Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119760) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Sziasztok!
Nem tudom, pontosan milyen témába illik a kérdésem, remélem, valaki fog tudni segítetni. Szóval van egy Kingston shfs37a120g típusú 120 GB-os SSD-m és hosszú kutakodások után sem tudtam rájönni, mi miatt van ennyire kevés tárhelyem. Windows Update miatt fel szeretnék szabadítani tárhelyet, de mindenre szükségem van igazából, ezért nem szeretnék már törölni semmit. Megnéztem a C meghajtó tartalmát, amin a Windows van, és nagy meglepetésemre sehogy nem jön ki, miért ír ki kb. 10 GB szabad helyet a 120 GB-os SSD-n, hiszen ez azt jelentené szerintem, hogy a C meghajtóban 120-10= 110 GB foglalt tárhelyet kéne találnom, ennek ellenére kb. 43 GB-ot jelez!!!
Szeretnék segítséget-ötleteket kérni, mi miatt van ez az óriási differencia, miknek kéne utánanéznem?
Előre is köszönöm a segítséget!
Ui.: Ha valaki tudja, melyik fórumban kérdezzek erre rá, azt a választ is szívesen fogadom!

(#119761) hajraolaj1 válasza hajraolaj1 (#119760) üzenetére


hajraolaj1
tag

Képek az előző hozzászóláshoz még, erre most találtam rá. Szerintetek törölhető a "Korábbi Windows frissítések", lehet bármilyen probléma, ha bejelölöm és törlöm?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.