Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105151) mpierre válasza tiborv (#105150) üzenetére


mpierre
veterán

Passzív skillel.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#105152) Peppo válasza tiborv (#105150) üzenetére


Peppo
őstag

Nincs hc-m, erről nem tudok nyilatkozni. De nálam a pylonra nyomást minden esetben a leggyorsabb helyváltoztató skill azonnali aktiválása követi. Sokszor akkor is, ha nincs is rajtam Nemesis. Alighanem rossz beidegződés, túl sok multis DH-t toltam. :)

(#105153) JSaN válasza Peppo (#105152) üzenetére


JSaN
addikt

Na igen, ezt en is igy csinalom, HC-ben dokival szinte mindig benyomom a spiritet mikor fel veszem a pylont, biztos ami biztos, de mar scben is(be idegzodes).

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105154) reelc válasza Peppo (#105152) üzenetére


reelc
veterán

Nálam is pont így van. :) Csak én még mindig DH-zom. :)
A Shadow DH-val meg mégtöbb ugrálás.

Illetve nem tudom, teleportos bossnál esetleg van-e jelentősége, hogy mondjuk Templar follower van (odamegy, üti, a farkas is, ha van, szóval ők közelebb vannak hozzá), vagy az Enchantress jobb ellenük, esetleg mindegy?

(#105155) Peppo válasza reelc (#105154) üzenetére


Peppo
őstag

Én is, csak most mellette van wizardom is. De a DH-t sosem engedem el. :)

(#105156) Elemental válasza tiborv (#105150) üzenetére


Elemental
addikt

Hc-ban áldozni kell a védelem oltárán némi damot.

(#105157) reelc válasza Elemental (#105156) üzenetére


reelc
veterán

Igen.
Mondjuk a helyében rákeresnék direkt HC buildekre, hogy lássam van-e skill eltérés, ill. változnak-e a prioritások 1-1 tárgynál az SC-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#105158) TeeBee73 válasza reelc (#105138) üzenetére


TeeBee73
addikt

Win10 64bit, SSD, 16GB RAM, lag nincs.
Mod: igaz, csak solo-ban játszom

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#105159) tiborv válasza reelc (#105157) üzenetére


tiborv
aktív tag

Kerestem hc buildeket nem csak úgy beírtam :) de a gugli igazán nem dob ki semmit, diablofanson pedig amire írják hogy sc/hc az majdnem ugyanaz annyi különbséggel hogy passivnal hasznaljak a fatal damagere vonatkozot. Socketbe nyilván diamondot raknek. Csak gr bossok teleportalasa pl nem tudom hogy védhető van e valami mechanika ahol pl a bukfences dodgeolast kell használni (scben eddig sose láttam értelmét). Vagy van e valami olyan amit eddig nem figyeltem meg hogy pl bizonyos támadások elott-utan teleportalnak a bossok vagy sem amire lehet számítani és úgy elmozogni.

[ Szerkesztve ]

D2r.guide; http://classic.battle.net/diablo2exp/; https://d2.maxroll.gg/

(#105160) reelc válasza tiborv (#105159) üzenetére


reelc
veterán

Értem.
Majd válaszol olyan, aki komolyabban HC-zott. :)

(#105161) Elemental válasza tiborv (#105159) üzenetére


Elemental
addikt

Ha látod, hogy a boss teleportál, vagy küldi feléd a lövedéket, akkor egy vault, és egy ima. Ha a boss közelében vagy, a teleportot valami megelőzi, lehet látni, hogy mikor fog, ha messzire vagy, akkor nincs semmi előjel, ezért kell a közelében maradni.
Én mindig a leaderboardot nézem, sosem nézek a neten semmi buildet.
Milyen karit indítanál?
Én ezzel toltam le gr93-at, az az eddigi legjobb eredményem. Kevesebb paragonnal, szezonban.

(#105162) rumkola


rumkola
veterán

üdv
Season HC húzást vállalna valaki nekem?
Most vagyok gépnél 22-23ig...

Linda#22294

(#105163) Elemental válasza rumkola (#105162) üzenetére


Elemental
addikt

Elméletileg felvettelek.
Linda# 2 2294?

[ Szerkesztve ]

(#105164) rumkola válasza Elemental (#105163) üzenetére


rumkola
veterán

Linda#22294

(#105165) reelc


reelc
veterán

Ez érdekes: Diablo III Is Reportedly Getting Cross-Play
Magyarul.
Sajnos a PC-t nem említették, csak a konzolokat.

[ Szerkesztve ]

(#105166) PunkZoli válasza reelc (#105165) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Ez lesz a nagy bejelentés :D

(#105167) JSaN válasza PunkZoli (#105166) üzenetére


JSaN
addikt

Csak nem, pazarolnak egy egesz con-t ilyenre. :)
Amugy nezem blizzcon ticket ingame tartalmakat. Es egesz bizots hogy a diablo a 4ik helyen volt sokaig, aztan helyette hearthstone lett felfedve 2 napja, dio at kerult 5ik re, ma meg at raktak utolsoba. Biztos valami spoileres cucc.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#105168) reelc válasza reelc (#105165) üzenetére


reelc
veterán

Itt a szokásos mellébeszélés a cikk elején, frissítve.

Sajnos ez már tendencia, hogy valamilyen ügyben valaki mond valamit, utána "rászólnak" privátban, hogy na ezt nem kellett volna, és már nem is úgy értette az illető.
Akár a játékvilágban, akár a filmvilágban, stb. Csak ők tudják, hogy az ilyen marketingfogás, vagy tényleges elszólás?
Majd kiderül hamarosan.

(#105167) JSaN: Persze hogy nem.
Ez lesz: köszöntik a fanokat, biztosítanak róla, hogy mennyire szeretik ők is a Diablot, ez a Diablo éve, hisz van új könyv, képregény, meg valamikor rajzfilm is lesz. Meg Switch verzió, pont mától. Ez 5 perc szöveg, a többi 40 perc Switch gameplay lesz ismert Diablo 3-as Youtuberekkel akik persze ellesznek ájulva attól a játéktól, amit némelyikük már akár 6 éve tol. :))

[ Szerkesztve ]

(#105169) DeckardCain válasza reelc (#105168) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Akkor fogom kikapcsolni a streamet :DDD

(#105170) _drk válasza reelc (#105168) üzenetére


_drk
őstag

Nagyon remélem, hogy nem csak ezeket a dolgokat akarják tovább taglalni.
Se a cross platform, se a switch nem érdekel senkit, max a switch-eseket. Pc-n és konzolon szerintem játszanak bőven.

Én már most valami nagy dolgot várok. Főleg, hogy a Blizzard az Overwatch óta nagyon megült. A Diablo meg még jobban.

(#105171) reelc válasza _drk (#105170) üzenetére


reelc
veterán

Viccet félretéve nagy dolgot fognak bejelenteni. Nagy a felhajtás a D körül azokkal is, amiket írtam. Meg a BlizzConon kiemelt hely, stb.

Az már más kérdés, hogy mi lesz és a vége öröm lesz vagy csalódás?
Hiszen a D3 sem tetszett rengeteg embernek egy D2 után.
Én meg az ARPG-ket szeretem, nekem nem feltétlenül kell hogy a Blizzard csináljon egy jót, vagy hogy Diablo legyen. :) Ha a korábban írt elvárásaim közül a 2-3 számomra legfontosabbnak nem felel meg, akkor részemről ennyi volt.
Nem vagyok fan, mint sokan. Pedig már a D1-nél is ott voltam, mit sokan.
Más cég is tud remek dolgokat alkotni, csak (szerintem) túl sokan buknak bele ilyen-olyan okokból.

Nemsokára meglátjuk. :)

(#105172) Delávégá válasza reelc (#105171) üzenetére


Delávégá
tag

"Más cég is tud remek dolgokat alkotni, csak (szerintem) túl sokan buknak bele ilyen-olyan okokból."

NeocoreGames :(

(#105173) dante3


dante3
addikt

[Érdekes ez a videó, Diablo első része is szóba kerül....] :U

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#105174) rumkola válasza reelc (#105171) üzenetére


rumkola
veterán

szerintem semmi nagy nem lesz... szviccs azt ennyi :)

(#105175) v450


v450
tag

Sziasztok!

Elővettem a Diablo 3-at, csak alap verzióm van meg. Érdemes úgy játszani, hogy alap karikat felhúzom aztán megvárom, hogy kiegészítője és dlc újra akciós legyen és akkor megveszem, és onnan folytatni?

(#105176) reelc válasza v450 (#105175) üzenetére


reelc
veterán

Szia!

A DLC nem fontos, csak a RoS kieg.
Szerintem nem érdemes úgy játszani. A RoS ad hozzá Adventure játékmódot, amiben gyorsabban is lehet majd fejlődni, mint a sztori móddal.
Ráadásul nem tudom, valami patch változtatott-e az alapjátékon, de a RoS elhozta a lvl70-et, és azon a ponton minden cuccodat kukázni lehet amit összeszedtél lvl70 alatt. Kari húzás 70-re meg akár 15 perc is lehet segítséggel.
November elején a BlizzCon, valamivel több, mint 1 hónap múlva Black Friday... lesznek akciók hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#105177) v450 válasza reelc (#105176) üzenetére


v450
tag

Értem, akkor szünetelem a játékot, megvárom az akciót aztán fogok játszani. Köszönöm szépen.

(#105178) pimpi001 válasza dante3 (#105173) üzenetére


pimpi001
tag

ez lessz

:Y :Y :Y :Y

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#105179) Vistaboy válasza pimpi001 (#105178) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, akkor ez is MMO lesz, akár a WoW, vagyis egyedül esélyed sem lesz komolyabb felszerelést szerezni. Azt is le merem fogadni, látatlanban is, hogy havidíjas lesz, és/vagy évente érkező DLC-kkel, hogy folyamatosan bevételt termeljen, mint a többi.

Sejtettem amúgy, hogy ez lesz. Érezni lehetett, hogy próbáltak minél több hasznot bezsebelni (RMAH), majd amikor ez besült, kiadtak egy kieget is, amivel ugyan sikerült átmenetileg visszacsalogatni a játékosokat és helyrepofozni a renomét, viszont pénz utána már nem jött belőle. Akkor jött a Nekró DLC, ami ugyan nem lett rossz, viszont amennyi munkájuk ebben volt, ahhoz képest elég drágán adták, így szintén nem hozott annyi hasznot, mint reméltek.

Ideje volt lépni, erre pedig legjobb mód egy új epizód kiadása, ami garantálja a folyamatos bevételt, hiszen így már tartalmak is jobban fognak érkezni rá, mert a fejlesztőknek is érdekük, hogy sok előfizető legyen. Azaz elkészül a Diablo MMORPG...

Kár, hogy engem úgy egyáltalán nem fog érdekelni, ha havidíjas lesz. A WoW egy nagyszerű játék, toltam én is majdnem egy évig, viszont utána abbahagytam. Nem éri meg fizetni a havidíjat, ha az ember napi 10 órát melózik, plusz általában reggel, mikor odajutok, sűrűn van karbantartás is, az idő pedig ketyeg...

A Diablo III-mal még elvagyok - feltéve, ha működik, mert már lassan két hete indulásnál keményre fagy -, napi egy-két órányi játékkal el lehet jutni valahogy szezon végéig, de ha MMO lesz belőle, akkor le fogok maradni, mint a borravaló. A Leaderboard nem hoz lázba, viszont amikor már a komolyabb raid-ekre, vagy instákra amiatt nem tudok bemenni, mert idő hiányában keveset játszok és nincs megfelelő felszerelés szintem, na, az már más tészta.

Úgyhogy részemről ennyi volt a Diablo franchise.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#105180) DeckardCain válasza Vistaboy (#105179) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Ez nem biztos, hogy igaz.

(#105181) reelc válasza Vistaboy (#105179) üzenetére


reelc
veterán

Ezzel így nem értek egyet.

Egyrészt az egész "szivárgás", majd meglátjuk mennyi valóságalapja lesz, ahogy a másik "szivárgásnak" is.
Másrészt fura hogy ha "ennyit tud" egy szó sem esett a fizetési konstrukcióról (havidíj, mikrotranzakció, stb.) és mennyire ellentétes a "másik szivárgással" az egész.
Ráadásul ha nem is igaz, akkor is logikus, mégegyszer nem követik el a sima alap+kieg felállást, nem hoz folyamatos pénzt, de ezt már tárgyaltuk.

Igaz akkor még nem játszottam, de az RMAH tök logikus volt, persze hogy arra törekednek, hogy ne csak a játék eladásából legyen pénz. Ez valamilyen formában kb. a Skyrim lópáncél DLC óta tendencia.
A kieget nem azért adták ki, mert eltávolították az RMAH-t, hanem bevolt tervezve.

Én csak 2015 márciusa óta játszom a játékot, de azt tudom, hogy elég sok embernek nem tetszett a D3, mert D2 szerűséget vártak, ideértve pl. a színvilág komorságát is akár, fejlődési rendszert, stb. Kieget meg mindig kevesebbet adnak el, mint alapjátékot. 2-ik kieget még kevesebbet, ez törvényszerű a legtöbb esetben.

Hamarosan kiderül.

(#105182) WayneGace válasza Vistaboy (#105179) üzenetére


WayneGace
őstag

Overwatch nagyon sok pénzt hozott nekik. Szóval szerintem ahhoz hasonló lesz. Tehát alapjátékért fizetni kell, plusz lesz ingame vehető valami, lootbox, skinek, stb. és jönnek majd hozzá tartalmak, hogy fenntartsa az érdeklődést, új játékosokat vonzzon be. Azon nem lepődnék meg, ha minél inkább multiplayer irányba terelnék a játékot. Azt viszont nem hiszem, hogy havidíjas lenne.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#105183) MegalodonS válasza pimpi001 (#105178) üzenetére


MegalodonS
őstag

Diablo soha nem lesz MMO es open world jatek :( Fizetos dolgok lesznek benne,mert ez a trend, uj igazgato van es a regi pedig sokat tett le az asztalra!!

A Blizz nem fog konkurenciat csinalni a WOW es 2020-ban jovo,WOW Classicnak(olyan lassu a jatekmenet hogy nem is tudom ,ki fog vele jatszani :Y )A mai felgyorsult vilag es jatekpiac kizart hogy elbirjon meg egy ilyet ,plane open world,extra szerverek es ingyen ahhh,az uj wow kieg igy sem annyira sikeres az elozo Legion utan es ez a blizz fejostehene,ami meg a mai napig iszonyatosan jol hoz a konyhara.

(#105184) lakisoft válasza MegalodonS (#105183) üzenetére


lakisoft
veterán

Meglátjuk ki fog játszani a WoW Classiccal. Én tuti és nem vagyok ezzel egyedül. Lassú lesz a játék de pont ez adja az értékét értelmét. :).

(#105185) whitezo88 válasza lakisoft (#105184) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En is. Egy biztos sokan lemorzsolodnak akar honapok alatt. Az a jatekmenet nem olyan mint a maiak.

(#105186) lakisoft válasza whitezo88 (#105185) üzenetére


lakisoft
veterán

Persze de az ha mindenen gyorsítunk attól nem lesz jobb :D.

(#105187) reelc válasza lakisoft (#105184) üzenetére


reelc
veterán

Én nem WoWoztam sosem, nem érdekelnek az MMO-k.
De a nagy kérdés az lesz, a Blizz meddig tudja megtartani a játékosokat a Classiccal?
Egyáltalán mekkora az érdeklődés? Tudom, hogy volt valami tört szerveres Classic, meg bezárták, és sokan szerették volna, ha ez lenne legálban. Lehet számítani mondjuk 300e emberre? Aki fizet is érte havonta? Vagy többre?
Gondolj bele: limitált a terület, a player lvl. stb. Gondolom események lesznek, de az aktív közösség mennyi ideig marad meg egy olyan játéknál, ami nagy újdonságokat, területeket, valószínűleg nem fog kapni? Gondolom az előfizetés ára sem ismert, mert abban biztos vagyok, hogy nem ingyenes lesz.
Elhiszem, hogy sokaknak vonzó a régi alap, mert nyilván nem minden újdonság jó ami azóta belett vezetve.

[ Szerkesztve ]

(#105188) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Osztom a véleményt, hogy a Diablo soha nem lesz MMO, lásd, mekkora kapufa volt a pvp, anélkül meg nincsen MMO. (Halkan jegyzem meg, ezt nem igazán a Blizzard hibájának róvom fel, mivel a Path of Exile-ban sem pörög annyira a PvP ahogy elnéztem)
Én még feltétlen abban sem vagyok biztos, hogy állandó bevételt akarnának a Diablotól, ugyanis, ha ez így lesz, akkor bizony rendszeresen kell valami új tartalom, nem elég egy új set a rifthez....
Én mondjuk bízom, hogy nagyon változatos lesz és a játékosra lesz bízva mit szeretne. Gondolok itt arra, hogy a Diablo 2-ben is voltak rúnaszavak, azt csináltál amit szerettél volna, plusz, ha untad, akkor volt egy rakat mod, amivel még tovább tudtad növelni a változatosságot.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#105189) reelc válasza TrollBalint (#105188) üzenetére


reelc
veterán

Na, kb. a MOD az egyetlen dolog, amiben 100%-ig biztos vagyok, hogy nem lesz.
Bárhogy is lesz, szerintem megmarad az állandó netkapcsolat igény, mint a D3-nál.
A D2-nél volt offline mód, MODdolni is lehetett, a D3-at pedig nem.

De biztos lehetsz az állandó bevételben, látod a RoS óta a D3-hoz csak egy DLC jött ki fizetősbe. Erre nem lehet építeni. Most lejátszanák újra a D3 szenvedését? Alapjáték, 1-2 éven belül kieg és kb. ennyi? Egyre kevesebb és ritkább patch megint? Nézd meg a többi játékukat, nem az a tendencia, hogy a játék vásárlása után nem ölhetsz bele pénzt. Az egész játékipar erre épül manapság egyre jobban, és nem lesz a Diablo kivétel.

Ja és ne feledd, hogy Activision Blizzard a cég teljes neve, és az Acti arról híres többek között, hogy jó drágán adja a játékokat mert úgyis megveszik, és rengeteg DLC-t ad ki aranyáron, meg Season Passt. - Ezesetben most az a lényeg, hogy a játék megvétele után is lehet beleölni pénzt folyamatosan.
Csak nézd meg a Call of Duty: WWII-t, majdnem 1 éve jött ki. Alapár 59,99€ + Season Pass 49,99€.. Ha lesz jövőre tartalom még hozzá, ahhoz gondolom a következő Season Pass kell majd, általában 1 évet ölel fel egy ilyen megoldás.
Nem azt mondom, hogy ilyen megoldás lesz - inkább mikrotranzakcióra tippelek - de az Actinál ez az új koncepció, hogy nem veheted meg egyesével a DLC-kat, csak egyben. Szóval mégegyszer majdnem a teljes játék ára, ha akarsz új pályát, játékmódot, stb.

[ Szerkesztve ]

(#105190) lakisoft válasza reelc (#105187) üzenetére


lakisoft
veterán

Ez majd akkor derül ki ha elindul. Azt is fontos leszögezni hogy a wow alapközössége nem a 10-15 éves korosztály hanem bőven 20 fölöttiek nyomják évek óta. Én 2011 óra nyomom úgy hogy ez idő alatt szinte folyamatosan volt előfizetésem és lesz is amíg wow létezik. Tehát ha az én esetemből és hasonló emberekből bőven van a wowoban játszanak a wow-al jelenleg és kijön a classic akkor azzal is fogják nyomatni. Legalább is 1 darabig biztos. Na és ezzel a HSZ-el be is fejeztem a wowozást itt van rá külön topik: [link]

(#105191) reelc válasza lakisoft (#105190) üzenetére


reelc
veterán

Igen, majd kiderül.
Nem megyek a másik topikba, annyira nem érdekel a dolog. :)
Nekem nem megy a havi előfizetősdi anyagilag, és már nem játszom annyit sem, hogy esetleg a játékbeli goldból kitermeljem a dolgot. Úgy tudom volt ilyen opció.
OFF vége.

(#105192) DeckardCain válasza reelc (#105189) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Szerintem anyagiakban az lesz mint az ow-ban.
Illetve biztos lesz pvp az esport miatt.
Egy hónapja volt egy hír hogy David Kim(sc2 balance team),csatlakozott a diablo-s team-hez.

Mondjuk beszélünk itt lehet a semmiről, mert nem lesz semmi extra.

(#105193) reelc válasza DeckardCain (#105192) üzenetére


reelc
veterán

Ha nem lesz semmi olyan bejelentés, ami érinti a PC-seket, vagy ha lesz és nem felel meg a valamivel fentebb leírt elvárásaimnak (ne legyen előfizetéses, bírja el a gépem, ne legyen Paragon ahogy most), akkor beszüntetem a topik látogatását, egyúttal leteszem a D3-at amíg értelmes tartalmi patch nem érkezik. Szóval lehet végleg. :) Csalódottságomban.

(#105194) DeckardCain válasza reelc (#105193) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Kb 2000 óra után én már elengedtem. Induláskor kezdtem. Jó volt, de meguntam. Nincs is ezzel gond. Ennyi idő után meg főleg. Tudom mások sokkal többet játszottak még itt a topic-ban is.

Jöjjön valami új.

(#105195) lakisoft válasza DeckardCain (#105194) üzenetére


lakisoft
veterán

És sokkal hamarabb meg is unták mint te :)

(#105196) reelc válasza DeckardCain (#105194) üzenetére


reelc
veterán

A 2000-et én is megléptem bőven, amikor még aktívabb voltam.

Az újdonságok hiányán felül szerintem még az a gond, hogy nem jutalmaz a játék.
Ugye a Primalt azzal magyarázták, hogy jutalmazza a kitartó játékosokat. Nos, ritkán eshet és néha az is ami kell, és mégritkábban 1 stat átforgatásával jó is. De egyáltalán nincs összhangban a rengeteg játékba ölt idővel.
Mert egy jó statos normál cucc jobb, mint egy nem jó statos Ancient, és a Primal se ér sokat, ha van olyan ancient cuccod, aminek megvannak a lényeges statjai és ezek kb. maxosak.
A Primalnak maradnia kellett volna az eredeti koncepciónál, hogy erősebb az ancientnél. Vagy lenne olyan lehetőség, hogy 2 statot forgass el.

Most könnyű bounty alapanyagot szerezni, de az lesz a vége, hogy kb. 5-10 perc alatt el lesz verve mind, és vagy fejlődik egy kicsit az NS-es karim, vagy nem. Az átvitt XP is lesz vagy 43 Paragon - most ennyi lenne -, az is semmi.

(#105197) rumkola válasza reelc (#105196) üzenetére


rumkola
veterán

Ezért kezdtem HC-zni. Így van kihívás ill. izgalom.

(#105198) lakisoft válasza rumkola (#105197) üzenetére


lakisoft
veterán

Mennyire van most a játékban lag?

(#105199) rumkola válasza lakisoft (#105198) üzenetére


rumkola
veterán

nekem soha semennyire, de UE DH panaszkodik

(#105200) lakisoft válasza rumkola (#105199) üzenetére


lakisoft
veterán

Mivel mész?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.