Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105051) proci985 válasza JSaN (#105048) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem ot esett, ebbol egy az elso 70es pushon, harom pedig a vegso gemhuzasos runok es a leaderboard push fazisban. kettot mondjuk oda is adtam masnak, esett ket eleg jo ancient yang, a masodiknal mar csak egy primal lehetett volna erezhetoen jobb (3300+os as/dex/dmg% 12disc 190+ 48as RCRrel) szoval tobbre nem volt szuksegem. mondjuk GR92on szalltam ki es volt legalabb 5 93mas is amit befejezetem csak buktam.

elso yangom egyebkent anci volt, jo rollokkal csak disc nelkul, szoval ilyen legalabb 200 para szintet lyuk nelkuli fegyverben toltam.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105052) reelc válasza Vistaboy (#105050) üzenetére


reelc
veterán

Mondjuk előző szezonhoz képest (gondolom akkor jól ment) volt hardver vagy driver stb. csere ill. újratelepítés? Nem okozhatja ilyesmi?

Én még nem tapasztaltam iylen fagyást, gondolom más is beírta volna ha igen.
Szóval lehet nem is tudnak mit csinálni valamit, ha nem náluk van a hiba.

Próbáltad 32 bitesen indítani, akkor is csinálja?

[ Szerkesztve ]

(#105053) pruzsi


pruzsi
őstag

No comment..

(#105054) boygabi_ válasza Vistaboy (#105050) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Nálam is ugyanez a hiba. Nem lehet sehogy kilőni. Se alt+f4 se feladatkezelő se tálcán bezárás.

(#105055) reelc válasza boygabi_ (#105054) üzenetére


reelc
veterán

Úgy tudom Win10-nél fordul elő.
Próbáltad az ajánlott megoldásokat?
Felhoz pár találatot a Google.

(#105056) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link] Na GR60 végén meglett a pajzs, kész a Condemn build item és leggem ügyileg, egyelőre még a Sweep megy mert meglett a mace is oda, aztán meglátjuk :) Olvastam Icy veinst és leesett mert írták, hogy a Unity követőnek adva is működik, ott a halhatatlanná tevő amulet, -50% dmg csinos lesz csak essen még egy.

A jelenlegi Season követelménynél Masterelni kell a Set dungit, azt eléggé unalmasnak találtam még Basicre is. Akkhanos jobb? Vagy melyikkel kéne?

Mod: lol jött egy Whimsydale Goblin, ez is meglesz egy karika :D

[ Szerkesztve ]

(#105057) proci985 válasza pruzsi (#105053) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

lehet kifogyott a videomemoria vagy nem birja a halozati kod

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105058) Vistaboy válasza reelc (#105055) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kipróbáltam pár javaslatot. Eredmények:

1. Új karakter készítése, majd játék indítása: Nem jött be, azonnal fagyott... :(

2. D3Prefs.txt szerkesztése, DisplayModeWindowMode "1" beírása: Azonnali fagyás, ahogy szokott... :(

3. Ablakos teljes képernyőben való indítás (-Displaymode 2): Azonnali fagyás (Ekkor már kezdett felmenni a pumpa bennem is). :((

4. Játék alaphelyzetbe állítása (Reset In-Game Options): Kőkeményre fagyott, mint mindig... itt már ideges voltam, nem kicsit. :(((

5. 32-bites kliens indítása: Ez végre bevált, elindult. :C

Persze nem tudom, hogy ez most a végleges megoldás a problémára, vagy csak átmeneti javulás, mert nem mertem bezárni a játékot, hogy még egyszer kipróbáljam, most hogy végre elindult. Korábban is előfordult már, hogy indításkor befagyott, majd újraindítás után elindult, ezért nem írtam eddig sokat róla, pedig már régóta jelen van nálam a probléma. De így, hogy ennyiszer egymás után lefagyjon, még nem volt példa.

Kiderül pár napon belül, ha ezentúl nem fog lefagyni, akkor a 64-bites kliens okozza a problémákat. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#105059) Vikus válasza Vistaboy (#105058) üzenetére


Vikus
tag

Nekem is előfordul néha. Win 8.1 - 64 bit. Játék indít, be is lép, de mikor game-t kreálnék, vagy csak folyamatosan tölt, vagy belép a játékba, aztán befagy. Pont mikor betöltené a többi játékost. Én azt vettem észre, hogy leginkább publicban fordult elő. Solo-ban nagyon ritkán. Sokszor ezért kezdem soloba, majd utána nyitok publicot. Egy darabig csak resettel ment, total kinullázni a gépet. (Amúgy laposról tolom). Aztán nagynehezen alt+f4-el tudtam manőverezni a tálcán, így eljutottam a kijelentkezésig. Majd újra be, és utána, mintha misem történt volna ment rendesen. Gondoltam már annyi nyavaja meg minden cumó volt a gépen, hogy csinálok egy formatot, lepucolok mindent, új rendszer, és megoldja. Hát nem oldotta meg. Alkalmankènt előjön. De egyre ritkább. (Kopp-kopp). Szóval nem egyedi eset. Nekem is felb.ssza az idegeimet, de pár próba után ment mindig rendesen..

(#105060) Vistaboy válasza Vikus (#105059) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem meg most lett elegem ebből az egészből. Hazajöttem, indítanám, 32-bites klienssel is csontra fagyott, háromszor is egymás után.

Úgyhogy részemről egyelőre hanyagolom a Diablót, majd ha el tudom indítani úgy, ahogy ezelőtt, rendesen, akkor talán előveszem megint, de amíg ezt csinálja, hagyom a fenébe... nem szenvedni akarok, hanem játszani. Érdekes, a többi játékom, ami most fent van a gépen (Witcher 3, Skyrim SE és Shadow of the Tomb Raider) tökéletesen megy, egyedül ez szarakodik.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#105061) TeeBee73 válasza Vistaboy (#105060) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nálam a Skyrim SE sem megy. Win10 64bit alatt.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#105062) Vistaboy válasza TeeBee73 (#105061) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha a Bethesda logó utáni azonnali CTD a probléma, akkor nálad is az a gond, hogy a Dokumentumok mappa, ahol a játék a beállításokat és mentéseket tárolja, valószínűleg az OneDrive-on van. Tilsd le az OneDrive-ot - legtisztább törölni egészen -, majd a Dokumentumok mappát állítsd vissza az alapértelmezett helyére (C:\Users\******\Documents). Ha ezután sem indul, akkor törölj minden helyi fájlt a gépről, szedd le újra a játékot, és hagyd, hogy a Steam felhőből letöltse a mentéseket. Így elvileg már mennie kell.

Amúgy a Creation Club okozza a problémát, amit sajnos nem lehet letiltani.

Ha semmi sem segít, húzd ki a netkábelt, majd úgy inditsd a játékot. Azzal 100%, hogy menni fog.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#105063) TeeBee73 válasza Vistaboy (#105062) üzenetére


TeeBee73
addikt

Köszi, holnap ránézek.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#105064) reelc


reelc
veterán

Végre beadta:

Sok nyersanyag elment rá, szezonok óta vadásztam rá.

Gondolom a Vitát AS-re.

(#105065) proci985 válasza reelc (#105064) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gz!

jaja vita ASre, esetleg ha kozben ad egy ADt ugy is lehet tenni egy probat. phys multishot GR pushra pl az adott esetben jobb. bar szinttol fuggoen igazabol lehet a vittel nyersz egyelore a legtobbet.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105066) reelc válasza proci985 (#105065) üzenetére


reelc
veterán

Köszi!

(#105067) Peppo válasza reelc (#105064) üzenetére


Peppo
őstag

Grat! Szép darab.

Ha van elég CD, akkor AS vagy AD. Bár én mindig fájó szívvel veszek ki ilyen sok vitát bármiből is. :)

(#105068) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Olyan bájos mikor B farmoláskor a 1130as DH beszól hogy takarodjak külön farmolni mikor ráportolok mert látom hogy goblint talált, majd megkapom hogy low vagyok menjek t1be (a fiatal, de röhögve t13 farmer karimmal, GR70-75 jelenleg) aztán meg kiszavaztat és még röhögve el is köszön. De kibaszott velem :DDD COD-ban láttam legutóbb ilyen nyelvezetet tizenévesektől, hatalmas érvágás egy ilyen :( (este volt, most ugye már iskola van nekik)

Apropó ez a Condemn build tényleg OP, 55% cd reductionnal cd-re lehet tolni az Akkhatot. Azért GR-be van pár érdekes oneshot még avatar alatt is, de javítgatom. Innentől már csak a GR push marad? Magasabb Torment nincs, season achik vannak még de ennyi? Kár hogy nemigen lesz már kontent...

(#105069) tiborv


tiborv
aktív tag

Sziasztok

kerdesem lenne dh-hoz kapcsolodoan. Kiesett a marauder szett mielott az UE-t begyujthettem volna (kb 2 darab ancient belole) es igy ezzel kezdtem multishot buildet. Jelenleg 6-7 perc alatt letolom gr75-ot ugy hogy a lg gemek meg 40-50 koruliek csak.
Mivel azt olvastam hogy UE megjobb multishottal ezert atoltoztem de azzal a fasorban sem vagyok a masikhoz kepest gr 70-en is halok folyamatosan. Sokkal kevesebb a sebzesem.
ij+tegez ancient mind a ket buildre.

hol ronthatom el vagy mi befolyasolja ennyire a sebzest ue-nel? konzolon jatszom nem tudok karit linkelni. cuccok skillek mind icy-veinses buildeknek megfelelo
augmentalva semmi sincs meg hogy az billentse valamerre a merleget

koszi

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#105070) zsotesz81 válasza tiborv (#105069) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Secondary statoknál ahol lehet +discipine legyen mert az adja a nagy damage bonus-t.

(#105071) Peppo válasza tiborv (#105069) üzenetére


Peppo
őstag

Az UE builddel sosem lesz túl sok életed, azzal ugrálni kell, hogy ne csapjanak agyon. Nagyjából az a build lényege, hogy az előtt lődd szét a dögöket, mielőtt azok hozzád érhetnének.

Ha megvan az íj és a tegez, akkor viszont gr 70 körül aránylag simán kellene haladnod. Még szar cuccokban is.

Amit el lehet rontani (Ez fire build, de kb. a többire is érvényes.):

Focus-Restraint gyűrűk kellenek, és figyelni kell arra is, hogy folyamatosan aktív legyen mindkettő. (Néha a generátor skillt is el kell lőni, akkor is, ha fullon vagy.) Ez hasznos a Wraps of Clarity bracer miatt is, amit szintén ezzel "indítasz be", és ami elég jó védelmet ad. Ha sokat halsz, akkor ez a bracer mindenképp kell neked. Egyébként speed buildben gr 70 körül még simán jó egy Nemesis is.

Bracerben mindenképp legyen fire%, CHC, Dex! Ha vitality helyett all res van, az még belefér.

Egy jó HF amulett sokat tud dobni rajta. Mindenképp überezz addig, amíg nincs egy jó! CHC, CHD és vagy sok dex vagy fire% legyen benne. És persze egy jó passzív skill.

CoE gyűrű a kockában, és figyelni rá, hogy mikor az az elem aktív, amit te is használsz, akkor lőni a multishotot, mint állat, semmi mást nem csinálni. Ilyenkor adja le igazán a sebzését a karakter. A másik három elem idején töltsd vissza a hatredet fullra. Persze azért lőni ilyenkor is lehet. :)

Vengeance folyamatos kell legyen. Ha nincs elég CD hozzá, akkor oldd meg, hogy legyen! Akár a karakter sebzésének rovására is. Sisakba gyémánt és CD legalább 3 tárgyban. Akkor elvileg folyamatosan fenn tudod tartani. Persze a Dawn is kötelező a kockában. Ha könnyen halsz, akkor a Visage sisak is. Egyébként a Cindercoat is jó.

Preparation skill Invigoration rúnával legyen beállítva. Csak ez kb. 25% plusz damage.

Fegyverben, páncélban és tegezben kötelezően legyen discipline. Ha nincs, akkor az adott cucc semmit sem ér. Bele kell pörgetni akkor is, ha a cucc többi statján is volna mit módosítani. Disc mindenek előtt.

Próbálj távol maradni a dögöktől, mert a set egyik bónusza és a Zei kő is akkor működik igazán, ha nincs a közeledben senki!

Próbálj olyan páncélt, nadrágot, vállast találni, amiben van all resist!

Witching Hour lenne a tuti, de ha nagyon halsz, felvehetsz valami több toughnesst adó övet. Egy anci Hunter's Wrath dex, vita, all res, life% kombóval sokat segíthet.

Mozogj sokat, mert ez nem az a karakter, ami egy helyben állva sokáig bírja! Viszont figyelj, hogy a discipline ne menjen le jelentősen, mert akkor nem lesz sebzésed! Meg kell találni az egyensúlyt.

(#105072) reelc válasza Peppo (#105067) üzenetére


reelc
veterán

Köszönöm.
Én is így vagyok a Vitával, de általában több cuccon ez az amit el lehet tekerni.

(#105068) whitezo88: A stílusával és a kiszavazással nem értek egyet.
De azt nagyon nem bírom, amikor a nyavajás goblin miatt mindenki megőrül és otthagyja a feladatát.

Korábbi esetek, nem a dupla gobos szezonból:
Goblinra találás után többen még véletlenül sem azt folytatják amit elkezdtek, mert... egy 2 szintes feladat második szintjén volt, és talán még fél perc alatt végzett volna a bountyval, de a gob miatt elportolt. Persze hogy nem megy vissza. Ne tudd meg hány ilyet befejeztem már.
Az is jó, amikor nyílt nálam Vault, és még be se tudtam írni, hogy a bounty után bemegyünk, amikor már rám is portoltak kérdés nélkül. Kettő megértette, hogy majd később, a harmadik meg elkezdte keresni hol nyílt. Mégegyszer rászóltam, utána elment csinálni a feladatot. Amikor végeztünk lenyomtuk szépen a Vaultot.

(#105069) tiborv: Szia!
Ezt építsd meg.
Vagy innen a Solo GR Progresst. Ugye ezalapján építetted?
De előttem eléggé részletezte Peppo. :)

Itt vannak az időpontok, mikor mesél a Blizz a Diabloról a BlizzConon.

[ Szerkesztve ]

(#105073) proci985 válasza Peppo (#105071) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

par kiegeszites:

van tank variansa, az endless walk + coe + elusive. HC 90+pushra <1000 para szinttel az gyakorlatilag egy tank.

alapvetoen ritmusa van. CoE elotti elementen tolteni kell es helyezkedni, CoE alatt loni. ha sokat kell backtrackelni kifogy a disc, ami miatt elfogy a damja. foleg arreat crater palyaknal kell emiatt nagyon ovatosnak lenni es adott esetben vault helyett futni. idealis generator / shoot arany a yang RCR%atol ill attol is fugg, hogy befer-e a cinder. phys loadoutra emiatt max kozeli RCRes yang ajanlott.

masodlagos statok fontosak. disc fontos, de pl a witching hourbol a perfect a dex/vit/CHD/AS/LoK/Freeze%. gatyara vagy gyurukre szinten LoK ajanlott. ahova nem fer be az AR (kesztyu, vallas, vert, sisak, bracer, gyuruk, amu) ott lehetoleg resist kell. egy ancient cuccon a 200 koruli phys/cold/lgt extra res a kulonbseg akozott, hogy van e idod kivaultozni amikor lecsap a thunderstorm / cold enchanted / jailer. ezt nem szabad alabecsulni. LoK amiatt fontos, mert tomeget irt, tehat foleg az F+R variansnal speed riftnel biztositja, hogy ne csukjak ossze a karit. amura es vertre mehet damred% vs melee / ranged is, az megint hatalmas segitseg.

gatyara es csizmara elvileg mehet stun es slow, de annyira kicsi ra az esely hogy kb nemletezo.

GR95+re vertre dex/vit/11% elite damre // disc/damred% kell.

legjobb stat valtozo. alapvetoen a fire - rocket es a phys - AD varians ami dominans, utobbi elvileg jobb magas GRre magas paragon mellett. a phys varians nehezebben gearezheto (a 34-35% CDR melle kell RCR / AD, tehat vallasra igazabol DEX/CDR/RCR/AD // secondary resist / globe kell), illetve lattam kesztyun CHC/CHD/AD/RCR // secondary res / globe optimalis loadoutot is. bar ez egyreszt inkabb magas para szintnel opcio egyreszt, masreszt meg ilyen rollra elhanyagolhato esely van.

de pl ha minden cuccon ahol lehet ott a secondary res az magaban anci cuccoknal annyit jelent, mintha ket cuccon lenne extran AR. azt meg ugye nem kell magyaraznom, hogy mennyit segit figyelembe veve, hogy gyakorlatilag UEnel az AR a gatyara es a csizmara fer csak ra, meg nagyon esetleg vallasra / bracersre / vertre de az mar szuboptimalis.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105074) _drk válasza whitezo88 (#105068) üzenetére


_drk
őstag

Multis játék rákfenéje sajnos ezek a dolgok. Még itt hagyján, kevés is kis k*cs*g van. :)

A Condemn-es Crusader nekem is papír volt, sokszor nem is értettem, hogy még t13-ban is meghaltam 1 villanás alatt. A +phys rest adó öv, plusz van egy gem is ami azt adja, szerintem kell hozzá, ha nincs elég Ancient vagy primal ami adná a vitality-t.
Plusz én is minden dmg-re, meg CDR-re pakoltam, lehet ott is ahol a vitality kellett volna, vagy a +HP.

Amivel még lehet játszani az az Iron Skin, hogy az akkor aktív amíg az Akkhat nem. Plusz amire itt hívták fel a figyelmem, hogy az aurák se éppen a legjobbak amiket ajánlanak. +AS jó, meg a +MS-es ami mondjuk Icy Vein-en ajánlva van. De van jó kis tankolós Aura is.

Amit észre vettem, hogy mindig adott Gear-hez kell belőni a Buildet. Hiába az van ajánlva, ha neked nem működik. 1-2 skill-t meg mindig lehet változtatni az ajánlott buildeken.
Sőt én a DH-ra még a tankolós gyűrűt is rátettem az elements helyett, mert legalább nem kellett azt néznem, de cserébe nem öltek meg egy csapásra.

(#105075) whitezo88 válasza _drk (#105074) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ezt követtem: [link] minden megvan, a Unityt kivéve, ami ugye halhatatlan követőnél elég jelentős sebzés csökkenés. Ehhez a buildhez kell az a cd reduction hogy cdre lehessen nyomni az Akaratot, elején még volt 2-3 sec és muszáj volt kivárni mert simában azonnal összecsuktak Iron Skin ide vagy oda. Ha aktív, akkor 94-5% fizikai seb csökkenés van. Most azt a gemet tápolgatom ami a magic dmget csökkenti még, a forgó lézer szokott összehajtogatni ha nem veszem észre rögtön. Karim: [link] a cuccok stat minősége persze még közel sem jó, Ancient is alig van. Az a jó még az Akaratban hogy ha proccol a Prophet, de eltolom megint, akkor lecsapja a debuff cdjét :) de 1hit még így is van ha beleállok valamibe.

(#105076) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Blizzcon 2018 Diablo elso sorban :Y :Y :Y :Y

Itt valamit bejelntenek,(remastered :((( ) uj kieg vagy D4??

BlizzCon 2018 Schedule

[ Szerkesztve ]

(#105077) reelc válasza MegalodonS (#105076) üzenetére


reelc
veterán

Biztos nagy dolog lesz ha a Nagy Hal figyelmét is felkeltette! :D

(#105078) MegalodonS válasza reelc (#105077) üzenetére


MegalodonS
őstag

Ilyenre a ''MEG''harap ;] ,Tudod en csak minosegi hireket hoztam,hozok ;) es meg kepem is van hozza(csortam) :P

[ Szerkesztve ]

(#105079) reelc válasza MegalodonS (#105078) üzenetére


reelc
veterán

Tudom hát! :)
Azért írtam. Ha már te is megjelensz, ott nagy dolog lesz.
Hypetrain :)

Szerintem egy dolog biztos.
Bármit is jelentenek be, nincs kész, még legalább fél év lesz a megjelenésig.
Mert ha már kész lenne, biztosan meglovagolnák a Black-Friday->karácsony időszakot. Ehhez pedig nem elég a novemberi bejelentés.
Ugye a Switches változatot is hamarabb bejelentették, lesz ideje felfutni.

[ Szerkesztve ]

(#105080) JSaN válasza MegalodonS (#105078) üzenetére


JSaN
addikt

Nem tukrozodik a vonata folyekony femben, szal nincs benne Ray Tracing. Ergo szar lesz, akarmilyen diablo lesz.

;]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105081) reelc válasza JSaN (#105080) üzenetére


reelc
veterán

Csak annyi, hogy te a csicsás parasztvakító trailerből akarsz képet, amit ő rakott be az meg ingame, ezt kapja mindenki, aztán megy majd a pereskedés mint egyéb játékoknál, hogy más minőségű vizet és textúrákat láttak a trailerben mint a játékban. :D

[ Szerkesztve ]

(#105082) MegalodonS válasza reelc (#105079) üzenetére


MegalodonS
őstag

:P

Biztos hogy nincs kesz ebben igazad van,de valami video biztos hogy lesz ;] Nem jovore jon, ha jon ,bar a mai vilagban,mar azert sietniuk kellene!!En bizakodom,hogy nem mobil alkotas lesz :O

(#105080) JSaN

A Diablo egy diablo,lehet kicsit unalmas,de a sz**tol meg most is messze van ;) A kep kicsit szpojleres,mert ingame teksztuuurakat tartalmaz :D :D :D

(#105083) Thrawn válasza MegalodonS (#105076) üzenetére


Thrawn
félisten

Diablo - What's Next:
- Season 16
- Season 17
- Season 18

;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#105084) _drk válasza whitezo88 (#105075) üzenetére


_drk
őstag

Én is innen néztem, ezért voltam papír. De ahogy néztem ezen az oldalon csak papír buildek vannak, mert sehol se kell a vitality, max ott ahol csak azt adhatja. nagyon jó kiinduló pontnak, de szerintem ezekhez a buildhez, majdnem full Ancient meg primal kell.

Amit tudok tanácsolni, hogy az összes gem-et lecserélni Diamond-ra.
Az nagyon sokat ad túléléshez, plusz kis CHD kéne még, mert semmin nincs.

(#105085) reelc válasza MegalodonS (#105082) üzenetére


reelc
veterán

Nagy bejelentés lesz.
Őket is megveszi a Disney. ;]
Minden második aranyos pónis pálya lesz, persze nem lehet kinyírni őket.
Ha Dagobert bácsi megy a Vaultba akkor +30% gold, és persze a Kasszafúrók a Bossok. Ja és az általa szerzett Goldot nem költheted el, ez persze utólag derül ki.

Star Wars karakterek is lesznek:
Jar Jar kihagyhatatlan
Han Solo akinek a fő passzív képessége a "nem Han lőtt először" lesz. Vagyis olyanokat tud megtámadni akik már megtámadták.

Na meg Marvel is. Pókember biztos nem lesz, mert brit tudósok szerint nem igazán lehetne hálóhintázni dungeonokban, és amúgy is más cég csinált most játékot vele.

(#105086) JSaN


JSaN
addikt

Ugylatszik kezdenek felporogni az esemenyek.
27 ev utan Mike Morhaime tavozik

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105087) MegalodonS válasza Thrawn (#105083) üzenetére


MegalodonS
őstag

Perszeee szezon 300 :P ;]

(#105085) reelc

Azt mar nem engednek meg,Blizz - Acti - Disney :Y az kicsit csunya lenne ;]

(#105086) JSaN

Tavozik vagy tavoztattak??

Amugy 1.8 Milliard dollarnyi vagyona mellett,en nem is ertem minek van meg ott??

Lehet tole kapjuk az uj Diablot is ;)

[ Szerkesztve ]

(#105088) Elemental


Elemental
addikt

Shadow-val sikeresen meglett a set dungeon. Amúgy, semmi nem tud felhúzni a játékban, de a set dungeon közben majdnem annyira szitkozódtam, mint régen a csé közben :)

(#105089) KubanitoS válasza Elemental (#105088) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pedig a Shadow set dungeon még nem is annyira vészes. Próbáld meg a barbár Wraith of Wastes set dungeon-át. Az egy fincsi valami.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105090) Elemental válasza KubanitoS (#105089) üzenetére


Elemental
addikt

Nem tartozik a nehezek közé, csak azért húzodtam fel, mert az utolsó előtti próbánál 2 szörny maradt hátra és ott voltak előttem. A sikerenél is egy másodpercen múlt, kilőttem az utolsó felé a lövedéket, de magamban elkönyveltem, hogy nem sikerült, aztán mégis :)

(#105091) Elemental


Elemental
addikt

(#105092) _drk


_drk
őstag

Most nekem is ilyesmi volt, de ennyire durva nem. Előtte fagyott is, de pont update-elni kellett a kliens-t. Újra indítás megoldott mindent.
Annyi hogy nagyobb laggot vélek felfedezni ebben a szezonban.
Szerintem már ezeken a szervereken van a hangsúly, így totál elképzelhető pár probléma.

(#105093) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Shadow Impale DH-val miért fogyok ki a hatredből? Van hogy elmegyek a grift feléig és működik a kari, aztán leesik és nem tudok aprítani.

(#105094) reelc válasza boygabi_ (#105093) üzenetére


reelc
veterán

Mekkora GR?
Pl. GR70 körül hajlamos kifogyni. Magasabb kell neki. Olyan 85 körül ritkán fogyik ki. Elsősorban akkor, ha nem találsz el ellenfelet, csak lövöldözöl.
Elsősorban az elitekre kell koncentrálni.

[ Szerkesztve ]

(#105095) front3r válasza MegalodonS (#105076) üzenetére


front3r
őstag

Új kieg nem hinném... oké erre is van esély, de eddig is úgy tűnt, hogy túl sok energiát nem öltek a season-ökbe... Én is a Diablo 4-re szavazok(vagy bármi is legyen a neve).
Arra számítok, hogy jobban elmozdul az MMO irányába, de a hack'n slash keretein belül persze. Maximum tévedtem.

Mobil játékot nincs pofájuk bejelenteni, vagy ha igen, akkor a nagy cím mellett csak. Azt ugye már tudjuk, hogy 3db Diablo játékon dolgoznak, bármik is legyenek azok.
Várom vissza a régi idők Blizzard hype-ját a Blizzcon-al!

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#105096) whitezo88 válasza front3r (#105095) üzenetére


whitezo88
nagyúr

RoS végén nyitva maradt sztori ügyileg. Szóval akár bármi lehet.

(#105097) Amartus


Amartus
senior tag

A mostani season-ban újra a DH a favorit? Vagy sikerült előtérbe tolni valamelyik másik karaktert?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#105098) proci985 válasza Amartus (#105097) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

guardian pushra a DH a legjobb, metara viszont nem jo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105099) PunkZoli válasza front3r (#105095) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Az a gond, hogy szerintem egy új kieget még sokkal korábban elkezdtek és egy új rész meg piszok sok munka lenne. Profit maximalizál a blizzard már régóta és az első kieg a még kivágott tartalmakat gyűjtötte, ez a kövi meg a megmaradt ráfordított fejlesztést fogja kiadni.
Az, amit az a két ember aki még fejleszti ezt befejezi majd fél év alatt.

(#105100) reelc válasza whitezo88 (#105096) üzenetére


reelc
veterán

A sztori a legkevesebb.
Megint visszajön Diablo és bandája. Eljátsszák, ahányszor akarják, ahogy eddig is.

(#105099) PunkZoli: Szerintem nem így van.
Valaki írta korábban, hogy amiket a RoS után kaptunk azok lehettek a 2-ik kieg elkészült darabjai. Szerintem ez így reális.
Hidd el inkább beleölnek piszok sok munkát (amit ugye nem most kezdenek) és pénzt egy új részbe, mert a D3 semmi pénzt nem hoz folyamatosan. Ez az egy játékuk ilyen. Az alapjátékot megvette x ember, a kieget törvényszerű, hogy kevesebben. Sok ember nem ölt bele több ezer órát és már nem aktív. Szóval egy jelentős réteg már nem venné meg a 2-ik kieget. Sőt, a most aktívak közül sem. Mert mit érnél 1 új karival esetleg 1 új acttal? Attól még utálnád a bountyt, a rift/gr is hamar unalmas lenne ha beleépülne az a 7-8 hely amit az act hozna akkor is. Persze a Paragon se változna, szóval semmi jelentős változtatás nem lenne, brutális áron. Ha emelnének szintet, akkor mindenki kidobhatná minden cuccát, ha nem emelnének, akkor meg csalódás, mert még ennyi újítást se hozott a kieg (lvl80, új cuccok)?
Mindezt alátámasztja az az egyszerű tény, hogy a RoS után 1-1,5 évvel jöhetett volna új kieg, és még vették is volna az emberek, de azóta túl sok idő telt el. Pénz, kapacitás volt rá, a Blizz több csapatot futtat.
Ismeerd a mondást, addig kell ütni a vasat, amíg meleg. 3-4 évvel az utolsó kieg után kiadni új kieget kb. öngyilkosság. Ok, egy DLC-t bepróbáltak. Ha akkora siker lett volna, már a következő is kijött volna.

Emellett elég komoly álláshirdetések voltak az elmúlt években, új rész lesz, csak senki nem tudja milyen lesz. De nem olyan mint a D3, az biztos. Folyamatosan kell hoznia a pénzt. Úgyhogy szerintem biztos lesz mikrotranzakció/lootbox/fizetős DLCk esetleg hozzá Season Pass.
Azt se feledd, ha most belejelentenek valamit, azt leghamarabb szerintem 2019 Q2-3-ban fogod látni.

Amúgy minden cég profit maximalizál, nem csak a Blizz. Én nem a Blizz részétől tartok, hanem az Activisiontól, csak nézd meg mennyibe kerül 1 játék, és mennyi hozzá Season Pass ill DLC. brutális pénzek. Szóval ha a nagy tulaj azt mondja így kell, akkor így kell csinálniuk.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.