Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105251) Bird válasza #74018560 (#105248) üzenetére


Bird
addikt

Kb. a jatek 3%at lattad... Meresz ebbol velemenyt alkotni...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#105252) #74018560 válasza reelc (#105250) üzenetére


#74018560
törölt tag

Sajnos én is így érzem. D2-ben minden megvolt. Történet, hangulat, jól elkülönült kasztok, olyan cuccok, amiknek lehetett tudni az "értékét" lehetett rájuk vadászni.... itt meg kb minden adhat mindenféle statot, nincsenek is fehér cuccok szinte ááhhh.... olyan mintha nem is Diablo folytatást akartak volna kiadni, hanem egy Diablo-ra távolról emlékeztető árkád, jól eladható játékot.
Nem vártam volna ezt a Blizzardtól... pláne h a StarCraft folytatása jó lett :(

(#105253) reelc válasza #74018560 (#105252) üzenetére


reelc
veterán

Nézd, ha elkap a hangulata, esetleg szeretsz multizni, stb. még mindig bele lehetne verni rengeteg órát a D3-ba. Én is többezer órát elvertem rá, mint sokan mások itt. Mondjuk jó ideje már nem sokat tolom vele, van más is.

De a lényeg az, hogy nem a Diablo 2 folytatását kell várni, nem olyan alapokra építkezik a játék. Aki ezen túl tudja tenni magát az akcióban 5-6-ért megveheti kieggel, és jó ideig elszórakozhat vele.
Annak, hogy ilyen irányba ment nyilván nagy szerepe van annak, hogy konzolra is kiadták, és szépen fogyott ott is.
Épp ezért erősen kérdéses a ki tudja mikor megjelenő új rész irányvonala is. Vagyis nem kérdéses :), nyilván a jobban eladható felé mennek.

[ Szerkesztve ]

(#105254) AtHoS válasza #74018560 (#105252) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nos kimondottan a D2-höz hasonlítva saját szemszögből
- 3 nehézségi fokozat helyett van 18, Te most valószínű az elsőn pötyörésztél, de lvl5-ön azért nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, mikor lvl70 a max szint és igazából ott indul be a karakter "tápolása", ráadásul ha jól összeraktad a karaktert, akkor a 18. nehézségi fokozat is könnyűnek fog bizonyulni
- nem fix a max nehézségi szint, mindenki máshol találja meg a saját határait (Greater Rift emelkedő nehézsége)
- D3-ban nem fogod tudni félrefejleszteni a karaktert, úgy alakítod bármikor ahogy csak akarod
- nem kell trade-del foglalkozni, csak játszani, mivel nincs értéke a cuccoknak, ugyanis spec körülmények között és korlátozott ideig (2 óra???) lehet csak átadni annak éppen party-ban voltál, mikor esett
- "fehér" cuccok alapanyagnak jók, itt nincsenek rúnaszavak
- első végigjátszásnál kötelező a story módban "bohóckodni" utána már nincs rád erőltetve (szerencsére), lehet Adventure-ben kalandozni (skill pontok nem függnek story módban teljesítendő küldetésektől)
- partyban senki sem szedi fel előled a loot-ot, szóval nem a reakcióidőd számít mit sikerül felszedned

Gyorsban ennyit sikerült összeszednem (biztos van még, de nem győzködni szerettem volna, csak röpke összehasonlítás), DE

ha téged a D2 és annak varázsa fogott meg, akkor ugorj neki az ingyenesen játszható Path of Exile-nak (Diablo fejlesztők közül kiváltak által készített játék) [link] Na ott visszakapod a D2 feelinget szőröstül-bőröstül, aztán eldöntheted, hogy ez neked fekszik-e vagy sem. Hát nem D3-at kapsz az tuti.... ;)

Alternatív érdemben választható játék még a Grim Dawn lehet, amiről itt [link] kérdezhetsz/olvashatsz reelc fanatizmusának köszönhetően :R

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#105255) whitezo88 válasza AtHoS (#105254) üzenetére


whitezo88
nagyúr

+Nem kell hülye módjára spamelni a potikat amik az inv felét elfoglalják.

(#105256) AtHoS válasza whitezo88 (#105255) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam mondjuk a charmok foglaltak bazi sok helyet :DDD

read-only mode on the forum

(#105257) reelc válasza AtHoS (#105254) üzenetére


reelc
veterán

Na igen.
A Diablo 2-ben a fő karimat rosszfele fejlesztettem. Saját kútfőből játékkal. Akkor még nem volt a skillpont visszavonós patch. Rengeteg időt öltem abba a kariba és nokedli lett a vége a legnagyobb nehézségen. Aztán le is tettem a D2-őt.
A Diablo 3 ezután olyan volt mint a megváltás, a szabad skillezés miatt.
Meg a gold pickup miatt is. :)
Nekem valóban jobban tetszik a Diablo2-Titan Quest-Grim Dawn féle vonulat, de a D3-ban is vannak igen kellemes dolgok.

Amúgy gondolkodtam én a Diablo 2 remaken és arra jutottam hogy számomra nem lenne értelme. A játék jó volt, de tele van idejétmúlt mechanikákkal (gold felvétel pl.), ha ezeket modernizálnák akkor sokan azért hőbörögnének. Meg akkor most mindenki megcsinálná a 15 évvel ezelőtti kedvencét, akkor mi lenne az újdonság varázsa?
Bár nem tudom a Starcraft remake hogy sikerült, és ott változtattak-e az eredeti problémákon?

Igen, a GD topikban is segítek, ha tudod, köszi hogy említetted. :)
1 hónapja pihentetem 1360 óra szóló játék után előfordul az ilyesmi. Persze a kieget ugrásra készen várom :)

(#105256) AtHoS: Igen, tele volt velük az inventory. :) +1 könyv Idenfity scroll, 1 könyv Town portal tekercs és ment a fejvakarás hogy még hova kellene pakolni. :) Persze ez a MOD nélküli változatnál volt.

[ Szerkesztve ]

(#105258) shotika válasza reelc (#105257) üzenetére


shotika
őstag

"Amúgy gondolkodtam én a Diablo 2 remaken és arra jutottam hogy számomra nem lenne értelme. A játék jó volt, de tele van idejétmúlt mechanikákkal ("

+1

1-2 hétig talán elbohóckodnék vele, de ki is fújna. Inkább feküdjenek rá a 4. részre.

A StarCraft annyiban más, hogy ott már 98-ban csináltak egy igen jól kiegyensúlyozott játékot, ami sok évig a stratégiai játékok esportjának az etalonja volt. Ott nem voltak olyan játékmechanikai problémák, amik egy h&s játékban - sőt a bázisépítős stratégiai játékok nemhogy fejlődtek volna, hanem el is tűntek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#105259) reelc válasza shotika (#105258) üzenetére


reelc
veterán

Tudod mit szerettem régen a Blizzardban?
Amellett hogy minőségi játékokat csináltak?
A törődést.
Amikor az akkor 10-12 éve megjelent Diablo 2-ről olyanokat lehetett olvasni, hogy kijött hozzá patch. Meg hogy még mindig multiznak vele = élnek a szerverek. Nem multiztam sosem vele, de díjaztam.
Mindegy mit javított a patch, törődtek egy ilyen idős játékkal, és fenntartották a játékteret is hozzá.

A Diablo 3-nál kicsit árnyalja a képet, hogy szerver nélkül nem is futna, de akkor is szép, hogy egy idén 6 éves játékot megvehetsz nyugodt szívvel abban a tudatban, hogy valószínűleg még jövőre is tudsz vele játszani, meg azután is...
... és most nyilván sokan tudnának ellenpéldákat, 2-3 év után lelőtt szervereket, végleg megmaradt bugokat stb. más játékok esetében.

Nem tetszik, hogy 1 éve vagyunk patch nélkül, hogy mennyire tojnak a community fejére, a bejelentünk valamit - de mégse agymanéseket... de ugyanakkor nem szabad elfelejteni a rendszeresen beakciózott játékokat, és a szervereket amiket biztosítanak a játékhoz még ma is. Meg legalább próbálkoznak a tematikus szezonnal, és ez sem lenne, ha valakinek ott nem jut az eszébe hogy minimál munkával is lehet adni valamit.
Nagyon fura a politikájuk, na. Szerintem nyitottabb kommunikációval jobban érezné magát sok ember, én is.

[ Szerkesztve ]

(#105260) #74018560


#74018560
törölt tag

Köszi mindenkinek a leírásokat, némileg árnyaltátok a képem D3-ról :R
Btw tegnap felraktam D2-t és egyszercsak azt vettem észre h hajnali 2 van :B Mostanában semmi nem tudott ennyire lekötni :DDD

(#105261) reelc válasza JSaN (#105239) üzenetére


reelc
veterán

Vajon mikor fedik fel az utolsót?
Az eddigiek mely napokon érkeztek és mennyi időnként?
Ha tényleg spoileres lehet, kitelik a Blizztől, hogy akár 2 nappal a BlizzCon előtt leplezi le.

Már a World of Warcraft: Classicról is sokkal több infó van, mint bármely Diabloról.

(#105262) AtHoS válasza reelc (#105261) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A semmiről nem is lehet túl sokat írni ;] bár ugye azért vannak akik arról is tudnak ám ömlengeni :B

read-only mode on the forum

(#105263) JSaN válasza reelc (#105261) üzenetére


JSaN
addikt

Megjott, parancsolj.
Sejtettem hogy valami szar lesz, egy szaros raklabu at skinezes, es ennyi. :(

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105264) reelc válasza JSaN (#105263) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
A végén kiderül, hogy semmi értelme nem volt a tologatásnak, mert semmit se lehet kitalálni belőle a közben már visszamondott bejelentésekre vonatkozóan. :)

Épp ma mondtam kollegának, hogy tiszta kabaré amit a Diabloval művel a Blizz, kezdve a tavalyi nem jelentünk be semmit de nagyon dolgozunktól az elvileg el is kaszált képregényen keresztül (ki se jött) a majd bejelentünk valamit aztán mégse dologig.
Valami nagyon nem stimmel.
Túl sokat bénáskodnak.
Úgy érzem tényleg akartak valamit mondani a BlizzConon, de valaki leinthette, a Switch 100% hogy a legnagyobb dolog lesz.

[ Szerkesztve ]

(#105265) dante3 válasza JSaN (#105263) üzenetére


dante3
addikt

Más sem hiányzik, úgy kellett, mint egy falat kenyér ez az Azmodan pet! :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#105266) faragojof válasza JSaN (#105263) üzenetére


faragojof
senior tag

Klassz! Ez is elakad majd mindenben, kikerülni nem tud egy kavicsot sem. Inkább adnának a peteknek beállítási lehetőséget, fehér-kék-sárga tárgyat gyűjtsön. A +yard meg majd összeszedi a lóvét.

"Formicate Under Command of the King,,

(#105267) reelc válasza faragojof (#105266) üzenetére


reelc
veterán

A Pokol szolgája, nem a tiéd, még jó hogy szabotál. :D

(#105268) Peppo válasza faragojof (#105266) üzenetére


Peppo
őstag

Jöhetne petnek Hephasto, és rögtön törné is össze a sárga-kék-fehér cuccokat. Nem kellene állandóan visszamenni a városba ezért.

(#105269) rumkola válasza Peppo (#105268) üzenetére


rumkola
veterán

csak a fehéret kell felszedni :K

(#105270) SQX_Barto válasza rumkola (#105269) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Hát erre azt mondanám, kinek miből van hiánya.
Nekem pl 100k felett van a kék és fehér, sárga meg olyan 60k körül talán.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105271) rumkola válasza SQX_Barto (#105270) üzenetére


rumkola
veterán

Naja, de a fehérből 10matit kapsz, azt meg 1az1ben lehet váltani másra /sárga, kék/ a kockában. Gyak a legértékesebb mati. :)

[ Szerkesztve ]

(#105272) Peppo válasza rumkola (#105269) üzenetére


Peppo
őstag

Abból viszont kevés van. Szóval kell azért a többi is. Nem lehet mindig azon a pár pályán menni, ahol potyognak a fehérek.

(#105273) reelc válasza Peppo (#105272) üzenetére


reelc
veterán

Amikor már kevés van valamelyikből, lehet a konvertálással zsonglőrködni kicsit.
Ha mindből kevés van akkor meg szerezni kell még. :)

(#105274) faragojof válasza reelc (#105273) üzenetére


faragojof
senior tag

Soha nem konvertáltam alapanyagot, mentem inkább még tizenhuszonszáz kanyart. :DDD

Be akartam lépni játszani egy kicsit. Azt mondja, sorban áálláás van?! :F
Ennyien akarják azt a ráklábú szabotőrt?!4!

"Formicate Under Command of the King,,

(#105275) reelc válasza faragojof (#105274) üzenetére


reelc
veterán

Volt olyan hogy konvertáltam, ha már így tálcán kínálták, hogy egy időre el lehet napolni a farmolást... :)

(#105276) faragojof válasza reelc (#105275) üzenetére


faragojof
senior tag

Nekem valahogy soha nem volt az egyikből annyival több, hogy megússzam a farmot. Meg hát én élvezem, ha fáj... :B :DDD

"We are aware of an issue affecting our authentication servers, which may result in slow or failed login attempts. We are currently investigating the cause and will provide updates as they are available. Please follow @BlizzardCSEU_EN on Twitter for further updates."

10.-re azért csak be engedett...

AtHoS: OK :R Csak ötleteltem, miért nem enged be.

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#105277) AtHoS válasza faragojof (#105274) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt a Virtual ticket mellé adják ha jól vettem le a linkelt vidi címéből

read-only mode on the forum

(#105278) Peppo válasza reelc (#105273) üzenetére


Peppo
őstag

Ezerszámra konvertálok, mert általában a sárga elfogy. És ha épp nincs hely a táskában, akkor mindig inkább a sárgát dobom ki, és helyette felveszem a kéket vagy a fehéret, hogy majd átkonvertálva több legyen.
De őszintén szólva nem bántam volna, ha ezt egy pet segítségével megoldják. Gyakorlatilag a játékidő 99%-ában a sárga-kék-fehér cuccokat megnézés nélkül töri mindenki. Erre pont jó lenne egy pet.

(#105279) Joezyka válasza Peppo (#105278) üzenetére


Joezyka
senior tag

mint a goblinos gyűrű, ami szedi a fehéreket, majd kidob valamit.
csak itt nem dobna ki semmit, hanem egyből törné :D

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#105280) Edge válasza Joezyka (#105279) üzenetére


Edge
veterán

simán megtudnák csinálni csak nincs hozzá kedvük. azért is mennyit kellett könyörögni hogy a matik ne foglaljanak helyet az invben, de végül beadták a derekukat, talán egyszer ezt is megcsinálják.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105281) PunkZoli válasza Edge (#105280) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Nekem olyan flashem volt régen, hogy a peteknek eltérő képessége legyen. Egyik szedi a gemeket helyetted másik a fehéreket miegymás. Harmadik törne helyetted :D

(#105282) reelc válasza Edge (#105280) üzenetére


reelc
veterán

Plussz ezzel is növelik a játékidőt. A sok pepecseléssel. :)
Más játékban pl. a pet inventoryjába átlehet rakni a cuccokat, és el lehet küldeni a városba, hogy adja el. Igaz kicsit rosszabb árat kap, de jól van az. :)

Amúgy a drágakövekből is felesleges annyi szint. Meg mehetne a crafting materialok közé, mióta augmentálásra is használjuk, nem?

[ Szerkesztve ]

(#105283) Edge válasza reelc (#105282) üzenetére


Edge
veterán

jaja torchlight pl, gem hát amíg bele lehet tenni foglalatba addig nem fog a matik mellé kerülni, sztem.

punkzoli: 4. meg lecidázna :DDD peersze mit még. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105284) reelc


reelc
veterán

Review: Book of Adria

[ Szerkesztve ]

(#105285) korren


korren
aktív tag

Sziasztok!

Új vagyok a toipicban, nézzétek el kérlek ha dőreséget kérdezek...

Kb. 4 év után kezdtem újra a Diablo 3-at, amikor abbahagytam még Paragon 125 volt a max szint. Elkezdetm pár karaktert a 15-ös szezonban, azonban GR lvl 75-80-tól egyszerűen egyik karakterrel sem tudok továbblépni.

80 és 85 szont között akkora különbséget tapasztalok, hogy egyszerűen nem vagyok állóképes, mintha a dmg-m is elfogyna.

Talán a Crusader-el jutok a legtovább, de lvl85-ön már egyszerűen kiütnek a mobok az Akarat's Champs-ből és nem jövök rá miért. Elfogy a HP-m azért szakad meg a skill?? Pakoljak még Vitality-t STR helyett?

Paragon 900+ vagyok.
battletag: FleXx #2295 , ha esetleg vki jönne partyba.
Segítsetek kérlek mi lehet a megoldás!

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

-I like the misery. -I like this world!

(#105286) reelc válasza korren (#105285) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

Segítene, ha linkelnéd a profilodat.
A Diablofanson keress rá a buildedre, hogy lásd megfelelő tárgyaid, köveid vannak-e, ill. jól vannak-e priorizálva. Gondolom igen, különben nemigen jutottál volna el addig, ameddig.
Látatlanban nem tudok mást mondani.

Új postot tolt ki a Blizz a Blizzconról, semmi új infó, annak ellenére, hogy a Diabloról szól.
(#105262) AtHoS: Látod, nem csak én, a Blizz is tud ilyet. :D

[ Szerkesztve ]

(#105287) korren válasza reelc (#105286) üzenetére


korren
aktív tag

Crusder

Köszi!

-I like the misery. -I like this world!

(#105288) reelc válasza korren (#105287) üzenetére


reelc
veterán

Crusaderrel régóta nem játszok, nem ismerem. Majd ír egy crusiban jártas egyén. :)

A DH-t szereld át erre, ha megvannak a cuccok, menni fog a 80+. Egy ismerősöm kb. 0 DH tapasztalattal vágott neki a szezonnak. Segítettem cuccolni, pár dolgot lemagyaráztam neki, most ott jár hogy GR90 szólóban, és jópár cucca augmentálva van. Fog még fentebb is menni. Csak arra célzok, hogy szerintem ezzel könnyebb a játék, mint a Naty-Mara hibriddel.

Vagy a Shadowra, kis gyakorlással jó lesz az is.
Tudom, az LB tetején azzal a hibriddel vannak, nekem nem jött be.

[ Szerkesztve ]

(#105289) JSaN válasza reelc (#105286) üzenetére


JSaN
addikt

Az a post se szol masrol mint a Switchrol. (na meg hogy vedd a ticketet) :W
Vagy trolokodnak, vagy nagy pofara eses lesz a con. esport resz nem erdekel.
Elozo 2 ev conja nagyon gyenge volt, gaz volt nezni hogy kozonseg tapsol a 3 uj skinert, meg 1-2 heroert hatlapert, stb. :U

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105290) _drk válasza korren (#105287) üzenetére


_drk
őstag

Miért zöld köveket használsz? Az semmit nem ad a Crus-nak. Mindenhova Diamond, vagy a lila ha hp kell.
Piros ha sebzés. 500k hp kevés szerintem, bár ez a build amúgy is papír egy kicsit.

Mennyi a CHC CHD? Látom alig van valamin. legalább 40-400%.nak lennie kéne. Jó az a sok CD csökkentés, de szerintem kibírható az a pár sec amíg nincs Akaratban az ember, viszont alig van Dmg.

Itt leírják mit érdemes pörgetni, mi legyen a cuccokon.
Ezt se kell készpénznek venni, mert ezek nagyon nagyon late game buidek.
Én Valor-t is mást használnék, annyira nem kell annak az AS, főleg nem 10 secig. Valami tankolósat érdemes használni.

(#105291) reelc válasza JSaN (#105289) üzenetére


reelc
veterán

Azért írtam, hogy semmi új infó.
Szerintem nem trollkodnak, ráadásul mondhatják, hogy bocs szóltunk időben hogy semmi sem lesz. Csak Switch.
Írtam fentebb valahol, mint egy kabaré a rosszabb fajtából.
Ezzel a sok machinációval olyan szinten elvették a játéktól a kedvem (amúgy se volt sok), hogy még az utolsó conquestet sem csináltam meg.
Ha valóban semmi érdemlegeset nem fognak mondani, akkor leteszem a játékot (van sok más is), ill. a topikot is itthagyom, mert akkor már tényleg a semmiről megy majd az eszmecsere, ha nem lesz valamikor új tartalmi patch. Most 1 éve volt az utolsó, az én szememben erre már semmi mentség sincs.

[ Szerkesztve ]

(#105292) korren válasza _drk (#105290) üzenetére


korren
aktív tag

Köszönöm! Sokat segítettél! :R

-I like the misery. -I like this world!

(#105293) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Uj klan, uj rekord :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#105294) reelc válasza SQX_Barto (#105293) üzenetére


reelc
veterán

Grat.
Kollega említette azt a klánt, elég durván tolják.

(#105295) faragojof válasza SQX_Barto (#105293) üzenetére


faragojof
senior tag

Bravo! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#105296) pruzsi válasza SQX_Barto (#105293) üzenetére


pruzsi
őstag

NS? Hol lehet jelentkezni? :)

(#105297) reelc válasza pruzsi (#105296) üzenetére


reelc
veterán

A helyes kérdés az, mik a bekerülés feltéltelei? :)
Nonseason Era 15 best clans using global rankingsban most 11-ik az a klán, meglepne, ha nem min. P2500+ lenne a beugró + valami jóféle csapatos helyezés.

[ Szerkesztve ]

(#105298) pruzsi válasza reelc (#105297) üzenetére


pruzsi
őstag

Hát,van 2k+, mondjuk csak akkor érdekel ha magyarok vannak benne zömével.
[link]

(#105299) reelc válasza pruzsi (#105298) üzenetére


reelc
veterán

Csak annyit tudok, hogy régebben mondta kollega, hogy párszor összefutott azzal a klánnal ha publikoltak, és ő kifejezetten kicsi volt a P2400 körüli szintjével hozzájuk képest. De supportnak jó volt. Aztán P2500-nál beleunt az egészbe, pontosabban abba, hogy nincs semmi újdonság. Illetve abba, hogy a klán amiben volt ilyen alacsony szinttel csak suppra használta. 1 év supp monk, meg kit tudja mennyi supp barb után belefáradt ugyanabba a szerepbe.
Így letette a játékot, lassan 11 hónapja "tiszta". :)

[ Szerkesztve ]

(#105300) whitezo88 válasza reelc (#105299) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"beleunt az egészbe, pontosabban abba, hogy nincs semmi újdonság"

És ehhez P2500 kellett? :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.