Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105101) proci985 válasza reelc (#105100) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a kieg egyebkent a gyakorlatban contentkent kijott.

a necro DLC, a sziget, az uj actboss, a barbar terulet. nem uj actkent mert ugy a bounty rendszerbe meg csomo mindenbe jobban bele kellett volna nyulni, de igy se rossz

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105102) reelc válasza proci985 (#105101) üzenetére


reelc
veterán

Igen, ezt írtam én is :) korábban lehet épp te említetted.

(#105103) proci985 válasza reelc (#105102) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem tudom, lehet :).

ja, szoval amit irni akartam, hogy ez igy van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105104) boygabi_ válasza reelc (#105094) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Igen 70 körül szoktam nyomni. Többet még nem nagyon bír a kari a jelenlegi cuccokkal.

(#105105) reelc válasza boygabi_ (#105104) üzenetére


reelc
veterán

Bal egérre a Bolas/Freeze skillt tedd, de inkább ne szenvedj, azon a szinten a Multishotos jobb.
Sárgából upgradelj egy jobb fegyvert, és menj fentebb bátran. Sokat bír a Shadow, de rá kell érezni.

(#105106) reelc


reelc
veterán

Most már kevesebb, mint 1 hónap van hátra a BlizzConig.
Egy kis beszélgetés gyanánt: ha mondjuk az új rész jönne, ki mit szeretne, mit várna el tőle?

Pár kérdés merült fel bennem:
1: Paragon redszer maradjon?
2: Diablo 2 vagy 3 fejlődési /tárgy rendszer, esetleg valami eltérő?
3: A szokásos izometrikus nézet, esetleg Skyrim féle (ugye egy korábbi pletykában nézetváltásról volt szó. Majd kiderül),
4: Lootbox, mikrkotranzakció, esetleg mondjuk fél évente-évente DLC-k?
5: A már megszokott 1 classos rendszer, vagy 1 classos, de újak legyenek, esetleg valami dual?
6: Multi: max 4 fő vagy több? PVP?
7:Milyen endgame rész?
8: Egyéb, ami nem jutott most az eszembe, majd megírjátok. :)

Válaszok:
1: a Paragont eltörölném.
2: A Diablo 2 féle jobban bejött, sokkal több tárgy van, sokkal több idő a max. szintet elérni, így már az elejétől nagyobb kihívás az egész. Jobban hajtja az embert, hogy eltérő cuccok esnek, nem pedig ugyanazt vadássza csak jobb minőségben, mint a D3-ban lvl70 fölött.
3: Szeretem az izometrikus nézetet, de ha jól megcsinálják, miért ne? Nagy újítás lenne.
4: Valami olyan lenne a jó ami nem kötelező, de aki akarja megveheti. Nagyon nem szeretném, ha előfizetéses MMO lenne, még akkor se ha kilehetne gazdálkodni az előfizu árát - olyan sokat már nem játszok.
5: A dual érdekes lenne. Ha 1 classosban újak lennének, akkor azt persze a loreben is meg kell magyarázni, eddig miért nem említették sosem őket? A dualt könnyebb megmagyarázni, a nephalemek... csináltak kis nephalemeket, így keveredhetnek tulajdonságok. :)
6: Részemről rendben van a 4 fő.
7: Ne váljon hamar unalmassá. MMO módra lehetnének események, esetleg nagyon nehezen beszerezhető Epic cuccok, amiket nem egyszerű lecraftolni. Szóval bitang jó cuccok, de ne a rendkívül alacsony droprate miatt legyen nehéz beszerezni őket. Szezon rendszer maradhat NS mellett.
8: Follower és pet átdolgozás, többrétű augmentálás - ne olyan egyszerű legyen mint most. Igaz multis játék, de mondjuk XP-ben arányaiban kaphatna többet a szóló játékos, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#105107) gdevil válasza reelc (#105106) üzenetére


gdevil
aktív tag

Ami bennem merül fel:

1. Paragon akár maradhat is, szerintem nem ezen múlik,hogy jó lesz-e,

2. Diablo 2 és 3 vegyesen, de hozzáteszem, hogy én már nem akarok/tudok több száz órát játszogatni egy-egy ütős build kedvéért. Úgyhogy inkább Diablo 3 felé hajlok...
És ami nekem NAGYON fontos. A D3-ben az tetszik, hogy ha akarom átteszem egyik rúnát a másikra, átöltözöm és ott egy másik build. Erre lehet mondani, hogy faék egyszerű, de szerintem nagyszerű is. :)
Ezért hagytam abba félúton a POE-t is, pedig nekifutottam többször is. Egyszerűen túl sokat kell grindelni ahhoz, hogy kialakíts 1(!) db ütős buildet. Ja és a skillpontokat sem tudod visszavonni, legalábbis nem mindet.

3. A nézet nekem maradjon a mostani, de ha meg tudnak lepni mással, ami ugyanígy jól bejön, akkor jöhet.

4. Nekem nem gond a fizetős content, nos nem azért mert gazdag vagyok, hanem mert tudom, hogy változott a világ, most már ez van és kész. Jöhetnek a DLC-k, a kiegek, még a kozmetikai cuccok is. Ha lesz tartalom szívesebben vásárolok néha kedvenc játékomhoz :)

5. Nekem jó a megszokott class rendszer.

6.Nem multizom, max néha publicban.

7. Follower-ek, petek fejlesztése jó ötlet, lehetne pl. olyan petek, amelyek különböző tulajdonságaikkal járulnak hozzá egy buildhez.

plusz még jöhetnek set dungeonok, titkos helyek rejtett jutalmakkal (pl szárny, pet, stb).

Egyelőre ennyi....

(#105108) reelc válasza gdevil (#105107) üzenetére


reelc
veterán

Én is tudom hogy arra tart a világ, de a fizetésem és az árak nem.
Sem anyagi, sem elvi síkon nem engedhetem meg magamnak hogy havidíj címén pár havonta kifizessem újra a játék árát. Ennyire nem ragaszkodom a Diablohoz :) ha ilyen koncepció lesz, majd kifizeti akit érdekel annyira és meg is teheti.
Ahogy írtam, az más, ha nem kötelező jellegű mikrotranzakció/lootbox lesz benne mondjuk kozmetikával.

(#105109) WayneGace válasza reelc (#105106) üzenetére


WayneGace
őstag

1. Nekem nem tetszik a paragon. Lehet jutalmazni, aki sokat játszik, de ne így. Inkább a tudás felé menjen el a játék, nem pedig a grindelés felé.

2. Változtathatnak raja. Az jó, hogy szabadon lehet váltani a skillek között. De lehet némileg összetettebb is.

3. Szerintem maradjon a nézet.

4. Jöhet bármi. Lootbox, skinek vásárlása, stb.. Szerintem a fizetős ah is üde színfoltja volt a játéknak. Nekem bejött.

5.Ennek is kb. a fantázia szab határt. Nyugodtan lehetnek újak Sőt, ha mernek elrugaszkodni a szokásostól, akkor akár lehetne az is, hogy egy démont irányítunk, aki hatalomra tör. Vagy akár egy angyalt, aki harcol a gonosz ellen, stb..

6. Lehet több is, maradhat a 4 fős is.

7.Ha megoldják, hogy pénzt termel folyamatosan a játék, lootbox vagy más révén, akkor jöjjön hozzá folyamatosan tartalom is. Ne csak nagyobb kiegészítők x év után.

8. Én szeretném, ha mernének némileg változtatni. Például történetben ne az legyen megint, hogy utolsó act előtt Diablo visszatér, azt követően egy rövid act-ban meg megint legyőzzük. Sok rétűbb és összetettebb legyen a játékmenet, történet, karakterek.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#105110) hokuszla válasza reelc (#105106) üzenetére


hokuszla
senior tag

1.-2.-3.-4.-5.-6.-7.-8: ne legyen lag

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#105111) _drk válasza reelc (#105106) üzenetére


_drk
őstag

Szerintem most teljesen új játékot kapunk.
1. Paragon lehet lesz. Maximum kicsit átalakítva.

2. Szerintem maradnak D3-nál. WOW-ban is nagyon le lett egyszerűsítve. Bonyolult fejlődési rendszert, sok emberes multis game-hez nem csinálnak már. Casual kell, hogy minél több ember játssza.

3. Na itt lesz érdekes, mert ez az izometrikus nézet már érdekes. Mikor D3-on elkezdtek dolgozni akkor még tuti jó volt, de most már ez kérdéses, hogy a nép tömeg mennyire fogadja be.
Itt jön be az is, hogy a WOW-nak lassacskán csak leáldozik, lehet Thps MMO lesz.

4. Destiny-ben úgy tudom egész jól működnek ezek a dolgok. Mikrotranzakció biztos lesz. De szerintem Event DLC is lesz. Új karakter, új fegyverek, új pályák. Szerintem simán működhet is .

5-6-7-8. Bármi lehet, Dual class nem hiszem. Ez is arról függ, hogy mennyire lesz Casual a játék.
Owerwatch-ot, meg a Hots-ot is eléggé lebutították a többi MOBA-hoz képest. Ez szerintem közép úton lesz a WOW meg többi között.

Még amit mindenki elfelejtett, hogy konzolokra még csak nem rég lett kész a D3. Ügye switch-re most jelent meg. Ha bejelentenek egy D4-et lehet meg se veszi senki már a D3-at, megvárják azt.
Így még lehet csak a D3-at fogják csiszolni, új kieg, ki tudja.

De most már legalább van értelme a Blizzconnak.

(#105112) reelc válasza _drk (#105111) üzenetére


reelc
veterán

Azt inkább a Destinysektől kellene megkérdezni, hogy mennyire elégedettek a kontenttel/árral. :) Akár az első rész esetében, akár most.

Az a "konzolokra még csak nem rég lett kész" az csak egy konzol, és nem felejtettem el. :)
De fontos tudni, hogy ez a legújabb konzol, bármennyit is adtak el belőle, nem azt jelenti hogy ennyi a potenciális D vásárló is (pláne ha konzolon vagy PC-n már halálra unja. Valamennyi kivétel lesz, de nem számottevő) lesz. Szóval ez a legkisebb potenciális piac a 4 platformból.
A Blizz se hülye, hogy a 3-ikra ráeressze pár hónapon belül a 4-iket, azzal az lenne a logikus, hogy mondjuk 1 év alatt megnézik mennyi Switches vette meg és ha megéri akkor átportolják az újat. Így a Switches se érezné becsapva magát, és a cégnek is jó lenne.

D3-hoz kihozni bármit is nem éri meg, de fentebb már írtam. Min. 5 évvel az utolsó kieg. után. Nem hiszem hogy megvennék annyian hogy megérje.
Mondj a játékiparból hasonlót! Mert nekem nem jut az eszembe ilyen eset. :)
Ráadásul a kieg eladása után továbbra se hozna semmi pénzt a játék. Ez ma 2018-ban nem lehet cél.

Azzal egyetértek, hogy maradnának az egyszerűbb stílusnál a casualok miatt.

[ Szerkesztve ]

(#105113) pruzsi válasza gdevil (#105107) üzenetére


pruzsi
őstag

Paragon rendszer törlése, ezért kell 2 órát várni mire party lesz mire találunk megfelelő társakat NS.
P6k nem játszik velem P2k értitek.

(#105114) rumkola


rumkola
veterán

Bohóckodásból megvettem PS4-re. Nyomtunk 5-6 órát coopban 1 képernyőn. Hát az invertory egy rémálom, vicc.
Kontrollerrel sétálni nagyon jó az egérklikkek után, de a monsták megtámadása elég furcsa. :)
Amit észrevettem, hogy a karakterek jóval gyorsabbak mint PC-n.
DH Vault kb. kétszer akkora távra ugrik, ráadásul utána is jóval gyorsabban szalad mint PC-n.
Az inventory/menü egy rémálom, ennyi idő után sem találtam meg azt, hogy melyik alapanyagból mennyim van, jobb híján a kovácsnál nézegetem craft menüben :)))

(#105115) Janusz001 válasza rumkola (#105114) üzenetére


Janusz001
őstag

Szerintem sokkal kényelmesebb a kontroller, invet meg szokni kell, a matikat is meg lehet ott nézni.

(#105116) Edge


Edge
veterán

én majd a switch-est próbálnám majd ki, sztem tuti lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105117) rumkola válasza Edge (#105116) üzenetére


rumkola
veterán

Tervben van az is. Beteg vagyok, 4x veszem meg ugyanazt. 😂

(#105118) rumkola válasza reelc (#105112) üzenetére


rumkola
veterán

Mondok hasonlót: Titan Quest. 😂😂

(#105119) TeeBee73 válasza rumkola (#105117) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nem beteg, csak fanatikus. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#105120) reelc válasza rumkola (#105118) üzenetére


reelc
veterán

Jó lenne a példa, ha nem lenne rossz. :D

Pontosítanék.
Ugye lett egy Anniversary kiadás, ami sok hibajavítást is tartalmazott plussz az első kieget. Emellett multira képesre csinálták meg. Ezek mellé jött az új kieg.
Mindehhez semmi köze a régi fejlesztőcsapatnak (pár pengébb ember a Grim Dawnosok csapatában van). és a régi kiadónak sem, ami becsődölt és eladott mindent.

Szóval lett egy új PC-s változat emellé egy konzolos debütálás (sőt, Androidos is), aminek semmi köze a régi kiadónak és fejlesztőcsapatnak sem.
Ez állt az újrakiadás hátterében: konzolos-Androidos megjelenés ill. új DLC. Ez azért így másabb, nem?
Amúgy rendes a kiadótól, hogy ingyen adta PC-n az új változatot azoknak, akiknek legalább a régi alapváltozat megvolt Steamen.

A Blizznél megváltozott a csapat, de a kiadó ugyanaz,

(#105121) JSaN válasza reelc (#105106) üzenetére


JSaN
addikt

Bizok benne hogy valami uj resz lesz Blizzconon, akar D4 vagy valami MMO irany.

1. A paragont en eltorolnem, vagy teljessen atalakitanam. A jelenlegivel az a baj hogy jelentos jatekos teljesitmeny hatasa van, es ami meg nagyobb baj hogy tulsagossan kozosseg darabolo hatasa van.

2. Lattuk mind ketto elonyeit hatranyait. En valamilyen szinten kombinalnam, es persze rengeteg ujdonsagot hoznak be, szerintem most mar van tapasztalatuk hogy lassak mi kellene.

3. Ha Hack and Slash akkor maradjon izometrikus, plane ha a Diablorol van szo.

4. Amig nincs jatekos beli elonyok/hatranyok a fizetos tartalmakkbol, addig nincs bajom vele. Ugy is ez a jovo (sajnos), na meg utobbi idoben a jatek fejlesztok/kiadok a jatek szo helyett egyre inkabb a 'szolgaltatas' szot hasznaljak/sugalmazzak, es ez altal a jovoben a folyamatos penzkoltes fele tereljek a nepet. Pl. 2-3 eve starcraft2-bol nem neztem ki hogy igy at alakitottak microtranzakcios jatekka, hogy legyenek skinek, commanderek, aracade, es meg kis millio kacat stb. Szerintem a Diablo 3nal is valami ilyen iranyvonalon gondolkoztak, csak mar tul keson kapcsoltak, es biztos hogy kimatekoztak sokszor hogy mar menthetetlenul keso lenne kapcsolni, igy hagytak is elverezni a dolgot.

5. Nekem jok a megszokott classok, de mindig johet ujdonsag. Inkabb a a classok kepessegeit kenne megreformalni, gondolok arra hogy ne az a 1-2 build legyen evekig hanem mindig legyen min. 4-5 mukodo varians.

6. En mindig kivancsi voltam milyen lehetne ha mondjuk 6an mennenk, jo a 4 de azert megneznek egy 5-6 fos paryt is, biztos jo moka lehet, D2ben is az volt. A PvP johetne meg ha balanszolatlan is, mert a semminel barmi jobb. 2010ben is el huztak a mezesmadzagot es ott is hagytak utana.

7. End game fontos most mar, skinekkel nem lehet megtartani az emberekeket, esemenyek, eventek, endgame contentek, kellenek legalabb negyed evente. A PoE szerintem nagyon jol csinalja, a legutobbi delve szerintem telitalalat lenne a diabloban is.

8. Barmi is lesz fel kell kotniuk a gatyajukat, a konkurencia sem pihen, pl Lost Ark.
Felolem lehet D4 vagy MMO irany is addig mig solo jatekoskent is teljessen ervenyesulni tudok.
Még a D2 remastert is elviselem, de utolso dolog amit biztos nem akarok az egy mobilos game.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105122) Elemental


Elemental
addikt

Első használható primal.

(#105123) reelc válasza Elemental (#105122) üzenetére


reelc
veterán

Grat.

(#105124) Janusz001 válasza rumkola (#105117) üzenetére


Janusz001
őstag

Én pc -n kezdtem, aztán x360, most x one -on, switch -em hála istennek nincs :)

(#105125) rumkola válasza Janusz001 (#105124) üzenetére


rumkola
veterán

Téééényleg, én PS3-on kezdtem. :D
Akkor 5, ha lesz switch. :DDD

(#105126) reelc válasza rumkola (#105125) üzenetére


reelc
veterán

Nem tudom ki hogy van vele, de már unom a játékot megint, már alig játszom.
Viszont most van dupla bounty chache, ha már van ilyesmi érdemes lenne kihasználni.

Kiszámoltam, hogy az éra/szezon végéig 89 kör bountyt kellene mennem (igazodva az NS-es FS-eim számához), kb.565 reforgeot tudnék csinálni záráskor. :)
Ennyi reforge azért nem hangzik rosszul. :)

[ Szerkesztve ]

(#105127) Gyeptégla


Gyeptégla
csendes tag

Most, hogy a black desertet ingyér be lehet szerezni, így nekem csak most indul a szezon. Bár elnézve az írásokat, nem maradtam le semmiről. Ha lenyomom a hiányzó karakterekkel (3db) a set dungeonokat és meglesz a wing, én már elégedett leszek. :D

(#105128) Elemental


Elemental
addikt

Másnak is lagol az ue multi? Kimaradnak vaultok, kimaradnak lövések, visszadobál a pálya korábbi pontjaira (rollback).
Shadow-val nincs ilyen, ott semmi lag.

(#105129) grimm2015 válasza Elemental (#105128) üzenetére


grimm2015
senior tag

Nálam is van, különösen előjön ha baromi nagy a mozgási sebességed, sokszor meg is akad a semmibe.

Battlenet: Grimm#22690

(#105130) Peppo válasza Elemental (#105128) üzenetére


Peppo
őstag

Laggol season kezdete óta. Multis dh-val nagyon lehet érezni, de most kísérletezek egy teleportos speed wizarddal, az sem jobb.
Nem folyamatos az akadás, csak időnként jön elő.

(#105131) rumkola


rumkola
veterán

D3 PS4-en:
Azt hiszem ennyi volt, 3 nap és befejeztem. Bohóckodni meg idegeskedni jó, de aki PC-n már nyomta az felejtse el. Rémálom szerű a kezelés, inv, tárgyak összehasonlítása, multi, meg úgy általánosságban minden sokkal rosszabb mint egérrel klikkelni. Egyedül a movement ami jobb.
Érdekes kitérő volt, és ott lesz a polcon a lemez mert D3, de nem hiszem hogy valaha is elindítom még egyszer. (érzésre a játék is könnyebb ugyanazon a beállításon mint PC-n).

(#105132) _drk válasza rumkola (#105131) üzenetére


_drk
őstag

Én pont ezért nem hiszem hogy a D4 maradna ennél a stílusnál. Az egy dolog, hogy a fejlődés meg a build-ek egyszerűbbek lettek, meg el lehet vele szórakozni, de ez kb mint az fps-ekenél. Megvan csinálva, játszható. De nem az igazi.

(#105133) KubanitoS válasza _drk (#105132) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szerintem nem a stílussal és a karakterek kialakításával van a probléma, hanem a tartalom hiányával.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#105134) Elemental


Elemental
addikt

Köszi!

Akkor nem nálam lehet a hiba.

(#105135) Edge válasza _drk (#105132) üzenetére


Edge
veterán

hatalmas tábort vesztene(mind a 200 embert :DDD ) ha dobná a hack'n'slash stílust + a nézetet.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105136) Gyeptégla


Gyeptégla
csendes tag

Remélem a Diablo 4 megmarad ennél a casual stílusnál. A hc-ben a PoE verhetetlen, viszont így a blizzard le tudna fedni egy piaci rést azoknál akik szeretik az arpg-t, de nincs idejük kedvük több ezer órát beledobni egy buildbe, hogy az működjön. Ja és abban is bízok, hogy elfelejtik ezt a set rendszert, mert annyira megköti az ember kezét, hogy szinte már unalmas. Az egész hosszútávon csak arról szól kinek van jobb scriptje...

Ja meg mióta elkezdtem, nekem nem lagjaim vannak, hanem ritkán beáll a kliens néha 1 percre is. Pointer mozog meg minden szóval nem teljes fagyás, de kitabolni már nem tudok. Aztán megjavul és minden megy tovább. Érdekes jelenségek vannak itten...

(#105137) Edge válasza Gyeptégla (#105136) üzenetére


Edge
veterán

HDD-n van?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#105138) reelc válasza Edge (#105137) üzenetére


reelc
veterán

Nekem HDD-ről megy, Win7-en, 4GB RAMmal, és 32 biten. Nem csinál ilyet.

Amennyire tudom Win10 és/vagy a 64 bites futtatás okozhat ilyesmit, lagot, fagyást stb. Persze más oka is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#105139) hokuszla válasza reelc (#105138) üzenetére


hokuszla
senior tag

nálam win7 8g ram ssd-én lagol hogy belebanám az egeret a monitorba
akárhány biten meg a kétszeresén is
4 éve

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#105140) mpierre válasza Edge (#105137) üzenetére


mpierre
veterán

Nem számít neki a meghajtó típusa a tapasztalatom szerint. Eddig volt ssd-n is, most velociraptoron van. Mindkettőn tudja a lentieket.

A dc-ket nem számítva, a gumiszalag effekt kb mindennapos bármelyik mozgalmasabb build-nél. Pörgettyűs babrbi, vagy dh, furious csárdzsolós babrbi, de még a rohangászós övvel megtűzdelt (Krelm's Buff Belt) banyadoki is ki tudja akasztani a sok minionjával egyetemben a játékot.

Mivel elsősorban hc-n játszom - most épp a pörgettyű dh-t buktam pár napja egy 8-10 másodperces lag miatt - nem tör ki rajtam a hurrá életérzés. Egy b+-ben kimerül már a reakció. Többet nem ér.

Ja! Win 10 és 64 bit. A kliens nem t'om melyik indul alapból. De mindegy is. 5 alkalomból 3× megfagy a játékba való belépés közben.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#105141) Gyeptégla


Gyeptégla
csendes tag

Jaja, HDD. De a múlt season is végig így ment és akkor minden normális volt. Csak mióta elkezdtem az újat, azóta csinálja. De nagyon ritka jelenség, eddig 2x fordult elő és mind2 akkor volt amikor privát szerverről próbáltam kilépni csak simán a menübe...

(#105142) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Annyira szeretem mikor egyöntetűen kiszavaznak egy Greater riftből. :(((

Lenne egy kérdésem is: bountyból szerzett hozzávalókat is át tudom vinni non-seasonbe?

(#105143) whitezo88 válasza boygabi_ (#105142) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mentél volna a saját GRiftedbe, mint Bountynál ;]

(#105144) tiborv


tiborv
aktív tag

Hardcore módban játszik valaki ?

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#105145) reelc válasza boygabi_ (#105142) üzenetére


reelc
veterán

Minden cuccot, goldot, alapanyagot automatikusan átvisz szezonzáráskor. Ami nem a karidon van, hanem a ládában, az a belső levelezési rendszerbe kerül, 30 nap lesz rá hogy elrendezd.
A Paragon nem kerül át egy-az-egyben, ott az XP mennyisége megy át.

Csatlakozz egy hazai klánhoz. Publikban sokminden előfordulhat.

(#105146) Elemental válasza tiborv (#105144) üzenetére


Elemental
addikt

Igen.

Épp most haltam le gr45 noset közben. Perdition lecsapott.

(#105147) mpierre válasza tiborv (#105144) üzenetére


mpierre
veterán

NS-ben igen.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#105148) boygabi_ válasza reelc (#105145) üzenetére


boygabi_
aktív tag

Köszi az infót. Már klántag vagyok az egyik legnagyobb magyar klánban. Múltkor onnan is kidobtak egy partyból magyar véreim mert illendő köszöntés után megkérdeztem, hogy mehet e gr 75. Jelzem a faluban álltunk percek óta.
Mikor kérdezem, hogy mit vétettem, akkor írják, hogy nem látod, hogy gearelünk? Amúgy is meg kellett volna kérdeznem, hogy maradhatok e.

(#105149) Elemental


Elemental
addikt

Valaki ráérne dél körül egy szezon hc huzira? Tegnap este lehaltam, a haver pedig ma későn ér haza.

(#105150) tiborv


tiborv
aktív tag

lehet hulye kerdes, de hcban a nemesis ill. bossok teleportalasanal levo instant halal ellen hogy vedekeztek?
annyival lasabban haladtok a gr-ekkel hogy mikor mar par perc alatt lemegy egy bizonyos szint csak akkor leptek feljebb?
gondolkodom hogy kiprobaljam es nyilvan ovatosan haladva minden mergezo tocsat/arcane lezert stb-t elkerulve de ez a ket azonnali halal ami van scben nem tudom hogfyan vedheto ki normalisan

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.