Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8501) Peti567 válasza kali (#8500) üzenetére


Peti567
aktív tag

Értem, köszi!
Még annyit hogy ezeken HDMI csatlakozó nincsen?

(#8502) kali válasza Peti567 (#8501) üzenetére


kali
legenda

nincs!

(#8503) kisza25 válasza Peti567 (#8495) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mennyire vagy komoly játékos? mert a K50AB az azért még nagyon nem játékra van kitalálva :N
én inkább innen szemezgetnék a helyedben a GF120GT asztali gépben egy HD4650/9500GT-nek felel meg
itt találsz tesztet

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8504) Peti567 válasza kisza25 (#8503) üzenetére


Peti567
aktív tag

17" os gépet nem szeretnék venni, előzőm olyan volt és beleuntam a cipelésbe!
de ha lenne egy Asus 15" os gép ílyen videó kártyával az jó lenne! Van?

Egyébként azt írták hogy a HD 4570 es videókártáyn is megy a crysis is!

Most az asztali gépemben Geforce 8600GT van az a HD4570 hez képest jobb vagy rosszabb?

(#8505) Peti567


Peti567
aktív tag

Olvasom hogy nincs ezeken a laptopokon se hdmi se dvi csatlakozó, akkor a HD TV-mel hogy tudom összekötni?

(#8506) Petroimro


Petroimro
csendes tag

Szisztok!
ASUS K50AB notim van WIN7 X64 oprendszerrel.
Szerintetek ehhez melyik drivereket telepítsem fel? Gondolom nem kell az összes.
Köszi!

(#8507) kali válasza Petroimro (#8506) üzenetére


kali
legenda

az alapokon felül, az atk illesztőket és alkalmazásokat feltétlenül, hogy az adott funkciók működjenek!

[ Szerkesztve ]

(#8508) Petroimro válasza kali (#8507) üzenetére


Petroimro
csendes tag

alap alatt mit értesz?
Köszi!

(#8509) kisza25 válasza Peti567 (#8504) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amint látod az aláírásomban is nekem ilyen gépem van, tehát tapasztalatból mondom, hogy bizonyos játékok játszhatatlanok rajta pl. GTA4 max17-20FPS , Shift-nél 25FPS a max amikor nincs más autó a környéken, ha meg van akkor 17-20FPS (mondjuk ezt írhatnánk bugnak is, de a PhysX számlájára is)
15,6" os nem tudom, hogy létezik ezzel a kártyával(GF120GT)
#(8505)-re sima VGA kimenettel is össze lehet kötni, ha van ilyen a TV-n (pl. nálam van)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8510) kisza25 válasza Peti567 (#8504) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezt találtam 16"-ban
ez még egy kicsit erősebb

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8511) kali válasza kisza25 (#8510) üzenetére


kali
legenda

csak ne sis chipset munkálkodna benne...

Petroimro; amihez a win 7 alapban, vagy frissítések után sem ad (rendes) illesztést - mert a legtöbb eszközhöz azért ad - valamilyet...

(#8512) Peti567 válasza kisza25 (#8509) üzenetére


Peti567
aktív tag

van a TV-n VGA, köszi a segítséget!

És egyébként meg vagy elégedve a gépeddel, ha mondjuk a játékot nem nézzük?
Gyorsasága? Kezelhetősége? Strapabírósága? Melegedése? Zaj? stb..

Igazat megvalva nem igazán tudom hogy mit jelent az hogy pl:20FPS.... el tudnád magyarázni? Bocsi a tudatlanságomért!

Azért gondolom régebbi játékok pl: cod2 (kedvencem) megy rajta simán, max felbontáson is...

Köszönöm a segítséget!

(#8513) danika20


danika20
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémáém, hogy van egy asus x51RL típusu laptopom amire szeretném újra felrakni a vistát.
Rejtett partíción adtak hozzá vista install-t, de nemtudom hogy melyik gombot kell ahhoz megnyimni, hogy előhzza nekem az isntallt, vagy 1 normális boot-ot.

Ha valaki tudja hogy kell csinálni írja meg légyszi:)
köszi

(#8514) PZee


PZee
csendes tag

Üdv!
Kalinak köszönöm a gyors választ, neki köszönhetően működnek a gyors gombok. Még egy kérdésem lenne: Ezen a laptopon / F5SR-A050 / nincs, express gate gyors billentyű.Akkor ez a laptop nem is tudja ezt a funkciót?Vagy hogyan alkalmazható?A BIOS-ban nem találtam beállítási lehetőséget.A BIOS verziója 203.Esetleg frissítenem kellene?
A segítséget előre is köszönöm!!

Zee

(#8515) kali válasza danika20 (#8513) üzenetére


kali
legenda

ha külön cd/dvd lemezt nem kaptál, akkor a noti indításakor nyomkodd az f9 billentyűt, majd windows setup (ems enabled) -> varázsló -> hajrá!

(#8516) kali válasza PZee (#8514) üzenetére


kali
legenda

az adott szériás noti letöltési részlegében megtalálod az express gate leírását; link oprendszer kiválaszt -> manual -> express gate user guide -> kiválasztod valamelyik szervert, megjelenő kód a szövegdobozba beír -> submit -> letöltöd a leírást!

(#8517) revolver


revolver
aktív tag

Sziasztok!

Olvasgatva látom,hogy itt több embernek is van K szériás laptopja.Tőlük kérdezném,hogy náluk tapasztalható-e ez a jelenség:
Nálam (K70IO) a tapipad mellet fura összeszerelési hibának tűnő nyekergés hallatszik.(Ha az alsó résznél a hangszóró rácsainál a műanyagot és a felső részt kissé összenyomom akkor azonnal hallható ez a nyekergés) Ritkán használom egér nélkül,mégis amikor a tapipadot használom kissé idegesítő.
Nézessm meg szervízbe,mert nem hinném,hogy ennek ilyennek kell lennie?!

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#8518) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!

Most szeretnék laptopot váltani és amit kinéztem az Asus K50AB RM74 és 500GB hdd.
Tudnátok infot mondani a az akksijáról meddig bírja különböző esetekben,mert a forumban csak a fogyasztási adatokat találtam,amit sokallok.
A laptopot ajánljátok vagy lebeszéltek róla?

Előre is köszi.

(#8519) Csabee. válasza revolver (#8517) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nálam járt már jópár K-s.. és ilyet még nem tapasztaltam! Szerintem egyedi hiba!

grabber gyári akksi nem túl erős.. max 1,5óra

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#8520) kisza25 válasza Peti567 (#8512) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

munkára filmre tökéletes, full HD filmek is 20-30%-os prociterhelés mellett mennek,
CODWoW is fut rajta szépen, úgyhogy COD2-vel sem lehet gond :)
kicsit érzékenyebb a tapipad a kelleténél, de megszokható
sehol sem melegebb a kezednél
halk net közben, film közben is, terhelve fokozatosan hangosodik(játék közben), de ahogy megszűnik a terhelés hamar visszahalkul
FPS= képkocka/másodperc 25FPS, vagy több= folyamatos kép,25FPS alatt akadozó kép, ha így érthető :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8521) Darkbear


Darkbear
csendes tag

Sziasztok!

K50ab lapiba, erősebb aksit tudtok javasolni?
Sehol sem találok, lehet nincs is ilyen típushoz 6600 körüli cucc??

üdv

Db

(#8522) kali válasza Darkbear (#8521) üzenetére


kali
legenda

2200 mah és 4400 mah akkumulátorral szállítja a gyártó, másféle nincs hozzá!
(a gyártói specifikációban hivatalosan csak a 2200 mah változat szerepel)

(#8523) butapelus


butapelus
csendes tag

Hello :)
ASUS X59SLseries laptopomhoz kaptam F5 Numeric Touch Padot...csak az a bajom vele hogy felragasztottam a helyére de nem tudok vele számokat írni...
hol kell beállítani vagy mit kell vele csinálni hogy működjön?
nagyon köszi annak aki tud segíteni :D :P

(#8524) kali válasza butapelus (#8523) üzenetére


kali
legenda

a touchpad normál illesztője mellé telepíteni kell a touchpad extra illesztőt is, utána már kiválasztható a numerikus használati funkció - ha jómlékszem, akkor az említett notinál (is) fn + f9 kombinációval lehet kiválasztani, hogy normál, numerikus, vagy kikapcsolt állapotban legyen a touchpad.

[ Szerkesztve ]

(#8525) butapelus


butapelus
csendes tag

kösziszépen :D
de honnan szerezhetek touchpad extra illesztőt? ;)

(#8526) kali válasza butapelus (#8525) üzenetére


kali
legenda

a notihoz kapott illesztős lemezről, vagy a noti hivatalos letöltési részlegéből; link
(general download -> 1; notebook, 2; x59 series, 3; x59sl -> search -> oprendszer kiválaszt -> search -> touchpad -> touchpad extra driver [support numeric touchpad])

(#8527) longjoe


longjoe
csendes tag

Notim hátulján kitöröt egy rész a zsanér alatt a csavaroknál.Egy éve vettem,szerintetek ez garis probléma vagy nem? Kopáson kivül semmi más sérülés nincs rajta,anyag fáradás miatt töröt ki.

486-os a dossal gyorsabb,mint az Asus F3-as az XP-vel!!!!

(#8528) longjoe


longjoe
csendes tag

Itt egy képróla:

486-os a dossal gyorsabb,mint az Asus F3-as az XP-vel!!!!

(#8529) kali válasza longjoe (#8528) üzenetére


kali
legenda

hát, a képen alig látszik a lényeg, de látatlanban mondhatom, hogy nem sok remény van a garanciális javításra...

(#8530) butapelus válasza kali (#8526) üzenetére


butapelus
csendes tag

hát jólvan ez oké...
be meg ki tudom kapcsolgatni a tapipadomat, de ez eddig is megvolt
csak a számokkal nem tudok mit kezdeni, amiket ráragasztottam
azt sehogysem akarja írni...
van esetleg még valami ötlet? :U
lehet hogy nagyon béna vagyok vagy elrontottam valahol :o

(#8531) longjoe válasza kali (#8529) üzenetére


longjoe
csendes tag

Csavartól indulki a törés.

486-os a dossal gyorsabb,mint az Asus F3-as az XP-vel!!!!

(#8532) Droku


Droku
csendes tag

Az lenne a problémám ,hogy van egy asus f5n ap-220 notim ,elveszett a driver cd-m..
Felmentem az asus support oldalra letöltöttem mindent és minden sikeres is.

De egy valamit napok óta keresek és nem találom az "usb 2.0 " mert ha az eszközkezelőben megnézem akkor csak egy kérdőjel van, és szerintem emiat se tudom felrakni a camare driverét ami nem mükszik így..

Le is töltöttem már egy pár usb 2.0 drivert de nem reagált rá semm

A rendszer xp sp3 a legújabb frisitésekel.

Előre is köszi

(#8533) kali válasza butapelus (#8530) üzenetére


kali
legenda

ha a sima és az extra illesztő is telepítve van, akkor három touchpad állás aktiválható; normál, numerikus és kikapcsolt - a középső állásban számokat ír - a ráragasztott matricán jelölt karaktereknek megfelelő érintés szerint!
ha a numerikus finkció nem aktiválható, akkor;
- hiányzik a touchpad normál és/vagy extra illesztő!
- hiányzik/nem megfelelő a chipset illesztő
- ha a megfelelő chipset és a toucpad normál illesztő korábban már telepítve volt, és a touchpad extra illesztő most lett telepítve, akkor az extra illesztő telepítése után noti újraindítás szükséges!

(#8534) grabber válasza Csabee. (#8519) üzenetére


grabber
addikt

De ha a gyári akksija 4400-as akkor is alig bírja?

(#8535) Droku válasza kali (#8533) üzenetére


Droku
csendes tag

Müködik mind a 3 touchpad funkcio mint eddig.
A Chipsetet pedig az assus support oldaláról szedtem le.
Akkor most mit csináljak ?

(#8536) kali válasza Droku (#8535) üzenetére


kali
legenda

nem a te hozzászólásodra válaszoltam!
az f5n szériás notihoz adott - illesztőket és alkalmazásokat tartalmazó - lemezen nincs külön usb (2.0) illesztő, és xp sp3 esetén nem is szükséges külön! ha a chipset illesztős csomag telepítve van, akkor működnie kell!
a webkamera esetében melyik illesztőt teepítetted a három közül? azurewave, chicony, vagy d-max?
csinálnál képet a kérdőjeles eszközről az eszközkezelőben?

grabber; úgy; netezés wifi kapcsolaton + közben végig zenét hallgatva fejhallgatóval; bő 2 óra!

[ Szerkesztve ]

(#8537) kali válasza longjoe (#8531) üzenetére


kali
legenda

inkább feszülés miatt lehetett...

(#8538) Droku válasza kali (#8536) üzenetére


Droku
csendes tag

Ja sry..

Azurewave-t akartam elsőnek de amikor elkezdené rakni "Install Failed USB 2.0 1.3 Webcam"

Ut leszedtem a többit is és mind
egyikre ezt irta...

(#8539) grabber válasza kali (#8536) üzenetére


grabber
addikt

Húú,a mostani is csak 2 órát bírja és ez a bajom vele,ha meglenne a 3-3,5 az lenne a jó.
Most filmnézéssel min fényerőn 2 óra 10 perc kereken.

(#8540) Csabee. válasza grabber (#8539) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor neked 8-9cellás akksi kell..

Üdv: Csabee.

(#8541) grabber válasza Csabee. (#8540) üzenetére


grabber
addikt

A mostaniba meg 27k egy ilyen akkumulátor,azzal 3 óra felett bírná.Annyit meg ér meg :(

(#8542) kali válasza Droku (#8538) üzenetére


kali
legenda

a kérdőjelez eszközre jobb klikk -> tulajdonságok -> részletek -> hardverazonosítók -> ott az értékre (ha több van, akkor a terjedelmesebb kell) jobb klikk -> másolás -> azt másold be ide, az alapján beazonosítható, hogy pontosan milyen/melyik webkamera illesztő kell!
ilyesmi lesz; USB\VID_174F&PID_5A31&REV_0927&MI_00

(#8543) Droku válasza kali (#8542) üzenetére


Droku
csendes tag

Hát itt van de ez nem mond sokat nekem :F

USB\VID_174F&PID_6a31&Rev_0005

(#8544) kali válasza grabber (#8539) üzenetére


kali
legenda

asus k50in szériás noti kell neked, abból is a t4300 vagy t4200 procis, g102m videókarival - mondjuk utóbbi fix a szériában, csak a proci változik -, az a noti valamivel tovább bírja, mint a k50ab széria.

(#8545) kali válasza Droku (#8543) üzenetére


kali
legenda

itt a gyártói leírás; link
a leírás szerint d-max kamera van a notidban, tehát a d-max illesztő kell!

[ Szerkesztve ]

(#8546) Droku válasza kali (#8545) üzenetére


Droku
csendes tag

Hát kiváncsi leszek mert leszedtem a support oldalrol mind az ötöt de akkor egyiket se rakta fel..

Pil és nézem ujra :)

(#8547) kali válasza Droku (#8546) üzenetére


kali
legenda

azonosító szerint az első lesz az!

(#8548) Droku válasza kali (#8547) üzenetére


Droku
csendes tag

Hu Frankon müködik nagyon szépen köszi
Igaz a 3. lett a jó,de müködik :)

Tényleg még1x köszi!!!! :)) :)) :)) :C :C

(#8549) Peti567 válasza kisza25 (#8520) üzenetére


Peti567
aktív tag

Érthető, köszi! :)

(#8550) kali válasza Droku (#8548) üzenetére


kali
legenda

a harmadik az a régebbi illesztő, és az újabbnak - az elsőnek - a listájában is szerepel a te notidban lévő webkamera azonosítója, de mindegy, a lényeg, hogy működik! :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.