, mik a hiányosságok, miben kell több, jobb.
Én is nagyon lelekes voltam az elején, de már nemigen használom.

Persze ha profi fotós vagy, akkor nem a méret a lényeg.

A jelvesztés a gyakorlatban úgy működik, hogy először megjelenik egy figyelmeztetés, aztán akadozik a kép, legvégső esetben pedig beindul az RTH. Ilyenkor esetleg csak odébblépsz, állítod az antennát vagy a kontroller pozíciót.
A mini a wifis kontrollerrel elég gyengécske ilyen szempontból. pl. a fák lombja is erősen árnyékol illetve, ha pont fölötted van a drón, akkor is nagyon kicsi a hatótávolsága.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.